Csevegő

DeletedUser18743

Vendég
Nem tudom vannak e még jelen itt érintettek,de szeretnék gratulálni mind a társaimnak,mind a DSA tagoknak a győzelemhez és nem utolsó sorban a spártának akik a végéig oda tették magukat ez nagyon tiszteletre méltó.Plusz még a többi klánoknak is akik jelen voltak ezen a szerveren.
 

Hexx

Active Member
A reakció pontszáma
61
Gratulálok a nyerteseknek! :)

854Gratullok_meme_52773_tn.jpg
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
Gratulálni szeretnék mind az 5 klának akiknek lenyegesen része volt a világ sorsaban, habár plecsnit nem mindenki fog kapni, de biztosan sokan nyertek valamit a harcok során, főleg tapasztalatot(akik kicsit is komolyan vették) , én személy szerint rengeteg tapasztalatot gyűjtöttem, és remélem masok is :)
 

DeletedUser11248

Vendég
Valaki nem látta Zsemlét...nagy szükségem lenne rá..ma szinte elvitték mind a 3 falvam(köszönet annak aki kisegített:))...néztem de bevallom hősiesen nekem kicsit nagy falat lenne az FS-DSA elleni harc itt már csak Zsemle segíthet..ha lássátok szóljatok neki..hátha van ideje... :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11248

Vendég
Azt hittem vége...az érdekes az ha ir valószínű neki adom öket...igy majd adom akinek akarom,nem szeretem a hiénákat..megértem hogy kellenek a faluk a %-z..de mint volt szövik egy levelet előbb elengedhetett volna és utána támadjon..

Light és Arch odafigyelhetne és megadhatná a tiszteletet a volt ellenfeleknek,ha pl.Medve a világon akar maradni záráskor és ezért újrakezdi akkor leállithatná a támadását és a volt Spárta tagokért...szerintem ennyit érdemeltek,nélkületek nem lett volna színes ez a világ...bár szerintem most is a hiénák támadnak,igazi játékos nem támad titeket már..sok a hiéna..az a 2-300 pontos falu vagyis az az 1 falu nem segíti semmiben őket a zárás hamarabbi eléréséhez..
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser19367

Vendég
Azt hittem vége...az érdekes az ha ir valószínű neki adom öket...igy majd adom akinek akarom,nem szeretem a hiénákat..megértem hogy kellenek a faluk a %-z..de mint volt szövik egy levelet előbb elengedhetett volna és utána támadjon..

Light és Arch odafigyelhetne és megadhatná a tiszteletet a volt ellenfeleknek,ha pl.Medve a világon akar maradni záráskor és ezért újrakezdi akkor leállithatná a támadását és a volt Spárta tagokért...szerintem ennyit érdemeltek,nélkületek nem lett volna színes ez a világ...bár szerintem most is a hiénák támadnak,igazi játékos nem támad titeket már..sok a hiéna..az a 2-300 pontos falu vagyis az az 1 falu nem segíti semmiben őket a zárás hamarabbi eléréséhez..
ohh hagyd mar incze az ilyen semmi dumakat :)
volt ido a szerveren amikor nagy mellenye volt Nikitanak, Castelai meg a suport segitsegevel akart minket legyozni...ezek utan ne beszeljunk tiszteletrol Sparta fele.
Elso szervere volt az "uj" Spartanak ahol volt ellenfeluk, el is lettek verve, ennyi, tema zarva.
 

DeletedUser19454

Vendég
A support segitségével akartak titeket megverni???
Azért a amikor vinszent túl nagy falat volt nektek ti is a supportal jöttetek ;)


Amúgy Gratulálok mindenkinek aki komolyan vette ezt a világot!

Ui.:Yugi nem tűnik fel,hogy itt már mindenki lezárta a világot a Spárta és a ti részetekről is??
Te meg csinálod még a feszkót.
 

DeletedUser19367

Vendég
vinsz csalt.
a mi jatekosainkat meg ha nem csaltak akkor kitettek.
incze hozott fel egy butasagot arra valaszoltam.
 

DeletedUser18465

Vendég
yugi te nem azt irtad folyton a skype kozosbe, hogy te ha kell leadod a Wined masnak aki jobban megerdemli ?
Mert en beszelgettem par DSA-l es azt mondtak, hogy vannak olyanok akik a DSA-bol (FSbol is) nem erdemlik meg a gyozelmet es az pont Te vagy, meg még paran. Megis ott a neved, nem hiszem, hogy a %-hoz kellenel :)

Na meg ez a vinszes tema, egyik nap "A"-t mondasz, masik nap "B"-t. Jo multkoraban irtad a skypos csopiba, h Vinsz nem csalt, azutan anyazod, mert igen, dontsd mar el mit akarsz. Bar ketlem hogy Vinsz felvenne ezt a velemenyt, nem hinnem, h pont egy magad fajtatol fog velemenyt kerni illetve a velemenyedre adni :) Nevetsegesen viselkedsz :)

Megsugom amugy, ha nem lett volna az FS, te mar sehol se lennel, inkabb koszond meg nekik, hogy ott voltak mert most égne a pofad, hogy kikaptatok, de a Sparta igy is buszken tavozhat.
 

DeletedUser19087

Vendég
yugi te nem azt irtad folyton a skype kozosbe, hogy te ha kell leadod a Wined masnak aki jobban megerdemli ?
Mert en beszelgettem par DSA-l es azt mondtak, hogy vannak olyanok akik a DSA-bol (FSbol is) nem erdemlik meg a gyozelmet es az pont Te vagy, meg még paran. Megis ott a neved, nem hiszem, hogy a %-hoz kellenel :)

Na meg ez a vinszes tema, egyik nap "A"-t mondasz, masik nap "B"-t. Jo multkoraban irtad a skypos csopiba, h Vinsz nem csalt, azutan anyazod, mert igen, dontsd mar el mit akarsz. Bar ketlem hogy Vinsz felvenne ezt a velemenyt, nem hinnem, h pont egy magad fajtatol fog velemenyt kerni illetve a velemenyedre adni :) Nevetsegesen viselkedsz :)

Megsugom amugy, ha nem lett volna az FS, te mar sehol se lennel, inkabb koszond meg nekik, hogy ott voltak mert most égne a pofad, hogy kikaptatok, de a Sparta igy is buszken tavozhat.
Látnád mit művel a belső fórumon, magadhoz nyúlnál :p
 

DeletedUser11248

Vendég
yugi ha te szemét vagy én miért kell szemét legyek..vagy ha utánozva téged én is szemét vagyok miben különbözök tőled vagy tényleg utánozlak vagy olyan az igazi jellemem...érted a lényeget???

Amúgy egy ember akkor mutassa meg a legjobban az igazi arcát amikor a győztes klánban van,hogy viselkedik azzal akit legyőzött,ott jön ki belőle az igazi arca...van aki megadja a tiszteletet,van aki alázza...erre van egy mondás:amikor a xart felteszik a polcra és lekvárnak képzeli magát de mégsem az...az hogy ki hova tartozik azt döntse el mindenki.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Megsugom amugy, ha nem lett volna az FS, te mar sehol se lennel, inkabb koszond meg nekik, hogy ott voltak mert most égne a pofad, hogy kikaptatok, de a Sparta igy is buszken tavozhat.

Hm.. ezt honnan is szoptad ki?
Ha szeró előtt azt mondod,hogy minket simán elver a spárta,azt mondom okè,majd meglátjuk.
De igy utólag fesd már le nekem. Vegyük ki az FS-t a kèpletből ès fesd le nekem azt a Spárta győzelmet :)
 

DeletedUser18312

Vendég
Az én véleményem az, ezt a szervert a DSA nyerte meg a Sparta ellen, nem pedig az FS.
De nem ám a csatamezőn játék közbe. Hanem a hypeal amit előtte csinált. Elérte hogy a régi Spartasok megijedneke, összebalhézzanak mind1 hogy nevezzük. Ráadásul sikerült a teljes szerót Sparta ellen hangolniuk, így dipozni se tudtak. Kihasználták amíg lehetett a DA-t, meg a többi klánt.
Állítom a Horda játékos ereje erősebb mint a V45 Spartaé. Így visszanézve egy könnyed gyözelem volt ez a FS/DSA tengelynek, ahol egy Vinszent kapálozott meg pár társa. De ha Vinszenten átmennek az elején, akkor végigsöpörte volna a szervert a DSA. Ezen a szerón 1 kis fordulat volt csak, amikor a DSA hullámvölgybe került. De mivel az FS annyival nagyobb területet rendszerezve foglalt be mint a DA így esélyük sem volt hogy 1 vs 1 harc legyen. FS elvette a kedvét Spartanak, hogy hiába haladnának is valahova a DSA ellen, akkor is 3* túlerővel kell szembesülniük hónapokon belül.
Sparta erőlködött, küzdött. De ez egy 40-50% Sparta volt az előző szervereihez képest. Ez kb egy V20as Sparta volt, mert akkor kezdtek átszerveződni. Az a szerójuk volt még nagyon gyenge, és pengeélen táncolt hogy bebukjanak.

DSA-nak meg hatalmas grat a hypehoz, ez is a játékhoz tartozik, hogy ha még else kezdődik a szeró, már megfélemlítsük az ellenfelet.
 
Fent