Csevegő

Nikitaa

Well-Known Member
A reakció pontszáma
523
Spárta klán és játékosai nevében Gratulálunk a DSA-FS szövetségnek, hogy megnyerték ezt a szervert!
Reméljük kielégítettük mindenki igényét, elfogadtuk a DSA kihívását és felsorakoztunk a V45 szerveren, igaz tudtuk az egész szerver minket fog ütni. Így is volt, mindenki játszópajtásai mi lettünk:)
Játékosaink, akik a kezdő csapatba voltak vállalták, "legalább harcolunk egy jót" illetve "mi van akkor ha nem nyerjük meg ezt a szervert", így indultunk neki ennek a világnak.
Gratulálunk a nyugati területen kialakult RVY-DA-Vasak hármas szövetségnek, akik összefogva a nyugati területen megakadályozták, hogy erősödni tudjunk. Azonban így magukat is legyengítve, az FS ellen már nem tudtak megfelelően felkészülni.
Keleten a DSA klánnal harcoltunk jókat. Változatos armáik és erőszakos támadójátékukkal bizony megcsapkodott minket.
Márciustól már elengedtük a szervert, lehetett volna még 1-2 armát leszervezni, de a vezetőség úgy ítélte meg, ezzel csak elodázzuk ami be fog következni.
Itt elnézést kérek azoktól a játékosainktól, akik még akartak 1-2 csapni a végére.Több mint egy hónapja láthatóan nem játszunk, időnként belépve, ha kedvünk van még védekezünk..
DSA-FS megnyerte ezt a szervert.Jók voltatok, összefogtatok, végig kitartottatok egymás mellett. Ismételten csak gratulálni tudok !

Amit mi viszünk a LE "díjat" klánszinten és egyénileg Vinszent torony magasan vezet a legyőzött ellenfelek rangsorban.Ahogy néztem, az egész FS nincs annyi védőpontja mint neki. Persze ehhez csapat is kellett, akik segítették.Igaz ő is így tett, hiszen támogatópontja tepecske után a legnagyobb, úgy hogy frontot tartotta végig.
Gratulálok a játékosainknak, mindenki megtette a tőle telhetőt. Ennyit bírtunk:)Szép volt!

Legközelebb a Spárta klánnal a V50 Jubileumi szerveren találkozhattok, ahol tiszteletét teszi Zola09 az egykori Spárta vezére, amennyiben olyan beállítások lesznek amit Sajti írt. Erről majd később..
Most pihenünk egy jót, aztán majd jelentkezünk:)
Ezzel búcsúzunk a V45-től.
1 This is Sparta 798,12 Mil.
2 Fekete Sereg 421,34 Mil.
3 [D]ont top the [A]ttack 395,40 Mil.
4 Legendary Spartan Warriors 149,62 Mil.
 

DeletedUser19331

Vendég
Nem jártam ki Külsőt olvasni, de Nikitaa hsz-e után, most megérte kijönni :) Elsősorban, szeretnék Gratulálni, minden FS és DSA tagnak az álltaluk kivívott Szervergyőzelemhez.Másodszor..
Ez itt a lényeg, hogy az FS+DSA KÖZÖSEN győzte le a spártát, 1vs1-be senki sem :)
És szeretnék gratulálni egyéniben vinszent-nek is :)
Sok sikert kívánok, mindenkinek következő világokon!

Üdv: SF
 

DeletedUser19367

Vendég
a jatek lenyegi reszeben 1 vs. 1 volt, DSA es Sparta kozott :)elakarjatok venni az erdemunket?:D na azt nem hagyom...
 

-Revolution-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.387
Ha már mennek itt a gratulációk én se szeretnék kimaradni a jóból. :D
Spártának mindenképpen jár az elismerés, elfogadták a kihívást és szépen helytálltak. DSA ellen roppant kemény és színvonalas csatákat vívtak és ha a nyugati rész nem dől be akkor nagyon hosszú és idegörlő háború elé néztek volna a felek. Ha már nyugat szóba került, DA-RVY-Vasak hármast is meg kell említeni, hiszen nagy szerep jutott nekik is a szeró alakulásában az ottani Spárta tagok legyőzésével. Itt ki is térnék kicsit Nikitaa kijelentésére, miszerint az egész szeró ellenük volt. Ha nem tévedek volt alkalmuk a DA klánnal az elején dipózni, de nem tették meg, mert meglátásom szerint magukat túl, az ellenfelet pedig alábecsülték. Szerintem sok stratégiai hibát követett el a Spárta, amely egy FS-DSA páros ellen nem fér bele. Mindazonáltal számomra ez a vereség mégis nagyobb tiszteletet érdemel, mint pár korábbi győzelmük.
Nálam az FS volt a fekete ló, nem tudtam mi várható el tőlük, hogy vajon mennyire lesznek képesek felpörögni, de gondoltam, hogy bizonyítani akarnak a Spárta ellen. Elég hamar ki is derült, hogy bizony ők is brutál erősek és kellően motiváltak, mert az ASG-t kisöpörték a kontiról és ahogy haladtunk előre a játékban fokozatosan tettek még rá pár lapáttal. Pozitív értelemben csalódtam bennük és Light személyében egy korrekt vezért ismertem meg, neki külön gratulálok, végig gerinces volt és büszke lehet a klánjára.
Végül, de nem utolsó sorban pár szó a klánomról, a DSA-ról. Az elején hasítottunk rendesen, továbbra is tartom, hogy a legjobb starter klánról van szó. Nagyon hamar megkezdődtek a harcok a Spárta ellen, azonban a kezdeti sikerek után állóháború lett. Itt Vinszentet emelném ki, hatalmas szerepe volt abban, hogy a DSA nem győzte le 1v1-ben a Spártát, ha nem ő van ott, akkor szerintem 99%, hogy beütjük a frontot. Remek társaság jött össze, remélem még egyszer sikerül ezzel a csapattal indulni, addig is várom Anti best of összeállítását, van hozzá anyag az biztos. :D
Egy mondatot szánok a duálomra is, valami noname gyerek Arch névre hallgat, rengeteg dolgot tanultam tőle, amiért hálás is vagyok, de azért ahhoz kétség sem férhet, hogy ő volt a fék a fiókban. :D
Nem húzom tovább a szót, nagyon erős világ volt és köszönöm azoknak, akik kellően tökösek voltak, hogy elinduljanak ezen a szerón. Valami hasonlót össze lehetne hozni v50-re is, addig talán a próbaszerverek is befejeződnek. :D
 

DeletedUser19331

Vendég
a jatek lenyegi reszeben 1 vs. 1 volt, DSA es Sparta kozott :)elakarjatok venni az erdemunket?:D na azt nem hagyom...

Gondolom te, a jómadár Yugi vagy, na pont, az ilyesmi saját magukat és a klánjukat lealacsonyító emberek miatt sem jártam ki a fórumra, egyszerűen szánalmas vagy...

Jah és, Zyzz, ez is egy nagyon jó írás volt :) Kétség nem férhet ahhoz, hogy ti a DSA voltatok a legjobb Starterek, és ahhoz sem, hogy egy igen kivételesen jó társaságú szerverről volt szó itt 45-n. Remélem énis, hogy v50-re is valami hasonlót lehet összehozni :)
 
Fent