Csevegő

DeletedUser15525

Vendég
commando commando nincs bejelentkezve
Banned
Csatlakozás ideje
Jun 2013
Hozzászólások
483


Darky, már megint? Ezt az accott hamar kinyírtad XD
Mi az új neved? xD
 

DeletedUser11619

Vendég
Nem tudom ki vagy, de valami giga...mega...terra....OKOSTOJÁS lehetsz, és feltételezéseket kezelsz tényként :)

Ha mi úgy döntünk hogy nem =MeseHősök=ként indulunk, akkor az csak a tematika koppintása lehet... saját magunkról? :D
Miből gondolod, hogy a regényhősnevű tagok nem rejthetik Süsüt, Shrekket, engem, vagy a győztes csapat 60-70%-át... a v13-as egykori ellenfeleket, vagy más játékosokat...?


nyugi , nem kell hisztizni.... tudok amit tudok... de ha csak 60% a réginek ,akkor nem kelett volna valami ujat kitalálni?....süsü-t tudom hogy ott van... de az erösekböl nem sokan... ügyhogy csak nyugi...és neharagudj hogy van véleményem:)
 

DeletedUser10217

Vendég
Először is nem hisztizek...
Ha a klán magja a régi, akkor had-ne térjünk el a hagyományos formától.
Ha nem újat szerettünk volna, nem =RegényHősök= néven indultunk volna...:)
Nem szeretnék neveket kiemelni, de a győztes csapat top40-ének kb 80-85%-át megtalálod más nevekkel... Nyugodt vagyok, főleg mert tudom, hogy az idő mindent eldönt. :)
 

DeletedUser9543

Vendég
Na végigolvastam mindent,volt itt minden,mint a búcsúban.
Érdekes írások vannak miért lett ilye a KH.
Összetett a véleményem,néhány szelet:
-pénzzzalapú lett a dolog (sokak nem tehetik meg a PP vásárlást) de ez a mai világban természetes.
-Minden játékos okos lett,és mindenki azt hiszi magáról hogy tud egy klánt vezetni.(aztán mindig kiderülhogy mégsem)
-Klánhűség megszűnt (tisztelet a maroknyi embernek)
-persze a KH vezetőiben is van hiba,nem csak bennünk....
-Ja és a legjobb :) Minden játékos vagy Skullsos,vagy MHC-s,vagy Spártai volt (aztán kiderül hogy mégsem)

Megjöttek a mesehősök? És? Szervezettek,tudnak játszani,összetartóak stb. Jé nem ezt nevezik klának? Akkor meg mi a baj velük?

Régen nem írtam ide,és ritkán is olvasom a külsőt,mert nem olyan mint régen,talán egyszer jó lesz újjra itt is....

Tiszeletem!
 

DeletedUser11352

Vendég
Apa kezdődik..................:DEgyébként a nemesek kiütésekor lesznek itt anyázások.
 

DeletedUser

Vendég
Én ott voltam, harcoltam ellenük!
Az =MH= az a klán amely a leginkább megérdemelte a szervergyőzelmet az eddigi győztesek közül!

Tisztelik az ellenfelet még akkor is ha az őket kevésbé. Nagyon fontos ellenfél és nem ellenség!
 

DeletedUser

Vendég
És maleccsal is egyet értek továbbá aki ezt írta: "olyan a játék amilyenné mi tesszük" :)

Nem változott semmi csak mindenki aki tud játszani és rendesen akarja tolni az új klánt alapít, aztán ebből a Német-Római birodalom szerűségből hirtelen jön egy Poroszország és mindenki bele olvad. persze nincs főnök csak sok pofázó alvezér a vezérek inaktívak, vagy ha mégis játszanak akkor ők is beszállnak a mónika-show-ba. Persze ezt a hozzá állást általában a leginkább játszani vágyók nem bírják, kilépnek, törölnek őj klánokat hoznak látre amikor már csak 2 klán van versenyben vagy éppen a lehető leg rosszabb történik, efagy az egész világ és 2-3 fős baráti csoporta oszlik a 2 vezető klán, aminek következtében olyan politikai térkép rajzolódik ki hogy semmi köze a 2 ellenfél határaihoz.

Mindig kell egy főnök, egy vezér, ha az megvan és könyörtelen, akkor a klán nem fog össze omlani ;)
Olyan hogy demokrácia nem létezik!

A pénzről
 

DeletedUser

Vendég
Én ott voltam, harcoltam ellenük!
Az =MH= az a klán amely a leginkább megérdemelte a szervergyőzelmet az eddigi győztesek közül!

én nem ismerem ugyan őket, de biztos vagyok benne h megérdemelten győztek - ha ezt többen állítják, és még csak nem is ők hanem ellenfeleik.

Ami szöget ütött a fejembe, h azért van még pár lezárt magyar szerver (na jó, egy csomó:)

ott voltál minden végjátéknál, h ilyen magabiztosan nekik dobod a koszorút...? ;)
 

DeletedUser

Vendég
Mivel nem nagyon követem már a világokat és a V13-om elég sokat jelentett számomra utána néztem mi is lett a vége ott a dolgoknak....

Gratulálok =Süsü=-éknek

....azért itt leszögezném, hogy a győztes klán nem az =MH= lett hanem a START mert hát az ő neve lett a végén átfirkálva =MH=-ra, könnyű ennek utna nézni mert én soha sem voltam =MH=-s csak START-os és a tw statom szerint mesésként kezdtem a pályámat...bár ez a tényen nem válltoztat még akkor sem ha Moneszka sem volt Mesés soha, viszont a top1-séget ő érdemelte meg a legjobban...
 

DeletedUser

Vendég
A v13 at az =MH= klán nyerte meg.
Tagjai közt Startos,VHLs,DOCTos,KLs,stb...és a végig kitartó Mesehős tagokkal.
Nincs ebben semmi furcsaság,ilyen a KH.
Moneszka ,még ha ki sem mondja soha,igenis MESEHŐSsé vált.
A kezdeti vitákon túl,sokat tanultunk tőle és remélem ő is tőlünk.
Innen kivánok neki sok sikert az életben,és bármikor jelentkezik mindig lesz hely a számára.
.
=RegényHősök=,=MeseHősök=?
Nem mindegy?
A Mese kitalálója =ASHLAN= volt.
Ő sajnos befejezte a KHt.
Mi pedig befejeztük amit megálmodott.
A mesének vége,menjetek aludni gyerekek.
Jó éjszakát!
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Na bedobták a napi dijakat,a falvankénti 9 nyersis átlaggal tarolni fogok!!!! :D
 

DeletedUser

Vendég
Van olyan klán akivel a DLM és AoD még nem kötött szövetséget? ;)
Úgy hallani már mindenkivel pacsiznak csak harcolni ne kelljen.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15525

Vendég
Sziasztok.
Búcsúzom, ennyi volt:)
Szeretem ezt a játékot, így valószín, előbb-utóbb újra felbukkanok, de egyenlőre biztosan nem.

Köszönöm, a support áldozatos munkáját.
Köszönöm az ellenfeleimnek, a társaimnak/ volt társaimnak a játékot, sokat tanultam mindkét féltől:)
Senki iránt nincs bennem harag, hiszen egy játékról van szó, utólagosan elnézést kérek azoktól, kiknek a körmére léptem (neveket nem sorolok, nincs annyi karakter lehetőségem:))
Deadly, Tőled sokat tanultam.
Dark Lord: Élvezet volt olvsani a hsz-aidat:)
Hogy csak néhány nevet említsek.
Remélem még sokáig itt lesztek, és sokáig harcoltok, ki így, ki úgy:)

Megemlítem klánjaimat amik jelentőssségel bírtak számomra:
IBG, Sorry, TERROR, =Flame=.
Tagjaiknak/ volt tagjaiknak sikereket kívánok, mind a játékban, mind a magánéletben.
Na és persze az itt jelenlevő fórumozóknak is.
[video=youtube;TA0eNCw3omU]http://www.youtube.com/watch?v=TA0eNCw3omU[/video]
 

DeletedUser

Vendég
én nem ismerem ugyan őket, de biztos vagyok benne h megérdemelten győztek - ha ezt többen állítják, és még csak nem is ők hanem ellenfeleik.

Ami szöget ütött a fejembe, h azért van még pár lezárt magyar szerver (na jó, egy csomó:)

ott voltál minden végjátéknál, h ilyen magabiztosan nekik dobod a koszorút...? ;)

Nem a végjátéknál dől el, hogy ki hogyan győz, máskülönben vannak informátoraim, de magam is nagy részében részt vettem!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Búcsúzom, ennyi volt:)

Hát ez óriási :D:D:D

Ha nem Te lennél nem is tudom mi lenne :D

Elkezdted a 19-ast is ugyanígy nem ? :D
Ott mi volt a gond ? dudliék a szélére küldtek ?
Aztán a következő sem jött be meg ez sem :D:D
Ne már !

Nem próbálkozol meg a könyítettel ?
Ott megtanulhatsz mindent sztem.

Uncsi lesz a fórum Nélküled :(

Minden jót az életben is !
Dark
 
Fent