Csevegő

DeletedUser18465

Vendég
Mondtam én :D áhh nagyon jó a kedvem még ez sem teheti tönkre h mocskos világ ez a V30 :D
 

DeletedUser18465

Vendég
Most nézem...
Csak Balti hszeket töröltek :D
asszem megyek V34-re trollkodni inkább :D
 

DeletedUser18477

Vendég
Ahogy előtted írták, a Support sértegetése, személyeskedés kitiltással jár.
A másik kérdésed: A Supporteri munka nagyon szigorú keretek/előírások között zajlik, ha lennének visszaélések, annak komoly következményei lennének. További problémák esetén a Supportnak vagy a Németeknek írj.
Köszönöm
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18477

Vendég
Már el nézést milyen ok adhat okot arra,hogy supporter bár kit is sértegessen?
És hogy ilyen szigor olyan szigor.
A valós életben is vannak szabályok törvények és a leg több estben azok nem tartják be akik alkották.

Ha mondasz/mutatsz rá példát, elhiszem, hogy a support bárkit is sértegetett
 

DeletedUser18477

Vendég
Most ne kelljen már vissza keresnem pár évre vissza menőleg.
De pontosan az a supporter aki, akik ezt meg tették és nyilvánosan fórumon azok tudják mire gondolok.
a kérdésem az volt.
Már el nézést milyen ok adhat okot arra,hogy supporter bár kit is sértegessen?.
És hogy van az kicsivel hamarabbi írásom.
Hogy engem profilon sértegetek.rágalmaztak magán adat volt ki téve rólam.
A játékos meg semmit nem kapott csak le törölték a profilját.
Holt ott a büntetési rend ami konkrétan azt írja
Magánadatokat tartalmazó levél megjelenítés Játékosprofil / Klánprofil Végleges kizárás

Ahogy te is írtad, már nem lehet visszakeresni... Legközelebb időben jelezd ezt illetve a másik dolgot is egy (másik) supporternek. Addig is felhívnám a figyelmedet a szabályzatnak arra a pontjára, hogy játékon belüli problémákat ticket formájában jelezd.
A harmadik mondatodhoz: És arra mi adhat okot, hogy egy játékos egy társát vagy egy supportert sértegessen? Ha egy supporternek normálisan írsz levelet, hidd el, nem fog sértegetni :)
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Látom az offolás, veszekedés és ócsárolás megint tökéletesen fut, annak ellenére, hogy már nem egyszer lettetek moderátor által is figyelmeztetve, így a topicot zártam. Amint sikerült minden kedves résztvevőnek lenyugodnia és értelmesen folytatni, ismét elérhető lesz a topic kommentelés céljából.

Újranyitottam a topicot, nem szeretnénk ha ismét zárni kellene, mert bárki is tovább folytatja a korábbiakat.[/COLOR]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Még egy érdekes kérdés, a support miért hagy ottani spárta mellett három falut, amiből az egyik olyan pontszámú amit ki sem lehet hozni ezen világon... Érdekes
 

DeletedUser8560

Vendég
Még egy érdekes kérdés, a support miért hagy ottani spárta mellett három falut, amiből az egyik olyan pontszámú amit ki sem lehet hozni ezen világon... Érdekes

Nem tartom érdekesnek, sokkal inkább hibának, Javaslom, ilyen esetekben írj hibajelentést, azzal többre mész, mint a fórumon a játékosok hergelésével (kérdés persze mi a célod). A beírásod után lefuttattam egy ellenőrzést a rendszeren, ami a világon egy túlnőtt falut talált, egy 24.006 pontosat a 24.000 helyett. Ez javításra került. Minden jót és jó játékot!
 

DeletedUser18265

Vendég

Nem tartom érdekesnek, sokkal inkább hibának, Javaslom, ilyen esetekben írj hibajelentést, azzal többre mész, mint a fórumon a játékosok hergelésével (kérdés persze mi a célod). A beírásod után lefuttattam egy ellenőrzést a rendszeren, ami a világon egy túlnőtt falut talált, egy 24.006 pontosat a 24.000 helyett. Ez javításra került. Minden jót és jó játékot!

Szerintem erről a faluról beszél.
380|614

A pontszáma engem is érdekelne, hogy jött ki, milyen épületekkel...12.336
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]A jövőben pedig jobb lenne az ilyet ticketben jelezni még mielőtt ide írnátok ilyen "téma indító" hozzászólást.[/COLOR]
 

DeletedUser17767

Vendég
Na mesélj VadVirág .

Te hogyan szoktad elkészíteni a nyak-levest ,van hozzá recepted ? érdekelne :)
 

DeletedUser17719

Vendég
Gondolom neked, a tickettes postodra.
De ùgysem most fog välaszolni, pörög a 34.
Ez a forum most kicsit kihalt.
 
Fent