Csevegő

DeletedUser18258

Vendég
Azért valaki foglalkozik a fórummal... :p
A chat-ablakokban pedig mindig csend van (legalábbis min. mikrofon nélkül<skype, teamspeak...>)
;)
 

DeletedUser18295

Vendég
Sziasztok!

Itt V30-nak nincs aktivitás mérője?
Próbáltam már,de sajnos csak V28-ig van!
Megoldható,hogy legyen V30-nak?
További Szép Napot!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !!
Kezdő vagyok, szeretnék információt kapni, hogy lehet e egyszerre több világban játszani. Ha igen, akkor hogyan tudok más világba is regelni.

kösz
 

DeletedUser17975

Vendég
Sziasztok !!
Kezdő vagyok, szeretnék információt kapni, hogy lehet e egyszerre több világban játszani. Ha igen, akkor hogyan tudok más világba is regelni.

kösz

Szia,
Üdvözlünk játékunkban, reméljük jól fogod érezni magad! :)
Másik világba csatlakozni a következőképpen tudsz: rámész a kezdőlapra, utána bejelentkezésre kattintasz. Ekkor megjelenik a menü ahol ki lehet választani melyik világba szeretnél bejelentkezni, itt kattints a "Mindegyik világ megjelenítése" gombra, majd válaszd ki a világot amelyen szeretnél játszani. Rákattintasz a Csatlakozásra és bent is vagy :)

További információkért a játékkal kapcsolatban keresd fel a Wiki oldalunkat (azon belül leginkább ajánlott téma: Alapok), illetve kérdéseiddel kérünk inkább ide írj: Játékkal kapcsolatos kérdések.

További jó játékon kívánunk! :)
Klánháború Csapat
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17975

Vendég
Nekem megjelenik a menüben is a V30 (meg a V29 is), nektek nem?
 

DeletedUser18330

Vendég
Sziasztok miujság :)
V30-as világ aztán kemény szeró lett a végére vagyis 40 nap után :)
 

DeletedUser15192

Vendég
Sziasztok miujság :)
V30-as világ aztán kemény szeró lett a végére vagyis 40 nap után :)

Még annál is keményebb lesz! Sose szabad előre inni a Medve bőrére, hisz a győzelem még a Csillagokban van - ősi Magyar bölcselet. ;)
 

DeletedUser18330

Vendég
Még annál is keményebb lesz! Sose szabad előre inni a Medve bőrére, hisz a győzelem még a Csillagokban van - ősi Magyar bölcselet. ;)

Azért nem mertem volna megálmodni, hogy ez a 10 klán lesz ott a topban ! :) :) Meglepetés számomra bár 1-2 klánról tudtam :) de páran meglepetést okoztak jó értelemben :)
 

DeletedUser

Vendég
v30 at egyértelmű,hogy a Spárta nyeri .
csak még kell elég sok idő de meg lesz a szerver.:D
 

DeletedUser18025

Vendég
Azért nem mertem volna megálmodni, hogy ez a 10 klán lesz ott a topban ! :) :) Meglepetés számomra bár 1-2 klánról tudtam :) de páran meglepetést okoztak jó értelemben :)
Azért még nagyon az elején járunk, mint az összes szerveren, itt is valószínüleg 3-4 klán ki fog emelkedni, a többi megy a levesbe.
Vigyori, nagyon kiváncsi vagyok, hogy most épp mit kavarsz :D Nem szoktál ok nélkül kilépni egy klánból, 2 opció van a fejemben:
1. Várod az alkalmat,hogy a spártából kivegyél pár embert, és megcsináld a minimum 3klánból álló kláncsaládod.
2. Ez a kilépés megint egy lehúzás, húzod az időt, okot adsz a találgatásra, de mindvégig Spártás vagy. Vagy most 2 hónapig itt inaktív leszel, amíg 28on lesz kedved játszani :D :D :D
 

DeletedUser18330

Vendég
Persze, nagyon az eleje :)
Vigyori, figyelj nekem is írt ide de áttküldtem neki a képmegosztóval hogy lássa mennyit farmolok... jeleztem neki nem farmoltam sokat de nem is fogok változtatni rajta, de nem örülök ha valaki beleszól, mit hogyan csináljak.
Én is melózom, nem lehetek 0-24-ben itt ! na jó a belépés meg a kilépés miatt csak :p :eek: :) nem terelek. Amugy nem ismerem személyesen de elég sok helyen láttam a nevét vigyorinak, ha arról a vigyoriról beszélünk egyáltalán amire Te is gondolsz Karantén :) De jó világ lesz érdekes fordulatok várhatóak mint általában mindenhol, de én a csapatomat buzdítom, ugyhogy, hajrá MoB
 

DeletedUser18330

Vendég
Jó kivan halva ez a fórum...
Sehol senki... ?!
Mivan a V30-asokkal ? :)
 

DeletedUser

Vendég
Hali mindenkinek :) Nagyon úgy néz ki, hogy belevetem magam ebbe a 30-s világba szóval gondoltam beköszönök :cool:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent