Csevegő

DeletedUser4544

Vendég
Nevetséges.
Régi kh jobb volt, tiszteségesebb?
Hallottál te a V1ről? Beált xY játékos a supportba és tolták kifele maguknak az infokat...
Hol vagyok én még ettől?
De mondhatnám a V5öt is.
Ellenfelünk a Farkas brigád beültetett egy "ősi szakmás leányzót". Vezérünk mester huzogatta. Elérte hogy megbizzon benne, megkapta a vezéri jogokat, és ő meg másolta kifele a vezetésőgnek az infot....
De mondhatnám aztis hogy amikor ütöttem foglaltam Montipapát a lakcimemet írta ki a falunevekhez, hogy "megfélemlitsen", skypon meg fenyegetett, hogyha foglalni merek mégtöbbet....Azóta persze megbeszéltük vele, de akkoris.
Méghogy régen nem történtek dolgok? Akkor te homokba dugott fejjel játszottál...
 

DeletedUser18432

Vendég
A jó szokás, folytatni az ilyet,tudod egyet elmondhatok magamról tisztelek mindenkit és senkit nem taposok el, hogy nekem jobb legyen,vajon te elmondhatod ezt magadról ? A fenét ... Jöhetsz itt nekem a régi dolgokkal,de hidd el volt, olyan amikor volt becsület és tisztelet,csak nyilván kivétel voltál és nem tetszett, hogy így is lehet játszani . Elfajultak a dolgok, nem is kicsit és nem jó irányba,de valaki sose változik meg igaz Vigyori ?
 

DeletedUser18265

Vendég
Nevetséges.
Régi kh jobb volt, tiszteségesebb?
Hallottál te a V1ről? Beált xY játékos a supportba és tolták kifele maguknak az infokat...
Hol vagyok én még ettől?
De mondhatnám a V5öt is.
Ellenfelünk a Farkas brigád beültetett egy "ősi szakmás leányzót". Vezérünk mester huzogatta. Elérte hogy megbizzon benne, megkapta a vezéri jogokat, és ő meg másolta kifele a vezetésőgnek az infot....
De mondhatnám aztis hogy amikor ütöttem foglaltam Montipapát a lakcimemet írta ki a falunevekhez, hogy "megfélemlitsen", skypon meg fenyegetett, hogyha foglalni merek mégtöbbet....Azóta persze megbeszéltük vele, de akkoris.
Méghogy régen nem történtek dolgok? Akkor te homokba dugott fejjel játszottál...


Az egy más világ volt.
Olvasom én is, meg néha hallgatom, hogy mennyivel jobb volt régen a kh, mert tisztességes játék volt. Lehet, hogy tényleg volt egy ilyen időszak, vagy világ, ahol nem volt ennyi beleszólás a játékba kivülről, nem volt aláaknázás stb, de aki megjárta a V1-et, na az tudja, hogy voltak ott elég zorall emberek, vezetők, tagok, vagy éppen akkori supporterek, és nekem személy szerint még is élvezetesebb volt akkor a játék. Nem feltétlen a sok kavarás miatt, mert fájó, hogy a V1-es álom elbukott, de akkor még tényleg sokan játszották a játékos, sokan értettek hozzá, persze nem ilyen szinten űzték mint mostanság, és sok szerencsétlen is volt, tehát színesebb volt a játék maga. Mostanra meg 3 árnyalat maradt, profik, átlagosak, meg a weekendfighterek. Kissé unalmassá vált, de hát ez van, ezt kell szeretni, ha meg nem tetszik, majd eltoljuk a bringát. :)
 

DeletedUser10810

Vendég
Sziasztok!

Én csak annyit nem értek,miért kell így összeomlani? Ez egy sima játék.. Miért kell ettől padlóra kerülni meg elvonulni,és "duzzogni" ,hogy ő soha többet nem játszik?
Mindenkinek vannak gondjai a magánéletben,ez a játék kikapcsolódásról szólna,nem? Szerintem picit túlkapja a szitut.

Egyébként bárki bármit mond,a Spárta szépet ütött tegnap! Biztos lesz majd rá válasz,és kiderül a Spárta hogy védekezik:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16021

Vendég
A jó szokás, folytatni az ilyet,tudod egyet elmondhatok magamról tisztelek mindenkit és senkit nem taposok el, hogy nekem jobb legyen,vajon te elmondhatod ezt magadról ? A fenét ... Jöhetsz itt nekem a régi dolgokkal,de hidd el volt, olyan amikor volt becsület és tisztelet,csak nyilván kivétel voltál és nem tetszett, hogy így is lehet játszani . Elfajultak a dolgok, nem is kicsit és nem jó irányba,de valaki sose változik meg igaz Vigyori ?

Nem akarom védeni vigyorit, nagyon távol áll tőlem :D, de ahhoz hogy ő az úgynevezett háttérmunkáját eredményesen csinálja ahhoz partnereket is találnia kell. Amíg szinte minden szerveren találni befolyásolható tisztességtelen, gerinctelen játékosokat addig vigyori miért ne csinálná azt a "taktikáját" hogy belülről kezd el bomlasztani egy klánt stb.
 

DeletedUser14775

Vendég
Ince, neked meg kellene tanulni néha csendben maradni. Hasonlóan vélekedek rólad,és ami eszembe jut az a gerinctelenség. Másokat kihasználva, másokat megalázva, saját haszonra szert tenni, nagyon nagy dolog ...Ezt teljesen el sajátítottad a játékban biztosan .Ami a legrosszabb vezéreknek hívjátok magatokat . A játék nálam ott kezdődik, hogy becsülettel küzdeni vagy elesni,de úgy győzni, hogy másokat tapossak, úgy nem,régen a klánháború tiszteletről és becsületességről szólt, úgy harcolni,már nem, mert itt vagytok és úgy gondoljátok ti meg tehettek bármit,de jön még kutyára kamion .

Tehat akkor te lennel a ?
Egy jatekbeli nevet esetleg tudsz mondani hogy ki is vagy valojaban?
Nem is fontos mert te voltal a Phx klan tagja akin Incze atgazolt igaz ?
Vagy talan ismersz valakit aki lattam mar kivulrol a Phx nevet klanprofilra irva es azert vagdalkozol ?
Ahogy irod te egy gerinces embernek tartod magad, esetleg a gerinc melett van ver is abban a bizonyosban vagy csak nev nelkuli megmondoemberek egyike vagy ?
 

DeletedUser11248

Vendég
Ince, neked meg kellene tanulni néha csendben maradni. Hasonlóan vélekedek rólad,és ami eszembe jut az a gerinctelenség. Másokat kihasználva, másokat megalázva, saját haszonra szert tenni, nagyon nagy dolog ...Ezt teljesen el sajátítottad a játékban biztosan .Ami a legrosszabb vezéreknek hívjátok magatokat . A játék nálam ott kezdődik, hogy becsülettel küzdeni vagy elesni,de úgy győzni, hogy másokat tapossak, úgy nem,régen a klánháború tiszteletről és becsületességről szólt, úgy harcolni,már nem, mert itt vagytok és úgy gondoljátok ti meg tehettek bármit,de jön még kutyára kamion .


Látom akadt még egy rajongom,csak kár hogy nem tudom ki vagy,legyőztelek,kiraktalak a klánból..de mindegy is,a lényeg hogy foglalkozol velem,tudod ki vagyok,míg én semmit nem tudok rólad,tehát valamit csak jól csinálok,még gerinctelenül is :D ...vezérnek hívom magam...nem,tévedsz,egy egész klán hiv vezérnek,vagy van hogy két klán és az ellenfeleim,szövetségeseim,itt kint a külsőn is páran ...becsületesség..ez is relatív fogalom,mert ami neked becsületes,az nem biztos másnak is az és ez igaz fordítva is..így ahogy írsz,gondolom te vagy az a becsületes aki soha nem támadott(taposott) kisebb ellenfelet,na látod ez is már egy sima becsületbeli ügy,most akkor becsületes vagy ha támadod vagy nem??? innen nézve igen,mert ellenfél,onnan nézve meg egy gerinctelen alak vagy,mert kisebbet támadsz...

Hogy szerettem amikor ilyen okosakat mondani jönnek ide fel valakik,akik azt se tudják mit beszélnek..de legalább szorakoztatnak:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18432

Vendég
Látom akadt még egy rajongom,csak kár hogy nem tudom ki vagy,legyőztelek,kiraktalak a klánból..de mindegy is,a lényeg hogy foglalkozol velem,tudod ki vagyok,míg én semmit nem tudok rólad,tehát valamit csak jól csinálok,még gerinctelenül is :D ...vezérnek hívom magam...nem,tévedsz,egy egész klán hiv vezérnek,vagy van hogy két klán és az ellenfeleim,szövetségeseim,itt kint a külsőn is páran ...becsületesség..ez is relatív fogalom,mert ami neked becsületes,az nem biztos másnak is az és ez igaz fordítva is..így ahogy írsz,gondolom te vagy az a becsületes aki soha nem támadott(taposott) kisebb ellenfelet,na látod ez is már egy sima becsületbeli ügy,most akkor becsületes vagy ha támadod vagy nem??? innen nézve igen,mert ellenfél,onnan nézve meg egy gerinctelen alak vagy,mert kisebbet támadsz...

Hogy szerettem amikor ilyen okosakat mondani jönnek ide fel valakik,akik azt se tudják mit beszélnek..de legalább szorakoztatnak:D

Veled ellentétben tudom mit beszélek :) Nem is ismerhettél mert arról tettem,de ismerem a "munkásságod" ha érted a célzást :)
Hadari kollega,jobb ha nem találgatsz mert eddig egyik se volt igaz :) Tehát ez a vaktába vagdalkozás nem igen jött be,de neked megengedett találgass még :)
Igazából azért is reggeltem fel ide a fórumra,hogy remélem egyszer az élet megengedi azt hogy tisztességes fegyverrel játszuk le :) Klánháború szinten és nem a gerinctelen módon :)) tehát remélem lesz olyan mikor megvívhatjuk a csatáinkat :)


U.i nem rajongómnak mondanám magam,fer játékosnak ha ismered ezt a szót és fogalmát :)
Valamiben igazad van azért Ince hadnagy ... Az hogy tapostam el kisebb játékosokat,de ezt csunyán fogalmaztad ... Megengedett eszközökkel mert klánháború győzzön a jobbik alapon ... De nem szurtam hátba nem tiltattam ki nem pucoltattam a falvát mással, mindent magam tettem ellentétben veled/veletek csak legálisan :))
Ennyit akartam meg ne sértödjetek,de a harcra készüljetek :) Többet nem szeretnék ide írni amit szerettem volna leírtam :) Mindenkinek további jó szorakozást :)
 

DeletedUser11248

Vendég
Írásodból olvasom hogy azok közé tartozol,akit elvertünk V25-n..vagyis nem vagy a győztes klánba és ide jöttél kisírni a bánatod..rég KH-k,így tudom hogy csakis csalással,hátbatámadással meg mit tudom én mivel lehet csak győzni..ez már régi mese,ezért kár volt ide regizz,de remélem megkönnyebbültél:D

De ne itt Off-d a fórumot,írj a V25-be...
 

DeletedUser4544

Vendég
Egyik kedvenc témám. Én sose tiltattam ki senkit...
Nos. Van egy csaló játékos. Te látod hogy csal, jogtalan előnyre tesz szert. Feljelented a supportnál kitiltják. Miért én vagyok a rossz, amikor a másik játékos csalt? Miért bűn az hogyha feljelentem a csalót?
Mondva csinált indokkal senkitse jelentettem még, de ha valahol csalást látok azt feljelentem mert nem korrekt rám és a többiekre nézve, hogy jogtalan előnnyel akar érvényesülni.
Miért én vagyok akkor a hibás? Ha nem jelenteném, nem tiltanák ki és csalva játszik, na az lenne szerintem a nem tisztességes...
 

DeletedUser4544

Vendég
Egyébként egy valamit nem értek.
Írjátok hogy megvezetek aknamunkázok, kihasználom az embereket.

Rengeteg olyan játékos van most az Ew-be aki régebbi szerón ellenfél volt. Kérdezzétek már meg pl Babybogyótól hogy kihasználva érzi-e magát?(v15ön ellenfélből hoztam át) Mert szerintem nem. Ha ne talántán nem fejezném be, és felkérnének hogy sparta-t is vezessem egy bajnokok ligája szerón(épp ma kérdezett erről nikitaa), ha elvállalnám warlordádiékat is vinném. Szerintem őket se használtam ki...
Épp ellenkezőleg.
Én ha toborzok sose 1-2 tagot és sose áldozatnak hozom át. Mindig egyeztetek az adott játékossal, elmondom az elvárásaim, megbeszéljük és ha ez megvan átvesszük. Persze a ti oldalatok átverésnek érzi, mert kilopok pár aktív jó harcost, de kérdem én melyik klán nem toborzott még? amivel rágalmaztok úgyanazt csináljátok tiis. Csak az a gond ha már ellenetek csinálják akkor az aknamunkának hivjátok, ha pedig ti toborzás...Ezen is ellehet gondolkodni...
 

DeletedUser17666

Vendég
Hogy szerettem amikor ilyen okosakat mondani jönnek ide fel valakik,akik azt se tudják mit beszélnek..de legalább szorakoztatnak:D

T is a okosak kozé tartozol :)

Egyébként egy valamit nem értek.
Írjátok hogy megvezetek aknamunkázok, kihasználom az embereket.

Rengeteg olyan játékos van most az Ew-be aki régebbi szerón ellenfél volt. Kérdezzétek már meg pl Babybogyótól hogy kihasználva érzi-e magát?(v15ön ellenfélből hoztam át) Mert szerintem nem. Ha ne talántán nem fejezném be, és felkérnének hogy sparta-t is vezessem egy bajnokok ligája szerón(épp ma kérdezett erről nikitaa), ha elvállalnám warlordádiékat is vinném. Szerintem őket se használtam ki...
Épp ellenkezőleg..

Csak egy szavadba kerul :)
 

DeletedUser18396

Vendég
Spartaba most kik a huzónevek?
Őszintén?
Úgy igazán senki.
Az hogy én beugrottam 3 támadást szervezni, de azon kivül vegetálok, annyi történik a tagoknak valami utat mutatnak Castleaiék.
Vadvirág ezért panaszkodott, igazán vezetés most nincs Spartaba.

Nem látok diplomáciai fortélyokat megvezetéseket, de csendbe elvagyok és játszok. Legalább nem tudnak ránk köpködni, gondoltam ezt addig míg kitiltottak 1-2 embert, egyből jöttek a levelek hogy vigyori mit csináltál.
Ilyen ez ha jó a híred, de ha én nem lennék itt akkor másik Spartast vádolták volna, ahelyett hogy magukba néztek és észrevették volna kevesek voltak, elbuktak.

Olvastam ma roki profilját.
ÚGy gondolom szintet lépett! Nem szidalmazást írt ki, hanem ezt:
"Kozmopol barátom ne sajnáld ha a Farkas(sparta) a kismalacot(ők,R) a bárány segítségével legyőzték. "
Roki végre magába nézett, sokatoknak ezt kéne...


sziasztok.
Nos olvasgattam mik mennek itt .Igazából nem foglalkoztam soha olyan szerverrel ahol nem voltam jelen.
na meg szerintem nem más más szervere kéne hivatkozni egy egy ilyen fórumon ha nem az adott szerver dolgaival.És hát sajnos volna vigyorinak a v30 ról is mit el mondani magáról is.Nem folyamatosan másokat köpködni.:D
Kezdjük ott hogyan is alapozta meg a saját fiókját.Mennyi potya falu után lett olyan nagy és bátor harcos?Nem kevés.
Mikor én Spártába voltam és nehezményeztem,hogy nincs vezetés ami igaz is volt.(Megjegyzem a mai napig azt mondom a Spárta nem a vezetőségtől nagy.Ha nem attól,hogy olyan tagok vannak ott akik a semmi vezetést fel emelik.Egy olyan vezető nincs aki egyetlen egy szerveren igazából csinált valamit is a siker érdekében.)

Tehát mikor ezen én akkor ott összekaptam yenettel ki dobot a spártából.
Majd párnap után sok sok levelezés következtében beléptem a Col klánba.Rad csábítására.
Ami Vigyorínak nem tetszett és be is vetette a csoda fegyverét a beépített emberét.
Érdekesség addig a napig folyamatosan beszélgetem Radel telon,skypen KH ban.
Még nem vigyorinak és a beépített emberének sikerült ki dobatni a Col klánból.
De ahogy ki dobot Rad nyomba utánam ki is tiltatták és vele együtt más fiókot is vagy fiókokat.
levél részlet Vigyori barátja.:

vigyori86 18.07. napon 11:35 órakor
Xeni22 júl 17, 20:40
Minden világos :)
Nem kedvelem és megpróbálom eltávolítani innen :) Nem hiányzik ide :)


Ez a nagyon jó barátja utána addig tette a dolgát még a Col össze omlott és meg szűnt létezni.
Majd ez a nagyon jó barát át lépet a MoB klánba és érdekes módon egyre több sikeres akciót tudot vigyori szervezni.
Vajon miért?:D

Drága vigyori ha a support elolvasná minden levelezésed.Nem csak a játékból de az országból is ki tiltanának.
Olyan szinten méltatlanul játszol és alázol le embereket a hátuk mögött.
A fene nagy sikerednek semmi de semmi köze nincs a játék tudásodhoz.
Röviden ennyit most.
 

DeletedUser18265

Vendég
Azt nem értem, a mai kh társadalomban, hogy miért nem lehet csak simán élvezni a játékot, és kikapcsolódni járni ide föl.

Itt van vigyori, egy stratégiai zseni, bárki bármit mondd, lényegtelen, hogy most milyen módszerrel nyerte meg a szervert.
Van másik 1000 ember, aki ugyan ilyen módszereket használ, ugyanúgy kitiltat embereket, csak nem érzi, mikor, és hol kell ezt megtenni, nem érzik meg, hogy mikor kell kihúzni azt a pár embert a klánból.

Én személy szerint szórakozni jöttem erre a világra, egyátalán nem idegesíteni magam azzal, hogy kit húznak ki a klánból, vagy záratnak ki. Persze engem is fel tudnak néha húzni ilyen-olyan dolgokkal, de eddig élvezem ezt a világot.

Spartaról meg annyit, hogy tisztelem őket, sok világot megjárt veteránokkal vannak tele, akik miatt idáig eljutottak, viszont minden klánnál lehet aknamunkát végezni, a nyakamat ráteszesem, hogy ott is van olyan játékos, aki nem tartott be minden szabályt, akár véletlenségből is, mert nem lehet mindent fejben tartani.

Viszont, ha belegondolunk minden klánban találunk veteránok, akik szintúgy, ha összeszoknak egy jó vezetést kapnak, akkor elérhetnek egy Sparta szintre, sőt, netalántán jobbak is lehetnek, és legyőzik a Spartat.
Persze sokkal nehezebb, hogy pár másik klánon kívűl, mi itt szedtük össze a csapatot és nem szervezetten regeltünk.
Ha valaki végignéz a taglistákon, láthatja, hogy minden klánban megfordul egy-két olyan játékos, akik már letettek az asztalra. (Roki, kozmopol, Igor Carcarow, Don Carloss, lelkes68, ) Rengeteg ismert név, és mégtöbb feltörekvő tehetség.
Számomra ez a legnagyobb öröm a játékban, hogy megtalálom/megtaláljuk közösen az olyan csiszolaltlan gyémántokat, akikből, pár hónap alatt közel ilyen nagy nevek lesznek, és kinevelhetünk, egy új klánháboru társadalmat, amivel mindenkinek jót teszük, hogy nem csak 4-5 klán fog diadalmaskodni könnyen minden szerveren.

Hát tegyétek ti is ezt, keressétek meg azt a játékban, amiben örömötöket lelitek, gyűjtsétek a pontokat, vezessétek a klánotokat, LE pontokat szerezzetek, és ne egymásra mutogassatok, mert akkor tudjátok majd élvezni talán...
Persze, ha legyőznénk egy Spartat az nem lenne kis dolog, és sokan ennek örülnének, tehát ezt is felírtuk a listára.

Addig is, amíg csak egymást szapuljátok, mindenkinek jó játékot, és jó szórakozást! :)
 

DeletedUser15718

Vendég
Szerintem hiba volt vigyótól, hogy kirakatott onnan Ildi.
Mert ahol te megjelensz csak káoszt és széthúzást hozol.
 

DeletedUser4544

Vendég
Xeni22 felkeresett, Virág életútjáról érdeklődött Spartaban.
Leírtam átbeszéltük. Hasonló véleménnyel voltunk rólad. Rettentő bomlasztó hatással vagy egy klánra. Többet ártasz mint használsz. Aztán Col-ba is tettél valamit amit tilt a szabályzatuk. Kidobtak, ezt újságolta el Xeni. Én meg átküldtem a levelet virágnak, hogy milyen jó véleménnyel voltak róla a Colosok.
Alapból ha kémem lenne, csak kiragadtam volna a részeket és név nélkül küldöm. De amin mégjobbat nevettem, mivel gondolom nem tudsz róla, Xeni átadta a fiokját phazzernak, akit itt kicsit ki is kezdtem. De te azt állítod ő is a kémem? Lol.
Ne gondolkozz Virágildi, nem áll jól neked.
Okosat akartál mondani és szokás szerint beégtél. Nem először. V30on megint egy csomó mindent hozzám kötnek.
Tudjátok mennyit tettem v30on?
Leszerveztem két armát a Col ellen, 15 tagunknak, és elhoztunk pár Col falut. Ennyi, nem több. Nem tiltogattam, nem szervezkedtem, nem akna-munkáztam....
V28 a fő világom, ott játszom. Itt csak véleményt formáltam, és még fogok is, a kialakult helyzetekről.
 

DeletedUser18396

Vendég
érdekes ez rólad is le mondható.:D
Gondolok itt mikor te ki léptél a spártából mit össze rinyáltál skypen akkor is még.:D
 

DeletedUser18396

Vendég
vigyori én olyat tettem amit KH szabály nem tilt.:D
ha a magán vélemény bomlasztás akkor igen,de nem birka vagyok.
Spárta?
Nos minden egyes tag aki ér ott valamit hamarabb volt =MHC= vagy mese hős mint spártás.:D
csak a fától látni kéne az erdőt is.
V5 ben heti szinten küldözgete a bomlasztó leveleit vigyori a =MHC= be.:D
 

DeletedUser18396

Vendég
Különben érdekes kérdés ez a bomlaszt nem bomlasz dolog.
Minta hogyan áruló vagy sem.
Attól,hogy van egy vezetés aki egyelő a 0 val.-és van aki mondjuk ismer már olyan klán vezetést akik többet tudnak az adot klánnál nevezzük spártának.:D
Még csak véleménye van és nem feltétlen bomlaszt,ha nem ad egy jó tanácsot.
az is érdekes ha nekik kémkedik valaki az semmi stratégia.
De ha tőlük lép ki valaki az már áruló.:D
Az igazi nagy harcosok el gondolkozhatnának már ott kit is szolgálnak.D
Kitől is tanultak játszani.
Én amit le írok igazolni tudom levél stb.
Nem csak vagdalódzok a szavakkal mint egyesek.:D
Még hogy le lép vigyo?
nem fog csak át alakul.
 
Fent