Csevegő

DeletedUser18330

Vendég
de azt aláhúzom, amiben igazad van, hogy igen minden szerón ez fog menni :)
Remélem azért nem mindegyiken, de kitudja ha megjelenik pár személy akkor biztos lesznek balhék.
Csakhogy legyen miről csámcsogni.
De igazából nem izgat mert lehet külföldin jobb a helyzet ott nem értem a nyelvet. nem kell klánba belépnem. egyedül meg jólelvan az ember farmolgat LET-et gyűjt meg hasonlóak :)
Sok sikert mindenkinek V30-hoz :)
 

DeletedUser18396

Vendég
Else kezdődőtt a játék de már gyomor fekélyt kaptál?
Könnyített szeró való akkor neked, mert minden szerveren ez fog menni, sőt rosszabb mert ezen a szerón még igazán kavarást nemis láttam....


A helyzet az,hogy azért nem látja a kavarást mert nincs tükör amibe bele nézzen.:D
 

DeletedUser4544

Vendég
Klánváltásaid. Sparta vezérkari tagként, beállsz az ellenfél soraiba.

Sparta Semmi
Semmi CoL
CoL Semmi

Majd volt klántársad hátbatámadod.
Szervezkedsz, próbálasz átcsalni mellettem lévő játékosokat. Hozzáteszem végig megvoltatok vezetve...
prut (484|578) K54 3,595 koutouu [Sparta] =VadVirág=ddildiko [CoL] 2015-07-08 11:50:30
Minden ellenállás hasztalan_031 (479|566) K54 5,765 koutouu [Sparta] =VadVirág=ddildiko [CoL] 2015-07-07 08:53:06

Ezek után kérdezném azt, ki nem tud a tükörbe nézni?

Az már más kérdés, hogy megkaptad a méltó jutalmadat tőlem, kiköltöztettelek innen ;)
Sok sikert ott 1 kontival arrébb.
 

DeletedUser18396

Vendég
Én soha nem voltam vezér tag a Spártában.
És nem te költöztettél ki mert ott is voltam::D

Lényegébe most csak 2 olyan információt közöltél aminek semmi valóság alapja nincs.:D
A kavarás lényege meg pont az,hogy vélt vagy valós dolgot rossz színbe tüntetsz fel.
 

DeletedUser18330

Vendég
Huha Ildiko, inkább megse szólalj :)
Te beszélsz nekem a tükörről ? Inkább neked kéne belenézned ;) ja de széttörik :( akkor a pocsolyába nézz, csak az meg fodrozódik és nem azt a képet adja neked vissza amit látni akarsz/akarnál ;) Bírom amugy pont az szólal meg aki szerintem a Col-ba nem nagyon támadott és nem vett részt az életében ;) De a Col is lerágott csont... =Radrornt= egyedül akit valamire tartottam mindaddig ameddig megtörtént az a bizonyos eset ;)
Innen is köszi neki ;)
 

DeletedUser4544

Vendég
Radrorn-ról is megvan a véleményem....
Épp abbahagyáson voltam, mikor belém kóstolt. Nyomta a sablon szöveget, hogy a Sparta így úgy gyenge, virus vezetés...
Kitoborozta a félős Vadvirág féléket, akik nem mernek harcolni. Visszatértem, és felkaroltam a Spartaiakat.
2 hét alatt bucira vertük vadvirágot, tanacsjanit, kret, jantararat, több mint 90 falut foglaltunk és szétesett az általa oly egységesnek hitt Col....
Csak egy kis izelítőt adtam neki abból, milyen az ha komolyan játszom.
Mivel piszkált fel? LEszólta a társaim, lenézett mindenkit, aztán jött azzal hogy még a V19et is ők nyerték volna nem pedig a CNN, elkezdte leszólni a CNN-t....
Ez már sok volt. Bár nekem is van bajom velük, mert a CNN is többre tartja magát mint ami, de azért őket elismerem, mert leraktak az asztalra valamit és ellenük komoly munka kell hogy szétrobbanthasd őket. Ellenben a RAdrorn féle Colhoz elég volt 2 hét....
 

DeletedUser18330

Vendég
Na Radrorn szeretett nagyokat mondani ;) De amikor megtudtam benyomott... Hát köszönöm neki... Pedig esküszöm én Tiszteltem mindaddig a pillanatig.
Mondott nekem 1-2 dolgot erről arról titkos bábuk tőletek meg hasonló szöveghek én nem tudom igazak voltak e vagy sem... de egy biztos már hidegen hagy.
De amugy a fiókja vásárolt nem ? :D vagyis én így halottam átíratta a nevecskét :p Igaz ez gondolom Te többet tudsz erről Vigyori :)

Had jegyezzem meg halkan Castlei-nek köszönhetem azt hogy talán maradok valamilyen módon a V30-on... ;)
 

DeletedUser4544

Vendég
2 nagyfiokkal behülyítettem hogy átfog állni hogy infokat szedjek ki belőle, kiket tudott meggyözni, és a kis butus tolta mindenről az infot.
Megvezettem a kicsikét, nem kicsit hanem nagyon :)
De azért azt énse gondoltam volna hogy 2 hét után offol hogy elkezdek kicsit komolyabban játszani...Megint elment a kedv :( Lelép roki, radrorn, nincs már itt színvonal...
 

DeletedUser18330

Vendég
De, azért még van színvonal ;) Van sok jó játékos még a szerveren, pl. ott vannak a MoB-os játékosok :D na jó, nem vagyok elfogult, csak picit, de nálatok is rengeteg nagy játékos van ;)
Roki sztem nem lelépett, legalábbis én nem így halottam, egy ellensége banoltatta, de inkább nem teregetek ki :)

Jaaaa hát akkor ezekről a fiókokról beszélt :) Furcsa amugy épp ellenkezőleg hallottam, hogy pont Ti "vesztek meg" játékosokat tőlük, de engem cseppet sem érdekel, hiszen a Ti dolgotok vagy nem a Ti dolgotok :) Bár kétlem amugy ezeket a pp-átvételeket valamivel "hülyíteni" kellett a népet, hogy nem azért lépnek ki a tagok mert szar a klán hanem mondjunk valamit legyen az mint 24-en kamuzzuk azt pp-ért vesszük meg ezzel utálni fogják a spártát, ez már nyomos indok a háborúra. Lesz miért jelentgetni ezzel elindítani egy lavinát és megint pp-botrányos világként feltüntetni mert unatkoznak páran és találjunk ki valami hülyeséget... Én így gondolom, de nem tudom mi folyik a hátérben :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Rokit nem tiltották ki, azt 1 hete pedzegették de beszéltem vele 2 napja is kh-n.
Semmi nem történik a háttérbe, csak annyi hogy a nagymellényűek sorra lelépnek és keresik a kifogásokat hogy miért nem jött össze, nempedig magukba néznének hogy kevesek voltak, ismét....
 

DeletedUser16371

Vendég
Radrorn-ról is megvan a véleményem....
Épp abbahagyáson voltam, mikor belém kóstolt. Nyomta a sablon szöveget, hogy a Sparta így úgy gyenge, virus vezetés...
Kitoborozta a félős Vadvirág féléket, akik nem mernek harcolni. Visszatértem, és felkaroltam a Spartaiakat.
2 hét alatt bucira vertük vadvirágot, tanacsjanit, kret, jantararat, több mint 90 falut foglaltunk és szétesett az általa oly egységesnek hitt Col....
Csak egy kis izelítőt adtam neki abból, milyen az ha komolyan játszom.
Mivel piszkált fel? LEszólta a társaim, lenézett mindenkit, aztán jött azzal hogy még a V19et is ők nyerték volna nem pedig a CNN, elkezdte leszólni a CNN-t....
Ez már sok volt. Bár nekem is van bajom velük, mert a CNN is többre tartja magát mint ami, de azért őket elismerem, mert leraktak az asztalra valamit és ellenük komoly munka kell hogy szétrobbanthasd őket. Ellenben a RAdrorn féle Colhoz elég volt 2 hét....

Azért azt is említsük meg, hogy a Col azután esett szét, hogy Radrorn eltűnt, vagy a kizárása, vagy más ok miatt...
 

DeletedUser18330

Vendég
Ha Radrorn nem megy el akkor (vagy kizárták) még mindig menne az adok-kapok
 

DeletedUser18404

Vendég
Szép estét Uraim ,Hölgyeim !

Én is ettem már a vigyorgia keverte levesből ,és megmondom őszintén nem ízlett nekem se .
Jólmegkavart leves volt ,de sajnos odaégett az alja . :(
 

DeletedUser18403

Vendég
Mindennek van egy határa ,de sajnos aki belekóstol a becstelenségbe és a gerinctelenségbe, annak nincs visszaút !
 

DeletedUser18404

Vendég
Jó az idézeted , igaz szavak :)))

Gerinctelenség ? Látom szeretsz visszafogottan és szépen fogalmazni !

Amit te becstelenségnek nevezel , az enyhe fogalom . Korrupció ;)
 

DeletedUser18403

Vendég
Köszi köszi ,szivemből szóltál .

Nem gondolod ,hogy nekünk is vigyorgyia tanfolyamra kellene járnunk ?
 

DeletedUser18404

Vendég
Nem rossz gondolat .

Habár a csalást nem lehet tanulni ,arra születni kell . :D
 

DeletedUser18403

Vendég
Mindenkiben ott lakozik a gonosz , csak az a különbség ,hogy vannak olyanok akiknek az arcán hatalmas a bőr , ami megvédi őket szégyentől .
 
Fent