Csevegő

DeletedUser

Vendég
Na várjunk csak,ez nem a "hres/hírhedt" Sly-Bora" trió a v18 -as MHC-ból ,akik speedeznek ?
Aki sokáig fenn volt a TOPon.
De végűl lenyomták Őket annak ellenére hogy hárman voltak egy accban :D
Ennyit tudtak,gondolom csak támadó falvakat nyomtak hogy tudjanak farmolni 50 millákat naponta :D:D
 

DeletedUser15970

Vendég
Nem Kell itt porolni:)

Itt aki van egyszerü játékosok.Akik jó játékosok ,barátok a másik jó játékosnak.
A humanitás ha jelen van az többet ér,mint egy szerver győzelem.
Győztes 300 pp?
Én a 22-őn egy hét alatt 4500-at toltam el.18.on tofi 2 hónap alatt 35 000-et.
Vicc.Lényeg,hogy kikapcsolódjunk!
És mindenki jólérezze magát és bármikor jó érzéssel gondoljon e világra.

Lazák?

Hagyjuk már őket!
Nekem Bara mindig barátom volt.Most egy ....roncs.Igaz nekem az is marad!!
Temor egy levelem nem olvasta...roncs.Mert láttam Sly-t hogy akarná alázni.

Fiatalok.
Ügyessek,és ezt el is ismerjük.

Én azt mondon csinálják ügyin,ugyan úgy tovább.

De van egy emberség...az kell!

Bora.


A porolós hozzá szólásom nem -Archangel-nek szólt, őt játékban volt szerencsém megismerni és nincs vele semmi gondom, hanem valamelyik előtte szólónak, névre nem emlékszem, ha kell megkeresem valamit elrontottam mikor írtam azt a választ.

Úgy gondolom adjuk meg a régi ,,nagyoknak" a nekik megjáró tiszteletet, aztán ha sikerült őket kiütni, befoglalni akkor lehet itt megkérdezni, hogy na ki az a : =Roki= bár asszem, ha te a v7 -es Roki vagy akkor nagy manipulátor vagy.:p Szóval nincs szükséged arra, hogy bárki is megvédjen téged.:D

És igen, van sok új játékos aki lehet lealáz benneteket régieket úgy hogy észre se veszitek és egy falutok sincs.:p
Mindenkinél van jobb, max még nem találkozott vele. :D

Ami az emberséget illeti szerintem az folyamatosan veszik ki szerverről szerverre a játékosokból.:) De persze ez szuverén vélemény.

Spec kipróbáltam ezt a világot, de olyan gyorsan húztam el a csíkot ahogy lehetett, tényleg embertelenek a beállítások:D
 

DeletedUser

Vendég
A "porolás" itt nyalizást jelent,és ezt Roki magára értette, azaz "ne csapjuk már neki a szelet " :)

Egyébként meg milyen áldottjó ünnepnap van már megint hogy minden zárva ? ):
A bankkártyámat is majdnem elnyelte az automata mert még azok is ünnepelnek :D
Mire jó ez a sok ünnep ? Hogy behaljunk az unalomtól ? :D
 

DeletedUser

Vendég
Azért nem mindenki olyan fiatal.Ráadásul Rokipapát megizzasztani sima liba.
Csak semmi móka nem lenne benne,mert kedvelem.
Kéne valaki at utálhatok és nem egy fél világnyi játékos védi a seggét mint V18-on.
 

DeletedUser

Vendég
Én azt tudom,hogy Te nem vagy fiatal,de azt is tudom,hol vagy.
Nem voltam rest és önmagamnak mindent felrajzoltam.
A játékosaink úgy helyezkednek el ahogy elképzeltem.
Első helyre nem gondoltam,s nem is gondolok.
Stratégiailag mi már most óriási előnybe vagyunk a Lazák-kal szemben.
Ők egykupacban,mi körbeíveljük a világot.Olyan szintü játékosokkal akikre lehet számítani.
No most Bara nekem mindig barát volt és az is marad.
A mi nap ezt ő mikor izomból vezettek másképp gondolta.Nem értette a játékban a hülyeséget,roppant feszült volt.
Én felajánlottam mindent.Emberileg.
Senkik lettünk.
Én azt tudom..ügyessek.
De itt nagyot hibázott!

Mi csendben tesszük a dolgainkat azt a nagyképü stilust(gyerekem lehetne) megettem.
Túllépek rajta.

Humanitás nélkül..nincs klán!

Hajrá
 

DeletedUser

Vendég
Azért nem mindenki olyan fiatal.Ráadásul Rokipapát megizzasztani sima liba.
Csak semmi móka nem lenne benne,mert kedvelem.
Kéne valaki at utálhatok és nem egy fél világnyi játékos védi a seggét mint V18-on.

Állj a tükröd elé, látni fogod az ellenséget
Le is köpheted :)
mert én már így ismeretlenűl is gyűlölöm :p
 

DeletedUser16558

Vendég
Roki igy könnyen lehet foglalni hogy felhúzatod a falut mással majd befoglalod ez lesz a nagy taktikád?
Gondolom még van pár acc a klánban akik másnak húzzák a falukat nem?
Te tisztességesen már nem is tudsz játszani? :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Roki igy könnyen lehet foglalni hogy felhúzatod a falut mással majd befoglalod ez lesz a nagy taktikád?
Gondolom még van pár acc a klánban akik másnak húzzák a falukat nem?
Te tisztességesen már nem is tudsz játszani? :confused:

A tisztességes játék körébe belefér ez is.Az okosok ésszel játszák ezt a játékot .
Vagy gondban vagy a fogalmakkal ?
Tisztességtelen játék az ,amikor valakivel nem bírnak ,és ide fel jönnek a külsőfórumra cikizni.
Ismerős ?
 

DeletedUser16558

Vendég
Nem ismerős.

Neked lehet hogy belefér de nálam nem biztos.
Ezek szerint te is csak így tudsz játszani?
Más is regeltethetett volna 100 falut maga köré amit farmolhat (Foglalhat) de az neked tisztességes?
Ha így gondolod te sem vagy különb.
A magyar kh legnagyobb alakja?
Vicc!
 

DeletedUser

Vendég
Nem ismerős.

Neked lehet hogy belefér de nálam nem biztos.
Ezek szerint te is csak így tudsz játszani?
Más is regeltethetett volna 100 falut maga köré amit farmolhat (Foglalhat) de az neked tisztességes?
Ha így gondolod te sem vagy különb.
A magyar kh legnagyobb alakja?
Vicc!

TISZTESSÉGES : minden olyan faluszerzési eljárás ami nem sérti a szabályzatot (;
TISZTESSÉGTELEN : jelszavakkal,kulcsokkal való űzérkedés, és multi accok vitele és felhasználása tisztességtelen előnyszerzésért....

Magyarázat :
:D:D:D

Tisztességes a belső foglalás, inaktív és barbár foglalás mivel a klán stratégiai helyzeténél fogva szükségszerű
Egy sötétkék területre könnyen beköltözhet valaki ha barbárok , pláne inaktívok,vagy még rosszabb ! Elbarbárosult 10.000 pontos falvak vannak a klánod belsejében...A klán belsejében minden falut kontroll alatt kell tartani,máskülönben a rafkós ellenfél kihasználja,és olyan szuvas lesz a klánod belseje mint egy odvas fa. vagy egy sajt :D Aztán akkor reszelheted :D Számold ki,egyetlen bevédett falu mellett mennyi védőfalut kell lekötni,hogy ne tudjanak lesből befoglalni .....mondjuk éjjel ? amikor mindenki alszik ? Optimális lehetőség a klán közepén befoglalni mondjuk egy félig üres támadó falut . Reggelre be is védheted, mire észreveszik késő lesz. Ez a biztos bukás receptje.

Hívság vagy ész játék ?
Én mindig ezt kérdezem.
Mondják azt rám ,hogy barbárfaló vagyok, de nem esek abba a hibába mint a nagyok (;

És hogy Roki lenne a magyar KH legnagyobb alakja ?
Inkább az egyik legismertebb
Nos, a sok ÚJ-VILÁGON-MÁS-NÉVEN-REGISZTRÁLÓK miatt, már szinte csak öten-hatan maradtunk akiket még ismernek :D:D:D
A többinek van vagy 4-8 neve .....Ne csodálkozzon senki ha ezt nem jegyzi meg senki...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16558

Vendég
Nekem ez túl átlátszó.
Eltelt 7 nap és inaktív lett a tag eggyik napról a másikra? :)

Classic világ kiegészítő szabályai
A Classic világon való játék során alapelvként a Játékszabályzat érvényes.
Ezen kívül a következő specifikus szabályokat kell figyelembe venni:
1) Nincs lehetőség fiókátadásra
2) Nincs lehetőség dual, trial fiók létrehozására
3) Nincs lehetőség végrendeletet írni
4) Nincs lehetőség falvakat osztatni helyettessel.

Gondolom nem igazán harcolt a faluért és pedig akkor átadták neki ami ugye szabályellenes, vagy tévednék?
 

DeletedUser

Vendég
Vannak ilyenek.....ismertem sok olyat aki elkezdte, nagy nehezen rábeszélésre átjött hozzánk, aztán befejezte....
Sok örömöm nem volt abban hogy be kellett foglalni :)

Fiókhelyettesítés megszűntetése után is be lehet foglalni azokat a falvakat,és senki nem vonható felelősségre (;
 

DeletedUser16558

Vendég
Én is tudom a kiskapukat de itt nem ez a lényeg.
Tudod kicsit bosszantott a dolog hogy ha én itt vagyok 24-ből 20-at akkor más is legyen itt és ne szerezzen jogtalan előnyöket.
Én tudom hogy ő is itt van elég sokat volt szerencsém tapasztalni az elöző classicon :)
A lényeg hogy ez nem volt szép húzás :eek:
 

DeletedUser12069

Vendég
Srácok azért irok mert el olvastam az előzetest.
Kezdeném azzal h Roki ezelőtti Classicon top1 volt ez semmit nem jelent ő is pontosan tudja.Amiért valaki be vesznek a portugálok és nem volt olyan játékos h meg fogja őket .A másik a kb 40 igyi 8-9 ezres falukról se feletkezzünk meg amit a barátai által szerzett meg. Roki ezt te is tudod jól mi barátok vagyunk és maradunk csak ez egy olyan világ most h egymás ellen szerintem ezzel nincs is gond. A tool lazák klának a nevét személyesen találtam ki azt gondol mindenki amit akar ez alatt majd meg látjuk mi is lesz. Aki meg nincsen klánba ezen a szerón vagy éppen nem ütő képes játékos szerintem nincsen amiről beszélgetni.De ha lenne több időm akk én se itt tartanék szerintem de nem fogok e mögé takarózni ez van ezt kell szeretni. A v18 szerintem felejtős már rég lejárt amúgy is 3-an vittük az accon mi van vele? legális ? igen akkor meg csináld te is ezt kell oda csapat munka is , a harmadik tag akkor csatlakozott mikor már nem volt időn egyáltalán játszani. Az h elsők voltunk 80 ezer pontal támado rang top3 és volt 23 nemesünk az csak mellékes. Ezzel be is fejezném a mondandómat az idő eldönt mindent szerintem nem kell okoskodni előre.
 

DeletedUser17017

Vendég
tényleg mi volt a Classic 1 nyerési feltétele ?
Szerintem meg aki egy világon elbukik,az mindenhol elbukik.
Itt csak és kizárólag az emberi tényezőt vesszük figyelembe :) az hogy milyen klán áll a hátad mögött, az egy másik dolog, bár ha azt nézem a v18-ason épp a TOP 1 klán állt a hátad mögött mégis elúsztattak. Ráadásúl hárman voltatok az accban ,ami azért nem mindennapos.
Mit várjunk akkor egy No akárhányadik klán tagjaként Tőled ? :D
 

DeletedUser

Vendég
Ha a portugálokkal sikerült,akkor sikerülni fog nélkülük is.....remélhetőleg!Ugye remélhetjük?Mert igazán most lesz nehéz,nem a portugálok hátvizén.S bár úgy olvastam valakitől,hogy az utolsó magyar szerója,és a magyarok nyavajgósat stb,örömmel tölt el,hogy változnak a dolgok,és a határozott vélemények is!
 
Fent