Csevegő

DeletedUser

Vendég
Gondoltam, ide már nem szólok hozzá a történésekhez, de elnézve, mi történt...

Nikita, szerintem ne süllyedj le Lightrex és Yugi szintjére, mert a rutinjukkal legyőznek ott... :)

Witcher.. Magadhoz képest, egész jól megfogalmaztad, a történéseket.

Lightrex.. Ha meg neked ez a harc hogy átrohantatok a -da-n, akkor még nem harcoltál sohasem.
39-n se kellett sokat harcolni ugyebár..

Ettől függetlenül, gratulálok még1x az FS-DSA klánoknak, és nagy tisztelet azoknak, akik átadták a helyüket más játékosok számára!
Na ez volt egy jó hsz . Jár a tisztelet. Witcher egyébként nem tud fogalmazni de persze ahhoz képest....... :D
 

DeletedUser18324

Vendég
Te csak álmodj tovább. :p:D

Ide tényleg minden noobot felengednek már? o_O
Tök szeretem mikor noname emberek itt osztják az észt mindenkinek s közben negyed annyit nem tettek le,mint akiket oltanak..:)
Te pl játszol egyáltalán még? :D


Szerkesztés: Te 3 hsz-ből 3x engem hozol fel/nekem válaszolsz..
Kezdem azt hinni akarsz tőlem valamit,de annak a párom nem nagyon örülne,bár Milénával való szoros kapcsolatomról se tud,egye fene Pucsíccccssss..:D
 

DeletedUser

Vendég
Ide tényleg minden noobot felengednek már? o_O
Tök szeretem mikor noname emberek itt osztják az észt mindenkinek s közben negyed annyit nem tettek le,mint akiket oltanak..:)
Te pl játszol egyáltalán még? :D


Szerkesztés: Te 3 hsz-ből 3x engem hozol fel/nekem válaszolsz..
Kezdem azt hinni akarsz tőlem valamit,de annak a párom nem nagyon örülne,bár Milénával való szoros kapcsolatomról se tud,egye fene Pucsíccccssss..:D
Miért te mit tettél le??? Azon kivűl hogy te is osztod az észt? o_O
 

DeletedUser11248

Vendég
Nikitaa köszi hogy betetted...aki tud olvasni-értelmezni az már a levélből lássa hogy miről beszéltünk,azt is hogy nem tudtad mit csináljatok..és én tudom hogy van olyan is ahol írtad Cast sem akar menni,szünetet akar és olyan is ahol leírtam hogy ne menjetek vagy mit veszíthettek,olyan is ahol leírod hogy páran vagytok...de ezt itt a V40-forum végén is leírtam,még az Andi-val való beszélgetésünk elött,neki is ezt mondtam:

Grat. a Spártának az újabb győzelméhez!!!

Szép történelmet irtattok,nem hiszem lesz klán amely ezt túlszárnyalja..szivem szerint azt mondanám hogy csak akkor folytassátok ha tartani tudjátok ezt a csúcsformát,ha azt érzitek hogy a következő világ már csak erőltetve menne inkább itt fejezzétek be,ne legyen a Spárta is egy a sok klán közül..mondom ezt úgy hogy kár lenne a névért amit felépítettetek..tudom azt is hogy tőlem ez furcsán hangzik de most őszintén beszélek..viszont azt is tudom hogy nem az én írásom szerint fogjátok eldönteni,így nyugodtan leirhatom amit gondolok,gondolom értitek mit akarok mondani.

Még egyszer Grat. és ha folytassátok sok sikert!!!

Az hogy én mit tennék a PHX-l,teljesen más,mert mi mondjam úgy nem örvendünk közutálat tárgyának,igy ha indulni akarnék nem látnám okát miért ne induljunk..míg titeket mindenki leakart győzni.

És ha végigolvasod az akkori beszélgetésünket,ott mint barát beszéltem veled,ha jól emlékszem ott minden variációt kiosztottunk...a döntés viszont a tiétek volt...

A fentebb irt üzenetbe direkt nem emeltem ki egyik ellenfeleteket se,igy nem értem honnan veszed hogy féltem az FS-t(bár most ök az egyik legkeményebb klán)...inkább azt mondhatnám hogy titeket féltettelek és nem hiszem hogy jól áll nektek ez a Zsemle stilus.

Bölcskei én vezér vagyok-voltam..így had ne tanítsuk egymást hogy kell vezérkedni...szerintem kicsit jobb vagyok benne.

Ha már 25-érdekel...ÉNY-firka klánja..középen Deshun...ÉK-Kacsa..DK-OAS...DNY-PHX..

Olyan mint itt 45 mi lettünk volna a Spárta,mindenkivel harcoltunk...Északon a három klán összeolvadt...OAS-mint itt a DA nem birta az Északi-DNY-i nyomást,persze én figyeltem és beszélgettem ZIK-l a vezérükkel...majd mikor mondta nem bírják tovább rábeszéltem hogy olvadjanak,igaz ö nem jöhetett...és úgyis átadta a klánját,hogy ö klán nélkül maradt,szét voltak esve...most te mint vezér mond már el nekem mit kellett volna tegyek,hagyjam hogy Kacsa elvigye őket és harcoljak háromnegyed világ ellen..átvettem egy szétvert klánt,amennyire lehetett összeszedtem őket és megnyertük a világot...azt kifelejtetted hogy OAS-nál te is ott voltál,miért nem te szedted össze őket,ne kelljen olvadjanak...hogy a tagjaid ne jussanak oda hogy örvendenek ha valaki átveszi őket..mert nem mind hozzánk jöttek,volt aki a Kacsa-ba ment...tehát ne te taníts engem vezérkedni.

Mint régi KH-s és fórumozó,azt már te is kellene tud hogy mi a külső..és gondolom te sem úgy beszélsz magánbeszélgetésben mint itt külsőn..ennyi idö után ennyit te is lekellet volna szűrj :p
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Incze... Aki csak 1x találkozott Witcherrel tudja jól, hogy csak az arca nagy, de, hogy mire szerintem soha senki nem fogja megérteni. :)
 

DeletedUser18324

Vendég
Tilos szexuális utalásokat tenni a fórumon!
Incze... Aki csak 1x találkozott Witcherrel tudja jól, hogy csak az arca nagy, de, hogy mire szerintem soha senki nem fogja megérteni. :)

Nekem igazából arra nagy az arcom hogy régi világokon ahol nem tőzsdével volt valaki jó játékos,ott értem el mindent..
Nem véletlen féltetek úgy tőlem,a befolyásom még mindig igen nagy,s V46-os példát tudom felhozni,ha ott nem húz fel annyira Hcsf,hogy töröljek,s Sophie is átlátja a dolgot hosszú távon,nem csak a rövidtávú dolgokkal foglalkozik,akkor bizony most nem Cotl lenne ott,hanem lehet Cord,de ezt már sosem tudjuk meg..:)
Minden esetre emlékezz a V31-en a DREAM ellen mennyit ért a Cotl...
Az hogy van 1 jó világod,nem jelenti azt hogy egyből mindenkinél jobb vagy,tény vannak dolgok,amiben én is tudnék még fejlődni,sokan mondják hogy kitartásban,de erre annyit tudok mondani,próbáljatok meg (BÁRKI) egyedül,vezetőség nélkül csinálni mindent egy Top1 klánban,mellette meló,s magán élet..stb..
Szerintem ez első 3-4 hónap után bukó,tekintve hogy ott már nem bírja 1 ember az állandó frontok irányítását..stb..
De 1 biztos,mint tapasztalatban,mint játéktudásban rád verek,s én talán 2x voltam Dual,mind a 2x a ranglista elején voltam..
Te mindig dual vagy,neked mire nagy az arcod? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18324

Vendég
Witcher nagyon jó klán építésben....jól tudja keverni a lapokat is.
Az már más kérdés hogy klánját sohasem tudja megtartani.

Köszönöm Aba,de erre van 1 ellen példám..
V35-n mikor összeálltunk Damas-al,ott éreztem először azt,hogy 1 jó páros vagyunk,kiegészítve egymást...
Vezetés is így tökéletes volt,ketten megoldottunk mindent,eredmény is magáért beszél..:)
Ellenben igazat adok,s fentebb le is írtam az okát..:)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Nekem igazából arra nagy az arcom hogy régi világokon ahol nem tőzsdével volt valaki jó játékos,ott értem el mindent..
Nem véletlen féltetek úgy tőlem,a befolyásom még mindig igen nagy,s V46-os példát tudom felhozni,ha ott nem húz fel annyira Hcsf,hogy töröljek,s Sophie is átlátja a dolgot hosszú távon,nem csak a rövidtávú dolgokkal foglalkozik,akkor bizony most nem Cotl lenne ott,hanem lehet Cord,de ezt már sosem tudjuk meg..:)
Minden esetre emlékezz a V31-en a DREAM ellen mennyit ért a Cotl...
Az hogy van 1 jó világod,nem jelenti azt hogy egyből mindenkinél jobb vagy,tény vannak dolgok,amiben én is tudnék még fejlődni,sokan mondják hogy kitartásban,de erre annyit tudok mondani,próbáljatok meg (BÁRKI) egyedül,vezetőség nélkül csinálni mindent egy Top1 klánban,mellette meló,s magán élet..stb..
Szerintem ez első 3-4 hónap után bukó,tekintve hogy ott már nem bírja 1 ember az állandó frontok irányítását..stb..
De 1 biztos,mint tapasztalatban,mint játéktudásban rád verek,s én talán 2x voltam Dual,mind a 2x a ranglista elején voltam..
Te mindig dual vagy,neked mire nagy az arcod? :D


Szerk. Amúgy másom is nagy,nem csak az egóm,1x majd berakom a szádba,hogy érezd a nagyságom..xD

Nekem nem nagy az arcom ;) Cord maga sosem maradt volna életben sophieval vagy anélkül sem, mivel hcsf semmit nem csinált, az a szervezés 0 volt. Védekezéssel meg ppvel ugye nem lehet háborút nyerni. ;)
Persze mivel kavarásban vagy csak jó, másban nem hoszem így szerintem felesleges lenne bármilyen írásodra is reagálni. ;) V31-es CotL egy 0 volt, az nem hasonlítható a mostanihoz, de téged az a CotL is túlélt.. ;) Az, hogy te damassal mit értél el, szerintem nélküled is elérték volna...
 

DeletedUser18324

Vendég
Erre már nem is reagálok inkább,tudatlan vagy,s nem tartalak annyira hogy vitába száljak veled,olyan dolgokról,amiről fogalmad sincs..:)
 

DeletedUser18324

Vendég
Én úgy tudom hogy az asszony lefarolt mellőled. :D

igen,aki menni akar nem szabad visszatartani..:)
De szerinted utána megállt az élet? :D
Azóta több mint 1 év telt el..:)
Bár lehet egyesek nem olyan helyesek,s aranyosak mint én,így nehezen találnak párt,én szerencsésnek mondhatom magam..:p :D
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
6napja kezdte el a lejáratókampányt ellenem/ellenünk,azóta mi vagyunk a szemetek akik így meg úgy ki akarnak szúrni vele meg úgy az egész Spártával...persze mikor hazugnak nevez és megkérdezem mégis miről hazudtam akkor nyílván kitér. Azért hiszti,mert ha nem az van amit ő szeretne akkor elkezdi pocskondiázni a másikat. Az fel sem merül benne,hogy ha eredetileg normális hangvételben kéri amit kér,nem pedig külsőn mocskolódással kezdi akkor megkapta volna. Még ha az utolsó falvakról is lenne szó,sem érné meg ekkora hűhót csapni a semmiért,de egész egyszerűen fáj neki a szerver elbukása és ezt muszáj úgy kompenzálnia,hogy utolsó szemétként állít be másokat. Ez nem méltó egy klánvezérhez sem egy magánemberhez vagy akárkihez,legfeljebb egy 12éveshez aki bömböl mert nem az övé lett az utolsó csoki a boltban. Lehet méltósággal veszíteni és lehet így megpróbálva hibáztatni másokat,kígyót-békát kiáltva igazságtartalom és mindennemű méltóság nélkül. Lehet személyeskedni,de ezzel az utóbbi pár napos mizériával legfeljebb az lett elérve,hogy a jövőben kizárt legyen mindennemű megállapodás köztünk és ne ellenfélként hanem ellenségként tekintsünk a másikra. Őszintén egész egyszerűen nem csak csalódtam,hanem meg is undorodtam Nikitától és attól amit képvisel és sajnálatosan akaratlanul is azonosítom a Spártával az ő megnyílvánulásait,holott ezt szeretném elkerülni. A legfájóbb,hogy a folyamatos személyeskedés és tények nélküli igazságtalan vádaskodásra reagálva az ember reflexből is visszatámad,pedig nem akarok lesüllyedni erre a szintre.
 
Utoljára szerkesztve:

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Már akkor itt verted magad fórumon mikor még az első leveled el sem küldted :)

első levél érkezésének ideje és csak jóval később olvastam,ehhez képest
02.06. napon 05:15 órakor

Gyávák voltatok, nem mertétek lejátszani a szervergyőzelmet egymás között, olvasztással nyertetek, harcok nélkül fejeztétek be a szervert.
Pedig mind két klán a szervergyőzelemért indult, olvashattuk a fórumon. Hazugak vagytok.
Kaptatok egy plecsnit, a gyáva, olvasztós plecsnijét.. .

Hiénaként szaladtatok a Spártás falukra, amit a játékosaink a DSA-oknak adtak, foglaljátok az utcsó visszaregizett falunkat.
Rég zárható lett volna a szerver, ha nem vagytok hiénák.. .

Szövegértelmezésemmel semmi gond, alvással már inkább :)

Lightrex írása jól megfogalmazott, igazságtartalmával vannak gondok. Szépen megfogalmazott meserészletekkel, ki-megmagyarázással.
Nem játszottunk volna a szerveren, el is hinnék;)

utána jött ez:)

Utolsó falunkat ne foglaljátok be ha kérhetnénk. Írtam vezéreiteknek is.
Köszönjük.
Itt a vége....Elértétek a 80 %-ot lassan:)
30 nap alatt meg még egybe is kelhettek, új értelmet adtatok a KH játéknak...

és még aznap

Hajrá..ha lemegy a védettség, ne habozzatok foglalni.
Gyáva népnek nincs hazája.

Ha kérhetem legközelebb méltóztass legalább 1napot várni anélkül,hogy pocskondiáznád azt akinek írod a levelet,vagy legalább ne alapból azzal kezd. Hozzáfűzném,hogy az egybevont klán DSA részének a vezetője továbbra is -Archangel- így mindenki nevében nem is beszélhetek. Nevezheted bárminek,de attól még ez nem olyasmi ami alapértelmezett dolog,hogy ne foglalják be az utolsó falvatokat. A többséget nem érdekli,vagy ha érdekli is nem veri nagydobra,de legfőképpen nem csinál balhét belőle. Nekem is foglalták már be szerver végén az utolsó falum többször is és rengeteg más embernek is,mégsem látom,hogy bármelyikük kiverte volna a balhét külső fórumon,hogy miféle dolog ez. Nyílván mindenkinek más a természetes...
 
Utoljára szerkesztve:
Fent