Csevegő

DeletedUser17666

Vendég
Hát az a baj nincs annyira érdekes téma mint maga ODA nagy hatalom,itt veri a száját közbe le szövizi a leg kisebb klánt is.:D
a helyzet az,hogy talán van 3 klán akikkel hadba áll a nagy TOP egy klán .
mint a GSE,SZK és a én klánom a =K= klán.erre a 3 klánra össze szedet mára,
7 szövetséget. 3 MNT és a tárgyalásianak még nincs vége.
magyarul az első 25 klánból. 10 kapcsolatba van a ODA klánnal és akkor ott vannak ők még tehát 11 klán eddig amivel a ODA nyerni akar.:D

:D :D ezzel is az a baj hogy ahányszor rá térunk a v37-es témára (ezt igenyeled) elojosz ezzel az ODA klános maszlaggal kb már 4x kezdesz bele,Kozben senkit sem érdekel :D....Ezér is kezdenek el másról dumálni :D

istenem xD
 

DeletedUser17666

Vendég
már nem azért de mivel ez a v37 táma nem a v28 és nem is a v30 árulásod.
nem kell neked itt írnod olvasnod ..fogad el,hogy ez a v37 fórum.

:D :D :D jeccus-marííí xD Fogadd el kérlek hogy nem fogadom el , mert nekem épp itt kell olvasnom és írnom :) pont a 37-es fórumon :D te is csak hablatyolsz akkor meg nem mindegy1 neked ? :D
 

DeletedUser17666

Vendég
azt értem én ,hogy feltünési mániád van .de hogy ezt az illetékesek miért is nem veszik észre?


ezt épp így elmondhatnám rólad is... tobbiek normálisan dumálnak de neked le kell oket hurrogni állandóan hogy máshol tegyék, mert ez v37 :) ne rám mutagass hanem gondolkozz el magadon :D
csak erre próbálom felhívni a figyelmed :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Az a baj te se dulász normálisan,ha nem venéd észrte csak is azt lesed figyeled mikor írok én.
És már kértelek nem egyszer ha nem tudsz normálisan írni nem vagyok kiváncsi a kötözködésedre,
ja azért az se ártana el döntened most akkor v37 melyik is a klánod?
Nehogy az legyen mint v30 on.:D

Nem vagy kíváncsi, de azért reagálsz rá. Dat logic :D
 

DeletedUser17666

Vendég
Az a baj te se dulász normálisan,ha nem venéd észrte csak is azt lesed figyeled mikor írok én.
És már kértelek nem egyszer ha nem tudsz normálisan írni nem vagyok kiváncsi a kötözködésedre,
ja azért az se ártana el döntened most akkor v37 melyik is a klánod?
Nehogy az legyen mint v30 on.:D

:D :D hjajjj na tényleg kapd ossze magad mert ez így egyre gyengébb xD xD
 

DeletedUser4544

Vendég
Szerintem pont nem neked kéne a V30at felhozni, amikor vezérkari tagként átmentél az ellenfélhez, sunyi módon letámadtad a volt klántársad, majd hivogattad a környékbeli erősebbeket, még jóhogy bucira vertelek és így nem ment utánnatok senki és helyre állt a rend....
 

DeletedUser17666

Vendég
hát a semmit mondo véleményére nem vagyok kiváncsi tényleg,de az érdekel,hogy ő pontosan melyik klánt érzi a saját klánjának PL:v37 ben.
Mert úgye ott vola v30 és ott egyáltalán nem azt a klánt érezte annak amiben volt.
szépen sumákba be barbizott és be belsőzött majd le lépet ellenhez.
Mondván hát neki ott több barátja van,nos azzal nincs is semmi gond ha ott több barátja volt,csak,hogy amikor a barátai oda mentek a Spártába és nem a észak klánba ő miért nem ment velük?
mindegy is az v30 volt,itt v37 ben is ez lesz?

még mindig nem veszed észre magad :D De muszáj lessz hogy súgjak mert nagyon el vagy tévedve :D:D

nem játszottam v30-on :D remélem segítettem valamit :D
 

DeletedUser18265

Vendég
hát a semmit mondo véleményére nem vagyok kiváncsi tényleg,de az érdekel,hogy ő pontosan melyik klánt érzi a saját klánjának PL:v37 ben.
Mert úgye ott vola v30 és ott egyáltalán nem azt a klánt érezte annak amiben volt.
szépen sumákba be barbizott és be belsőzött majd le lépet ellenhez.
Mondván hát neki ott több barátja van,nos azzal nincs is semmi gond ha ott több barátja volt,csak,hogy amikor a barátai oda mentek a Spártába és nem a észak klánba ő miért nem ment velük?
mindegy is az v30 volt,itt v37 ben is ez lesz?

Voltam a 30-ason egy ideig, de arra nem emlékszek, hogy adi vagy te egyáltalán ott lettetek volna az Észak alapításakor, és a Spartaba átlépéseknél. Szerintem te háttal ültél a moziba...
 

DeletedUser11248

Vendég
vigyori te és
nagyincze tudtommal jó barátok vagytok.nem így van?

Ez most hogy jön ide??

Ha értelmesen elolvasod az úgymond csipkelődésünket,rajősz(amire szerintem mindenki rájött) hogy semmi értelme nincs annak amit irtunk,simán csak unatkoztunk,mi köze ennek a KH-s barátságunkhoz,sőt szívesen találkoznék vele személyesen is,kellemes beszélgetőpartner,aki többet is tud annál hogy..igen mert az Oda..igen mert az Oda...

Amit ajánlok neked,hogy azért mert valakinek más a véleménye,azért nem kell öt utálni,mindenkinek szabad véleménye van és csak mert ö másképp lássa a dolgokat,nem biztos hogy rossz ember..ugyanúgy ha valaki másképp vezeti a klánját,az nem biztos hogy csal,csak neki jobban bejön,más a stílusa mint neked,neked is szabad mindent(a szabályokon belül) az egy más dolog hogy nem vagy képes megcsinálni,inkább kijössz ide hogy:Igen,mert az ODA..csináld te is,mérd fel a lehetöségeket,csinálj nagy klánt,mi akadályoz meg benne??
 

DeletedUser11248

Vendég
A gerincet inkább hagyjuk:)

Örvendek hogy más a véleményed-fogalmad,számítsd ki mennyire unalmas lenne ha mindenki ugyanúgy játszana..az az érdekes ebben hogy átjátszd az ellenfelet..mint pl.fake..

De ha gondolod,leírhatod hogy szerinted hogy kellene játszódjon mindenki a KH-n..neked hogy felelne meg,gondolom annyit bár megengedsz hogy támadjunk-védekezzünk..de írd neked mi a jó...
 

DeletedUser4544

Vendég
Gerinc? Vezérkari tagként a volt klántársad betámadod, a klánod elárulod, te aztán nagyon gerinces vagy :D :D :D
Év poénja cimje jelölt vagy.....
 

DeletedUser4544

Vendég
Te helyettesítetted Brookyt régóta és beláttál a vezéribe.
De min1 is, mert összevissza beszélsz. Tagadtad te nem léptél ki és nem támadtad hátba a klánod, mostmeg alátámasztom tényekkel és magyarázkodsz. Kösz de nem kérek belőle. Csak ha már te is bort iszol, ne prédikálj vizet....
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Hát igen én voltam Brooky helyetese ,de nem vezető voltam,ja és ti hagytátok el úszni a faluit mert egy vezetőt se voltatok képesek be védeni.
az meg hogy a vezetőibe be tudtam nézni vagy be is néztem 2 külön dolog,de én egyetlen egyszer nem adtam ki soha senkinek semmit.
Úgy hogy ne mondj olyat ami nem igaz,
elég sokat léptél te is ki be a spártából.
Én soha egyetlen egy klán társamra nem támadtam,de az vesse rám az első kővet aki még egyetlen egy volt klán társára sem támadott soha,az meg nem te vagy.

Cicám, nem úgy volt, hogy ez V37 külsője? :D
 
Fent