Csevegő

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek!

Látom magabiztosak némely játékosok :)
Nem tudom, hogy van a "hatalmas" Bora klán a dolgokkal... de ha csak temor,frost,bara nyugatra megy, roki és a többi játékos farmocska lenne a térképen : )
 

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek!

Látom magabiztosak némely játékosok :)
Nem tudom, hogy van a "hatalmas" Bora klán a dolgokkal... de ha csak temor,frost,bara nyugatra megy, roki és a többi játékos farmocska lenne a térképen : )

"Ha a volna hal volna ,minden halász dúskálna" (részlet a Dűne c. könyvből)
Te Biztos nem láttad még Rokit játszani
Imádkozz hogy ez így maradjon :D
 

DeletedUser

Vendég
"Ha a volna hal volna ,minden halász dúskálna" (részlet a Dűne c. könyvből)
Te Biztos nem láttad még Rokit játszani
Imádkozz hogy ez így maradjon :D

Imádkozom :)) ..Hogy 110% ban játszon :) ...és lássak valami eredményt is :)

Magyar szerveren ne akarjunk már arcoskodi :)
Itt profi játékos nincs nem majd egy roki nevezetű tag fogja itt eljátszani magát :)
Tudom, neked hatalmas játékos a te szintedhez mérve, de van akiknek a lábát nem éri :)
 

DeletedUser

Vendég
Imádkozom :)) ..Hogy 110% ban játszon :) ...és lássak valami eredményt is :)

Magyar szerveren ne akarjunk már arcoskodi :)
Itt profi játékos nincs nem majd egy roki nevezetű tag fogja itt eljátszani magát :)
Tudom, neked hatalmas játékos a te szintedhez mérve, de van akiknek a lábát nem éri :)

Né már, Kispista megmondta a tutit
Ohh elbűvölő ez az álszerénység ,gondolom magadat minősítetted vele
Hát hogy profi nem vagy azt én nem tudhatom, mi még nem harcoltunk egymással -és ezt ne én ítéljem meg- de hogy nem tudsz senkiről semmit ,gondolom ez sem onnan fakad hogy sok van mögötted.
Rokiról sokmindent lehet állítani ,csak azt nem hogy kezdő lenne :)
Az ilyen TEmorral szemben ájj mán . Az még játszani se tud. Vagy igen ?! Nyilván ezért zárták ki mindig és mindenhonnan mert akkora nagy spíler :D

Ha az alant látható kardok felével is találkozol,és nem veszik el a játéktól a kedved , akkor elmondhatod magadról hogy tudsz valamit :)
Addig viszont nem vagy numero zero sem. Csak egy kis zsenge szellő akit elfú a szervezett áramlat.
Vagy játsz úgy mint az általad sztárolt profik. 100 faluból 90-ben gyárts támadókat -mert azokkal még farmolni is lehet- védekezni minek ? A nagy pont már önmagában elrettentő látvány :D és majd ha rád megy egy szervezett átkozd azokat akik önző módon nem védik be minden falvadat 50.000 katonával ...
Vagy inkább majd váltogasd a klánokat amelyik éppen megfelel :D Ha kellesz még valahova utána
A Támadás gombot már minden csecsemő meg tudja nyomni
Vagy talán tévednék ?
Vajon miért lehet az hogy egy Roki nyerje a Classic 1-est ?
Azért,mert szerinted nem tud játszani :):)
Hihihi

SZerintem Menjél vissza a könnyítettre....:) Az való még Neked.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Né már, Kispista megmondta a tutit
Ohh elbűvölő ez az álszerénység ,gondolom magadat minősítetted vele
Hát hogy profi nem vagy azt én nem tudhatom, mi még nem harcoltunk egymással -és ezt ne én ítéljem meg- de hogy nem tudsz senkiről semmit ,gondolom ez sem onnan fakad hogy sok van mögötted.
Rokiról sokmindent lehet állítani ,csak azt nem hogy kezdő lenne :)
Az ilyen TEmorral szemben ájj mán . Az még játszani se tud. Vagy igen ?! Nyilván ezért zárták ki mindig és mindenhonnan mert akkora nagy spíler :D

Ha az alant látható kardok felével is találkozol,és nem veszik el a játéktól a kedved , akkor elmondhatod magadról hogy tudsz valamit :)
Addig viszont nem vagy numero zero sem. Csak egy kis zsenge szellő akit elfú a szervezett áramlat.
Vagy játsz úgy mint az általad sztárolt profik. 100 faluból 90-ben gyárts támadókat -mert azokkal még farmolni is lehet- védekezni minek ? A nagy pont már önmagában elrettentő látvány :D és majd ha rád megy egy szervezett átkozd azokat akik önző módon nem védik be minden falvadat 50.000 katonával ...
Vagy inkább majd váltogasd a klánokat amelyik éppen megfelel :D Ha kellesz még valahova utána
A Támadás gombot már minden csecsemő meg tudja nyomni
Vagy talán tévednék ?
Vajon miért lehet az hogy egy Roki nyerje a Classic 1-est ?
Azért,mert szerinted nem tud játszani :):)
Hihihi

SZerintem Menjél vissza a könnyítettre....:) Az való még Neked.




Nagyon egyetértek veled.Nem szoktam hozzá szólni a külsőhöz,de most ez muszáj volt.
Sajnálatos,hogy a játékosok inkább azzal törődnek,hogy a másikat mennél rosszabb színben mutassák be vagy a játékhoz való tudását kritizálják.
Jönnek újak és újak,ez nem gond,de a régiek meg mennek,ráadásul a "Tisztelet és Becsület" kezd kiveszni ebből a játékból.

Bocsáss meg ellenségeidnek, de jegyezd meg a nevüket!
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Imádkozom :)) ..Hogy 110% ban játszon :) ...és lássak valami eredményt is :)

Magyar szerveren ne akarjunk már arcoskodi :)
Itt profi játékos nincs nem majd egy roki nevezetű tag fogja itt eljátszani magát :)
Tudom, neked hatalmas játékos a te szintedhez mérve, de van akiknek a lábát nem éri :)


Na :) Hát te meg ki vagy?
Roki arcoskodik? Hátte??? :)))

Fődet rá!
 

DeletedUser

Vendég
Eddig csak értelmes taggal találkoztam a klánba.
Sztem valaki szakértő lehet..aki nem tudja,de tanítja tipusu.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Vagy egy rajongó ,vagy az egyik LazáK tag :) :DDD
ennél többet nem lehet kikövetkeztetni . :D

Nem meri vállalni a nevét,akkor inkább ne is irjon ide :)
Főleg ne fikázzon egy olyan játékost,aki az egyik,ha nem a legjobb a magyar kh-sok közül :)

Te Biztos nem láttad még Rokit játszani
Imádkozz hogy ez így maradjon :D

Ennyit mondanék én is :D
Majd meglátjuk mi hogy lesz,a lényeg az,hogy Roki már letett valamit arra a bizonyos asztalra,
ez az alak meg még a kilétét se mondja el :D
Szóval biztos egy csúszómászó :)
 

DeletedUser15970

Vendég
Ám gondolom első sorban magadra gondolsz über prof és frankó játékosként:D:D:D Mindenki más meg csak utánad hasalhat a porba mi?:D
 

DeletedUser

Vendég
Ám gondolom első sorban magadra gondolsz über prof és frankó játékosként:D:D:D Mindenki más meg csak utánad hasalhat a porba mi?:D

Így is lehet mondani :D
Egyébként ez az ,hogy még Archangel is ismert személyiség a fórumozók körében :)
Én legalábbis ismerem :D

Nem meri vállalni a nevét,akkor inkább ne is irjon ide :)
Főleg ne fikázzon egy olyan játékost,aki az egyik,ha nem a legjobb a magyar kh-sok közül :)

Erről van itt szó kérem.
Aki már véleményt nyílvánít az legalább mutatkozzon be :)
Én példáúl Dark Lord vagyok, egy szerencsétlen v7-es átiratás után elvesztettem a nevem így lettem Dark Lord Vezér :D Jelenleg v19-en futok. Ami név mondjuk nem teszik,de jelenleg ez van :(
600 PP-t meg nem fogok beáldozni erre a gány kinézetre csak hogy nevet változtassak :)
valami sorszámozott Úr elől Úr hátul szótaggal vagy valami gagyi írásjelekkel tarkítottat...

Visszatérve az alap témára arról volt szó hogy aki egy világot megnyer egy személyben mint No1 az nem lehet akárki :)
Én még nem találkoztam Rokival a csatatéren ,bár ha már Koiponty 1 mp-es nemesvonatát a gyorsindításos módszeremmel meg tudtuk akasztani a társammal, nem hiszem hogy félnem kéne Tőle :)
Amikor a v7-esen védekezett a TOP 1 Enigma klán ellen ,nálam azzal tette le az asztalra az oklevelét :)
Így nálam Ő okleveles gépészmérnök :D A farmolás gépesített mérnöke :D:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem Kell itt porolni:)

Itt aki van egyszerü játékosok.Akik jó játékosok ,barátok a másik jó játékosnak.
A humanitás ha jelen van az többet ér,mint egy szerver győzelem.
Győztes 300 pp?
Én a 22-őn egy hét alatt 4500-at toltam el.18.on tofi 2 hónap alatt 35 000-et.
Vicc.Lényeg,hogy kikapcsolódjunk!
És mindenki jólérezze magát és bármikor jó érzéssel gondoljon e világra.

Lazák?

Hagyjuk már őket!
Nekem Bara mindig barátom volt.Most egy ....roncs.Nekem barát volt,Igaz nekem az is marad!!
Temor egy levelem nem olvasta...roncs.Mert láttam Sly-t hogy akarná alázni.

Fiatalok.
Ügyessek,és ezt el is ismerjük.

Én azt mondon csinálják ügyin,ugyan úgy tovább.

De van egy emberség...az kell!

Bora.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent