Csevegő

DeletedUser12405

Vendég
vigyori86 mondta:
A PHX már rég szétszéledt, csak pár darab játékost tudnál visszainvitálni.
Arkangyaléknál meg látható volt hogy bomlasztották szét belülről a CNN-t a sok Top1 hajhász egojátékos, akik ellen csak egy falat már elég felhuzni.
Szerintem nem bomlasztás az,hogy a vezéreket akik semmit nem szerveztek próbáltuk tettre buzdítani. Nem voltak kilépegetések meg semmi. Kisujjból lemoshattunk volna mindenkit a világról olyan játékosállományunk volt,csak kellett volna valaki aki összefogja a klánt. A vezérek csak igérgettek,ahelyett hogy legalább megbiztak volna valakit hogy vigye a klánt. Mint ahogy v34en történt,ott is "sok Top1 hajhász egojátékos"ból (ugye megint te sértegetsz,aztán majd felkapod a vizet,de okos enged) állt a klánunk,de a vezér lemondott és az "egojátékosok" átvették a klán vezetését aztán jól alakult minden.

v28on persze,hogy páran meguntuk ezt a patthelyzetet ami a klánon belül volt,igy leléptünk. Az "egojátékosokat" is lehet irányitani,csupán annyi a különbség,hogy nekik példát is kell mutatni. Az erőset követik,nem azt aki játékban semmit nem tesz hozzá a klánhoz,csupán szervezget meg okoskodik. Legyél te a legerősebb játékos a klánban és még Zeusz is követni fog.
Ha meg bomlasztás van a klánban az csak és kizárólag a vezér hibája.Bármi ami a klánon belül megy arról a vezér tehet,mert mindent meglehet oldani,mindent ki lehet küszöbölni. De ezt nyilván te is tudod,csak engem teszteltél. :)
Ez mekkora :D
vigyori szokásához híven bekamuzik valamit, amiről fogalma sincs. Arch meg, bár épp róla van szó, elkezdi magyarázni azt, amit meg se tett :p

Szóval,
vigyori: "Arkangyal"-ék nem kezdték el bomlasztani a CNN-t. Arch már régesrég a kilépések előtt abbahagyta a világot.

arch: Érdekes, h 2 világon is beléptél a klánunkba, előbb TEMP majd CNN néven, egyik esetben se könyörögtem érte, ha jól emlékszem. Ettől függetlenül egyik esetben sem rémlik, h bármi jelét adtad volna, h pl én nem szolgálom elég jól, az Urak játékát. Ami a szervezést illeti, Fidem és bazsynka is rendszeresen szervezte a támadásokat, csak úgy halkan megjegyzem.
Még az után is sorra foglaltuk a falukat a környéken, mikor összevontátok magatok Rembo-val, majd azzal a fiókkal is befejeztétek (staton vissza lehet keresni), úgyhogy elképzelésem sincs, milyen patthelyzetről beszélsz.

Szerintem nem bomlasztás az,hogy a vezéreket akik semmit nem szerveztek próbáltuk tettre buzdítani. Nem voltak kilépegetések meg semmi. Kisujjból lemoshattunk volna mindenkit a világról olyan játékosállományunk volt,csak kellett volna valaki aki összefogja a klánt. A vezérek csak igérgettek,ahelyett hogy legalább megbiztak volna valakit hogy vigye a klánt. Mint ahogy v34en történt,ott is "sok Top1 hajhász egojátékos"ból (ugye megint te sértegetsz,aztán majd felkapod a vizet,de okos enged) állt a klánunk,de a vezér lemondott és az "egojátékosok" átvették a klán vezetését aztán jól alakult minden.

v28on persze,hogy páran meguntuk ezt a patthelyzetet ami a klánon belül volt,igy leléptünk. Az "egojátékosokat" is lehet irányitani,csupán annyi a különbség,hogy nekik példát is kell mutatni. Az erőset követik,nem azt aki játékban semmit nem tesz hozzá a klánhoz,csupán szervezget meg okoskodik. Legyél te a legerősebb játékos a klánban és még Zeusz is követni fog.
Ha meg bomlasztás van a klánban az csak és kizárólag a vezér hibája.Bármi ami a klánon belül megy arról a vezér tehet,mert mindent meglehet oldani,mindent ki lehet küszöbölni. De ezt nyilván te is tudod,csak engem teszteltél. :)
Ezt a blődlit, mi szerint a vezér tehet mindenről, már máshol is olvastam.. atyaég! :)
Ha 1 klán csapatként szeretne működni és nem bábunak, "fáklyáért", "golyófogónak" használja a tagokat, akkor ott mindenkinek felelőssége van.
Annak is, aki primadonnaként megsértődik, annak is, aki tahó módon kommunikál, annak is aki szerint "sz*r a klán", DE sz*rt se csinál, h javuljon a helyzet. Sőt, legtöbbször ötlete sincs, csak beböfögi, h "sz*r a klán"... ahogy nyilván annak is, akinek össze kéne fogni az egészet.
Ha kikap 1 focicsapat, az csak a csapatkapitány érdeme. Nemár! :p

viszont a vezérek is jól belepiszkitottak az egészbe, ellehetetlenitették a rendes játékot. Gondolok itt most a vigyori MNT-re. Semmi értelme nem volt, csak nekik volt hasznos, hogy bebetonozzák a frontot. Mindenki tudja, hogy milyen vigyori, damas mégis bedőlt neki...
Ahogy Mojo is írta, egy meg nem történt dolgot nehezményezel :)
A másik pedig az E.E. szövi... Ha az elején rájuk megyünk, esélyük sem lett volna.
2 nagyon nagy létszámú klán között volt ~25 tagunk egy vékony sávban. A DOW nyomását úgy is nehezen bírták ott, h az EE egész sok védővel segített. Ott a 2 frontos harccal nyilvánvalóan eltűnt volna a nyugati rész, ez teljesen evidens.

Ugyanmár,bármit feldobtunk kapásból el lett utasitva.
...
Az NH-val ha jól emlékszem mondtam is Damasnak,hogy ledumálom a szövit
Mondj már légyszíves EGY darab konstruktív ötletedet, ami el lett uatsítva :p
1) Rosszul emlékszel, nem volt ilyen.
2) Az NH tulajdonképpen a világ túloldalán volt, így a világ közepéig nem is érintkeztünk, ergó a szövinek semmi konkrét értelme nem lett volna. A DOW szétesése után alakult ki frontunk, amikor már játékban sem voltál.
Az egy másik kérdés, h a látszólagos fő riválissal sose fogok szövizni, mégha a sokak által magasztalt NYERÉS is múlik rajta... tudom, ez nehezen érthető azoknak akiket évek játéka után is a bármiáron-NYERÉS bűvöletében élnek.

De mindegy. megmondom mi volt a gond,az hogy a CNN és az NH is túlbecsülte magát,és ahelyett hogy kiszedtük volna a többi gyengébb klánt,mi a kezükbe adtuk a győzelmet.
Ezzel egyetértek. Személy szerint a 60-40%os hátrányt szeretem a legjobban, mert az simán fordítható, itt 3-1es arány alakult ki a középjátékban, amit nem bírtunk, ennyi.

Viszont fentebb azt írod, h a CNN maga végigverte volna a világot, mostmeg azt mondod, h még az EE szövivel együtt is túlbecsülte magát... Akkor most melyik az igaz?
 

DeletedUser4544

Vendég
Jó olvasni hogy eddig 4-5 volt CNN-es jött fel és mind teljesen eltérőt ír.....
Írja Arkangyal hogy a CNN végigverte volna a világot, majd karatén hogy 1 db vinszent rettegésbe tartott 20 CNN játékost....
Majd jön a ki ha én nem tipusú dumájával Ark hogy mindenki hibás a vereségbe, főleg a vezetés, csak ő nem. Majd megérkezik Damas/Mojo és leossza hogy úgyanmár fiam ez nem így volt, csak leléptél mikor háborúzni kellett volna, te csak a top1 fiokot raktad össze 3 fiokból...

De nézzük a tényeket.
Az E.e az elején Dow után az NH-t is verte. Az Ew az elején nem támadott komoly szinten, mert a védekezésre fektette a hangsúlyt. Az Nh- Murder csapata ütötte a CNN-t de ott is csak adok kapok volt. Délen egyedül vinszent tartotta rettegésbe a CNN-t.
Mi történt? Nem tudott haladni a NH fronton, nem tudtak mit kezdeni az EW/Vinszentel.
Viszont a hibát ott követték el, hogy türelmetlenek voltak. Az E.e ért el eredményeket, mert ők felhasználták a barbárokat és beugráltak az NH falvai közé. Ha türelmesebbek, és segítik az NH elleni harcot, nem vagyok benne biztos hogy a CNN bomlik, szerintem az NH is már közel volt, mert a CNN bomlás előtt épp 3 NH frontos játékos kivált és sok elégedetlen NH játékos volt akkoriba.
De az EW és Vinszent ellen esélyt nem láttak a feltörésre, és emiatt a sok egó hajhó lelépett(nemhiába nevezték el a területeinket fáklyák földjének). Majd mikor megindultunk Vinszent vezetésével és sorra törtük fel a CNN játékosokat, előszőr Tomi félfiokját hordtuk el, majd Antit, akkor a támadások alatt már jött az egyezkedés hogy megfog alakulni az Arma, antit ne üssük tovább. Tervbe volt eddig is, de én úgy gondolom az EW rohamok feltört front okozta a sürgetést és megalakulást az armának, és ezzel a CNN felbomlását.
De ehhez kellett egy NH aki türt és egy Vinszent aki türt. Mivel a bomlást csak úgy lehet előidézni ha valahol felis töröd az ellenfelet, csak türéssel és védekezéssel nem lehet feltörni egy ellenfelet.

Mit gondolok ha az elején CNN/Nh Vs E.e/Ew van?
Méghamarabb elérkezett volna az E.e Vs Ew végső fight.
Szerintem a CNN abba a hibába esett hogy nem a keménymagjával érkezett, hanem kibővítette túl sok egó játékossal, akiket nem lehet kezelni.
Incze se fogja leírni ezt, hogy ezért nem jön, nem vezeti Arkangyalékat, mertha megint buknának ismét Incézre huzná a felelősséget angyal mint ahogy most tette Damassal.... De Incze tisztába van vele mennyi a képessége XY játékosnak. Arkangyal egy jó sprinter. De ha felállítasz elé egy falat már azzal elüldözöd a világtól, mert megfog lépni az elől, hogy bucira verjék, mivel jó játékos hamarabb felismeri azt hogy elfogják páholni, minthogy ottmaradjon és elverjék....Ezért tartom jóval többre a Szala tipusú küzdő védőjátékosokat. Sokkal hasznosabbak egy klán számára. Nézzük csak meg a rembo fiokot. Első 4 foglalás 2 team és 2 varmax CNN front. Majd 2 nap múlva elkezdi a klánja befoglalni. Közbe első nap mégegy EW-s foglal.
Miez ha nem meglépés? A verés elől? EW fronton nem tud foglalni látja, ellenben védekeznie kell addig míg beütik. Az ilyen egójátékosok mindig elmenekülnek az ilyen elől....
http://hu.twstats.com/hu28/index.php?page=player&mode=conquers&id=1282832&type=all&oldplayer=-1&newplayer=-1&oldtribe=-1&newtribe=-1&min=&max=&timerange=2015/03/03+-+2015/03/28
 

DeletedUser4544

Vendég
Majd két hét múlva megérkezik az első EW roham.
Fearless első beütése
http://hu.twstats.com/hu28/index.ph...e=all&timerange=2015/04/11 - 2015/04/11&pn=-1

Fura mód a két támadás alatt kit foglal be Fearless? Melyik falvait tudjuk feltörni?
Hát pont a Rembos falvakat....
Ezért mondom egy inteligensebb játékos feltudja mérni hogy lesz-e baj. Ezért inkább lelép. Félre ne értsétek! Ha Rembo ottmarad, nem tudjuk egyből feltörni. Azért tudtuk a CNN-t feltörni, mert 3an maradtak a fronton, mindenki lelépett, beijedt. Fearless, Damas és anti 3an maradtak az egész EW frontra, és így felkinálták azt hogy a CNN-t könnyü legyen feltörni, ellenben ha Rembo meg a többiek mind maradnak 20-20 falukkal, sokkal nehezebb dolgunk lehetett volna, ezért volt az hogy 2-3 hó alatt végigsöpörtük a CNN-t....

http://hu.twstats.com/hu28/index.ph...e=all&timerange=2015/04/01 - 2015/04/06&pn=-1
 

DeletedUser4544

Vendég
Én mit gondolok V28ról?
Igen valamilyen szinten szerencsénk volt a gyözelem miatt.
Ezen a szerveren nagyon sok múlt azon hogy a kiválasztott szövetségesed mennyit segít. Mennyire tart játékba.

Mondok egy példát. Az E.e akkor bukta el szerintem a szervert, mikor otman kivállt és nem söpörték ki. Ha kisöpörték volna, nem lett volna aki megalakítja az Armát. A kilépőkket egyből megkell büntetni hogy lássa a klán, hogy kilépni büntetlenül nem lehet. Ha ezt nem teszed meg, akkor adsz másoknak is reményt, hogy kilépjenek.
Felesleges itt arról beszélni, hogy de a mi szerkezeti egységünkbe így úgy belépett és így úgy elfogadja. Ez mind hokuszpokusz duma.
A tény az, kell rend és fegyelem. Félelem!

Mi az a kicsi diplomácia amivel kicsit felülnőltük mi Ew-sek a többieket.
Mi felismertük Vinszent fontosságát. Szerencsére az NH is. Így tudtuk milyen fontos szerepe lehet abban, hogy a CNN nem bir hátországot kiépíteni. Az E.e folyamatosan jól haladt az NH ellen, sőt még 3 kilépő is lett az NH-ba. De én úgy gondolom az E.e teljesen meglepődőtt az Arma kilépésénél. Teljesen megijedtek és ők nem tudtak erről hogy a CNN bomlás előtt állt.
Sajnos de azt kell mondanom vakok voltak, csak magukkal törödtek. Ha törödnek a CNN-nel, leállítják a frontot, ütik otmant, ütik vinszentet, segélykezet nyújtanak szövetségeshez méltóan a CNN-nek, nem bomlik fel a CNN, pontosabban hamarabb bomlik az NH....
Ha az NH bomlott volna hamarabb, 100% biztos vagyok benne, hogy miis velük bukunk.....Egy esélyünk maradt volna. Elérni hogy a feltört megmaradt NH nagyja a CNN-be menjen és így megijedjen az E.e és leszövetkezzenek velünk, a CNN egós játékosok meg úgyis elhitték volna hogy ők elbírnak velünk és az E.e-vel is. Ha létretudtuk volna hozni úgyanazt az E.e-vel a CNN ellen is mint az NH ellen, akkor a végén úgyanoda lyukadunk ki, mint ahogy most tettük.

Visszakanyarodva Nh/Ew szövi.
Bár Süsüék azt mondták nem segítünk, meg rossz szövetségesek vagyunk. Ellenben segítettünk nekik hogy egyben maradjanak, tagokat nyugtattuk, sőt a 3 kilépő után volt az első CNN rohamunk egyből. Szóval én úgy gondolom az Ew a szövetségé annyival többett tett mint az E.e, hogy a CNN bomlott hamarabb.

De ott volt a CNN szétbomlás. Nh és Arma megerősődőtt. Az E.e meggyengült. Ha nem reagáljuk le és nem segítünk egyből az E.e-nek, ők is hamar szétestek volna, hisz nemhiába lett egyből 3 kilépő. Ha akkor nem ugrunk neki az armának, és nem vonjuk magunkra az NH-t, akkor az Arma/Nh kettős felszedte volna 80%-ba az E.e-t és mi lettünk volna Ew-sek a következők, a mészárszékbe. Szóval ezen a szerveren nagyon durván figyelned kellett az erőrendek megtartására, hogy ne legyen kiemelkedő senki, ne legyenek erős szövetségesek ellened, mert akkor könnyen egy új világon találhattad magad....

Ezek persze csak feltevések, és ezen a szerveren tényleg hajszálon múlt sokminden, de azt sztem mindenki látta hogy a CNN-nek nem volt esélye a végső gyözelemre, ezzel a nem foglalok barbit, mert farmolom, nem veszek el 200 tagot mert harcolni akarok és így a fáklyák földjén persze hogy elkedvtelenedtek a sprinterei....

NH és CNN szövetség azért nem jöhetett volna sehogyse létre, mert akkor mindenkinek 2 oldalra támadni kellett volna. Ebbe csak a CNN ment volna bele, se az NH se az Ew se az E.e. Szerintem....
 

DeletedUser17666

Vendég
Jó olvasni hogy eddig 4-5 volt CNN-es jött fel és mind teljesen eltérőt ír.....
Írja Arkangyal hogy a CNN végigverte volna a világot, majd karatén hogy 1 db vinszent rettegésbe tartott 20 CNN játékost....
Majd jön a ki ha én nem tipusú dumájával Ark hogy mindenki hibás a vereségbe, főleg a vezetés, csak ő nem. Majd megérkezik Damas/Mojo és leossza hogy úgyanmár fiam ez nem így volt, csak leléptél mikor háborúzni kellett volna, te csak a top1 fiokot raktad össze 3 fiokból...

De nézzük a tényeket.
Az E.e az elején Dow után az NH-t is verte. Az Ew az elején nem támadott komoly szinten, mert a védekezésre fektette a hangsúlyt. Az Nh- Murder csapata ütötte a CNN-t de ott is csak adok kapok volt. Délen egyedül vinszent tartotta rettegésbe a CNN-t.
Mi történt? Nem tudott haladni a NH fronton, nem tudtak mit kezdeni az EW/Vinszentel.
Viszont a hibát ott követték el, hogy türelmetlenek voltak. Az E.e ért el eredményeket, mert ők felhasználták a barbárokat és beugráltak az NH falvai közé. Ha türelmesebbek, és segítik az NH elleni harcot, nem vagyok benne biztos hogy a CNN bomlik, szerintem az NH is már közel volt, mert a CNN bomlás előtt épp 3 NH frontos játékos kivált és sok elégedetlen NH játékos volt akkoriba.
De az EW és Vinszent ellen esélyt nem láttak a feltörésre, és emiatt a sok egó hajhó lelépett(nemhiába nevezték el a területeinket fáklyák földjének). Majd mikor megindultunk Vinszent vezetésével és sorra törtük fel a CNN játékosokat, előszőr Tomi félfiokját hordtuk el, majd Antit, akkor a támadások alatt már jött az egyezkedés hogy megfog alakulni az Arma, antit ne üssük tovább. Tervbe volt eddig is, de én úgy gondolom az EW rohamok feltört front okozta a sürgetést és megalakulást az armának, és ezzel a CNN felbomlását.
De ehhez kellett egy NH aki türt és egy Vinszent aki türt. Mivel a bomlást csak úgy lehet előidézni ha valahol felis töröd az ellenfelet, csak türéssel és védekezéssel nem lehet feltörni egy ellenfelet.

Mit gondolok ha az elején CNN/Nh Vs E.e/Ew van?
Méghamarabb elérkezett volna az E.e Vs Ew végső fight.
Szerintem a CNN abba a hibába esett hogy nem a keménymagjával érkezett, hanem kibővítette túl sok egó játékossal, akiket nem lehet kezelni.
Incze se fogja leírni ezt, hogy ezért nem jön, nem vezeti Arkangyalékat, mertha megint buknának ismét Incézre huzná a felelősséget angyal mint ahogy most tette Damassal.... De Incze tisztába van vele mennyi a képessége XY játékosnak. Arkangyal egy jó sprinter. De ha felállítasz elé egy falat már azzal elüldözöd a világtól, mert megfog lépni az elől, hogy bucira verjék, mivel jó játékos hamarabb felismeri azt hogy elfogják páholni, minthogy ottmaradjon és elverjék....Ezért tartom jóval többre a Szala tipusú küzdő védőjátékosokat. Sokkal hasznosabbak egy klán számára. Nézzük csak meg a rembo fiokot. Első 4 foglalás 2 team és 2 varmax CNN front. Majd 2 nap múlva elkezdi a klánja befoglalni. Közbe első nap mégegy EW-s foglal.
Miez ha nem meglépés? A verés elől? EW fronton nem tud foglalni látja, ellenben védekeznie kell addig míg beütik. Az ilyen egójátékosok mindig elmenekülnek az ilyen elől....
http://hu.twstats.com/hu28/index.php?page=player&mode=conquers&id=1282832&type=all&oldplayer=-1&newplayer=-1&oldtribe=-1&newtribe=-1&min=&max=&timerange=2015/03/03+-+2015/03/28

Ebbe annyit kéne belejavítani hogy :

1, Nem az Ew-s rohamok végett léptunk ki.hanem Patriot és R.roli végett :)
2, Az elso Ew-s roham alatt nem is hoztatok sok falut. csak a második armával amikor már 5-6-an nem kuldtuk a védoket :)
Ja és antit nem hordtátok el :) Anti volt az elso armátok és besultetek nála :) 1-2 falut vittetek csak :)
 

DeletedUser12405

Vendég
Ezek persze csak feltevések, és ezen a szerveren tényleg hajszálon múlt sokminden, de azt sztem mindenki látta hogy a CNN-nek nem volt esélye a végső gyözelemre, ezzel a nem foglalok barbit, mert farmolom, nem veszek el 200 tagot mert harcolni akarok és így a fáklyák földjén persze hogy elkedvtelenedtek a sprinterei....
Simán nyerhettünk volna. Ahogy már régebben leírtam, épp az EW klánotoktól volt ajánlat MNT-re, ami után a belsőzés után a megmaradt tagok beolvadtak volna hozzánk. De nemhogy 200 tagos klánt nem vett be a gyomrunk, hanem egy 6!! klánból álló EWvel még egy MNT-t se (többeknek az EE is sok volt, ugye). Köszi, ilyen áron nem kell a NYERÉS, utólag se tenném máshogy.
(amúgy muris volt, h miután az EW és az NH bontottak, de mi nem paktáltunk le az EWvel, ők gyorsban visszacsinálták a szövit. Nem cikiii? Jó, tudom, a nyerésért bármit.)

A lehetséges koreográfia onnantól egyszerű lett volna: nagy fölényből nagy nehezen legyűrjük vinszent klánocskáját, közben az EE és az EW fárasztja az NHt, majd miután tiszta a hátországunk, a jobb EWseket felvéve dicsőségesen lenyomjuk a megfáradt NHt, ismét nagy fölényben.. végül szintúgy fölényben maradt volna velünk szemben az EE.
Na ez sztem akkora siker lett volna, amit egy közepes futottakmég klán is megugrik.

Egyébként valahogy mindig onnan kezditek a történetet, h volt 4 nagy klán.
Nem kell diszkréten elhallgatni, h úgy kerültetek a ~100 fős klánotokkal kezdvező helyzetbe a mi 6-7 tagunkkal szemben, h míg mi a DK részt igyekeztünk erőből (tehát játékkal) megszerezni, ti egy ~250 fős klánt bebelsőzésével szereztétek meg az ÉK-t. Persze nem feltétlen szégyen a könnyű utat választani, de én biztos, h dicsekedés helyett inkább nagyokat hallgatnék az eféle sikerek után.

Párszor én/mi is megkaptuk, h nem tudunk alkalmazkodni. Ezzel szemben épphogy a klánok töbsége nem tud alkalmazkodni, különösen az újabb világokon.
Vegyük a Sparta-t (akik amúgy több szempontból is vitathatatlanul a legsikeresebb klán a magyar KH-n, ezt kár is vitatni)
v5ön ha jól tudom 2 alklánnal vitték végig, -megszámolni is nehéz- közel 60!! kontinensnyi világon.
v36on mit csinálnak? Ugyanúgy 2 alklánnal nyernek rekordgyorsasággal egy 4! kontinenses világon.
A nyilvánvalóan erős alapcsapattal, 1 klánnal is szépen nyerni lehetett volna, de neeem, ha lehet mindenkit toborozzunk be, aki az átlagnál jobb, aztán csodálkozunk, h nincs rivális.
 

DeletedUser11248

Vendég
damas pedig igazuk van,csak te is anno megszerettél egy játékot,ahol harccal szerezted meg a győzelmet,1-2 szövivel és így itt vagy mint én is,de ez már nem az a játék,már nem arról szol,már nincs meg az a játékosokban ami akkor megvolt és ha ezt furcsálljuk,azt mondják nem tudunk alkalmazkodni,pedig csak más elvek szerint szerettük meg ezt a játékot,ami szerintünk úgy volt szép és ragaszkodunk is ahhoz a játékhoz,elvárnánk hogy más is úgy játssza..de nekem is van közbe hogy gondolkozom rajta ez már nem az a játék amit megszerettem,itt már nem a tudás számít,hogy mennyire vagy jó harcos vagyis elment a játék egy teljesen más irányba mint amit mi megszerettünk és azt nem akarjuk elfogadni..ha te is elfogadod,mint fent irod,megnyeritek a 28-t,de nem tudtál alkalmazkodni a körülményekhez,a megváltozott játékhoz,inkább elveszítetted a játékot...tehát igazuk van és ezért az új játékért,hogy így kell,,alkalmazkodni"ahhoz hogy gyözz ezért hagyta abba sok régi,jó játékos és fogják még abbahagyni...
 

DeletedUser4544

Vendég
Azért ezzel ismét hadba tudnák szállni. Szép ahogy leírtad Damas, de mi a garancia arra hogy az Ew hozzátok és nem máshova megy? Mi a garancia arra, hogy az E.e és Ew nem fog ellenetek úgy össze, mint az NH ellen?
Azért amit leírtál az még gyerekcipőbe van, és sok viz lefolyt volna még a Dunán.....

Te Incze, őszintén a V2es West hány klánból állt össze? 10-15? De Damas is ír a benem olvasztásról és színtisztán emlékszem az első valamire való ellenfelük ami Ew és CNN között helyezkedett el, a Nyamot nem beütötték hanem bevették. Nem szeretem ha valaki bort iszik és vizet akar prédikálni....Stratégiailag gyengék voltatok, nem kell ezen szépíteni....
 

DeletedUser11248

Vendég
Vigyó ha jol emlékszem 2-kláncsaládból és valami 90 kontis szerveren,ami 5-6 évet tartott:p
 

DeletedUser4544

Vendég
Szép kitérős válasz :)
Nem kláncsaládot kérdeztem és nem is azt hány kontiból állt a világ, hanem hány klánból tevődött össze a gyöztes West klán, és mennyi leányágazata volt. Csak most ha ránézek a zárásra látok vagy 6-7 W-Apol meg hasonlót....
Legalább 15 klánból raktátok össze a bajnokcsapatot. Akkor mit zavar hogy mostanság 3-4 klánból rakják össze a gyöztes klánt?

http://hu.twstats.com/hu2/index.php?page=rankings&mode=tribes&searchstring=&pn=1

V32ön tiis beolvasztottátok Szalástul az egész RFG-t.

 

DeletedUser11248

Vendég
Vigyó akkor már légyszíves és nézz annak is utána hány kláncsaládból álltak a V2-s ellenfelek...Tols,NaMacs,PX,IBG,COTR-kláncsaládok és még ki tudja kik voltak még ott:p

Azt sehol nem mondtam nem lehet diplomáciázni,tudom most mosod magad,ezért inkább vádolsz,mert megvádoltalak hogy félsz simán felmenni az EW-l,de menj fel az EW-l a V38-ra,diplomáciázz ott,olvassz be ha tudsz ott klánokat,ne úgy menj hogy aki jó már nálad van..tiszta dicsőség egy ilyen klánban lenni..:D
 

DeletedUser4544

Vendég
Épp te próbálsz magyarázkodni. Úgyanazt csináljátok és ha felhozom magyarázkodtok, most pl azzal jössz hogy de az ellenfél is annyian volt.
Mondtam már kit érdekel. A kérdés újra adott, mennyi klánból tevődőtt össze a West család? 15 volt a tippem de kicsit jobban mögé néztem 20 fölött volt....
Légyszíves ne akarj nekem vizet prédikálni....
 

DeletedUser12405

Vendég
Incze:
Adom... de tényleg mindenkinek kőbe vésett dolog, h a győzelem mindent felülír?
Persze, h rohadtul utálok veszíteni, de úgy megyek neki 1 világnak, h nagyjából feletszek valamiféle sarokpontokat, amit betartok, pl:
- Ha még kezdek új világot, sose játszok olyan klánban, aminek alklánja, akadémiája vagy bármi mutyija van, mert !szerintem! ez a szabály (amit korábban én se tartottam be, mostmár betartok).
- Aránylag kis játékosmozgás (ez minden világon toronymagasan a legkisebb volt a nagyobb klánok közt)
- Lehetőleg csak aránylag jó játékosok legyenek nálunk, akik valós értéket tesznek hozzá a klánhoz. Jelentsen ez szervezést, játékot, fórumozást. Egy győzelemre törő klánba csak olyanok valók, akik valamiben/bármiben kiemelkedőre képesek, szerintem.
- Minimális dipó (mert nagypofájúak vagyunk)
Ha ebből ki lehet hozni győzelmet, szuper. Ha meg nem... akkor mi van? :)

vigyori:
Igen, ez tényleg csak feltételezés, írtam is, h lehetséges... de nyilván kényelmesebb helyzetbe kerültünk volna, ha az északi nyomás helyett vinszentékre lehet koncentrálni,úgy h az észak nem tömi védővel. Ehhez annyi kellett volna, h bevállaljuk, h a világ 2/3a kék/lila, ami nem fért bele. Amúgy az a garancia, h olyan tagok ajánlották, akiknek lehet adni a szavára, pl annak idején ezért is szöviztünk az EEvel, mert ott is olyan vezérek voltak.
Stratégiailag gyengék voltunk, oké.. de a v38 fórumon épp olvasom, h még mindig a CNN vélt pp-zését emlegeted. face-to-face harcban a számbeli fölényetek ellenére feltöröltük veletek a padlót, "nincs ezen mit szépíteni"

Nyam-ból vettünk pár tagot, ahogy pl az NH is, de sokan sokfélén relativizálhatjuk a saját szánk íze szerint a múltat.
Érdemesebb a tényeket venni: a CNN meg se közelítette a 100 főt, az EW túl is lépte a 250et. 2 klánunk volt, az NH-nak 3, EE-nek 4, EW-nek 5 vagy 6 is.
 

DeletedUser11248

Vendég
Akkor rakd fel korrektül,mi voltunk 30-n, az ellenfél 30-n és akkor reális,de ha úgy rakod fel mi 30-n voltunk..abból az jön le hogy az ellenfél meg 1-l..tehát vagy írj ki mindent ahogy van,ne csak azt ami neked megfelel:p

Tehát a vízből lehet bor is ha a dolgok mögé nézzünk és nem csak azt amit te prédikálsz bor helyet,szépen csináltad de víz lett belőle:p
 

DeletedUser4544

Vendég
Te prédikálsz itt Incze arról hogy elitéled a sok klánt.
Majd most írod ha 30 harcol 30 ellen az nem gond.

Megsúgom neked V5ön 3-4 klánból állt Sparta és 1 szövetségesnél sose volt több velünk. A szerver nem volt sokkal kisebb mint a V2.
Ellenünk meg 30-40 klán küzdött. Világ 2/3ával mindig harcoltunk. Szóval ha V2-t már a V5höz hasonlítjuk már azt látjuk mutyi klán voltatok, amit épp előbb leszóltál.

Épp azt látjuk hogy a V2 statotok úgyanazok az adatok, mint amiket leszólsz.
 

DeletedUser11248

Vendég
Tudom hogy ,,mutyi klán voltunk" de azért szépen elvertünk titeket,tudom most jönni fog a magyarázkodás hogy igen de...viszont a tények,hogy addig vertünk amíg a nagy TOLS-klánotok kénytelen volt beolvadni a kisebb NaMacs-ba és ti,akik nem bírtátok,leléptettek a V5-re
(lehet az könnyebb világ volt) és ezek tények,nem mesék amikkel most valószínű jönni fogsz..hát ennyit a muttyi klánrol és arról hogy a PHX-l akarsz harcolni,ott volt az alkalom,megszöktél,valoszinü láttad hogy esély nulla..hát most jöhetsz a meséddel,hogy az nem úgy volt stb.stb..de támaszd alá tényekkel,mert amiket írtam tények:p
 

DeletedUser4544

Vendég
Na most jól megnevetettél :D
Ez jó poén volt így lefekvés előtt. Látom elfelejtetted.
Mikor te V2ön a második faludat foglaltad én már Top1 voltam több mint 100 faluval a V5ön :))))) De azért poénnak jó volt xD
 

DeletedUser11248

Vendég
Nem is mondtam hogy én vertelek el,de csak mert későn csatlakoztam,csak azért:D:p

Jó éjt:)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Incze:
Adom... de tényleg mindenkinek kőbe vésett dolog, h a győzelem mindent felülír?
Persze, h rohadtul utálok veszíteni, de úgy megyek neki 1 világnak, h nagyjából feletszek valamiféle sarokpontokat, amit betartok, pl:
- Ha még kezdek új világot, sose játszok olyan klánban, aminek alklánja, akadémiája vagy bármi mutyija van, mert !szerintem! ez a szabály (amit korábban én se tartottam be, mostmár betartok).
- Aránylag kis játékosmozgás (ez minden világon toronymagasan a legkisebb volt a nagyobb klánok közt)
- Lehetőleg csak aránylag jó játékosok legyenek nálunk, akik valós értéket tesznek hozzá a klánhoz. Jelentsen ez szervezést, játékot, fórumozást. Egy győzelemre törő klánba csak olyanok valók, akik valamiben/bármiben kiemelkedőre képesek, szerintem.
- Minimális dipó (mert nagypofájúak vagyunk)
Ha ebből ki lehet hozni győzelmet, szuper. Ha meg nem... akkor mi van? :)

vigyori:
Igen, ez tényleg csak feltételezés, írtam is, h lehetséges... de nyilván kényelmesebb helyzetbe kerültünk volna, ha az északi nyomás helyett vinszentékre lehet koncentrálni,úgy h az észak nem tömi védővel. Ehhez annyi kellett volna, h bevállaljuk, h a világ 2/3a kék/lila, ami nem fért bele. Amúgy az a garancia, h olyan tagok ajánlották, akiknek lehet adni a szavára, pl annak idején ezért is szöviztünk az EEvel, mert ott is olyan vezérek voltak.
Stratégiailag gyengék voltunk, oké.. de a v38 fórumon épp olvasom, h még mindig a CNN vélt pp-zését emlegeted. face-to-face harcban a számbeli fölényetek ellenére feltöröltük veletek a padlót, "nincs ezen mit szépíteni"

Nyam-ból vettünk pár tagot, ahogy pl az NH is, de sokan sokfélén relativizálhatjuk a saját szánk íze szerint a múltat.
Érdemesebb a tényeket venni: a CNN meg se közelítette a 100 főt, az EW túl is lépte a 250et. 2 klánunk volt, az NH-nak 3, EE-nek 4, EW-nek 5 vagy 6 is.

EE 7 :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
De akkor dobj fel V37-esként valami érdekes témát V37-ről, és mi külsősök is szivesen beszállunk:)
 
Fent