Csevegő

DeletedUser17017

Vendég
arra már én nem emlékszem :/
de mindegy,jobb ha úgy marad :D
Az élet meg mindig szép, csak az emberek rondák benne :D
 

DeletedUser11352

Vendég
Szevasz kekszes ember :)
Hozol kekszet a zsúrra ? :D

Dárky, ne vedd már megint elő, ezt az eszméletlenül gyenge poént!:D Nem, nem viszek kekszet, annál én sokkal vadabb arc vagyok!:D Viszek marhapörit, meg Vodkát!:D Kisérő nemkell!:D
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Tehát a feleségek/barátnők(fiúknál)
/barátok/férjek(lányoknál) otthon maradnak ?? :D
 

DeletedUser17017

Vendég
Szevasz kekszes ember :)
Hozol kekszet a zsúrra ? :D

Dárky, ne vedd már megint elő, ezt az eszméletlenül gyenge poént!:D Nem, nem viszek kekszet, annál én sokkal vadabb arc vagyok!:D Viszek marhapörit, meg Vodkát!:D Kisérő nemkell!:D

1.Nekem nagyon bejön ez a poén
2.Csajokat is hozzál !!! Anélkűl nem buli a buli ! :D

Tehát a feleségek/barátnők(fiúknál)
/barátok/férjek(lányoknál) otthon maradnak ?? :D

A hűséget mint olyat el lehet felejteni :D Mert az minden jónak megrontója
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Remélem,nem mert....
Nem tudom,lehet én vagyok a teljesen hülye akkor?? :)
Amíg kapcsolatban voltam,azt nem mondom,hogy nem néztem meg más hapsit,de arra nem gondoltam hogy megcsókoljak,vagy lefeküdjek mással. :D
Erre van az a mondás:Hűséget fogadtam,nem vakságot. :)
Én ehhez tartom magam.
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Ja igen az ODA :) Ha kineveznének 2 jó vezért akkor ők lennének a legesélyesebbek,de igy tényleg nemtudni mi lesz :)
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Kábé :D pedig régen mik mentek itt külsőn is,Istenem :D
4 órát nem voltam akkor már vissza kellett lapozni,hogy elolvassam az új hozzászólásokat :D
 

DeletedUser

Vendég
Üdvözletem

Support válaszra lenne szükségem ha lehetséges.

V22-őn az építkezési idő a töredékére csökkent minden előzetes bejelentés nélkül, valamint az éjjel történt pár furcsa eset, nemes nem vitt le hűséget, de a csapatok zsákmánnyal térnek haza stb.

Tisztelettel kérdezem, azon kívül, hogy az a pletyka járja, hogy az egyik klán valami új fajta scriptet tesztel, ami még nincs engedélyezve, mindezt support tag jóváhagyásával, milyen meglepetésekre számíthatunk még?

Előre is köszönöm a választ.
 

DeletedUser8560

Vendég
Üdvözletem

Support válaszra lenne szükségem ha lehetséges.

V22-őn az építkezési idő a töredékére csökkent minden előzetes bejelentés nélkül, valamint az éjjel történt pár furcsa eset, nemes nem vitt le hűséget, de a csapatok zsákmánnyal térnek haza stb.

Tisztelettel kérdezem, azon kívül, hogy az a pletyka járja, hogy az egyik klán valami új fajta scriptet tesztel, ami még nincs engedélyezve, mindezt support tag jóváhagyásával, milyen meglepetésekre számíthatunk még?

Előre is köszönöm a választ.

Szia,

Script ilyet nem tud okozni, javaslom, írjon be a supporttba, aki ilyen furcsaságokat észlelt, pontos adatokkal, print screenekkel, és rendszerellenőrzést fogok kérni a felmerült hibajelenségekre vonatkozóan.

Ezen kívül azt is el szeretném mondani, hogy nincs olyan, hogy egy klánnal teszteltetünk egy scriptet, hiszen van tesztfiókunk, ahol a munkatársaink folyamatosan dolgoznak.

Ami igaz a történetből:
Egy klán írt egy scriptet, ami szabályos. Kérték, hogy engedélyezzük, mi megtettük. Mivel a script belső információk (klán-adatgyűjtés) alapján dolgozik, így ebben a formában mások által nem használható. Most munkatársaim azon dolgoznak, hogy a script javított formában, mások által is használhatóan kikerülhessen.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Köszönöm a választ,

igen bevallom nem pletyka volt, tudtunk a srciptről, természetesen mi nem használjuk.
Örülök hogy, bár bújtatva tettem fel a kérdést de tényleg korrektül kitértél rá.

Tudjuk, megértünk már többen tesztfalvakat szervereken, ezért is volt fura, hogy most új script teszt megy, support falvak meg sehol, na de kicsi ez a világ, minden hír körbe ér előbb utóbb.
Csak azt szeretnénk elkerülni, hogy "teszt" alatt ne szendvedjen hátrányt a szerver összes többi nem tesztelő játékosa,
úgy hallottuk elég okos dologról van szó, a címkézést illetően, ami elég karakteres előnyben részesítheti a használóját egy támadóval szemben.

Még egyszer köszönöm, további jókat mindnekinek.
 

DeletedUser

Vendég
Ami igaz a történetből:
Egy klán írt egy scriptet, ami szabályos. Kérték, hogy engedélyezzük, mi megtettük. Mivel a script belső információk (klán-adatgyűjtés) alapján dolgozik, így ebben a formában mások által nem használható.
Azért én megjegyezném.
Ebben a formában ez nem lehet legális.
Mit értünk az alatt,hogy mások által nem használható?????????????
A játékban minden plusz (script,pf,stb)csak akkor lehet legális ha mindenki használhatja,igy nem jut előnybe senki a használata által.
Meg kell osztani mindenkivel a fórumon,és amelyik klán akarja az használja.
Ha erre nincs lehetőség akkor bizony tiltani kell,mégha support tag által kreálmányról van is szó.
.
Tesztelés alatt van,és csak klán szinten lehet tesztelni?
Be kell reggelni valahova több tesztelőnek,klánt alapitani és nyugodtan lehet tesztelni.
Nem hátrányos helyzetbe hozni olyanokat akik pénzt fektetnek a játékukba.
.
 

DeletedUser

Vendég
Én sajnos lemaradtam kicsit, de az hogy van, hogy egy bizonyos klán használhatja és senki más nem?
Ide vagy ODA.

Kezd a politikára emlékeztetni, nekik szabad mert ....
... a többinek meg k.ss

Javítsatok ki ha tévedek, de nem okoz ez túlzottan nagy erőfölényt?

Nem érezzük inkorrektnek a dolgot?


másik kérdés, ha én ilyet iratok egy infós ismimmel, kollégámmal, beosztottamal, nekem is engedélyeztek használni ilyen scriptet? csak ártatlan kérdés
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
akárki használ akármilyen segédeszközt használ (legyen az pl. sciript), amit a másik nem használhat, akkor az első ezáltal előnybe kerül.
a játék lényege pedig az lenne h. mindenki = esélyekkel indul (megjegyzem ezalatt a pf-et, fiókkezelőt, farmezelőt is értem, lehet páran nem ott tartanának ezek nélkül, ahol, de ez most nem tartozik ide...), szóval ha ők használhatják mi miért nem? itt most nem a script funkciója számít (jelen esetben adatgyűjtés), de az elv a lényeg.

a support részéről szerintem meg nem valami előnyös ilyen hivatalos formában feltenni h. ők kiket támogatnak
de inkább nem folytatom mert bann lesz a vége (annak meg ip váltás :D )

Egy klán írt egy scriptet, ami szabályos. Kérték, hogy engedélyezzük, mi megtettük. Mivel a script belső információk (klán-adatgyűjtés) alapján dolgozik, így ebben a formában mások által nem használható.
 

DeletedUser8560

Vendég
A script a klán tagjai által összegyűjtött koordináták, jelentések adataival dolgozik.
Csak az tud vele dolgozni, aki hozzáfér pl. a klánfórumhoz.
Ezért most a munkatársam átdolgozza a scriptet úgy, hogy azt más játékosok is tudják használni, és a saját maguk által kigyűjtött adatokkal, információkkal feltöltve mindenki szabadon használhassa.
Pont azt mondtam, hogy a support NEM teszteltet klánokkal semmit, mert van nekünk tesztfiókunk. Erre leírjátok tényként hogy mi klánnal tesztelünk.
Valaki kérem nyugodt hangnemben magyarázza el nekem, hogy ha egy játékos, klán csinál egy scriptet, megossza a többi játékossal, azt a scriptes modik feljavítják, hogy mindenki tudja használni, és szabadon futtatni, akkor ezzel mi a baj, hol a pártoskodás, hol az illegális előnyszerzés, miért nincs egy olyan, hogy "köszi hogy bár magadnak megcsináltad de most a többieknek is odaadod a suppon keresztül, rendes hogy teszel valamit a közösségért amikor mi nem", és miért már megint a vádaskodás megy itt, mert ezek után kezdem úgy érezni magam, mint a nyuszika a sapkabolt előtt.
 

DeletedUser

Vendég
jaj, Sajtcica

mindenki tudja h. sokan olyan scripteket használnak, amit nem szabadna
nemrég még te is említetted h. mostanában milyen elterjedtek a botok. csak ezeknek sajna nem tudtok utána nézni - és aki becsülettel játszik sohsem fog a legjobbak közé kerülni...

pl. v20, top1 esete. bottal farmolt. arra se volt könnyű rájönni, kb 2-3 hónapig azzal tolta, amikor mások 5-6 millákat szedtek össze, ő 20-30-akat :D :D
 

DeletedUser14475

Vendég
"Valaki kérem nyugodt hangnemben magyarázza el nekem, hogy ha egy játékos, klán csinál egy scriptet, megossza a többi játékossal, azt a scriptes modik feljavítják, hogy mindenki tudja használni, és szabadon futtatni, akkor ezzel mi a baj, hol a pártoskodás, hol az illegális előnyszerzés,"

A baj ott van ezzel, hogy az a játékos a klánjával osztotta meg a scriptet, és már jó ideje használják anélkül, hogy a többi klánnak akárcsak tudomása lett volna arról, hogy egy klán versenyelőnyben van a többihez képest. Velünk, mezei felhasználókkal, akik nem értünk a programozáshoz, és birka módon vesszük a PF-et, még csak a tényt se közölte senki, hogy a TOP1 klán egy tagja jóságosan megosztott egy scriptet a saját klántagjaival - amiért természetesen leborulunk emberi nagysága előtt.

Nem érzi úgy a support, hogy az lett volna a korrekt, ha a script javított változatáig support-fiókokból álló klánban tesztelik, és amíg mindenki által el nem érhető, addig nem engedik használni? Nem érzi úgy a support, hogy ezzel a más klánokban játszó játékosok versenyhátrányba kerültek?
 
Fent