Csevegő

DeletedUser18465

Vendég
Talán... :) De ugysem fogsz mit tenni sokan próbálták már és tessék :D
Goldy support hiányzik !
 

DeletedUser18465

Vendég
Mennyi mindent Tudsz hallod Vigyori... kezdem azt feltételezni van support ismerősöd... ja de hülye vagyok hát te vigyori vagy persze h van ismerősöd... :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Az a baj én már ezen nem lepődöm meg... de mondtam már neked Balti :D
Köszöntem a játékot... ezért hanyatlik a magyar KH ( és fog is )
 

DeletedUser4544

Vendég
Nem tudom mivan V30on, mint mondtam nem követem az eseményeket.
Én csak azt látom, buta voltál hogy kiirtad a profilodra azt hogy "gerinctelen". Minek mész bele szópárbajba? Ezt nem értem. Soha nem értettem miért jó a kh-s üzengetés.
Írj skypon, úgyis eljut az illetőhöz, és úgyanolyan sőt jobb hatása lesz.
 

DeletedUser18465

Vendég
Azért Balti jó volt a játék nem ? :D
én élveztem minden percét máig :D aztán elkapott a hányinger egyes emberek miatt :D Szégyen esküszöm xD
 

DeletedUser15718

Vendég
Nem egészen ez volt a levélben...de ferdíts csak. Aztán hogy köpnél szemben? A loreálnál dolgozó édesapáddal? Igen körbejárt a levelezés. Már 33-on is fogják a fejüket.
Spárta bérenc? Tyűha nagy szavak. "hazamentem" miután láttam, hogy az a tákolmánn amit Északnak neveztek nem fog működni. Nem vállaltam a vezetését. Mert nincs ingerem hozzá, sajnálom ha emiatt a szexuális irányultságomra asszociállsz. Te dolgod.
Pláne tegnap a hiszti, kilépegetés, belépegetés. Abbahagyoknak üzened van 160 nemesed?
Idézhetnék napestig bölcsességeket. De üthettetek volna engem, csak értelme sem lett volna. Mint az armádnak. Mond kit engedjek a fiókomba, hogy megkeresse a levelet? Hajrá hurrá. Én bevállalom amit teszek, nem ferdítek mint TE!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Azt birom a tipusodba, hogy az ilyen írásaid után még te vagy felháborodva, hogy téged kimertek tiltani....
 

DeletedUser15718

Vendég
Te? Hagyjad már magad. Nem vagy férfi. Mert férfi így nővel nem beszél mint te tetted.
Innentől kezdve keménykedhetsz itt. Ameddig akarsz. Láttam a képed, szépen ki vagy gyurva. De volt dolgom már nagyobb és komolyabb emberekkel is. Nehogy azt hidd, hogy mert nyomsz vagy 150-et fekve megijedek tőled. Lehet, hogy megijesztesz másokat, de arra mindenki képes :D
És én nem az északot, hanem az Intriket raktma össze aranybarátom. Külömbség :D
Nem tudom dögkeselyü profilja fent van-e még. Olvasható. Szépet ír. Nagy igazság.

Meg akarsz verni? Diplomával miközben 4 nyelvet beszélsz? Tyűűűha, nagy ember lehetsz.
 

DeletedUser15718

Vendég
Jut szembe? Nem tudsz valami menekült szállot meg ingyen ételosztást? 4 napja nem ettem és fázok is....
 

DeletedUser18465

Vendég
Hááát ha jól tudom igorban most egy férfi ül mondjuk ha elfelejtették bejelenteni :/ a kémedet meg üdvözöljük Pain ! Klánszinten :)
 

DeletedUser15718

Vendég
Dual. Maga a leány volt benne. :)
Átadom neki! :D

És milyen volt azon agyalni végig, hogy a szupp súg nekem? Miközben csak kitaláltam miket csináltok? :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Sztem ezt hagyjuk Pain :) Jóéjt nektek, remélem örültök most magatoknak, a 300 ppvel meg legyetek boldogak :) Örültem részemről befejeztem
Szép estét
 

DeletedUser15718

Vendég
Most komolyan, vérszívést félre téve. Ilyeneket írsz és csodálkozol?? De bocsásd meg nekem ha már össze vissza mennek a betük, még mindíg a sokkhatás alatt állok. Amit te okoztál! Szóval már most sokkot kaptam tőled :D
Képedet mikor láttam? Jó pár hónapja. Azt láttam szép szál vagy. Terembe nem járok gőzőm sincs mi volt az a gép. De tippeltem. Nem jött be :D
Megmondom az öszintét. Szívesen mondanám, nah, menjünk valami terembe azt játszuk le.....megnézném vagy-e annyira kemény mint hiszed magadról...de gyanítom tüdőben nincs edzésed így kb 2 perc alatt kimerülnél. Tipikus gyúros hiba. De sokkal jobb ha hagylak békén. Had egyen a méreg.
Skype-on jelölgethetsz. Túlságosan.......nem diplomához való a viselkedésed ahhoz, hogy társalogjunk. Főlj csak a levedben.

U.i: ha akkora a micsodád mint én, szakmát tévesztettél ;)

És részemről nem reagálok többet. Mert látom olyan vagy mint a netes troll. Nem etetlek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Nos itt egy másik emböcke.
Sértegeti a supportot, nem 1 izben hanem több helyen tübb ízben a mondandóba. Aztán kíírja hogy nem írt trágárt nem tilthatják. Persze ha kitiltanak, megint support a hibás nem? Hasonló az eset, mint baltazarnal. Te leszel megsértődve, hogyha kitiltanak, pedig a szabályokba tisztán levan írva, supportot nem sértegetjük, végleges ban jár érte....
 

DeletedUser4544

Vendég
De nézzünk valóéletbeli tényeket.
Ha le.urvaan.ázod a fönököd, kirúgnak. Ha belekötsz a rendőrbe, bevisznek ott is a sitre. Itt úgyanez a szitu, csak ti akik még iskolások vagytok, abba nőttetek fel, hogy le.urva.ny.zhatod a tanárt, büntetlenül, de majdha kikerülsz a valóéletbe akkor megkapod az első pofont egyből...Aztán kimehetsz külföldre 3-4* lóvéé, de ott meg még kutyábbul bánnak veled, igaz legalább megfizetik, hogy kutyaként bánjanak veled. Kössz, de én úgy nőltem fel, hogy nem kell 3* lóvé a munkámé, nem ér annyit hogy az idegrendszerem tönkretegyem és kutyaként bánjanak velem...Inkább csendbe türök, fejlesztem magam és lépegetek előre, a saját korlátaimon belül.
 

DeletedUser4544

Vendég
Baltazarnak:
Minden olyan játékos- és klánprofil, játékosnév, falunév vagy egyéb írásos megnyilvánulás tiltott, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget.

Azt írtad, gerinctelennek írtál valakit. Ez sértő és zaklató is egyben. De gondolom még a féreg szót is odabiggesztetted mögé, a vehemenciádból itélve.
Aztán nézzük a írástudatlan szót. Az "csak" sértő szerintem. Nem egykategória a kettő.
Bár Pain leírta, ott is volt tiltás. Mindkét oldalon. Majd te kiakartál állni az igazad mellett, gondolom hogyan ha globális bant kaptál, gondolom milyen stilust eresztettél el(ritkán szoktak globálist adni, úgyhogy rendesen felbőszithetted őket az írásoddal). De persze megint support a hibás....

Elmondjam én mit látok?
Azt látom köpködöd PAint, aki a soraitokból átállt, köpködöd Igort, aki klántársadként váltott. Kezd kicsuszni a talaj alólatok.
KEzded látni hogy Sparta erősebb nálatok. Belementél egy butaságba, profilon üzengettetek. Mindig így kezdődik a fejbe való megtörés, és a magyarázkodás, hogy csak azért tudtak legyözni, mert kitiltottak....

Én ezt gyávaságnak nevezném inkább, hogy direkt kreáltál egy okot hogy kitilthassanak, és elmondhasd nem tudtak legyözni. Miközbe már legyöztek, fejbe megtörtél, hisz nem hittél magadba, ezért mentél bele a profilüzengetésbe, és ezért mentél neki a supportnak hogy kitilthasd magad és a külsöre is ezért jöttél fel, hogy kimagyarázd, hogy te, ti legyözhetetlenek vagytok.

GYávák csak, semmi több.
 

DeletedUser15812

Vendég
Kedves baltazar .
Lord pain sarazasa kozben ne felejtsd el ki volt az aki nyomta at az infokat egy helyert a spartaba . aztan megsertodott mert nem lehet 100 falutt fulra bevedeni mert az esz csak tamadot csinalt. Tehat ha mar az egyik sparta vezert aki a vegen csak vissza ment a sajat klanjahoz igy sarazod. Akkor te is meseld mar el hogy milyen szinten nyomtad az infokat...
 

DeletedUser18465

Vendég
Baltazarnak:
Minden olyan játékos- és klánprofil, játékosnév, falunév vagy egyéb írásos megnyilvánulás tiltott, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget.

Azt írtad, gerinctelennek írtál valakit. Ez sértő és zaklató is egyben. De gondolom még a féreg szót is odabiggesztetted mögé, a vehemenciádból itélve.
Aztán nézzük a írástudatlan szót. Az "csak" sértő szerintem. Nem egykategória a kettő.
Bár Pain leírta, ott is volt tiltás. Mindkét oldalon. Majd te kiakartál állni az igazad mellett, gondolom hogyan ha globális bant kaptál, gondolom milyen stilust eresztettél el(ritkán szoktak globálist adni, úgyhogy rendesen felbőszithetted őket az írásoddal). De persze megint support a hibás....

Elmondjam én mit látok?
Azt látom köpködöd PAint, aki a soraitokból átállt, köpködöd Igort, aki klántársadként váltott. Kezd kicsuszni a talaj alólatok.
KEzded látni hogy Sparta erősebb nálatok. Belementél egy butaságba, profilon üzengettetek. Mindig így kezdődik a fejbe való megtörés, és a magyarázkodás, hogy csak azért tudtak legyözni, mert kitiltottak....

Én ezt gyávaságnak nevezném inkább, hogy direkt kreáltál egy okot hogy kitilthassanak, és elmondhasd nem tudtak legyözni. Miközbe már legyöztek, fejbe megtörtél, hisz nem hittél magadba, ezért mentél bele a profilüzengetésbe, és ezért mentél neki a supportnak hogy kitilthasd magad és a külsöre is ezért jöttél fel, hogy kimagyarázd, hogy te, ti legyözhetetlenek vagytok.

GYávák csak, semmi több.

Vigyori minek szólsz bele ebbe a világba ? :D
Ott sem vagy :D V28-al kéne foglalkozni ott melegebb lesz a helyzet nem ? :) hajrá :)
 

DeletedUser18477

Vendég
Kedves Játékosok!
Megkérnék Mindenkit, hogy a fórum a szabályait betartva NORMÁLIS hangnemben beszélgessetek. A nem ide illő hozzászólásokat töröljük, a szerzőt pedig pihenőre küldjük. Remélem érthetően fogalmaztam!
 
Fent