Csevegő

DeletedUser

Vendég
Most mondjam azt hogy tévedsz?
Nem mondom, mert igazad van :)

Inkább örüljetek, hogy sok régi arc visszatért az új világra, még az is, aki azt mondta, hogy soha többet magyar szerver.
Csak nehogy megint csalódást okozzon nekünk, és a saját játékosainak, hogy megint lelép.

Én már csak arra várok, a Mesések mikor cuppannak be a világra, és hova? :)
 

DeletedUser11352

Vendég
Hát gyereke, én nemtudom mi lett ezzel a játékkal, de hogy már nincs meg az a varázsa, mint kb 2 éve, az tuti.Gagyi klánok a világokon, üreségtől pangó külső fórum.Lövésem sincs minek kell 3 havonta egy új szerver......................... 1 évben 1 bőven elég lenne, és ajánlatos lenne azt az 1-et, a játékosok igényeinek megfelelően bekalibrálni.Akárhogy nézem az uccsó 2 világot, nemhogy a TOP 10-es klánok, de még a TOP 3-as klánok sem hozzák azt a színvonalat, mint anno mondjuk a v7-en vagy a v10-en a TOP20.Fejlődnie kéne a játéknak nem vissza fejlődni...........................
 

DeletedUser17017

Vendég
Így igaz.
És nem csak a külső fórum pang az ürességtől hanem a térkép is pang a játékosok hiánya miatt :D
 

DeletedUser

Vendég
Hát gyereke, én nemtudom mi lett ezzel a játékkal, de hogy már nincs meg az a varázsa, mint kb 2 éve, az tuti.Gagyi klánok a világokon, üreségtől pangó külső fórum.Lövésem sincs minek kell 3 havonta egy új szerver......................... 1 évben 1 bőven elég lenne, és ajánlatos lenne azt az 1-et, a játékosok igényeinek megfelelően bekalibrálni.Akárhogy nézem az uccsó 2 világot, nemhogy a TOP 10-es klánok, de még a TOP 3-as klánok sem hozzák azt a színvonalat, mint anno mondjuk a v7-en vagy a v10-en a TOP20.Fejlődnie kéne a játéknak nem vissza fejlődni...........................

Nos, ezért ki a felelős? Nem a játékosok, azaz mi? Ne verjük másra a balhét, nem az újabb és újabb szerverek a felelősek azért, mert kevés az intelligens játékos, vezéreket már ne is említsük. Huszadrangú játékosok vezetnek top klánokat, á ne is menjünk bele ...
Nehogy már mi mondjuk meg egy jól működő cégnek, hogy mit kellene tennie! Lassan mindannyian érteni fogunk hozzá, hogyan lehet egy online játékot nyereségesen üzemeltetni. Ezt bízzuk azokra, akik több éve nyereségesen és nem utolsó sorban elég sikeresen űzik ezt a műfajt. A gond nem a szerverindításokkal van. Talán mi a játékosok vagyunk felelősek ezért? Igen, azt hiszem mindenki felelős, aki egyszer is eltűrt, megalkudott és jó magyar szokás szerint tehetségtelenekre bízta a szórakozását, tehát mi egymásnak tesszük olyanná, amilyenné.
A szerverekről megkérdeznek minket, s ha nem is olyat indítanak, amilyet kérünk, még nem biztos, hogy hibás lépés. Azt hiszem nincs olyan szerver beállítás, amit mindnyájan elfogadnánk.
 

DeletedUser11352

Vendég
Nos, ezért ki a felelős? Nem a játékosok, azaz mi? Ne verjük másra a balhét, nem az újabb és újabb szerverek a felelősek azért, mert kevés az intelligens játékos, vezéreket már ne is említsük. Huszadrangú játékosok vezetnek top klánokat, á ne is menjünk bele ...
Nehogy már mi mondjuk meg egy jól működő cégnek, hogy mit kellene tennie! Lassan mindannyian érteni fogunk hozzá, hogyan lehet egy online játékot nyereségesen üzemeltetni. Ezt bízzuk azokra, akik több éve nyereségesen és nem utolsó sorban elég sikeresen űzik ezt a műfajt. A gond nem a szerverindításokkal van. Talán mi a játékosok vagyunk felelősek ezért? Igen, azt hiszem mindenki felelős, aki egyszer is eltűrt, megalkudott és jó magyar szokás szerint tehetségtelenekre bízta a szórakozását, tehát mi egymásnak tesszük olyanná, amilyenné.
A szerverekről megkérdeznek minket, s ha nem is olyat indítanak, amilyet kérünk, még nem biztos, hogy hibás lépés. Azt hiszem nincs olyan szerver beállítás, amit mindnyájan elfogadnánk.

A mi kis országunk nem tud úgy ellátni ennyi szervert játékosokkal, hogy a világok ne veszítsenek a színvonalukból.Nem játékos barát politika ez, hanem pénztárca barát.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ez üzlet, mi ehhez nem értünk.
Még egy, ami lényegesebb.
Nem tehetünk semmit ellene!

Egy dolgot tehetünk, ami rajtunk is múlik, hogy elkezdjük megváltoztatni azt amivel talán eddig nem foglalkoztunk és adunk arra, hogy milyen környezetet teremtünk magunk körül.
 

DeletedUser11352

Vendég
Ez üzlet, mi ehhez nem értünk.
Még egy, ami lényegesebb.
Nem tehetünk semmit ellene!

Egy dolgot tehetünk, ami rajtunk is múlik, hogy elkezdjük megváltoztatni azt amivel talán eddig nem foglalkoztunk és adunk arra, hogy milyen környezetet teremtünk magunk körül.

V 21-en 2 klánt látok, amiben van potenciál, a többi gatya.:D Utólljára a v14 volt értelmesnek mondható szerver.Na minde1.....ez van, ezt kell szeretni.:D
 

DeletedUser11619

Vendég
ugyan már ,hogy legyen potenciális klán 1 hét alatt??:) vicceltek.. majd beszélünk 2 hónap mulva...
amugy szerintem a játékba annyi ujitást hozhatnának, hogy zárnák a klánokat 15 nap után..és kész , nem lehetne elhagyni.. akkor lenne végre igazi klánháboru.és harcal nyerni szervert, mert igy egyik szervert sem harcal nyerték meg hanem olvadásokkal..vagyis mindig a diplomácia gyözött, nem a harc.... nem azt mondom ez lenne a legjobb világ, de nekem egy ilyen nagyon tetszene
 

DeletedUser7641

Vendég
Hát gyereke, én nemtudom mi lett ezzel a játékkal, de hogy már nincs meg az a varázsa, mint kb 2 éve, az tuti.Gagyi klánok a világokon, üreségtől pangó külső fórum.Lövésem sincs minek kell 3 havonta egy új szerver......................... 1 évben 1 bőven elég lenne, és ajánlatos lenne azt az 1-et, a játékosok igényeinek megfelelően bekalibrálni.Akárhogy nézem az uccsó 2 világot, nemhogy a TOP 10-es klánok, de még a TOP 3-as klánok sem hozzák azt a színvonalat, mint anno mondjuk a v7-en vagy a v10-en a TOP20.Fejlődnie kéne a játéknak nem vissza fejlődni...........................

Ahhoz képest egy normális klánba sem férek be a v22-ön. ;(
 

DeletedUser17017

Vendég
Nos, ezért ki a felelős? Nem a játékosok, azaz mi? Ne verjük másra a balhét, nem az újabb és újabb szerverek a felelősek azért, mert kevés az intelligens játékos, vezéreket már ne is említsük. Huszadrangú játékosok vezetnek top klánokat, á ne is menjünk bele ...
Nehogy már mi mondjuk meg egy jól működő cégnek, hogy mit kellene tennie! Lassan mindannyian érteni fogunk hozzá, hogyan lehet egy online játékot nyereségesen üzemeltetni. Ezt bízzuk azokra, akik több éve nyereségesen és nem utolsó sorban elég sikeresen űzik ezt a műfajt. A gond nem a szerverindításokkal van. Talán mi a játékosok vagyunk felelősek ezért? Igen, azt hiszem mindenki felelős, aki egyszer is eltűrt, megalkudott és jó magyar szokás szerint tehetségtelenekre bízta a szórakozását, tehát mi egymásnak tesszük olyanná, amilyenné.
A szerverekről megkérdeznek minket, s ha nem is olyat indítanak, amilyet kérünk, még nem biztos, hogy hibás lépés. Azt hiszem nincs olyan szerver beállítás, amit mindnyájan elfogadnánk.

Hát én nem érzem felelősnek magam ,akit kiütöttem,az kezdje újra a játékát a térkép szélén Isten hírével.
A baj ott kezdődik,hogy ekkor nem ott kezdi,hanem inkább elindul egy másik világon,- hiszen minden héten nyitnak egyet- ,azért hogy aztán ott is kiüssék ^^
Ennek van értelme.
 

DeletedUser13948

Vendég
Hát én nem érzem felelősnek magam ,akit kiütöttem,az kezdje újra a játékát a térkép szélén Isten hírével.
A baj ott kezdődik,hogy ekkor nem ott kezdi,hanem inkább elindul egy másik világon,- hiszen minden héten nyitnak egyet- ,azért hogy aztán ott is kiüssék ^^
Ennek van értelme.

Én úgy érzem, hogy nem csak a játék minőségi szintje és a játékosok száma csökkent.

Emellett sok olyan ember volt akit elüldöztek a külső forumról, mert el lett rontva, már csak általános témákról lehet lassan beszélni...Tényleg Darky hogy vagy? :)

Emlékeznek innen szerintem elég sokan, hogy milyen jó csipkelődések, viták mentek a V1-es, és még egy csomó másik forumon, lehet néha elfajultak, de akkor is ma már hol tartunk? :O
Írok egy csipősebb véleményt, semmi trágár szó, és már bannolással fenyegetnek, na neee :)
 

DeletedUser17017

Vendég
Az a baj hogy a nagyközönség már el lett üldözve innen ilyen-olyan oknál fogva ....

Példáúl nem látom okoskát :D vagy hogyis hívják már ? :D Ilyen csillagokból állt a neve :D
firkamatek ! Na ez az :D
Ő példáúl hova tűnt ?
 

DeletedUser13948

Vendég
Az a baj hogy a nagyközönség már el lett üldözve innen ilyen-olyan oknál fogva ....

Példáúl nem látom okoskát :D vagy hogyis hívják már ? :D Ilyen csillagokból állt a neve :D
firkamatek ! Na ez az :D
Ő példáúl hova tűnt ?

*.*.*.*.*.*.*.*.* valami ilyesmire gondolsz nem? :)
Firka szerintem most a játékra koncentrál a 22-esen.


Patrik-Szabina, Daru, meg ilyenek is hiányoznak nekem nagyon a külsőről, mellesleg valami régi szabályzat, ahol nem vágnak ki egyből, valami szedett vedett indokkal.
 

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]
Én úgy érzem, hogy nem csak a játék minőségi szintje és a játékosok száma csökkent.

Emellett sok olyan ember volt akit elüldöztek a külső forumról, mert el lett rontva, már csak általános témákról lehet lassan beszélni...Tényleg Darky hogy vagy? :)

Emlékeznek innen szerintem elég sokan, hogy milyen jó csipkelődések, viták mentek a V1-es, és még egy csomó másik forumon, lehet néha elfajultak, de akkor is ma már hol tartunk? :O
Írok egy csipősebb véleményt, semmi trágár szó, és már bannolással fenyegetnek, na neee :)
[/SPOIL]
Kedves Chaoskutya,

Sosem szólunk bele a csipkelődésekbe. A baj ott van, hogy nem laza csipkelődések mennek, hanem hogy 3 hozzászólás után a negyedik már durva jelzőkkel van elküldve, és ott is maradnak.
Ott avatkozunk be mi, mert ez a munkánk.
Csipkelődjetek, "oltogassátok" egymást stílusosan, csak ne egymást durván sértő szavakkal...
 

DeletedUser

Vendég
én ott látom a legfőbb problémát, h. már nem a játék a lényeg az üzemeltetőnek, hanem a nagyobb bevételi forrás, minél többen játszanak PRÉMIUMMAL. ez a cél ezzel a sok minőségtelen világgal. pl. v19, v21-en ha játszanék, biztosan nem lenne olyan élmény mint anno v9, v11... vagy még régebben a jó régi v3

18-ról is h. "eltűnik" az igazi MHC én ennek tudom be. sorra lépnek le a veteránok, pl. Roki mert már senkinek nem olyan a játék, mint régen. hozzám hasonlóan sokan vannak ezzel így rajtam kívül...
már nem nyújt olyan játékélményt mint régebben, 2-3 évvel ezelőtt

v14-el kezdődött a probléma, vagy talán kicsit régebben 12-ön (amikor bejött az alvásmód..., amiről nem mondok inkább semmit).


egy másik ok: ha összeáll egy profi team egy világra (pl. v20 Spára, v13 Mesések, v16 ODA) a kicsiknek esélyünk sincs az elvetemült fanatikus kh társaldalom ellen.
már pár száz pontosan lenyomjuk őket, utána meg elmegy a kedvük a játéktól.

így a szervereken mindig ugyanaz a pár száz játékos játszik, csak a felállás, meg a klán változó.
így gyakran szinte ugyanaz a helyzet, mint az előző világokon, semmi változatosság.

ezért fogok én is lassan visszavonulni a magyar szerókról.

külföldön talán még a .net szervereken lehet vmi izgalmasat is csinálni :)
 

DeletedUser

Vendég
Szia Imperátor Tesa!

Az Oda már nem jelent erőt.De ide tenném a Waze-t meg a többi nagy múltú régi klánt is.
Integrálódtak.
Sajnos az MHC is összeomlott,Spárta romokban,a legfinomabban fogalmazva is.
Két utóbbi klán a Magyar Klánháboru minta képe!
Mindkét klánba egy nagyon ügyes,domináns vezér(Igaz kicsit magukat is szerették simogatni)De a klán a mindenük...volt:(
Hihetetlen jó segítőkkel!!
Majd jöttek az irigy,az életben nulla,nem elfoglalt emberkék s tönkretettek mindent.
Beléptek fura tagok,vagy megváltoztak régiek.
Az elkötelezettek hiába nyomták szívből,csendesen,a birodalmak összeomlottak.
A jó és szép elmúlt:(
A Magyar humanitás elszállt,kihalt a játékból.
Hermeneutikailag a support is hibázott.Mert a face és más megosztó portálokkal többet vesztett,mint nyert.

A régieket kell megbecsülni!Mert rengeteg olyan old player van aki örül és segít az új tagoknak.Főleg az olyanok akik sikert sikerre halmoztak.
Nekik is érdekük a fellendülés.
Sajtmacskáéknak nem?Tudom fogva van a kezük.
Egy hozzászólása nem volt a fórumon e téma terén!
Pedig szerintem neki ez egy fontos dolog amit a szerettei is érzékelnek.
Nagyon sok jó és odaadó játékos létezik kis hazánkban akik segítenének egy országos Klántali megszervezésében és lebonyolitásában.
Népszerüsíthetnék,pólóval,vagy tárgyakkal fesztiválokon,sport eseményeken,stb.
A Magyar miért nem tud összetartani?
Valhallában,vagy az Új világba,a vesztes azonnal felajánlja segítségét a célokért,s oda is teszi magát
Ha már nálunk az életbe ez elképzelhetetlen,legalább a játékba valósítsuk meg:(

Mert ha mi elmegyünk,marad KH de szív és lélek nélkül:((

http://www.youtube.com/watch?v=wCxvmo5fmYI
 

DeletedUser

Vendég
Szia Imperátor Tesa!

Az Oda már nem jelent erőt.De ide tenném a Waze-t meg a többi nagy múltú régi klánt is.
Integrálódtak.
Sajnos az MHC is összeomlott,Spárta romokban,a legfinomabban fogalmazva is.
Két utóbbi klán a Magyar Klánháboru minta képe!
Mindkét klánba egy nagyon ügyes,domináns vezér(Igaz kicsit magukat is szerették simogatni)De a klán a mindenük...volt:(
Hihetetlen jó segítőkkel!!
Majd jöttek az irigy,az életben nulla,nem elfoglalt emberkék s tönkretettek mindent.
Beléptek fura tagok,vagy megváltoztak régiek.
Az elkötelezettek hiába nyomták szívből,csendesen,a birodalmak összeomlottak.
A jó és szép elmúlt:(
A Magyar humanitás elszállt,kihalt a játékból.
Hermeneutikailag a support is hibázott.Mert a face és más megosztó portálokkal többet vesztett,mint nyert.

A régieket kell megbecsülni!Mert rengeteg olyan old player van aki örül és segít az új tagoknak.Főleg az olyanok akik sikert sikerre halmoztak.
Nekik is érdekük a fellendülés.
Sajtmacskáéknak nem?Tudom fogva van a kezük.
Egy hozzászólása nem volt a fórumon e téma terén!
Pedig szerintem neki ez egy fontos dolog amit a szerettei is érzékelnek.
Nagyon sok jó és odaadó játékos létezik kis hazánkban akik segítenének egy országos Klántali megszervezésében és lebonyolitásában.
Népszerüsíthetnék,pólóval,vagy tárgyakkal fesztiválokon,sport eseményeken,stb.
A Magyar miért nem tud összetartani?
Valhallában,vagy az Új világba,a vesztes azonnal felajánlja segítségét a célokért,s oda is teszi magát
Ha már nálunk az életbe ez elképzelhetetlen,legalább a játékba valósítsuk meg:(

Mert ha mi elmegyünk,marad KH de szív és lélek nélkül:((

http://www.youtube.com/watch?v=wCxvmo5fmYI

Top komment!
 

DeletedUser

Vendég
Ez a =RegényHősök= klán elég komolynak és szervezettnek tűnik..:D
 
Fent