Csevegő

DeletedUser12133

Vendég
Hát én nem tom mi a fenéért foglalkoznak azzal h mennyit költök rá meg mások én nem tudom mi a fenéért kell ezen ennyit agyalni... jobb dolguk nincs ? :D

Senkinek semmi baja nem lenne vele,hogy mennyit költesz rá,ha nem vernéd a melled,hogy mekkora profi vagy :)
 

DeletedUser18465

Vendég
ki veri ? :D Hát én sírok :D mutass már egy ilyen hszt nálam mikor vertem a mellem :D
 

DeletedUser12133

Vendég
Kár,hogy az obszcén kifejezések miatt bannolnának pedig szívesen elküldenélek... :D
 

DeletedUser18465

Vendég
küldjél, én nem vok bannolós fajta... de másold be hol vertem a mellem ? mert nem találom sehol, hogy én azt szajkóznám mekkora profi vagyok és satöbbi és satöbbi... érdekelne hol találtál ilyet
 

DeletedUser17941

Vendég
Csak egy észrevétel: ameddig az FS ből senki sem szólta le a Spartat,addig Te kedves Aldaron minden embert próbálsz blamálni aki meg meri szólni,hogy a felhasznált prémium pontok miatt vagy ott ahol. Persze tudjuk,hogy egy fenomén vagy ParaOldFast társaddal együtt! :) Sikerült elérnetek,hogy úgy vagytok a top játékosok között,hogy büszkélkedtek a "10.000 zsákmányolt nyersanyag" "eredménnyel". Ez szerintem is egy megsüvegelendő teljesítmény,hatalmas játékos vagy! Szeretnék tőled tanulni :)
Eddig nem fórumoztam, de most közbeszólok :)
Az, hogy irigy vagy más eredményére az rólad csak úgy virít.
Nekem NEM SZÜKSÉGES farmolnom, mind3 falumba 30asok a termelők (+20%os nyersanyag termelés bónusz MERT MEGTEHETEM) Óránként 6800as termelés zászlóval, azaz falunként 20400 ÓRÁNKÉNTI TERMELÉS! 1óra alatt nekem befolyik 61200 nyersi, megnézem hol farmolsz te 1.468.800 nyersanyagot 1nap alatt.
Eddigi büszkeséged azaz 1millió farm eredmény,közbe naponta többet termelek... a nagy farm hero beszólásod ezzel el is van ásva.
Szánalom amit itt műveltek. Én nem szólogattam be senkinek, nem szeretném ha a nevemet emlegetnétek főleg ha kezdők vagytok ebben a játékban(mint látszik).
 

DeletedUser18547

Vendég
ezért is hoztam fől a termelést..:)
mivel ha ügyes vagy sokkal többet ki tudsz hozni belőle + nem is kell mindig megnyomd azt 2gombotmikor kifosztasz 1 falut..
és nem kell órákat itt tölts :)
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Eddig nem fórumoztam, de most közbeszólok :)
Az, hogy irigy vagy más eredményére az rólad csak úgy virít.
Nekem NEM SZÜKSÉGES farmolnom, mind3 falumba 30asok a termelők (+20%os nyersanyag termelés bónusz MERT MEGTEHETEM) Óránként 6800as termelés zászlóval, azaz falunként 20400 ÓRÁNKÉNTI TERMELÉS! 1óra alatt nekem befolyik 61200 nyersi, megnézem hol farmolsz te 1.468.800 nyersanyagot 1nap alatt.
Eddigi büszkeséged azaz 1millió farm eredmény,közbe naponta többet termelek... a nagy farm hero beszólásod ezzel el is van ásva.
Szánalom amit itt műveltek. Én nem szólogattam be senkinek, nem szeretném ha a nevemet emlegetnétek főleg ha kezdők vagytok ebben a játékban(mint látszik).

Koszonjuk szepen. Ezeket utan csodalkozik a supp, hogy a jatekosok diffundalnak a jatekbol, ilyen egyenlotlensegek mellett. Ebben a jatekban mar nem strategiasnak, aktivnak, okosnak kell lenni es jatszani, hanem tul kell licitalni a masikat. Egy jobb kepessegu majom is kepes erre, ha hozok ide nektek BP barmely nagyobb tererol es adok a segge ala egy KH fiokot, kezebe egy zsak penzt, valahogyan csak rajon, hogy is kell a kettot hasznositani, ha mar itt egy-ket embernek oly konnyen ment. :)
 

DeletedUser17941

Vendég
Hahah jót nevettem, micsoda beszéd. Csak sajnos ez max egy véleménykinyilvánítás lehet amit te írsz, én pedig tényekről beszéltem. :) A harctéren legyen szád, ne pedig csak a rinyálást vetítsd az ujjaiddal.

edit: imádom az irigy embereket, látják a vesztük és kezdődik a sírás :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18594

Vendég
noobok vagytok Spargasok...normalis ellenfel ellen harcolni se mertek :) s aval hencegtek h pp tek, a KH szegyenei vagytok egytol eggyig remelem lesz vilag ahol jatszhatunk ellenetek 2 honap alatt torolnenk fel veletek a padlot pont ugy ahogy az MHC vel vagy a Szuperrel...Aldaron noobotok is atmenekult v34 rol 36 ra :D a pp vel eleinte lehettek kemenyek ha lesz egy normalis ellenfeletek(ami utobbi 3 vilagotokon nem volt) akk hullani fogtok mint a legyek.
 

DeletedUser18465

Vendég
neked mindenki noob :) annyira bírom a gyerekes felfogásod yugi igazi pubertás állat vagy :)
 

DeletedUser17941

Vendég
Megjött a netharcos is. Ránéztem a profilodra, mindenhol csak az ótvar tirpák szövegeket nyomod? Fizetnek neked ezért?

Témára visszatérve, ha nektek ennyire egyértelmű hogy a pp csak kezdetleges előny akkor mi a problémátok? Miért megy a sírás itt fórumon,hogy mekkora pp hero itt mindenki? Ha a saját szavaitokban biztosak lennétek, nem itt trollkodnátok. Zavar, hogy előrébb vagyunk? Menj dolgozni, és vegyél a MUNKABÉREDBŐL pp-t. Amíg te nyomogatod a farmokat, addig én dolgozom. Ha nem fizet senki a játékért, TE SE JÁTSZOL! Ha ezt nem tudod felfogni, akkor az üzletpolitikád és az életre való rálátásod egyenlő a nullával.
 

DeletedUser18547

Vendég
mielőtt az lenne én nem osztottalak titeket..
ha így jött ki bocs.
 

DeletedUser17958

Vendég
Szerintem még a jobb játékosok is igencsak vakargatnák a fejüket egy tysonka féle akciótól :) ha épp nem szórakozni jár fel hanem komolyan játszik :)

Az elején a nyerstermelők számítanak és a pp. Majd utána már csakis a farm^^
 

DeletedUser16820

Vendég
Eddig nem fórumoztam, de most közbeszólok :)
Az, hogy irigy vagy más eredményére az rólad csak úgy virít.
Nekem NEM SZÜKSÉGES farmolnom, mind3 falumba 30asok a termelők (+20%os nyersanyag termelés bónusz MERT MEGTEHETEM) Óránként 6800as termelés zászlóval, azaz falunként 20400 ÓRÁNKÉNTI TERMELÉS! 1óra alatt nekem befolyik 61200 nyersi, megnézem hol farmolsz te 1.468.800 nyersanyagot 1nap alatt.
Eddigi büszkeséged azaz 1millió farm eredmény,közbe naponta többet termelek... a nagy farm hero beszólásod ezzel el is van ásva.
Szánalom amit itt műveltek. Én nem szólogattam be senkinek, nem szeretném ha a nevemet emlegetnétek főleg ha kezdők vagytok ebben a játékban(mint látszik).

Én csak pp-zni vagyok 36on ,de azért ez kicsit bicskanyitogatóra sikerült.:)
Ne haragudj ,de egy játéknak nem arról kéne szólnia ,hogy a való életben ki keres jobban,az meg hogy legyerekezel mást miközben egy online játék fórumán hencegsz a pénzeddel,azert eleg humoros.Persze en nem mondom hogy nem vagy jó játékos ,mert nem játszottam még ellened vagy veled(szerintem) ,és minden bizonnyal ,ha melléd kerülnek két vállra fektetnél ,de mivel szabad a vélemény nyílvánítás így anelkül is ÉN MEGTEHETEM:)DDDD) hogy véleményt nyílvánítsak ,hogy beleölnek x mennyíségű forintot.:)
 

DeletedUser18465

Vendég
Para nem heccelni akart a pénzével csak leírta, hogy pénzből van a pp és ha van pénzed vehetsz, de ugyanakkor kereskedelemmel is meglehet keresni ahogy te azt leírtad :) Egyszerűsítve, lehetsz te is ott ahol para vagy medve vagy én ha van ppd, és rengeteg időd napi 20 órában akár, mivel átlagban én ennyit vagyok eközbe fiókokat helyelek elütöm az időm és fizetem az áramszámlát :D
Szval mivel van pp és kereskedelem így simán lehetsz te is első :)
Ha megkérednéd parát vagy engem, hogy mennyi ppt költöttünk valószínű nem fogjuk elárulni de meglepődnél, hogy mennyit pedig páran azt hiszik 20K-t fejenként, jelzem srácok a közelében sem vagytok :) Páran az én pp beleölésemet tudják és hogy mennyivel vágtam ennek a világnak neki köztük vannak FS-es barátok akiket már vagy általános suliból ismerek vagy a khról :)
 

DeletedUser16820

Vendég
Para nem heccelni akart a pénzével csak leírta, hogy pénzből van a pp és ha van pénzed vehetsz, de ugyanakkor kereskedelemmel is meglehet keresni ahogy te azt leírtad :) Egyszerűsítve, lehetsz te is ott ahol para vagy medve vagy én ha van ppd, és rengeteg időd napi 20 órában akár, mivel átlagban én ennyit vagyok eközbe fiókokat helyelek elütöm az időm és fizetem az áramszámlát :D
Szval mivel van pp és kereskedelem így simán lehetsz te is első :)
Ha megkérednéd parát vagy engem, hogy mennyi ppt költöttünk valószínű nem fogjuk elárulni de meglepődnél, hogy mennyit pedig páran azt hiszik 20K-t fejenként, jelzem srácok a közelében sem vagytok :) Páran az én pp beleölésemet tudják és hogy mennyivel vágtam ennek a világnak neki köztük vannak FS-es barátok akiket már vagy általános suliból ismerek vagy a khról :)

Őszintén leírva nem is érdekel ki mennyit költ,és közöm sincs hozzá.:)
Aki jó játékos el kell ismerni,aki pedig nem ,az kellő kitartással azzá vállhat,régóta nem vagyok aktív fórumozó,de olvasgatom ,hogy új stílusrol írnak meg miegymásról.Nincs itt semmi féle új stílus. :D annyi van hogy aki 4-5-6 éve játszik már kiégőben van,én is mindig azt mondom magamnak hogy befejezem a játékot,es max fél évre rá megint itt találom magam.:)
En sok sikert kívánok a Sparta-nak ,és a többi klánnak is,és azt is hogy ne induljon olyan gyorsan megint új szerver mint indult ez,mert akkor nem lesz nehéz dolgotok,mivel az első pofon után sokan majd költöznek át,és remélem egyszer még lesz részem a klánod ellen küzdeni ,mert v5ön ,amikor még messze nem voltam ilyen játékos rendkívül élveztem a fronton ,és a Sparta elleni harcban fejlődtem a legtöbbet is.:)
Ui:elnézést ha kötekedősnek tűnt az iromány ,nem annak szántam :)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Para nem heccelni akart a pénzével csak leírta, hogy pénzből van a pp és ha van pénzed vehetsz

Pont ez a probléma. Nem elég hogy mai világban a való életben a pénz jelenti a különbséget,de az ember már kikapcsolódni se bir a kh-n mert ugyanaz megy már itt is.
Nem magam miatt mondom,hanem azok miatt akik tényleg csak kikapcsolódni szeretnének és kipróbálni a játékot.
Mikor jönnek,hogy segits nekik megtanulni játszani meg stb.
Az alapokat ellehet magyarázni,de hogy igazán jó játékos legyen valaki ahhoz tapasztalnia kell.
De hogy bir tapasztalni,hogy bir legalább 2 faluig eljutni ha már egy jómódú játszani nemtudó barom is lealázza a pénzével?
Már zsugorodik a kh,kevesen játszanak,nemis nagyon bővül a keret. Nem lesz utánpótlás a készitők kapzsisága miatt,mert nekik nem volt elég a pf,farmkezelő meg a többi alap dolog,bedobták ezt a tőzsdeszart is.
Lopják a pénzt a tőzsdén keresztül is (mer ugye nemgondolodmá hogy ha rajtuk keresztül megy akkó majd nem lopnak nevicceljé more) közben meg arra se képesek hogy normálisan karbantartsanak egy szerót.
Gondolok itt a v34re ahol egyfolytában fosakszik a szerver (igen,a szerver nem pedig a netem,mert a többi világ jól működik közben).
Egymásnak uszitják már a játékon belül is a jónépet,akik túl vakok ahhoz hogy rájőjjenek hogy nem egymást kellene hibáztatni,hanem azt aki mindezt kitalálta.
Éljen!
 

DeletedUser18465

Vendég
ha hiszed ha nem múlthéten ezt beszéltük vakivel, hogy a tőzsde nem az igazi értéket adja és valamilyen formába nyerészkednek rajta...
De arch mond meg neked lenne időd arra, hogy egy olyan szerón indulj, hogy na akkor most csak kezdőket tanítok ? még ha nem is egy komplett 70 főből álló klánt hanem 10-20 embert ? türelmed lenne hozzá meg kitartás ? Lehet van a játékhoz türelmed de a tanításhoz nem hiszem és ezt nem rosszindulatból mondom de sztem nem :(
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.222
Pont ez a probléma. Nem elég hogy mai világban a való életben a pénz jelenti a különbséget,de az ember már kikapcsolódni se bir a kh-n mert ugyanaz megy már itt is.
Nem magam miatt mondom,hanem azok miatt akik tényleg csak kikapcsolódni szeretnének és kipróbálni a játékot.
Mikor jönnek,hogy segits nekik megtanulni játszani meg stb.
Az alapokat ellehet magyarázni,de hogy igazán jó játékos legyen valaki ahhoz tapasztalnia kell.
De hogy bir tapasztalni,hogy bir legalább 2 faluig eljutni ha már egy jómódú játszani nemtudó barom is lealázza a pénzével?
Már zsugorodik a kh,kevesen játszanak,nemis nagyon bővül a keret. Nem lesz utánpótlás a készitők kapzsisága miatt,mert nekik nem volt elég a pf,farmkezelő meg a többi alap dolog,bedobták ezt a tőzsdeszart is.
Lopják a pénzt a tőzsdén keresztül is (mer ugye nemgondolodmá hogy ha rajtuk keresztül megy akkó majd nem lopnak nevicceljé more) közben meg arra se képesek hogy normálisan karbantartsanak egy szerót.
Gondolok itt a v34re ahol egyfolytában fosakszik a szerver (igen,a szerver nem pedig a netem,mert a többi világ jól működik közben).
Egymásnak uszitják már a játékon belül is a jónépet,akik túl vakok ahhoz hogy rájőjjenek hogy nem egymást kellene hibáztatni,hanem azt aki mindezt kitalálta.
Éljen!

Jajj, kár hogy nem lehet likeolni a hszedet.
 
Fent