Csevegő

DeletedUser17017

Vendég
Nocsak akkor ott megtalálhatjuk Kincskereső Kisködmönt .és a Pál Utcai Fiúkat is ? :D:D:D

A kis Fazekas Misit se hagyjátok ki belőle,és akkor még nem is beszéltem a Lassie kutyáról :D Vajon Mirr-Murr a kandúr ott lesz ,vagy az már a =Esti Mese Hősök=ben fog fellépni ? :D
 

DeletedUser16088

Vendég
és te hol vagy Darky?
még mindig köröz az FBI?

vagy szégyelsz a neveden regelni?
nem csodálom...
szerinted hol a hiba?

rossz kérdés volt, biztosan bennünk!...:)
de örülök hogy itt vagy, nélküled bohóc nélkül maradnánk!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11619

Vendég
Ez a =RegényHősök= klán elég komolynak és szervezettnek tűnik..:D

háát igen . lemásolták a mesehösöket a v valamelyikröl.. ez már lerágott csont.. és ez inkább szerintem hátráltatni fogja öket mindsem elöre hajtani... mert ebböl is látszik, hogy nem tudnak semmit se ujitani. hanem ami egyszer valakinek bejött azzal próbálnak elöre törni:). ebben lenne a szervezetség?
- nem akarom bántani öket, mert alig ismerek közölük valakit is...de ha hatásosat akartak volna csinálni. akkor valami ütöset találtak volna ki...igy nekem csak lerágott csontnak tünik a dolog ...de hajrá...

-szerintem egyik klán se mondhatja el hogy szervezett lenne....a mi szervezetségünket is a szerver döntötte el..rokival,majnem egy éve nem beszéltünk,..és tessék szomszédok lettünk:),és kb 15 ilyen van még akikkel v3.v6 ota ismerjük egymást ..egy kontira dobott le a szerver.....akkor most mondjam , hogy a NEO ..szervezett klán?...dehogy is..csupán egymásra taltunk.és játszunk egy jot mind régebb is
 

DeletedUser

Vendég
háát igen . lemásolták a mesehösöket a v valamelyikröl.. ez már lerágott csont.. és ez inkább szerintem hátráltatni fogja öket mindsem elöre hajtani... mert ebböl is látszik, hogy nem tudnak semmit se ujitani. hanem ami egyszer valakinek bejött azzal próbálnak elöre törni:). ebben lenne a szervezetség?
- nem akarom bántani öket, mert alig ismerek közölük valakit is...de ha hatásosat akartak volna csinálni. akkor valami ütöset találtak volna ki...igy nekem csak lerágott csontnak tünik a dolog ...de hajrá...

-szerintem egyik klán se mondhatja el hogy szervezett lenne....a mi szervezetségünket is a szerver döntötte el..rokival,majnem egy éve nem beszéltünk,..és tessék szomszédok lettünk:),és kb 15 ilyen van még akikkel v3.v6 ota ismerjük egymást ..egy kontira dobott le a szerver.....akkor most mondjam , hogy a NEO ..szervezett klán?...dehogy is..csupán egymásra taltunk.és játszunk egy jot mind régebb is

Nem akarlak elszomorítani...de ŐK a mesehősök! :)
 

DeletedUser17213

Vendég
Nem ismerem őket, de hallottam hogyan nyerték meg v13....
Elején leszöviztek minden topos klánnal, szépen fejlődtek majd mikor megerősödtek egyesével bontották a szöviket.
Vajon v22 is ez lesz? o_O
 

DeletedUser

Vendég
Nem ismerem őket, de hallottam hogyan nyerték meg v13....
Elején leszöviztek minden topos klánnal, szépen fejlődtek majd mikor megerősödtek egyesével bontották a szöviket.
Vajon v22 is ez lesz? o_O

Egy újabb "okostojás" .
Ennyi lenne a titok?

Ohh My God.
Nem fecsegsz te túl sokat,és főleg feleslegesen?
 

DeletedUser17213

Vendég
Süsü túl sokat képzelsz magadról:)
Az infó meg biztos egy tag mondta szóval húzd vissza a farkincádat...
 

DeletedUser17213

Vendég
Igen, a véleményem megvan rólatok és nem alaptalan szóval hol van a próbléma?
Most mindenkit felfogtok hívni fórumra mert van itt egy gonosz player aki csúnyát mondott a "hősökre"
Ne bántástok szegény nont, már visszavonultam xD
 

DeletedUser10217

Vendég
háát igen . lemásolták a mesehösöket a v valamelyikröl.. ez már lerágott csont.. és ez inkább szerintem hátráltatni fogja öket mindsem elöre hajtani... mert ebböl is látszik, hogy nem tudnak semmit se ujitani. hanem ami egyszer valakinek bejött azzal próbálnak elöre törni:). ebben lenne a szervezetség?
- nem akarom bántani öket, mert alig ismerek közölük valakit is...de ha hatásosat akartak volna csinálni. akkor valami ütöset találtak volna ki...igy nekem csak lerágott csontnak tünik a dolog ...de hajrá...

Nem tudom ki vagy, de valami giga...mega...terra....OKOSTOJÁS lehetsz, és feltételezéseket kezelsz tényként :)

Ha mi úgy döntünk hogy nem =MeseHősök=ként indulunk, akkor az csak a tematika koppintása lehet... saját magunkról? :D
Miből gondolod, hogy a regényhősnevű tagok nem rejthetik Süsüt, Shrekket, engem, vagy a győztes csapat 60-70%-át... a v13-as egykori ellenfeleket, vagy más játékosokat...?
 

DeletedUser10217

Vendég
Nem ismerem őket, de hallottam hogyan nyerték meg v13....
Elején leszöviztek minden topos klánnal, szépen fejlődtek majd mikor megerősödtek egyesével bontották a szöviket.
Vajon v22 is ez lesz? o_O

EMBER, Te melyik játékot játszod?
Szövetségesként kellene a végén ücsörögni minden klánnal, és várni, hogy a 30%-40%-okkal pár éven belül nyerjünk V1 módra, barbárosodásokkal?
Játszottál már komolyabb klánban? Vagy legalább követted a szervergyőztes klánok politikáját?
A végén a szövetségesek vagy összeolvadnak, vagy háborúba kezdenek...Másképp hogy nyernél?
Világbéke csak szerverzárás után van! :)
 

DeletedUser17213

Vendég
Ajjaj, egy nagy tudású ember van köztünk, megadom magam....
Bocs, csak 100 speedet nyertem meg VB 2. lettem még anno csapattal, de csak egy noob vagyok jól látod:)
Épp az ilyenek miatt nem megyek normál világra mint ti. Annak mi értelme, hogy játék elején szövetség mindenkivel szépen farmolgattok húzzátok sereget foglaltok pár falut majd egyesével bontjátok a szövit míg a többi "szövetségessel" jópofiztok és egyesével leveritek őket.
Nyertetek egy szerót, grat, de azt is nézzük meg hogyan....
Tipikus magyar mentalitás.
Nem azért vagytok itt hogy egy jót harcoljatok esetleg méltóan elbukjatok hanem hogy nyerjetek egy szerót VALAHOGY és attól ti lesztek a ****agyerekek.
Vicc az egész,a kh már nem a régi v11 után lett ****....

Jöhetnek az "oltások" xD
 

DeletedUser10217

Vendég
Nem kell a rizsa saját magadról, nem érdekel...A Speed és a normál világok közt is akkora a különbség, mintha a classicot a casuallal hasonlítanánk össze:
Klánháború, csak szinte teljesen más...
Én meg szervert nyertem, most írom le először, de csak mert te vagy a szuperhős, aki 100-szor 2-3 órás köröket nyert meg... Nyerj csak speedeket, nekem nem világom az a verziója a játéknak, de talán 300-400 speed "kitesz egy rendes világot".
Nem sértegetni akarlak téged, vagy dicsekedni a győzelemmel, csupán úgy éreztem, hogy kommentálnom kell, mint rendszeres fórum olvasó...
[SPOIL]
Annak mi értelme, hogy játék elején szövetség mindenkivel szépen farmolgattok húzzátok sereget foglaltok pár falut majd egyesével bontjátok a szövit míg a többi "szövetségessel" jópofiztok és egyesével leveritek őket.
Nyertetek egy szerót, grat, de azt is nézzük meg hogyan....
Tipikus magyar mentalitás.
Nem azért vagytok itt hogy egy jót harcoljatok esetleg méltóan elbukjatok hanem hogy nyerjetek egy szerót VALAHOGY és attól ti lesztek a ****agyerekek.
[/SPOIL]
MESÉLD EL KÉRLEK, SZERINTED HOGY NYERHET EGY KLÁN?
CSAK A BUKÁS LEHET TISZTESSÉGES? MI SZÁMÍT EGYÁLTALÁN TISZTESSÉGESNEK?
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Nonstop, én nem dicsekednék a speed győzelemmel egy olyan kllánnak aminek egyik vezére Monesz...
 

DeletedUser10217

Vendég
Nonstop, én nem dicsekednék a speed győzelemmel egy olyan kllánnak aminek egyik vezére Monesz...

Jól megcsavartad... :)
1. Speeden nem volt Monesz vezér
2. az =MH= V13-on volt :)

Ámde értem mit szerettél volna mondani, és teljesen igazad van.:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17213

Vendég
Figyelj, minden normál világon játszó ezt mondja.
Annyi a különbség hogy speed sokkal gyorsabb, ugyan úgy vannak scriptek(sajnos) stb.
Amúgy meg nem csak 2-3 órás körök vannak, van 3-4 napos, de arra menjen az akinek 2 anyja van xD
Elmondom neked anno speedet nehezebb volt nyerni mint normál világot:)
Mikor még regele, kandurka, kolcsár, lord, play, dark tolta. Most már tényleg könnyű, van 2-3jó és kész, meg ott van a discotx família xD
Én se akarlak leszólni mert nem könnyű világot nyerni, viszont speednél a tudás számított. Normál világon meg 2-3an viszitek accot és kész, 0-24 nem olyan nehéz:)


Régen voltam pár világon ott megvolt ki melyik klánba van, ki kinek szövetségese stb....
Most meg mi van? Játékosok úgy vándorolnak egyik klánból másikba mintha fizetnének érte nekik.
Csak pár eltökélt játékos van akik nem adják fel az elvüket, sajnos ők nagyon kevesen vannak.....
Inkább veszítsek el egy világot komoly csatákban minthogy kék tengerben ússzak majd kihasználva az adandó pillanatot leverjem a "szövetségeseim".
Világot sokféleképpen lehet nyerni, ha valakinek csak az számít hogy nyerjen bármilyen módon azt csak sajnálni tudom.
Ez egy játék, a legtöbben kikapcsolódni jönnek ide viszont egyre több a gerinctelen ember amit én nem szeretek:)
 

DeletedUser

Vendég
Próbálom eloffolni a témát...

Azért izgalmas világ lesz ez, vannak itt jó játékosok bőven ahogy nézem.

Mindenkinek jó game-t kívánok.
Már az első foglalás is megvolt, szal indul a mandula, tessék kapaszkodni! :)
 

DeletedUser17213

Vendég
Jól megcsavartad... :)
1. Speeden nem volt Monesz vezér
2. az =MH= V13-on volt :)

Ámde értem mit szerettél volna mondani, és teljesen igazad van.:)


A kettőt nem lehet összehasonlítani, az egyik speed VB a másik egy magyar szeró...
Nem becsülöm le a győzelmeteket, de azért nagy különbség van a 2 között ilyen szempontból:)
 

DeletedUser17213

Vendég
Próbálom eloffolni a témát...

Azért izgalmas világ lesz ez, vannak itt jó játékosok bőven ahogy nézem.

Mindenkinek jó game-t kívánok.
Már az első foglalás is megvolt, szal indul a mandula, tessék kapaszkodni! :)


Ebben egyetértünk:)
A játékkal foglalkozzunk, vagyis ti xD
 
Fent