Csevegő

DeletedUser16558

Vendég
Kell hozni még egypár ingyen accot nekik hogy a lépést tartani tudják :DD
 

DeletedUser17017

Vendég
lassan ez már nem is klánháború hanem klónháború lesz :D
 

DeletedUser12069

Vendég
commando nem tudom ki vagy még sose láttalak sehol azt látom h fórumon elég aktiv vagy de nem értem h te mit is mutattál fel h ennyire kritizálsz. A másik szerintem olyan dolgokba ne szolj bele amit éppen nem tudsz h mi miért is van tudod inkább maradj csendbe mind h értelmetlen dolgokat hordjál itt össze.
Előre is köszönöm.
 

DeletedUser12069

Vendég
Mindent elárul a LE ranglista szerintem de Rokitól már megszoktam. :D
 

DeletedUser16558

Vendég
Commando az Dark Lord :)
Így már lehet hogy ismered.
Barra
 

DeletedUser12069

Vendég
Igy se mond nekem sokat ami azt illeti mintha láttam volna azon a néven valahol fórumozni azt annyi de mind játékos semmi.
 

DeletedUser

Vendég
nem lesz itt semmi szócsata.
Dark Lord = Dark Lord Vezér

és a dolgok miértjét illetve okát a 18-as fórumon leírtam.
Át irattuk a nevet és ezért nem használhatom már azt....
MIndamellett hogy épp Te jössz azzal hogy ki mit tett le az asztalra,egyben szerintem egyet érthetünk.
Te a Tiszavirág életű játékosok közűl való vagy,akik mint üstökös ragyogják be égboltunkat :)
Én viszont csak egy szimpla csillag vagyok, aki marad .
Láttunk Téged a TOP 1 helyezettjeként tündökölni,majd az első letámadásod után megbicsaklani majd végleg elbukni.
Évek óta már hogy én a kitartás szerinti megítélést hangoztatom,mert lehet minden falvadban NUKEot építeni ,igazából az a legény a gáton, aki sem az első ,sem a negyedik szervezett összeröffenés sem tör meg . És erre van pár példa,nos Ők a Klánháború igazi játékosai, nem pedig a "OpáGangmanStíle" féle emberkék :D
Mert a TOPra valóban nagy dolog eljutni, de a játékban benmaradni, és megélni 500 , 1000 ,2000 bejövőket és "esőben harcolni" nos az az igazi kihívás
 

DeletedUser12069

Vendég
Soha nem álitottam olyant h jó játékos vagyok szerintem.Azt meg szerintem mindenki tudja h nem vagyok hosszú távú játékos és soha nem is leszek mert nekem nincsen időm erre.Az meg h kinek mi a jó játékos szerintem ez relativ. De viszont akkor össze kell szedni a csapatot a te jó játékosaidat és meg kell probálkozni valahol külföldön is. Mer olyan magyar szervert még nem láttam h a harc döntse el és ne a toborzás akk meg kik is a jók ? Szerintem naphosszakat lehetne eről beszélni.
 

DeletedUser

Vendég
Hát szerintem meg nem :D

Vannak a nem jók és vannak a jók.
MIben is merűl ki a jóság ?
EZt a helyzete adja.

Nyugis klánokál nem kell megfelelni túl nagy elvárásoknak vagyis semminek,csak lenni, néhanapján egy szervezettbe támadni és ennyi..
De vegyük alapul a legnehezebb körülményeket .
Szerintem a Tűz próbája az aki a legnehezebb körülmények között sem adja fel.
AZ ilyenekre lehet építeni ,Ők a legtöbb helyen szívesen fogadott játékosok lesznek mert tudják róluk hogy jól játszanak, kitartanak,szívósak és érdemes rájuk építeni
A TOP csúcsára sem mindenki jut el ez igaz. De ha egy klán megnyom és behorpadsz akkor nem Te leszel az aki a Pokol tornácán sem bukik el :)
Sok ilyet láttunk már, és érdekes de eddig két kivételével mindegyik szervezett támadással le tudtuk mosni.
MOndhatnák neveket hogy kik voltak Ők,nem sok értelme lenne.
v7-esen elbukott így DEMIAN ,hiába hangoztatta hogy a végsőkig harcol elment szépen :D
Elment a többi is, az egyedüli falubige és Veron. kivételével.
Asszem falubige akkor állt fel az asztaltól és adta át Zartan--nak a fiókját,szóval elment Ő is :D
Mondjuk Veron mindig itt van ,és szerencséjére legyen mondva nem fél védelmet kérni....és egy 26 milliós klánnal meg +2 másik ugyanekkora szövetségessel a hátában nem volt ellenállni egy 6 milliós WikinG nyomásnak .
De nem rontom el az ünnepét,hadd sztárolja magát a fiúcska és higyje Ő az aki minden világok legjobb Vezére,azt mégis úgy tudott elérni valamit hogy támadásokkor mindig levelekkel nézte meg hogy itt van-e a célpont :D
De ezek részletkérdések.
Szerintem és én így gondolom,aki a legnagyobb nyomást kibírja , azok a legjobbak. De ez csak az én véleményem,a többit meg döntse el az idő :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12069

Vendég
Szerintem pedig teljesen más dologban merül ki a jóság. Egy játékos akkor is lehet jó ha éppen nincs ideje és nem tud a támadások ellen tenni. Sok olyan játékossal találkoztam h az mondták ilyen jó olyan jó közbe csak aktiv volt és tudta az alapokat ennyi az egész.
Szerintem meg kell probálkozni valahol külföldön vagy valami versenyen ott lehe igazán látni h egyáltalán el tud érni addig h klán szintű akicók legyenek vagy sem.
 

DeletedUser12069

Vendég
Látszik te is csak egy fórum ember vagy és bárki bármit mond azt elhiszed.
V18 nagy téma lett akk hozom én ia azt fel példának ott se kaptam egy támadást se ne mazért hagytam abba.
Vezér se voltam még soha nem is tartom jó vezérnak magam ezen a classicon vagyok csak vezér de igazából azért meg csak 20 a limit és Temor aki inkább rendezi a dolgokat.
A levelezést meg nem értem mire célzol soha nem voltam olyan aki beállt egy olyan klába ami jó csak azért h ne kapjak ki.
Most se mondtam egy szóval se h sztár vagyok meg ilyesmik. Egy egyszerű 18 éves diák vagyok aki két éve le tett szerintem valami de az már rég volt a múlt nincs amiről beszélni a v18 csak egy kis röpke lazitás volt számomra .
 

DeletedUser17017

Vendég
Figyelj, mi kis klán vagyunk ,átlagon felűli eredményekkel.
A nagy klánok meg amelyek mind eltűntek,sztem ennek fényében jogosan vagyok büszke magunkra :)

A teljesítmény meg nem a farmolásban és támadásban áll, de ha majd lesz kb 30 faluddal, olyan 100-110 bejövőd akkor megmutathatod hogy mit tudsz :)

És csak kevés számot írtam,,mert nem akartam az ezres számvilágba kalauzolni,ott könnyen eltéved mindenki :)
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Sajnos mindent nem tudtam beállítani, amit szerettem volna, így a rang jelző ikon (név alatt kettővel lévő sáv) nem tudom milyen léptékkel számol.[/COLOR]
 

DeletedUser17017

Vendég
Nem azt néztem,hanem hogy a világok egymás alá vannak felsorolva, Classiccal egyűtt az jól néz ki,
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Egy hozzáértő szakemberhez lenne pár kérdésem,ami másokat is érdekelhet.

Lovag fegyver!
Fáklya védekező értéke e szerveren??

Szimulátor használata!
Mikor fog megfelelően működni?
Értem itt pl a túlélő csapatok megjelenitése,stb.

TW Stats!
Mikorra várható a helyreállítása?

Nemes táv!
Miért pont 9:43
Semmi közöm a beállításokhoz!!!
Csak nem cseng egybe az egység sebivel se szerver sebivel:(

Egyenlőre ennyi!

Köszönöm a segítséget előre is.

Roki
 
Fent