Csevegő

DeletedUser18403

Vendég
hehe :)))

nem ártana már ,egész 30at elárasztott ez a vigyorgia nevű vírus . :)))
 

DeletedUser18330

Vendég
Yó estét emberek !

Kedves Ferenc ( Phazzer ) ,
Radrorn , alias deadly shadow , vigyori mellett a második legnagyobb szakács , akik úgy kavargatják a játékosokat a levesben ,ahogyan kedvük tartja .

Jobb így ,hogy bannolva lett . :)

Üdv,

naaa azért nekem valóban a szakmám a Szakács igazi szakács :D de én nem a moslékot keverem amit a disznók esznek hanem gourmeee kajákat keverek a kezemmel ;)
 

DeletedUser18330

Vendég
Köszi köszi ,szivemből szóltál .

Nem gondolod ,hogy nekünk is vigyorgyia tanfolyamra kellene járnunk ?

Én ugy hallom ezeket nem tanítják ;) Ezzel születni kell amugy én nem minősítek embereket ameddig nem ismerem valójában ;)
 

DeletedUser18330

Vendég
De most nem kell titkolózni, szabad szólás van, csak az már másik kérdés módosítják e a moderátorok ;)
irtam üzit neked várom a válaszodat ;)
 

DeletedUser15812

Vendég
Ehez csak annyit tennék hozzá, hogy aki semmit nem csinált azt nem fogják kizárni !
 

DeletedUser4544

Vendég
Ti szoktátok olvasni amit írtok?
Van egy 500 falus klán. Van egy 6-7 falus Radrorn acc.
Ha Radrorn eltűnik akkor a 6-7 falus accra épített 500 falus klánnak szétkell esnie? Ennyire szilárd a helyzet?
Ez vicc ugye?

Phazzer.
Bár tudom hogy kishal vagy, de azért elmagyarázom neked, halandók is értsék.
Nem multizok, nem dualozok. De szoktam tudod klántársakkal beszélgetni.
2 klántársal kitaláltuk hogy megvezetjük Radrorn-t és infokat csalunk ki belőle azzal hogy elhitettük vele hogy az a 2 fiok átfog lépni hozzá.
A vicc radrorn még dicsekedett is vele, hogy hamarosan engem meglepetés ér, és kíváncsi lesz a reakciómra.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17975

Vendég
Felhívnám a figyelmeteket arra, hogy a fórum nem alkalmas semmilyen kizárásos ügy kitárgyalására vagy arra való utalásra! Mindenki aki vétett ennek a szabálynak egy rövid figyelmeztető kizárást kapott, visszaesés esetén végleges kizárást is kaphattok.
Illetve ne feledjük azt se, hogy mások sértegetése nem megengedett!
 

DeletedUser12405

Vendég
Ha Radrorn eltűnik akkor a 6-7 falus accra épített 500 falus klánnak szétkell esnie? Ennyire szilárd a helyzet?
Ez vicc ugye?
Szóval azt állítod, hogy egy klánnak simán pótolni kell tudnia a vezetője kiesését?
Netán, amelyik erre nem képes, azt akár lufinak is nevezhetjük?
Pár napja még azt olvastam tőled, h az MHC szétesése érthető volt Monti lelépésével, ahogy a Sparta se méltó a nevére már. Melyik a vicc? :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Nos kezdjük ott Radrorn csak hadvezér volt, celestian angel meg mégvalaki volt kiirva fővezérnek....
Másik V18on az MHC több néven újraszerveződőtt, próbálkozott, csak nem bírták a 3 oldalú nyomást. Ha jól emlékszem Amnin próbálkozott, meg mások is.

Sparta Zola09 abbahagyásával V20on kicsit hullámvölgybe került, de talpraálltak, mert Monster ágiék ügyeskedtek.
Ami még nem egyforma a két esetben. Az MHC esetében, akkor már respi, roki, sirfrank megmég jópár alvezére, jobbkeze abbahagyta Montinak.
V20on Spartaba, én, miguasha, theo, nice, alfino mind leléptünk az elején, mielőtt Zola is dobbantott.

Megint nem érted a különbséget aközött amit írok. Én úgy gondolom a Sparta nevet, Zola és mester építette fel. Ha ők megkérnek hogy vigyem tovább, továbbvinném, de ha nem akkor én úgy gondolom az a ő gyermekük, csak nekik van joguk arra, hogy továbbvihessék ezt a nevet. MHC-nál is nem tudom mennyire vagy képben, de REspi alkotta meg még V5ön, és Monti csak közbe csatlakozott. Viszont Monti és respi együtt építette fel. MHC-nál is úgy gondolom hogy kettöjükön kivül más ne próbálkozzon, kivéve ha montiék őt nevezik ki utódnak.
V30on, Radrorn lelépése után 1 héttel a Col teljesen felszámolt, szétesett, nem új klánba mentek szerveződni, hanem mindenki a környékbeli klánokhoz.
V18on meg legalább megpróbálkoztak egy új klánnal, megpróbálták felvenni a kesztyűt, mégha sikertelen is volt. Sparta úgyszintén újraszerveződőtt, Ágiék kerestek új alvezéreket, csak ők Sparta néven folytatták tovább.

De nem összehasonlítható egy Sparta/MHC egy Col-lal, szerintem...
 

DeletedUser

Vendég
.............

vigyori86 ma 00:21 órakor
tudod nálam a kiegyensúlyozottság a nyerő.
ha van sok se költöm spórolok. Nem egyik napról a másikra tartalékolok, és akkor nem járok úgy mint te, aki 20-30.000pp-t szétosztogatott, hogy odáig süllyedj, hogy bejössz csak azé Spartaba mert itt könnyen eladható a v31ről szerzett 2000pp-d, kb 3000fté.
ÉRted? 3000fté csináltál magadból bohocot, ismét....

a bohóc.....vigyorka,sose pp-zek,veszem, az innogames a megmondója mennyit költöttem pp-re...
amúgy ha elolvastad volna, a 2000 pp hatezer ft,ami teljesen legális ide is kiírom nyugodtan,mert csoportos vásárlásnak minősül a kh-tól vett pont és amennyiért vettem annyiért adom el,nem haszonszerzés céljából árulom.
v31 voltam vagy 3 napot kb.....
szeretnél te úgy állni anyagilag ahogy én,ebben biztos vagyok.
és szívesen vendégül is látnálak a setét szabolcsban,ha nem lennél egy nyúl.

unatkozom levele a belépésem előtt.
érdemes elolvasni és az időpontokat figyelembe venni és eldönteni ki a hülye..én vagy te...
unatkozom bárkinek átküldi szívesen okoska....

-Teáskanna- tegnap ekkor: 18:36
okok
unatkozom tegnap ekkor: 18:22
én nem tudok ilyen játékost
-Teáskanna- tegnap ekkor: 18:22
köszönöm,ha megjön szólok.
meg olyan lenne,hogy nincs itt olyan v30 aki erdélyi magyar?
kérdezni akarok valamit
unatkozom tegnap ekkor: 18:20
oksa 2000 pontra vevő vagyok:)
-Teáskanna- tegnap ekkor: 18:09
3000 ft ezer pont.
vettem egy ötezres csomagot,úgy olcsóbb,de nekem elég ezer pp.
4000 ami eladó.
szombat munkanap volt,akkor utaltam el,szerda körül saccolom megjönni
unatkozom tegnap ekkor: 18:07
mennyi és mennyiért??
-Teáskanna- tegnap ekkor: 17:55
pp nem érdekel majd?
hét közepén jön meg kb


még meg sincs a pp....okos...szombaton rendeltem,csak nincs rá szükségem,ezért gondoltam,hogy csoportos vásárlás keretében keresek rá embereket és eladom....
de van aki okosabb,mint mindig...

de szívesen támogatlak bármikor bármivel,nem gond.
amúgy csalódtam benned,mert ettől okosabb szoktál lenni,itt a levelek eléggé ellentmondanak egymásnak....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser18330

Vendég
Lehet egy kérdésem a supportok felé ? leírtam kb 10 perces szöveget és nem engedi hogy itt közzétegyem...
Miért van ez ?
 

DeletedUser4544

Vendég
sajna ha sokáig írod a szöveget kidob a rendszer és nem menti el amit írtál, így bukód amit írsz, én mindig először az előnézetre megyek, akkor valamiért sose törlődik.
 

DeletedUser16371

Vendég
sajna ha sokáig írod a szöveget kidob a rendszer és nem menti el amit írtál, így bukód amit írsz, én mindig először az előnézetre megyek, akkor valamiért sose törlődik.

Vagy CTRL+C majd CTRL+V, és akkor sincs gond :)
Hosszabb szövegeknél én is mindig mentek, mert bármikor elmehet az áram, stb, :)
 

DeletedUser18330

Vendég
sajna ha sokáig írod a szöveget kidob a rendszer és nem menti el amit írtál, így bukód amit írsz, én mindig először az előnézetre megyek, akkor valamiért sose törlődik.

Pedig irta azt hogy automatikus mentés legalább 3-szor kiirta mondom oké mentsed is... :)
 

DeletedUser18330

Vendég
Vagy CTRL+C majd CTRL+V, és akkor sincs gond :)
Hosszabb szövegeknél én is mindig mentek, mert bármikor elmehet az áram, stb, :)

Ezt célzásnak vegyem a tegnapi farmolásom miatt ? :D gyanus vagy Te nekem marci :D :D
Tegnap nálam is elment az áram 3 óra kimaradt ;) pedig már 3 kor a zsebembe éreztem a címet... :( :D
 

DeletedUser18330

Vendég
Elkezdődött aminek el kellett, sok szerencsét Sparta-LSW ;) Szép csatának nézünk elébe :)
 
Fent