Csevegő

DeletedUser18330

Vendég
Azért óvatosan ;)
Karantén :) biztos vagy benne ? Remélem igazat mondasz :D szavadon foglak :)
 

DeletedUser18025

Vendég
Azért óvatosan ;)
Karantén :) biztos vagy benne ? Remélem igazat mondasz :D szavadon foglak :)

Még senki nem állt át a másik oldalhoz, nem lett senki sem pont akkor inaktív, mikor jött felé az arma, stb :D
Mindig ugyanaz a mese :D
 

DeletedUser18330

Vendég
De azt hozzáteszem voltak már olvadások amit Őszintén megmondok nem sok értelmét láttam itt gondolok az NF-PPL fúzióra.
Szerintem ez a 2 klán külön-külön sikeresebb lett volna, de ez az Én személyes meglátásom, senkit nem akarok bántani vele.
De jó kis világ lesz annak örülök viszont, hogy nem megy az egymás oltogatása itt külsőn, Lásd V28-as fórum voltak beszólogatások rendesen :)
Jó szerver lesz :)
 

DeletedUser

Vendég
De azt hozzáteszem voltak már olvadások amit Őszintén megmondok nem sok értelmét láttam itt gondolok az NF-PPL fúzióra.
Szerintem ez a 2 klán külön-külön sikeresebb lett volna, de ez az Én személyes meglátásom, senkit nem akarok bántani vele.
De jó kis világ lesz annak örülök viszont, hogy nem megy az egymás oltogatása itt külsőn, Lásd V28-as fórum voltak beszólogatások rendesen :)
Jó szerver lesz :)

Még :D Ahogy nézem itt olyan balhék lesznek ... :D
 

DeletedUser18330

Vendég
nem hinném amugy bár nem vagy szimpatikus :D :D csak viccelek :D
de nem hiszem hogy lesznek viták ha meg lesz megpróbálok kimaradni belőle :D
 

DeletedUser18025

Vendég
nem hinném amugy bár nem vagy szimpatikus :D :D csak viccelek :D
de nem hiszem hogy lesznek viták ha meg lesz megpróbálok kimaradni belőle :D
Akkor pedig ne várd,hogy beindul a külső fórum :D
Ez mindig is arról szólt, hogy a másikat megvádolod, aki kilép, azt szidod,stb. Azon már túlléptünk, hogy itt beszéljük meg,hogy melyik védőfalu a legjobb, s hasonló alap dolgok :D Az meg megintcsak nem vonzza az embereket, ha egymást agyonra dícsérjük itt.
 

DeletedUser

Vendég
nem hinném amugy bár nem vagy szimpatikus :D :D csak viccelek :D
de nem hiszem hogy lesznek viták ha meg lesz megpróbálok kimaradni belőle :D

Most akkor igen vagy nem ?xd Mert ha nem akkor te se nekem...☺

Modositas : Amugy tok vicces hogy pont feletek fogok ujrakezdeni ENY-n szoooval csak okosan:cool:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18330

Vendég
Most akkor igen vagy nem ?xd Mert ha nem akkor te se nekem...☺

Modositas : Amugy tok vicces hogy pont feletek fogok ujrakezdeni ENY-n szoooval csak okosan:cool:

Igen vagy nem ? Legyen Talán xDD

jujjjj már félünk szólok srácoknak hogy jön egy olyan játékos akitől van okunk félni szerintem sokan örülnének ha rányomnék arra hogy klán feloszlatása xD majd megkereslek vagy Te minket :eek: :D ;)
 

DeletedUser18330

Vendég
Akkor pedig ne várd,hogy beindul a külső fórum :D
Ez mindig is arról szólt, hogy a másikat megvádolod, aki kilép, azt szidod,stb. Azon már túlléptünk, hogy itt beszéljük meg,hogy melyik védőfalu a legjobb, s hasonló alap dolgok :D Az meg megintcsak nem vonzza az embereket, ha egymást agyonra dícsérjük itt.

Jobb ötletem van ;) beszéljük meg hogy kinek milyen a faluja így nem kell a kémeket ölni, nem ? vagy a legegyszerűbb vigyük ki a sereget szólsz mikorra érsz be és üres faluval várlak de a pálinkát bent hagyom oké ;)
 

DeletedUser

Vendég
Igen vagy nem ? Legyen Talán xDD

jujjjj már félünk szólok srácoknak hogy jön egy olyan játékos akitől van okunk félni szerintem sokan örülnének ha rányomnék arra hogy klán feloszlatása xD majd megkereslek vagy Te minket :eek: :D ;)

Hol van a like gomb ? XD
 

DeletedUser18265

Vendég
Hahó Emberek!
Miért ilyen kihalt a fórum, valaki dobjon már fel valamit témát! :)
 

DeletedUser18330

Vendég
nem akarok vitát :D
Mert csak leminősítenék pár embert illetve klánt :D
ezért felesleges ;)
 

DeletedUser18330

Vendég
De én kivételesen nem fogom de igazából terveztem, miután pár hónapra hányingert kaptam a játéktól (nem a játék tervezői/szervezői tehetnek, róla hanem az emberek akik sikeresen megutáltatják másokkal a magyar szervereket) :)
Mindenkinek sikeres játékot és a Klánomnak pedig Hajrá
MoB :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Else kezdődőtt a játék de már gyomor fekélyt kaptál?
Könnyített szeró való akkor neked, mert minden szerveren ez fog menni, sőt rosszabb mert ezen a szerón még igazán kavarást nemis láttam....
 

DeletedUser18330

Vendég
De bírom, hogy te csak mindenkit kitudsz oktatni ;)
V28-on is papolsz itt is :D máshol ?
Főleg nem kéne olyanba beleütni az orrod amihez abszolult semmi közöd, és azt se tudod miről beszélek...
Ki irta, hogy gyomorfekély egyáltalán honnan veszed ezeket a badarságokat ? Pont ilyenektől megy el a kadvem mint Te :D
és még szépen is fejeztem ki magam...
Túl nagy az ARC. De legalább tudsz játszani :D
( biztos írni fogsz ide, mert neked a vita generálás megy igazán ;) )
 
Fent