Csevegő

DeletedUser17487

Vendég
nem hiszem hogy kérdeztelek, ha már belejártatod grat neked is!
lehet nálad mindennapos megszokott dolog a lopás szó nélkül, sajnálom...nálunk el elfogadhatatlan

gondolom ebben sem értünk egyet, mindegy...

ha átállok a sötét oldalra, te leszel az első akitől tanácsot kérek!

csákó

pont ezért tudtál lenyulni, voltam olyan balga, tulságosan biztam benned, a jelszavamat is megadtam...
amugy 3-an folyamatosan kereszbehelyettesitettük egymást, emlékszel?
igy heteken át én is helyettesitettelek, amikor tudtalak,
elfogytak az "érvek"? vagdalózol hülyeségekkel?

szánalmas vagy



§1) Egy felhasználói fiók játékosonként

Szabályzat:
§1) Egy felhasználói fiók játékosonként
# Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, kivéve a fiók-helyettesítőé. Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Másodfiók vitele tilos.

* Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott. Ha egy másik játékos megadja neked a jelszavát, azonnal jelentened kell, különben saját fiókod kerül zárolás alá.


Feketén -fehéren le van írva hogy csaltál.
És még van képed másokat letolvajozni.
Milyen sötét oldal ? Miről beszélsz ? A tény és a valóság az hogy csaltál ,megszegted a No.1. Számú játékszabályt a legnagyobbat ebben a játékban és még van képed feljönni ide és másokat megrágalmazni.
Itt már a jelszó kiadása miatt ki kellett volna hogy zárjanak a játékból nem is értem miért nem tették meg .
De inkább nem is akarom megtudni
 

DeletedUser16088

Vendég
Füli, hagyjad... nem éri meg vitatkozni vele...

Akkor is hittünk neked, most is hiszünk... ennyi
mondhat amit akar

nem vita kérdése, feketén fehéren bizonyitva lett, de gondolom az nem érdekel, kicsit sem vagy elfogult...
ha egy családtagod esik áldozattá, akkor is ez a hozzáállásod?

akkor hajrá!
 

DeletedUser16088

Vendég
Ez olyan, hogy ha megadod a bankkártyád pinkódját, aztán a bankot hibáztatod (hozzá teszem itt a bankkártyáddal együtt adtad oda, hiszen mindenféle keresztbehelyettesítésről beszélsz)

Multika?

bocsika

nem a "bank" lett hibáztatva

okoska?
 

DeletedUser16088

Vendég
§1) Egy felhasználói fiók játékosonként


És még van képed másokat letolvajozni.


miután a lopás ténye bizonyitást nyert, igen

van képed a bünözők pártjára állni?

remélem ezzel egyedül vagy, sajnálom hogy ez a mentalitásod, gondolom nem kell kérdeznem a társadalmi hovatartozásodat,
ez a te utad
 

DeletedUser

Vendég
Mielőtt jönne a hsz, hogy miért szólok bele ha semmi közöm hozzá, akkor csak annyit hozzá, egy ez nyílvános fórum.

Én úgy tudom, sőt minden lehető legalkalmasabb helyen a supportok hírdetik, hogy ha valaki megadja a jelszavát valakinek, az magára vessen és igazuk van, miért nyomozgassanak ők, ha van aki olyan balga, megadja a jelszavát valakinek.

Ez olyan, hogy ha megadod a bankkártyád pinkódját, aztán a bankot hibáztatod (hozzá teszem itt a bankkártyáddal együtt adtad oda, hiszen mindenféle keresztbehelyettesítésről beszélsz)

de nem is ez az érdekes,
én nem igazán tudok olyan okról, ami indokolhatja a jelszó kiadást, ha csak nem duál fiókról van szó, mi a fenéért adtad ki a jelszavad?
Multika?

bocsika

Nekem ugyan soha nem adta meg a jelszavát, miért is tette volna? Tényleg Évike, miért is adtad meg nekem a jelszavad? Ha már azt állítod megadtad! Összekeversz Taaa cimboráddal szerintem, nem lehet neki adtad meg a jelszavad?
Rossz lehet neked, hogy össze-vissza kell folyamatosan valótlanságokat állítanod, nem fárasztó? Nem zavarodsz néha bele? :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16088

Vendég
most buktattad le magad:) valóban neki adtam meg,
és te pofátlanul beleolvastál a levelezésünkbe, erről tudtam, csak nem feltételeztem, hogy ezzel is visszaélsz, tévedtem...

a "valótlanságok": dokumentumok és suppi igazolása, hogy a PP átutalás pillanatában a fiokom nálad volt, a bejelentkezés a te korábbi IP cimedről, a PP a te számládra került, mi kell ennél több?

ezeket mind megküldtem volt vezető társadnak, aki szintén elfogult volt veled szemben, de kénytelen volt igazat adni nekem

s már rég bannolva lennék "letolvajozásért", ha nem lenne igazam...

vergődj még tolvaj...:)

.......................................................................................

"Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!"

/by Nagy Feró/
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
miért itt vitatjátok meg?

amit eleve nem értek

pp-t számlára?



az account 2013.10.14.-től duál, társam:

Taaa


még én is leszűröm,hogy az a Taa tudja a fiók jelszavát,ha már dual társ

Jordan: minek neked más pp-je? úgy tudom nem szorulsz rá:)
 

DeletedUser12844

Vendég
Jézus.... ezt olvasva most jót mosolyogtam, a közepénél meg megáltam 1 et nevetni :D
milyen hülyeségeket ír ez itt össze :) jó hogy nem már az egész ACE nevében beszél......
 

DeletedUser

Vendég
helyettesités:

pont ezért tudtál lenyulni, voltam olyan balga, tulságosan biztam benned, a jelszavamat is megadtam...
.....

szánalmas vagy

§1) Egy felhasználói fiók játékosonként

Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, kivéve a fiók-helyettesítőé. Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Másodfiók vitele tilos, még aktív internetmegosztással is.

helyedben csendben lennék, mert helyettesítéshez nem kell a jelszavat megadni, sőt tilos !!!!!!!!
 

DeletedUser

Vendég
te pedig csak egy szimpla tolvaj, teszek rá mivel védekezel, a bizonyitékokat elküldtem a volt klánodnak, igazat adtak nekem veled szemben, pedig roppant elfogultak voltak...akkor?
support is igazolta adatokkal, akkor ki a kavarógép enyvezkezü?
visszakaptam a PP-t, nem tagadtam sosem, de ettől még tolvaj maradsz!

amiben tagadtad a PP átutalást és mindent,azt a leveledet is átküldtem nekik!:) még hazudni sem tudsz...:)

helyettesités:

pont ezért tudtál lenyulni, voltam olyan balga, tulságosan biztam benned, a jelszavamat is megadtam..
amugy 3-an folyamatosan kereszbehelyettesitettük egymást, emlékszel?
igy heteken át én is helyettesitettelek, amikor tudtalak,
elfogytak az "érvek"? vagdalózol hülyeségekkel?

szánalmas vagy

Ejj evike,ejj support!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser16088

Vendég
valóban hibáztam és vétettem amikor megbiztam valakiben...

látom, csak ez érdekel benneteket...
ez valóban nagyobb bün mint a lopás!:)))

hogy az egyik társad tolvaj, szót sem érdemel, ez a környezetedben természetes és megszokott dolog?

ejj süsü
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem az én társam,a tied.
A KH szabályait értelmzve pedig teljesen mindegy ki lopott meg kit.
A jelszódat TE adtad ki,és ezért kizárás járna.
Úgy látszik Te vagy a kivétel ami erősiti a szabályt.
 

DeletedUser16088

Vendég
nem csalódtam benned, csak azt keresed, hogy hogyan köthetsz belém...

jó legyél!
 

DeletedUser14775

Vendég
De csak azert mert kulsos vagyok es nem mondhatod hogy elfogult lennek


most buktattad le magad:) valóban neki adtam meg,

vergődj még tolvaj...:)

.......................................................................................

"Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!"

/by Nagy Feró/

Szerintem ne eroltesd tovabb, sajat magaddal kerulsz osszetuzesbe, olvashatod amit irtal.
Az elso es az utolso sor a lenyeges, a tobbi HSZ-t nem masoltam be amiben azt mondod hogy megadtad jelszavadat annak a jatekosnak aki itt nem szerepel, es csak azert nem irom mert halvany lila f...m sincs se egyikrol se a masikrol kik azok.
Feleslegesen porogsz de foleg ezert...

"Mert aki hazudik, az csal, Aki hazudik, az lop, Hazudni, csalni: csúnya dolog!"

/by Nagy Feró/

Azt hiszem te irtad :confused:
 

DeletedUser16088

Vendég
mégegy okostojás, akinek f..ja nincs semmiről, de belepampog...
a helyi kocsmában gondolom te vagy a legiskolázottabb
 

DeletedUser14775

Vendég
Lehet igazad van, ezzel az ertelmi szinvonallal amit te kepviselsz nemlehet felvenni a versenyt.
Csodalkozom rajta hogy nem kaptad meg meg az oszkart azokert az alakitasokert amit itt a kulson tudsz nyujtani, mert jatekon belul ketlem hogy kapnal barmit is a gutan kivul hogy mar megint ki...tak valahonnan.
 

DeletedUser16088

Vendég
tudod, csak azért irok ide, mert néhány agyamentnek ez a legjobb szórakozása, hogy b.sztasson, veled együtt, csak reagálok, igaz nincs értelme...

játékon belül nem találtalak, nem játszol? vagy csak szégyenled az eddigi alakitásod, amiért nevet váltottál?

tudom, ez is magánügy...

mesélj!
mi volt ma a kocsmában?
 

DeletedUser14775

Vendég
Van miert szegyelnem az eddigi alakitasomat, bevallom oszinten a nyomodba nem erhetek :D

A kocsmaba minden jo koszi, mar csak arra lennek kivancsi hogy honnan tudod hogy kocsmaba jarok, nem ertem csak nem ismersz valahonnan :confused:
 

DeletedUser13948

Vendég
Van miert szegyelnem az eddigi alakitasomat, bevallom oszinten a nyomodba nem erhetek :D

A kocsmaba minden jo koszi, mar csak arra lennek kivancsi hogy honnan tudod hogy kocsmaba jarok, nem ertem csak nem ismersz valahonnan :confused:

Biztos ő a pultos :)
 
Fent