Csevegő

DeletedUser11248

Vendég
Ha már volt Bajnokok Ligája világ,akkor legyen egy Gyávák Ligája világ is,a V37.

Top1-a =GMF=(Háborúkban elért pontja:LET:160.750 Lev:53.722..AKI NEM MER AZ NEM MER) és vannak a szövetségesei a TOP 12-böl az ODA-n kivül mind,csak mert gyávák harcolni a TOP1-l,így behódoltak...végülis stratégia,miért harcolj egy nagy szövetség ellen,jobb ha harcolsz egy klán ellen,érthető,bár gyávaság de...persze itt benne van az is hogy nem mindegyik tagjuk gyáva csak a vezéreik,akik a =GMF=-vezérének az emberei(ö mondta) és akiknek gondolom ígért egy helyet a győztes klánba...ezért meg és mert gyávák voltak harcolni,eladták a klánjukat,ez van,=GMF=-gyáva volt harcolni,így leszövizet mindenkivel...TOP12-böl az ODA-t leszámitva senki nem mer harcolni,a nagyobb klánok vezérei nem mernek harcolni,igy eladták a klánjukat..ha eltüntettik az ODA-T(ami nem biztos) akkor mennek a TOP1-klánba és majd beszedik a tagjaikat...

Vagyis nyugodtan nevezhessük ez a világot a Gyávák világának.

De ez van,ez lett a KH-mindegy hogy csak a győztes klánba legyek,nem számít senki és semmi...a gyávák Világán egy klán van aki harcolni mer,az az ODA és ellenfele a világ többi része,tehát máris győztünk,innen kikapni sem szégyen(remélem ennyien csak megtudjátok csinálni,lesz merszetek támadni,ne féljetek nem harapunk) és bátran mondhatom hogy ez a világ csak az ODA-nak hozhat dicsőséget,a többi csak simán gyáva volt.

Had biztassalak egy kicsit,szedjétek már össze magatokat,ennyien már csak tudtok gyözni és vannak azért nálatok hires játékosok,ilyen hátérrel csak sikerül megmutatniuk mit tudnak:

http://hu.twstats.com/hu37/index.ph...ntrex=500&centrey=500&fill=000000&grid=1&bm=1
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18312

Vendég
Őszintén sajnállak, bár volt egy érzésem hogy ezlesz, de úgy gondoltam az Odásokat ha egy jó vezér összetartja, akkor ez nem történik meg.
ODA az egyik olyan klán aminek lett neve, mégis "csak" egy 3-4 hónapos titkos világot nyertek meg toborzással.
Az új világokon mikor elindultak mindig hamar szétmentek. A sok jó játékost nem tudta egybentartani a vezér. Azt hittem te majd ezt megtudod tenni. Sajnos pechedre a vezéri kitiltás ellened dolgozott. Értem a kiakadásod, de úgylátom te még nem vagy azon a szinten amin én már keresztül mentem. Az pedig nem más, mint hogy a mi fajtánk nem tud nyugodtan szervezkedés nélkül más mögött játszani. Minden klánba vannak hullámvölgyek, mélypontok. Ekkor ha te alszol is és csak játszadozol az emberséged miatt a többiek íránti kiemelkedő tiszteleted miatt, mindig előfogsz kerülni és segíteni akarsz, de ha annyira alvómódba játszol, mint ahogy te most tetted, nem fogsz tudni segíteni, mert aki játszik mindig kifogja tudni lopni mellőled a tagokat, viszont van egy előnyöd, ha játszol és bizonyítasz még mindent visszacsinálhatsz. Ez a kérdés kakiból akarsz-e építkezni. Vagy legyintesz és otthagyod a V37et.
Jómagam úgyanezért hagytam véglegesen abba. Én csak akkor játszom ha 100%osan tudok játszani. De mivel összerúgtam a port a felsőbbekkel, így nincs kedvem beleölni sok időt, munkát abba hogy "véletlenül" kibanoljanak bárkit is majd később a játékba. Köszönöm de nem szeretnék szembeszéllel játszani(szóval én a supp miatt nem tudok 100%ot nyújtani, te meg a kiégés miatt). Annak sincs értelme, elindulok játszogatva egy másik világon, mert mi egyformák vagyunk, és ha baj lesz a klánba ahol játszol, és mindig lesz baj, akkor előkerülsz, cselekedni akarsz, de az már nem olyan, mintha te az elejétől építkezel....Sokkal nehezebb, és sokkal több idő kell bele, mintha az elejétől te építkezel.....
 

DeletedUser18618

Vendég
Tudtam előre, hogy tudod mi fog történni! deja vu

Isztenem és megmagyarázza, de fogsz hiányozni, azt a piszkos úris.....nekije! :)))
Szerintem nem is érted mit írtak előtted, csak volt ez a szöveged, s most jó eséllyel el tudod sütni!

Ez egy játék, s bárhol megjelent az ODA, csak rá volt érdemes figyelni! Ennyi! Van még ott más klán is? Nem láttam!
Le kell szegni a fejet, s előre, van ott nálatok annyi gógyi, hogy tudjátok ezt.
A gyáva, az gyáva, az tömegben érzi erősnek magát, onnan kiabál ki... A másik adja a hangját, benne bízik, nem magában...
Ami az erősségük, az a gyengéjük is! ODA üssetek, ott fog fájni. Amit egységnek láttok, az korántsem az, a teljes kommunikációt tiltsátok le, csak ketten-hárman beszélgessetek kifele, s ügyesen! Ezt nem írom le, mert tudjátok mit kell tenni, s a többiek nem! Miden igaz, több falu, s sok falu legyőzhet bárki, mert iszonyatos erőfölénnyel szemben még sanszotok sincs, de az nem is kell nektek. Csak menni előre, lépésről-lépésre... 1 feladat, s majd még egy ... Konokul, makacsul ... piszkos nehéz, de csak így éri meg szervert nyerni! Ha nem adjátok fel, akkor nem nyerhet más.

Gyávák szerverét csak TI nyerhetitek meg.
 

DeletedUser11248

Vendég
Ugy jöttem ide hogy nem vezérkedem,játszom amíg élvezem,utána átadom a falukat,persze azért okoskodtam(rossz szokásom) de abszolút nem érdekelt hogy megfogadják-e amit mondok vagy nem és ha hiszed ha nem simán beálltam a sorba,még ha nem is értettem egyet azzal ahogy csinálták,tettem amit kértek,csak játszottam és élveztem...még magamat is megleptem ezzel,mert bárhova mentem mindig kijött belőlem a vezér múltam és próbáltam irányítani a dolgokat,itt meg nem,sima tagként elvoltam és élveztem.

Ami miatt írtam,mert szerintem ez a legdurvább amit láttam,ennyire még lesüllyedve vezéreket nem láttam...egy ígéretért hogy a győztes klánba lehetnek eladták a saját klánjukat,tudják előre hogy a klánjuk kifog kapni,ha ezen az úton mennek tovább de ők(a vezérek és bizalmasaik) csak így kapják meg a meghivót a mondjuk ugy győztes klánba és nem érdekli őket a tagjaik sorsa,simán eladták őket egy meghivoért a vágóhídra képesek vezetni a saját tagjaikat..eddig ez a legdurvább amit itt a KH-n láttam,annyi a meghivo ára hogy azt kell tegyék amit a TOP1-vezére mond és ök megkapják a meghivokat,hogy mi lesz a tagjaikkal azt bárki kiszámithassa,mert 80%-k kell és csak az ODA az ellenfél,ergo ha nem lesz ODA sok kell még a gyözelemhez:D

Én személy szerint azt ajánlottam Gaga-nak hogy töröljünk(tudom hogy könnyen beszélek,mert nem az én klánom,így nekem egyre-megy)de kíváncsi lennék hogy mi lenne ha már nincs ellenfél akivel harcoljanak:D

Azért ennyit nem hiszem ér egy győzelem,vagyis régebb ennyit nem ért de lehet most ez az ára,azért vezérként eladni a tagjaidat,hogy te a győztes klánba lehess,hát keresek valami másik játékot:D

Persze Gaga-t is megértem,mert azért még ugyanannyi esélyünk van mint bárki másnak,sőt szerintem még több is és nem mindig a tömeg győzz,föleg ha Gyávákkal van feltöltve:p
 

DeletedUser17095

Vendég
Nagyon sajnálatos, hogy ez lett a klánháborúból, manapság már minden világon csak a szarkavarás megy és ez undorító.
Újabban ritkán hallani olyan világról amiről azzt mondják, hogy ez egy jó szerver volt, jókat harcoltunk, stb.
Ha így lehet megnyerni egy szervert napjainkban, akkor nem kérek belőle. Soha nem is volt a legfőbb célom, hogy szervert nyerjek, csak hogy játszak és közben ember maradjak, de úgy látszik ezzel nem mindenki van így.
Teljesen kiámbrándultam a játékból és az emberekből akik játszák.
 

DeletedUser12127

Vendég
Nem tudom, visszavonult játékosként és vezetőként van-e jogom ideírni, főleg úgy, hogy a V37 történéseit egy picit sem ismerem. Mégis írok, mert ha nincs, majd úgyis szóltok :)
Szóval érdekes dolog ez a mindenki egyért, egy mindenki ellen felállás, amit Incze felvázol. Főleg úgy, hogy egy korábbi világban éppen mi (igen Incze és én ) nyúltunk hasonló módszerhez a pályája csúcsán álló nagy ellenféllel szemben. Ott is több klán szövetkezett egy igen nagy és erős klán ellen.
Igen, és mi azt nemcsak korrektnek tartottuk, de igyekeztünk is elveink szerint végigjátszani.
Felmerül bennem, hogy biztos-e, hogy ami itt a V37-en történik, az eleve csak gyávák alantas játéka lehet? Nem lehet, hogy az ő összefogásuk mögött is lehet valami nemes? Olyan amit odaátról fel sem tudnak tételezni? Ezt persze csak kérdezem. Mint mondtam fogalmam nincs arról mi folyik a V37-en. És az is lehet, hogy Incze látja jól. És tényleg a gyávák gyülekezete a V37...
De számomra az, hogy az egyik oldal ezt állítja, az még csak annyit jelent, hogy az egyik oldal ezt állítja. Nekem legalábbis - aki csak belekérdezni tud, és azt is rosszul (a V37-en legalábbis) :)

Én a nemes küzdelem híve vagyok akár szövetségben, akár vitézségben. Hisz mindkettőt lehet így is és úgy is játszani.
 

DeletedUser12127

Vendég
Őszintén sajnállak, bár volt egy érzésem hogy ezlesz, de úgy gondoltam az Odásokat ha egy jó vezér összetartja, akkor ez nem történik meg.
ODA az egyik olyan klán aminek lett neve, mégis "csak" egy 3-4 hónapos titkos világot nyertek meg toborzással.

Én az ODA-t a V18-on ismertem meg. Csak az alapján tudom megítélni őket. Nos az alapján ahogy ott működtek én soha de soha nem kötnék velük szövetséget. Nem tudom itt ez történt-e, lehet csak véletlenül alakult így. Nem tudom mennyire működik a világokon átívelő emlékezet, de ha nem is működik, akkor is egy csak egy kutyás-szalonnás mondás jut az eszembe erről.
 

DeletedUser12127

Vendég
[QUOTE="disconnected, post: 180550, member: 18618"Gyávák szerverét csak TI nyerhetitek meg.[/QUOTE]

Érdekes a kérdés, hogy a gyávák között ki lesz a legsikeresebb? Az-e aki a legbátrabb, vagy az aki a leggyávább?
És vajon a bátorság illetve a gyávaság nem "jobb híján" bátorság, vagy gyávaság-e?
 

DeletedUser11248

Vendég
Arkhi szerintem csinálj egy térképet és rájössz...emeld ki az ODA-t és meglátod,ennek köze nincs a 18-hoz:D.

És nem arról van szó hogy az ODA egy szent klán,mert valószínű nem az(bár amióta itt vagyok,elég tisztességesen játszanak),még az sem érdekel ki győzz,hanem arról amikor egy vezér azt írja,hogy valószínű győzz a GMF,addig amig ök velünk harcolnak de miért tegyen ellene,én megegyeztem a vezérükkel,majd olvadunk(TOP4-vezére) és a TOP2-vezére sem harcol ellene,mert ö is a GMF-vezérének az embere és ö is az olvadásra vár...persze azt is mondhatnátok hogy de ezért miért kell szövetkeznek az ODA-val(aki mer harcolni ellene),akkor számítsátok ki az ODA-nak Top3-helyen van 8.3%-faluja,tehát ha eltűnik az ODA,akkor mi lesz,sok van még a 80%-ig...vagyis simán eladták a tagjaikat egy helyért a győztes klánba.
 

DeletedUser12127

Vendég
Arkhi szerintem csinálj egy térképet és rájössz...emeld ki az ODA-t és meglátod,ennek köze nincs a 18-hoz:D.

És nem arról van szó hogy az ODA egy szent klán,mert valószínű nem az(bár amióta itt vagyok,elég tisztességesen játszanak),még az sem érdekel ki győzz,hanem arról amikor egy vezér azt írja,hogy valószínű győzz a GMF,addig amig ök velünk harcolnak de miért tegyen ellene,én megegyeztem a vezérükkel,majd olvadunk(TOP4-vezére) és a TOP2-vezére sem harcol ellene,mert ö is a GMF-vezérének az embere és ö is az olvadásra vár...persze azt is mondhatnátok hogy de ezért miért kell szövetkeznek az ODA-val(aki mer harcolni ellene),akkor számítsátok ki az ODA-nak Top3-helyen van 8.3%-faluja,tehát ha eltűnik az ODA,akkor mi lesz,sok van még a 80%-ig...vagyis simán eladták a tagjaikat egy helyért a győztes klánba.

A gyávákat egyesével kell megtörni. Meg kell mutatni nekik egyesével, hogy a GMF-fel a hátuk mögött egyáltalán nincsenek biztonságban. Szétesnek, beolvadnak a GMF-be, megfutnak. Elég hamar híre megy az ilyesminek. Dehát tudod te ezt nagyon jól.
 

DeletedUser18729

Vendég
eza GMf a mulan fele? :D ha igen szetesik az magatol is :) v34 en se ert semmit mulans az ilyen pampalini felle vezetes :)
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Nem tudom, visszavonult játékosként és vezetőként van-e jogom ideírni, főleg úgy, hogy a V37 történéseit egy picit sem ismerem. Mégis írok, mert ha nincs, majd úgyis szóltok :)
Szóval érdekes dolog ez a mindenki egyért, egy mindenki ellen felállás, amit Incze felvázol. Főleg úgy, hogy egy korábbi világban éppen mi (igen Incze és én ) nyúltunk hasonló módszerhez a pályája csúcsán álló nagy ellenféllel szemben. Ott is több klán szövetkezett egy igen nagy és erős klán ellen.
Igen, és mi azt nemcsak korrektnek tartottuk, de igyekeztünk is elveink szerint végigjátszani.
Felmerül bennem, hogy biztos-e, hogy ami itt a V37-en történik, az eleve csak gyávák alantas játéka lehet? Nem lehet, hogy az ő összefogásuk mögött is lehet valami nemes? Olyan amit odaátról fel sem tudnak tételezni? Ezt persze csak kérdezem. Mint mondtam fogalmam nincs arról mi folyik a V37-en. És az is lehet, hogy Incze látja jól. És tényleg a gyávák gyülekezete a V37...
De számomra az, hogy az egyik oldal ezt állítja, az még csak annyit jelent, hogy az egyik oldal ezt állítja. Nekem legalábbis - aki csak belekérdezni tud, és azt is rosszul (a V37-en legalábbis) :)

Én a nemes küzdelem híve vagyok akár szövetségben, akár vitézségben. Hisz mindkettőt lehet így is és úgy is játszani.

Engem nagyon megdöbbentett, mikor Incze barátom ugyanezeket mondta nekem szombaton. Hisz együtt éltük át v18-on, hogy az egész világ összefogott az MHC ellen. Nem értem, hogy itt miért gond, ha egy nagy klán ellen harcol a többi. Ráadásul nem is feltétlenül igaz az a térkép. Szövetkezhetne az ODA is a GMF ellenfeleivel. Ha nem teszik, akkor sima mártírkodásnak érzem a kifakadást.
Azt sem értem, miért ne egyezhetne meg több szövetséges, hogy később összeolvadnak. Mintha v18-on is így lett volna... Nem nagyon tudok annál rosszabb véget elképzelni, mint hogy egymást falták fel a játékosok, hogy beférjenek egy közös klánba. Ha esetleg v37-en is így történik, az miért is rosszabb?
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Voltam már tanúja pár ilyen "világmértékű összefogásnak" egy erős klán ellen.
És úgy tapasztaltam,hogy általában visszafelé sül el,nagyon ritka az mikor hozza a várt eredményt.
Ahhoz rengeteg energiát belekell fektetniük a vezéreknek,hogy ez igy működjön. És kell az összhang,óriási aktivitás és sok kommunikáció,ráadásul akárki nemis tudja véghezvinni.
Pl Monti is ha jól tudom ezt akarta ellenünk csinálni,aztán akkora káoszt hozott össze,hogy tulajdonképp többet segitett nekünk mint amennyit ártott. Mulan se fogja sokáig tartani.

Nade én meg milyeneket fogok itt fightolni,heeeehe :D
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Nem az a lényeg, hogy hogy fog elsülni. Csak azt nem értem, hogy ha megpróbálja valaki, miért kell gyávának nevezni :confused: Ráadásul itt még erről sincs feltétlenül szó, csak úgy alakult, hogy egy nagyobb klán kisebbségben maradt. De ettől még nem gyávaság ellene harcolni. Azon meg igazán felesleges gondolkozni a kedves ellenfélnek, hogy ha ő eltünik, utána ki hova olvad, vagy bont szövetséget. A szövetségek normális esetben valaki ellen születnek. Nem gyávaságból, hanem ésszerűségből. De nagyon a világ elején járunk még, bármi megtörténhet
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
...Ami miatt írtam,mert szerintem ez a legdurvább amit láttam,ennyire még lesüllyedve vezéreket nem láttam...egy ígéretért hogy a győztes klánba lehetnek eladták a saját klánjukat,tudják előre hogy a klánjuk kifog kapni,ha ezen az úton mennek tovább de ők(a vezérek és bizalmasaik) csak így kapják meg a meghivót a mondjuk ugy győztes klánba és nem érdekli őket a tagjaik sorsa,simán eladták őket egy meghivoért a vágóhídra képesek vezetni a saját tagjaikat..eddig ez a legdurvább amit itt a KH-n láttam,annyi a meghivo ára hogy azt kell tegyék amit a TOP1-vezére mond és ök megkapják a meghivokat,hogy mi lesz a tagjaikkal azt bárki kiszámithassa,mert 80%-k kell és csak az ODA az ellenfél,ergo ha nem lesz ODA sok kell még a gyözelemhez:D...

Látom az alaptalan vádaskodás az nagyon megy, még akkor is ha reális tények nem állnak mögötte. Háttérből mindig könnyű okoskodni, de hogy a valóságtól nagyon messze jársz az is biztos. Jelen esetben gondolom a HG klánra gondolsz, akik beolvadtak a GMF-be. És én mint az egyik alapítóvezére a klánnak, most leszögezném hogy teljesen hidegen hagy a szervergyőzelem. Persze, ha van rá esély akkor húzzuk be, még úgysem nyertem világot. De azt kikérem magamnak, hogy vágóhídra küldeném a saját tagjaimat, csak hogy én nyerhessek. Stratégiai okai voltak az olvadásunknak. De pont az volt a lényege az egésznek hogy NE küldjük vágóhídra őket, hanem biztosítani tudjuk nekik a biztonságos fejlődést. Egy baráti társasággal jöttünk át erre a világra, előbb buknék el azért, hogy ők túlélhessék, minthogy ilyen aljas módon eláruljam őket. És ez igaz a többi vezértársamra is. Mivel korábbi szövetségesünkkel megromlott a viszonyunk, beszorultunk és keresni kellett egy kiutat. És hogy ebből olvadás lett? Őszinte leszek, én se örültem neki, de leszavazott a többség..
Valamint a térképről, amit összedobtál.. :D Nem tudom ki az informátorod, de gyorsan cseréld le, mert nagyon távol az is a valóságtól.:)
 

DeletedUser18729

Vendég
mulan vezeti a GMf et? ha igen akkor nem meglepo a gyavasag, eletiben nem nyert egy haborut se harcal.
agi neked mindennel fontosabb a szervergyozelem ezt mar tobbszor bizonyitottad...
en nem tudnek harcolni , ugy hogy a klanom joval tobb falut birtokolaz ellennel, az nem harc.
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
mulan vezeti a GMf et? ha igen akkor nem meglepo a gyavasag, eletiben nem nyert egy haborut se harcal.
agi neked mindennel fontosabb a szervergyozelem ezt mar tobbszor bizonyitottad...
en nem tudnek harcolni , ugy hogy a klanom joval tobb falut birtokolaz ellennel, az nem harc.


Baromira jól ismerheted :) Mellette harcolok v33-on a sokszoros túlerővel szemben, ahol látszólag nem sok esély van fordítani. Ha csak a szervergyőzelem érdekelné és nem a társaság, akkor már rég abbahagyhatta volna azt a világot.
 

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Baromira jól ismerheted :) Mellette harcolok v33-on a sokszoros túlerővel szemben, ahol látszólag nem sok esély van fordítani. Ha csak a szervergyőzelem érdekelné és nem a társaság, akkor már rég abbahagyhatta volna azt a világot.

Így van, a reménytelenség mekkájában, a remény pont az ember:) És ott vagyunk és csináljuk.
 
Fent