Csevegő

DeletedUser18465

Vendég
Hátt ez jó kérdés Roli :D
Majd az FS klán összedobja a nemesbombát xD
 

DeletedUser18465

Vendég
Annyit azért nem vertem el még, majd év végére lehet lesz annyi, de most még nem járok annyinál... de ez ne érdekeljen téged :) tudom h bánt Téged is másképp nem foglalkoznál ezzel/foglalkoznátok :)
De inkább Rex minden top játékost északon vegyetek be :) nagyobb előnyre tehettek majd szert ;) Csak egy tanács :D
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
dehogy bánt:)
sőt még jót nevettem is rajta,hogy 2nappal a kezdővédelmed lejárta előtt nemesvonatod volt...megérte azért annyi pp-t elverni:)))
a top játékosos dolgon már dolgozunk,estére elintézem,hogy a kérésed teljesüljön:)
 

DeletedUser18465

Vendég
Jól van nyugodtan vegyed az embereket befelé :) csak ugye a minőség is számít nem csak a mennyiség :)
Nem volt nemesvonatom, 1 nemesem volt max 2, már én sem emlékszem :)
egyébként igen megérte ennyit elverni, volt egy kis félretett pénzem, hát miért ne ? Ha már nyaralni nem fogok menni, akkor legalább játszak egy jót. De Ti sem vagytok különbek, sokak ppztek nálatok is, és tudtommal a játékban engedélyezett ez a funkció :) És mégsem sírok ki mennyi ppt vert el erre a játékra vagy világra ugyanis hidegen hagy :) Régen én is foglalkoztam ezzel tippelgettem ki mennyit verhet el erre a szeróra vagy arra. megmondom őszintén már nem érdekel :) Az Ő dolga nem az enyém :)
 

DeletedUser18465

Vendég
dehogy bánt:)
sőt még jót nevettem is rajta,hogy 2nappal a kezdővédelmed lejárta előtt nemesvonatod volt...megérte azért annyi pp-t elverni:)))
a top játékosos dolgon már dolgozunk,estére elintézem,hogy a kérésed teljesüljön:)


Én nem mondom el min nevettem jót :) csak egy név: Fikuszkukisz / leveled, többet nem is mondok hiszen Te úgy is emlékszel rá ;)
 

DeletedUser12133

Vendég
Csak egy észrevétel: ameddig az FS ből senki sem szólta le a Spartat,addig Te kedves Aldaron minden embert próbálsz blamálni aki meg meri szólni,hogy a felhasznált prémium pontok miatt vagy ott ahol. Persze tudjuk,hogy egy fenomén vagy ParaOldFast társaddal együtt! :) Sikerült elérnetek,hogy úgy vagytok a top játékosok között,hogy büszkélkedtek a "10.000 zsákmányolt nyersanyag" "eredménnyel". Ez szerintem is egy megsüvegelendő teljesítmény,hatalmas játékos vagy! Szeretnék tőled tanulni :)
 

DeletedUser18547

Vendég
30-as bánya termelése 4800 minek kéne még olyan sokat farmolnia?:)
1nap alatt össze szed 2 nemest így is a faluiból
+ ahogy néztem nem a pp- adta a támadó pontjait :)
 

DeletedUser12133

Vendég
Persze nem a pp adta a pontjait,de az egységek abból vannak,vagy tévedek? :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Csak egy észrevétel: ameddig az FS ből senki sem szólta le a Spartat,addig Te kedves Aldaron minden embert próbálsz blamálni aki meg meri szólni,hogy a felhasznált prémium pontok miatt vagy ott ahol. Persze tudjuk,hogy egy fenomén vagy ParaOldFast társaddal együtt! :) Sikerült elérnetek,hogy úgy vagytok a top játékosok között,hogy büszkélkedtek a "10.000 zsákmányolt nyersanyag" "eredménnyel". Ez szerintem is egy megsüvegelendő teljesítmény,hatalmas játékos vagy! Szeretnék tőled tanulni :)

És te akkor mi a fennéért szólod le parát ? Tanulj mástól nekem nincs időm rád se senkire csak a klánra és magamra :) Majd a harctéren bizonyítottok !
 

DeletedUser18547

Vendég
nem védem nem is érdekel ki mennyit költ rá
de azt ne felejtsük el nem lenne pár ember aki költ erre a "hobira" akkor szeró se lenne:)
és ezt nem úgy mondom ,hogy én töltök sőt nekem jó a pp- nélküli játék sokkal nagyobb az élvezet!:)
de ha már ingyen is lehet itt pp-t szerezni azt szívesen eljátszom :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Hát én nem tom mi a fenéért foglalkoznak azzal h mennyit költök rá meg mások én nem tudom mi a fenéért kell ezen ennyit agyalni... jobb dolguk nincs ? :D
 

DeletedUser18465

Vendég
az előbb még leszóltál, most meg barátozol ? remélem irónikusan fejezted ki magad :)
 
Fent