Csevegő

DeletedUser

Vendég
25 nem engedélyezett script használatával hidd el, meg fog.
Azt szeretném kérdezni,hogy lehet bármilyen scriptet használni akkor a világon,mert hogy a fórumon nincs fent egy sem?
Ezek szerint jelenleg minden script illegális?
Vagy csak valami technikai probléma adódott?(Ha igen meddig tart a szervíz?)
Ha nem akkor miért tünt el minden?
Az ID-s script várhatóan mikor kerül forgalomba?


(Remélem a válasz nem halálos fenyegetés lesz,mint legutóbb a scriptekkel kapcsolatos válasz :D)
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,
én azt is szeretném megtudni a felettem lévő kérdésen kívűl, hogy miért nem kapunk napok óta választ erre az egyszerű kérdésre.
Legális-e bármilyen scriptet használni annak ellenére,hogy a topic megszűnt létezni itt a fórumon?
Mert ha nem, akkor ugyebár nem csak a v22-t érinti, hanem az egész klánháborút.

Ha nem tudtok rá érdemben felelni, akkor kérlek irányítsatok ahhoz, aki képes válaszolni nekünk.Talán az inno gamesnek kell írjak ez ügyben? Ha igen,nem gond..csak szereténk mielőbb tudni.:)


Tisztelettel várom a választ bármely support tagtól.


Köszönöm.:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ehhez az egészhez csak annyit fűznék, hogy úgy gondolom, színház volt egyszerűen ez a kavalkád.

Aki kicsit is átlát a szitán, az láthatja, hogy ez nem a fent említett scriptről szólt. Ha valaki nem szerepel a V22-n, akkor is megtudja nézni staton, hogy ez a kavarás mi is valójában. Én is ezt tettem.
A mesések túlnyomórészt a K44es kontinensen, az ODA pedig a K54-es kontinensen helyezkedik el. - és csak 5 foglalás volt a másik oldal felé 4 hónap alatt?:) Nyilvánvaló, hogy szövetségesek és most fognak bontani, vagy már csak szövetségesek voltak.
Az is ezt bizonyítja, hogy érdekes módon, egyik sem foglalt egy jó darabig a "másik kontinensén" és egy két hete a stat szerint már ez is megváltozott. Jelenleg készülnek fel láthatólag a háborúra mind a valós fronton, mind pedig itt például a külső fórumon, hogy a másik folyamatos jelentgetéséhez megfelelő táptalajt teremtsenek és lehessen majd erre az "esetre" hivatkozni ha a support nem a kedvükre ítél. Másrészt pedig a laikusok számára elültessék a bogarat, hogy az ODA és a support összejátszik.
Tipikus hozzáállás. Csinálta már ezt a mese klán, még anno a V7-es szerveren, a VHL ellen. Persze nem néztem utána tüzetesen, hogy a két világ vezérkara és taglistája között mennyi a hasonlóság, de meglepne ha nagy arányban nem ugyanaz lenne minimum a vezérkar. Viszont persze lehetséges, hogy semmi köze a két klánnak egymáshoz és én is csak egyszerűen koholt vádakkal álltam elő, ahogy néhányan ezt tették már előttem. Akkor viszont bocsánat, a sok hozzászólás olvasástól biztosan rám ragadt ez a fajta viselkedés:))

Nem egy mesés elmondta ezen a fórumon, hogy "ő nem programozó", "nem láthatták ezt a scriptet, milyen dolog ez?", mégis úgy beszélnek róla, minthogyha teljesen elemezték, kipróbálták volna, értenének hozzá. Pedig ezek hiányában nem tudom mi más lehetne a magyarázat erre az egészre, minthogy csak a kavarást szerették volna elérni.
Végül még is kibújt a szög a zsákból. A support elmondta, hogy ez a script saját adatokkal dolgozik. Ahogy én értelmeztem, a tagok az ID topicban folyamatosan gyűjtik az ID-t amint elindítanak egy támadást, a script pedig csak ezeket összegzi. Magyarán szólva nem folyamatosan működő dologról van szó, hanem csak akkor működik megfelelően a script ha éjjel-nappal folyamatosan írják az ID-ket, ami több száz hozzászólás csak egyetlen(!) nap. Ha pedig valamelyik klán képes ezt napról napra folyamatosan csinálni, akkor kalapom előttük, de azt ne várja már senki, hogy a másik munkájával aratja le majd a gyümölcsöt.
Nem beszélve arról, hogy a support elmondta, dolgoznak a mindenki számára elérhető scripten. - Csak jött a tipikus magyar hozzáállás, hogy "add meg Uram de mán", illetve ha megdöglött a tehenem, dögöljön meg a szomszédé is. Ha pedig végre megdöglött, miért nem döglött meg hamarabb? Semmi sem jó csak az áldozat szerepét játszani, ja és persze végül Sajtmacska korábbi hozzászólására alapozva, úgy tűnik nem (csak) az ODA szája tejfölös , mert az RH "25 nem engedélyezett scripttel rendelkezik". :)))

Szóval én azt ajánlanám mindenkinek, mielőtt oldalakon keresztül farkast kiált, megkövezné a supportot, nézzen egy kicsit utána a dolgoknak, és ne hagyjuk, hogy néhány egyén ilyen könnyen befolyásoljon minket.
 

DeletedUser

Vendég
[COLOR="#6363300"] aki írta beküldte, hogy ezt csinálta és használhatja e a klánja. Mivel nem hajtott végre tiltott műveletet, így engedélyezve lett a használata TESZTELÉST KÖVETŐEN, melyet az erre a célra létrehozott TESZT FIÓKBAN végeztünk. (A tesztelés során a táblába került ID-ket törölte a karbantartója.)[/COLOR]

Köszi a választ,végre vmi kézzel foghatót is olvasni lehet ezzel kapcsolatban.
Már csak azt nem értem (segíts kérlek),hogyha megírták,engedélyezve lett a használata,akkor miért maradt/hatott ez "berkeken belül"?
Itt folyton az van szajkózva,hogy mennyivel fejlettebbek a külföldi nemzetek,mert segítik országon belül egymást,hogy kiegyensúlyozott legyen a játék,ne a scriptek okozta előnyökkel nyerjen valaki,mert ők megosztják mi meg nem.
Na most itt a nem osztjuk meg,hanem titokban használjuk esete áll fenn ezek szerint,ha ez már engedélyezve lett.

Továbbá az érdekelne,ez már kicsit más téma,hogy ez eddig legális és fórumon lévő scriptek miért lettek törölve,meddig lesz törölve (ideiglenesen tudom)?
 

DeletedUser

Vendég
em beszélve arról, hogy a support elmondta, dolgoznak a mindenki számára elérhető scripten. - Csak jött a tipikus magyar hozzáállás, hogy "add meg Uram de mán"

szerintem meg egy játékban ahol elvileg egyenlő esélyekkel indulna mindenki, mindent úgy a "mindenki vagy senki" alapon kéne intézni (félreértések végett a pf meg egyéb más dolgokra nem értem, ez most nem tartozik ide...)


lassan szerintem nagyon érik egy levél a németek felé, nem mondok semmit de a support az évek alatt nem változott, értem ezalatt a korruptságot, de inkább neveket nem említenék, mert abból balhé lenne...




ui. bann-t kérnék ezért a hsz-ért, vállalom a sajátónyilvánosságot :)


még annyival egészíteném ki a hsz-t, h. a scriptes téma zárásával egyet értek ez a "mindenki vagy SENKI" alap.
csak pl. akinek le vannak mentve a scriptek txt-be az annál megint ott a vor.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Elefánt, nálad a mindenki által ismert..Elefánt a porcelánboltban esete áll fenn...ráadásul teljesen rosszul látod a dolgokat! :)
Több mint egy hónapig használták a scriptet..amit csak ők használhattak, ez az időintervallum gondolom nem esik bele az adj uram de rögtön-be..( olyat is suttognak, h v16 óta használják..de ezt én nem tudhatom ugyebár..:) )

A supportot pedig még mindig senki nem bántotta, mindenki elismeri a munkájukat.

Senki nem akar senkit befolyásolni ügyvédúr..ez esetben nincs szükség védőbeszédre.:)
 

DeletedUser9324

Vendég
Sziasztok!

Elég rég jártam itt, vajon miért...

A világgal kapcsolatban nincsen szó semmiről, csak nyavajogtok a scriptek miatt, ami nem is lenne gond, csak ugye nem ebben a topikban. Ha meg ezt valaki szóvá teszi, még ti vagytok megsértődve:)

Az ODA klánban lévő "scriptíró" support felügyelet alatt végzi a munkáját, és az, h ezáltal előnyre tenne szert, nem tudom, honnan vettétek...

Lesz szó a világról is, vagy itt folytatjátok az OFF-olást?
 

DeletedUser14641

Vendég
Több mint egy hónapig használták a scriptet..amit csak ők használhattak, ez az időintervallum gondolom nem esik bele az adj uram de rögtön-be..( olyat is suttognak, h v16 óta használják..de ezt én nem tudhatom ugyebár..:) )

Ez mekkora mese (hogy a lehető legszebben fejezzem ki magam)... Szerinted a pletyka, ami így is széjjelhordta a script hírét hetek alatt (mit hetek, napok alatt) nem terjedt volna el már V16 idején? :D Ugyan már, ne keltsük a feszkót, a script alig néhány hetes, ráadást' az elején nem is működött normálisan, csak gyűjtögetésre volt jó!
 

DeletedUser

Vendég
Túl van már ragozva,
a beírásodra pedig nem reagálnék pedig lenne mit.
 

DeletedUser

Vendég
Utólag is Kellemes Karácsonyt kívánok Mindenkinek!

Egy valakinek küldtem is ajándékot v22n, bár nem érdemelte meg, sőt!
dec 25,2013 07:50 Átadás -100 to: evike20
Szerintem Ő és én tudjuk csak ketten, hogy anno, hogyan is került hozzám az a 100 prémium pont. Soha nem gondoltam, hogy vannak még a világon ennyire gerinctelen emberek! Ja de... InvasiOnnal szép párt alkotnátok:)

Bár a mai napig nem értem, hogy ha valaki alaptalanul (a support körlevele szerintem tisztázta az ügyet) vádaskodik, x száz embernek küld engem minősítő privát levelet, amelyben csak hogy rossz híremet keltse tolvajnak nevez, az egyáltalán mit kereshet ebben a játékban?! Bár minden bizonnyal én látom rosszul a v22es világunk dolgait!:)
Nem is rágódnék tovább ezen a dolgon, csak hát ugye nem mindenki szőke és felejt olyan gyorsan... :)

Engedjétek meg, hogy ezúton kívánjak Minden Kedves Klánháború Játékosnak és Support Team Tagnak Békés, Boldog és Sikerekben Gazdag Új Esztendőt is!

Üdvözlettel: Fülike1973
 

DeletedUser16088

Vendég
sőt...
suppi igazolta hogy tolvaj vagy, ezt küldtem meg a klánodnak, veled nem lehetett tárgyalni,
a helyettesitést sem adtad senkinek, hogy megnézze a prémium logodat...

szerencsétlen...saját magadat nyirtad ki

üdv...

ne keress többet, a hozzád hasónlókra nincs szükségem
 

DeletedUser17487

Vendég
hiába...evike nem változik :)
a stílusa ugyanolyan mint anno a 15-ös világon....lehengerlő.
nehézlovas támadó falvak gyártása helyett illemtan leckékre kéne már eljárni;-)
 

DeletedUser16088

Vendég
nem hiszem hogy kérdeztelek, ha már belejártatod grat neked is!
lehet nálad mindennapos megszokott dolog a lopás szó nélkül, sajnálom...nálunk el elfogadhatatlan

gondolom ebben sem értünk egyet, mindegy...

ha átállok a sötét oldalra, te leszel az első akitől tanácsot kérek!

csákó
 

DeletedUser

Vendég
sőt...
suppi igazolta hogy tolvaj vagy, ezt küldtem meg a klánodnak, veled nem lehetett tárgyalni,
a helyettesitést sem adtad senkinek, hogy megnézze a prémium logodat...

szerencsétlen...saját magadat nyirtad ki

üdv...

ne keress többet, a hozzád hasónlókra nincs szükségem

Tényleg! Akkor magyarázd már meg nekem, hogy a jelszavad nélkül, hogy tudtam magamnak pp-t átküldeni?
Te csak egy kavarógép vagy, bezzeg arra jó voltam, hogy vigyem nap mint nap az accodat heteken át! Érdekes rendszergazda létedre csak napi 5órát tudsz online lenni?! Utána mikor meg már nem voltam a hasznodra, akkor meg jössz az ilyen meséiddel, nevetséges vagy!
Nem tagadtam, hogy küldtél nekem pp-t... de te se tagadd, hogy vissza is adtam!
 

DeletedUser

Vendég
Ez mekkora mese (hogy a lehető legszebben fejezzem ki magam)... Szerinted a pletyka, ami így is széjjelhordta a script hírét hetek alatt (mit hetek, napok alatt) nem terjedt volna el már V16 idején? :D Ugyan már, ne keltsük a feszkót, a script alig néhány hetes, ráadást' az elején nem is működött normálisan, csak gyűjtögetésre volt jó!

Használték hát már v16on is, csak egy szűkebb csoport! De már világokkal hamarabb is használták sokan azt a scriptet illetve nem azt hanem egy kicsit másabbat!
 

DeletedUser16088

Vendég
Tényleg! Akkor magyarázd már meg nekem, hogy a jelszavad nélkül, hogy tudtam magamnak pp-t átküldeni?
Te csak egy kavarógép vagy, bezzeg arra jó voltam, hogy vigyem nap mint nap az accodat heteken át! Érdekes rendszergazda létedre csak napi 5órát tudsz online lenni?! Utána mikor meg már nem voltam a hasznodra, akkor meg jössz az ilyen meséiddel, nevetséges vagy!
Nem tagadtam, hogy küldtél nekem pp-t... de te se tagadd, hogy vissza is adtam!

te pedig csak egy szimpla tolvaj, teszek rá mivel védekezel, a bizonyitékokat elküldtem a volt klánodnak, igazat adtak nekem veled szemben, pedig roppant elfogultak voltak...akkor?
support is igazolta adatokkal, akkor ki a kavarógép enyvezkezü?
visszakaptam a PP-t, nem tagadtam sosem, de ettől még tolvaj maradsz!

amiben tagadtad a PP átutalást és mindent,azt a leveledet is átküldtem nekik!:) még hazudni sem tudsz...:)

helyettesités:

pont ezért tudtál lenyulni, voltam olyan balga, tulságosan biztam benned, a jelszavamat is megadtam...
amugy 3-an folyamatosan kereszbehelyettesitettük egymást, emlékszel?
igy heteken át én is helyettesitettelek, amikor tudtalak,
elfogytak az "érvek"? vagdalózol hülyeségekkel?

szánalmas vagy
 

DeletedUser12844

Vendég
Füli, hagyjad... nem éri meg vitatkozni vele...

Akkor is hittünk neked, most is hiszünk... ennyi
mondhat amit akar
 

DeletedUser

Vendég
Mielőtt jönne a hsz, hogy miért szólok bele ha semmi közöm hozzá, akkor csak annyit hozzá, egy ez nyílvános fórum.

Én úgy tudom, sőt minden lehető legalkalmasabb helyen a supportok hírdetik, hogy ha valaki megadja a jelszavát valakinek, az magára vessen és igazuk van, miért nyomozgassanak ők, ha van aki olyan balga, megadja a jelszavát valakinek.

Ez olyan, hogy ha megadod a bankkártyád pinkódját, aztán a bankot hibáztatod (hozzá teszem itt a bankkártyáddal együtt adtad oda, hiszen mindenféle keresztbehelyettesítésről beszélsz)

de nem is ez az érdekes,
én nem igazán tudok olyan okról, ami indokolhatja a jelszó kiadást, ha csak nem duál fiókról van szó, mi a fenéért adtad ki a jelszavad?
Multika?

bocsika
 
Fent