Csevegő

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
ha hiszed ha nem múlthéten ezt beszéltük vakivel, hogy a tőzsde nem az igazi értéket adja és valamilyen formába nyerészkednek rajta...
De arch mond meg neked lenne időd arra, hogy egy olyan szerón indulj, hogy na akkor most csak kezdőket tanítok ? még ha nem is egy komplett 70 főből álló klánt hanem 10-20 embert ? türelmed lenne hozzá meg kitartás ? Lehet van a játékhoz türelmed de a tanításhoz nem hiszem és ezt nem rosszindulatból mondom de sztem nem :(

A tőzsdei adóra gondolsz, vagy ezt hogy érteD?
 

DeletedUser18465

Vendég
Hát olyasmi, nem tom ezt hogy mondják másképp de olyasmi amit mondasz Rolikám :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Hát olyasmi, nem tom ezt hogy mondják másképp de olyasmi amit mondasz Rolikám :)

Ha nyersit adsz el, akkor többet kell beadnod, mint amennyi a pp-ért kell, és fordítva is, elvileg ha veszel, kevesebbet kapsz, mint amennyiért pp-t adsz. Nem bántásként, de durva, hogy még a pp-zők se tudják, hogy működik ez a tőzsde :D :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
ha hiszed ha nem múlthéten ezt beszéltük vakivel, hogy a tőzsde nem az igazi értéket adja és valamilyen formába nyerészkednek rajta...
De arch mond meg neked lenne időd arra, hogy egy olyan szerón indulj, hogy na akkor most csak kezdőket tanítok ? még ha nem is egy komplett 70 főből álló klánt hanem 10-20 embert ? türelmed lenne hozzá meg kitartás ? Lehet van a játékhoz türelmed de a tanításhoz nem hiszem és ezt nem rosszindulatból mondom de sztem nem :(

Egyszerre több embert? Arra nem igazán van időm. Viszont türelmem van hozzá,és minden szerón segitek pár kezdőnek,vagy olyannak aki játszik már egy ideje és nem jut egyről a kettőre. És páran elég szép eredményeket is értek már el :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Adó és méretváltozás
Nyersanyag vásárlás során a megvásárolt nyersanyagnak egy kis része levonásra kerül, hogy így a Tőzsde adott nyersanyagbeli kapacitása változhasson.
Minden nap a kontinensek árutőzsde kapacitása automatikusan összehangolásra kerül az ár, és a raktárkészlet optimalizálása érdekében. Abban az esetben, ha a kontinenseken túlkínálat van játékosoldalon, akkor a tőzsde mérete csökkenhet, amíg ez az állapot fennáll. Ennek az ellenkezője is igaz, tehát ha kereslet van, vagy egyenletes forgalom, a kapacitás növekedhet.



https://help.klanhaboru.hu/wiki/Prémium_tőzsde
 

DeletedUser18465

Vendég
Hallod Roli, ismersz nem foglalkozom a részletekkel :D De már értem hogy fogyott el ilyen gyorsan a ppm :D
 

DeletedUser18594

Vendég
moshatod magad alderon pp nelkul semmit se ersz a napi 20 oraddal :D 20k pp jo h nem ment meg bele, hiszen rengetegen aruljak igy nagyon olcso, de 8-10k lazan :)
 

DeletedUser18465

Vendég
Áhh ne viccelj :D annyi pénzem nekem sincs... (na jó van ) amugy épp fürdeni készülök szval ráhibibáztál...
 

DeletedUser18465

Vendég
Magyarország!!!! Lenne szívem bemenni az osztrák szeróra és alapítani egy klánt, NEVE: 0-2
Szép volt Magyarok, ezért jó Magyarnak lenni ! Irány a döntő :D
 

DeletedUser12133

Vendég
Ebben legalább egyetértünk! :) mondjuk azért villogott a besz@rásjelző az echte osztrák Alaba lövésénél :D
 

DeletedUser18465

Vendég
46mp-ben igen kemény kapufa volt ! A Jó Isten velünk volt akkor is :)
 

DeletedUser

Vendég
Boldog apák napját az apukáknak, részben magamnak is.
Nos, úgy gondolom ez a világ elérte azt a pontot amikor kezdenek megmutatkozni az erőfölények. Beszéljünk a top klánokról elsősorban hiszen Ők érdemlik meg :)

3. MDV: Úgy tudom Szala hadban áll az FS klánnal és a 2 alklánjával. Eléggé jól tartják magukat ahhoz képest, hogy gyengébb összetételű a csapat mint az FS klán. Ez példaértékű teljesítmény le a kalappal szala előtt, de Ő már nem egyszer bizonyított ebben a magyar klánháborúban!
2. FS: Múlthéten azt hiszem megnéztem a térképet és a taglistájukat, igen vannak jó játékosok abba a 3 klánba, de minek oda 3 klán ? :) Persze lehet stratégiai lépés is, de majdnem 200 embert kell korrigálni, ami nem egyszerű 70 embert nehéz, de hogy 200-at, oké vannak vezetők és jó vezetők, lighrexék és csapata lehet bizonyítanak majd, egyenlőre Ti álltok a háborús statisztika élén de LET pontban a déli "ellenfeleitek" a Spárta vezeti. Kíváncsi leszek jövőhéten mennyit fog változni a tagállomány és mennyi lesz ebből a közel 200 emberből ledobva :)
1: Spárta: Hát a spárta, igen, nem akarom Őket nagyon felemelni a többi klánhoz képest, de te Jó Isten, ez a taglista összeállítás, szerintem a v30-astól is erősebb felállású. de ahogy néztem v30-as mag megmaradt ami jó, hiszen összeszokott brigád van jelen Délen. Dél és Észak között fog eldőlni a nagy csata vajon ? :) Mindenesetre a spártának bitang erős nevei vannak és sok újonc is, akik bizonyítani akarnak :) Nem tudom a spárta kikkel harcol de észrevehető a háborús statisztikákban már a nevük, vajon piros a térkép nekik mint v30-on ? Vagy esetleg pár lelkes kezdő hadat üzent nekik ? Huhhh ezek mind nagyon érdekes dolgok remélem a közeljövőben okosabbak leszünk
Spártának gratulálok a V30-as győzelemért és ha jól tudom, 4-szeres szervergyőztes klán... nem tudok olyan klánról akik elindultak volna egy szerveren és mindet megnyerték volna :)
V5, v15, v20, v30... V36? :)

Sok sikert mindenkinek a v36-hoz
 

DeletedUser18594

Vendég
ez szep...v5 meg okes de ott is azert amig a supp nem szolt bele a muffosok coptattak rendesen oket,,,
a tobbi vilagon meg egy normalis klan se volt ellenfeluk, erdekes modon olyan vilagokon ahol tobb szervergyoztes klan megjelent a Sparta soha se...nem harcolt a Sparta se CNN mesesek EE PHX tipusu klanok ellen soha...szal meg nem bizonyitottak semmit, remelem szalaek szetkapjak oket, szala egyedul tobbet tett az asztalra mint az osszes spartas, sot sztem egyedul tobb nemest fogott meg pajafutasa alatt mint a jelenlegi spartasok osszesen :L)
 

DeletedUser18641

Vendég
Az a probléma,hogy itt is mindenki a spárta kezére játszik.
Amott fent egymást üti a 2 valamire való klán,a spárta pedig ellenfél nélkül fejlődhet nyugodtan.
Megvan a 3. klánjuk is,azt is megtöltik balgákkal,ugyanis mindenki oda akar menni ők pedig nem válogatják meg a tagokat,ha pontja van jöhet. Mindegy honnan jön és mindegy kicsoda. De persze ezt már megszokhattuk,a "nagy" klánok igy csinálják.
És ezért könnyű őket megbontani,csak kellene normális ellenfél,egy vezér aki lát a dolgok mögé,de hát szerencséjükre ezt itt sem találták meg. Kiváncsi vagyok ha kihivnánk őket jönnének-e ellenünk?
Mert akkor megejtjük.

Ez a para gyerek meg csak egy kirakati senki,1 normális foglalása volt,3 barbár,2 belső meg 1 800 pontos kis szutyok.
Mire veri magát a jószág?
Tolja bele a ppt de annyi esze már nincs,hogy rendesen kihasználja azt az előnyt amit ezzel kap.
Szerencséje hogy kékben van. Kár,hogy nem szomszédom,imádom leszedni az ilyen pénzeszsákokat,szép nagyok a bányáik :D
 
Fent