Csevegő

DeletedUser18623

Vendég
Igaz én a régire nem emlékezhetek, de most ez tényleg így is van. A v36-on már a könnyű ló kifejlesztve, és járom a barbár falvakat.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Kisebb a világ,az igaz. Kevesebb játékos is van,de a régi világokon az volt a nagy király aki eltudott inditani 2mp-es vonatot.
Most meg már mindenki 4 tizedeseket tol. Szóval nem mondanám nehezebbnek a régieket.
Csupán oda több kitartás kellett,mivel évekig tartott egy szeró. Nekem ez sokkal jobban bejön,1 év és letolunk egyet,ami bőven elég,sőt még sok is. Aztán lehet szünetelni,nem pedig 4-5 évig ottragadni egy világon,meg több ezer inaktiv játékosfalut behúzni és 2x annyi belsőt. Mi abban az élvezet?
Nagyon sok régi nagy játékossal találkoztam aki az újakon fingani se tud és megeszik.
Aki nem fejlődött a korral az hiába volt top1 az első pár világon,az újakon szinte a kezdőkkel van egy szinten.
Ezért fejezik be sokan a régiek közül.
Semmi köze a pphez. Én összesen maximum 5k ppt vettem pályafutásom során és lehet sokat mondok mégis ittvagyok és játszok.
Szar dolog ez a nyersivásárlás,ez tény. Viszont ne fogjuk már erre,hogy van bárki aki emiatt nem játszik már. Hülyeség.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Vannak, akik semmihez nem tudnak alkalmazkodni, minden új dologban találnak kivetnivalót. Sajnos mindig lesznek ilyenek. Egyik a templomos világot szidja, más a tech. szinteket, vagy a pp kereskedelem bevonását a játékba. Pedig ez mind egy új lehetőség. Egy nagy "hibájuk" van, gondolkodni kellene, tervezni, nem ész nélkül játszani. Régebben az volt a gondja egyeseknek, hogy pf nélkül hátrányba kerül valaki, ezért az ingyenes játék mégis pénzbe kerül. Most van lehetőség pp-t szerezni a legszegényebb játékosnak is, egy fillért se kell költenie, akkor van más kifogás. Persze van, aki csak veszi a nyersit, mert van miből, s azt hiszi, ettől lesz nagy játékos. Másik csak adja el, mindegy mennyiért. Aki ésszel játszik, az meg arra használja tőzsdét, amire való. Vásárol, mikor olcsóbb, s elad, mikor drágábban lehet.

"a régi világokon az volt a nagy király aki eltudott inditani 2mp-es vonatot."

ezzel vitatkoznék. Kb v10 magasságában vezették be, hogy egy faluból nem lehet tized másodpercnél gyakrabban támadást küldeni. Én sem vagyok "régi", mert csak v5-ön kezdtem, de ott voltak a 4 tizedesnél szorosabb vonatok is egy faluból, csak a net és szgép sebesség szabott határt, s gyakoroltuk a vágást rendesen.
 

DeletedUser4544

Vendég
Én inkább úgy mondanám hogy a régi kh és az új már teljesen más.
De még a mostanihoz is hatalmas kitartás kell. A régi játékosok a régi kh-hoz voltak szokva. Ezért szidják az újításokat. Mert így változtatniuk kell. De ha nem változtatnak és nem játszanak, az nem jelenti azt hogy ők szar játékosok. Azt jelenti, nekik ez nem tetszik és ha valami nem tetszik akkor azt nem kötelező játszani is.
Jómagam V28on játszom. Tudod te is megfordultál ott. Neked sem volt oda kitartásod. Miért? Mert nem tetszett. V28 kicsit régi világhoz hajaz. Neked a pörgös új világok tetszenek jobban. Ezért vagy ott. De nem kell leszólni az elődöket mert ők mást szerettek. Te későn csatlakoztál a Kh-hoz. Fogalmad sincs milyenek voltak az előző szerverek. De én azt mondom aki a régi szerón jóvolt az a újon is jó lenne, ha akarna. Aki az elején is tudott ügyeskedni az a nyersanyagvásárlásnál is tud ügyeskedni. De mint írtam, ha valakinek nem tetszik akkor nem fog játszani. Nekem is nagyon nehéz volt a V28 eleje, ott szembesültem ezzel a nyersanyagvásárlósdival. Viszont ha új világot szeretnék ezt a tőzsdét kellene kielemeznem, hogy ne kerüljünk hátrányba. Nem játszottam tőzsdésen se még...
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
A v28ról nem azért léptem le mert nem tetszett.
Hanem mert én többszáz falusan nem tudok rendesen játszani,mivel nincs időm egyhuzamban sokat lenni.
Napi 10x betudok lépni ha kell,de csak 5-10 percekre,este van több időm akkor intézem a többi dolgot.
Az elején ez előny,azért járok mindig az élen és nem pedig azért mert (ahogy mások mondják) "egész nap itt ülök" .
Azért állok mindig tovább,mert az elejét tudom rendesen vinni,de mikor már többszáz támadást el kell küldeni azt nem. Persze tudnék összevissza menni,de én ha valamit csinálok akkor azt vagy rendesen vagy pedig sehogy.
Inkább leadom a falvaim olyannak aki többet kihoz belőle.
Megtudnám oldani valszeg énis,de ahhoz nagyon nyomós indok kell. A v28on pedig nem láttam értelmét maradni és a top1 accot se sajnáltam. Pláne most ha ránézek,hogy meddig elhúzódott az a szeró. Számomra ez nyűg lenne. Az elejét élvezem,mikor látszik,hogy ki mit ér,mikor az ügyesség számit,az egyéni játék és nem pedig az,hogy mennyire összetartó klánban van valaki.
Igen tudom,hogy ez ellenszenves felfogás,azt is tudom hogy ez KLÁNháború,viszont igy érzem.
Utálom mikor valakit a klánja visz előre és veri magát arra hogy mekkora faktor.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18465

Vendég
Nagy a csend, gyanus ez nekem ez még V35-től is csendesebb :confused:. Mindenki alszik ? :D
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Sajnos annak ellenére, hogy a Sparta a regelésük után gyorsan betudott húzni pár gyors potya falut PP-vel, senkit nem hatott meg. Keresem, keresem azt a sarkot ahova tudnék sza**i, de még ennyire se érdekel, hogy megjelentetek ezen a világon IS! Minden csoda három napig tart, itt se lesztek sokáig.
 

DeletedUser

Vendég
Ahogy lehet látni 2 klán van akik esetleg harcot vívhatnak majd egymással !
Spárta 4x szervergyőztes klánról van szó, lehet jön az 5. is ?!?!?!
FS ( 3 klánnal ) Tömegklán beütése van, mint v34-en az mhcnak, bár kitudja, elég kéknek tűnt a térkép ott fent a tw stat szerint. Befognak lehet szorulni, bár sosem lehet tudni. Mindkét klán jeles játékosokat tartalmaz, de a spárta erősebbnek tűnik FELE annyi játékossal is. A spártának gyönyörű elhelyezkedése, ahogy általában egy ilyen klántól várható is. Spárta, ha jól tudom 2 nappal a szerver után lódult neki szervezetten, és már ott vannak az élmezőnybe, 2 napos lemaradást belehet hozni és gondolom hozni is fogják, de még korai a behozatal.
FS: Rex jó vezető V32-n meg is mutatta, de ott kikaptak a skullstól. Ha a spárta erősebb mint a skulls, akkor megint ilyen szisztematika állhat fent, de még korai leírni Őket. Biztos jó csaták várhatóak. meglátjuk ki milyen alakít ! Sok sikert mindkét félnek !
 

DeletedUser18465

Vendég
Sajnos annak ellenére, hogy a Sparta a regelésük után gyorsan betudott húzni pár gyors potya falut PP-vel, senkit nem hatott meg. Keresem, keresem azt a sarkot ahova tudnék sza**i, de még ennyire se érdekel, hogy megjelentetek ezen a világon IS! Minden csoda három napig tart, itt se lesztek sokáig.

Ha már szép nem vagy, legalább hülye ne legyél szokták mondani... :D
Biztos jó helyre írsz ? :D
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Ha már szép nem vagy, legalább hülye ne legyél szokták mondani... :D
Biztos jó helyre írsz ? :D

Majd meglátjuk, hogy neked mennyire kellet feldobnod magad ide, lássuk ki a nagy spártai. :DD

"A beképzelt győztesek ezerszer rosszabbak, mint azok, akik nem tudnak veszíteni." - Szerintem te a kettő keveréke leszel, a beképzelt vesztes kategória. Én a helyedben nem költenék többet erre a játékra, felesleges a részedről.
 

DeletedUser18465

Vendég
Az a gond, hogy Te nem vagy tisztába azzal, hogy miről beszélsz :) És ez annyira jó :) Bohócot csinálsz magadból...
nana :) Tudom én mennyi a határ és mennyit kell költenem erre a játékra, nehogy Te mond meg nekem mennyit költsek :) Szerintem én sem szabom meg neked h mennyit költs vagy mennyit játssz :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Semmi extra megvagyunk, köszönjük kérdésed...
Mi a helyzet az oviba ?
 

DeletedUser18465

Vendég
hehhe besült :D
Hadanudli :D
Amugy megint nem tűnik fel szegénynek, h a DEF v34-en van nem pedig v36-on, ejnye jugi nem látsz már 2 ig sem :( gyógyulj meg minél előbb ebből a súlyos agybetegségből ami a szemed is zavarja :(
 
Fent