Csevegő

DeletedUser14475

Vendég
Véleményem szerint a kérés egyszerű, ne tereljünk.
Mindenki, aki olyan sciptet használ, amit máshonnan szedett, tegye ki ide, leírással. Ennyi volt a Support kérése. A ti ügyetek pedig nyilván intézés alatt áll.

Ezért szerintem várjatok. Ezenkívül: Ha ti kiteszitek, akkor talán az ellenfeleitek is kötelezve lesznek rá.


szerintem ezt a másik accal akartad ideírni.
 

DeletedUser

Vendég
Megkérek minden klántársamat, hogy ne írjon több hozzászólást ez ügyben mert már túlragoztuk, már mi is,
nem kötekedni jöttünk, hanem egyszerű kérdésre egyszerű választ szeretnénk, amit biztosan meg is kapunk.
 

DeletedUser17450

Vendég
Megkérek minden klántársamat, hogy ne írjon több hozzászólást ez ügyben mert már túlragoztuk, már mi is,
nem kötekedni jöttünk, hanem egyszerű kérdésre egyszerű választ szeretnénk, amit biztosan meg is kapunk.

Azért arra kaphatok választ, hogy a kedves társad mire gondolt?
 

DeletedUser

Vendég
Ha nekem szól a kérdés, nem ismerek kőrisfagyalt,
de sztem már csak a hangulat heve beszélt belőle vagy ismer és tudja rólad, hogy több acc-al vagy fent, nekem dunsztom sincs.

Egyet viszont szeretnék kérni, mert a beszélgetés már elment keresztbe, hosszába...

amin elindult a dolog és nem érkezett válasz,
van egy klán aki használhat egy scriptet, ami még "tesztelés" alatt van... (most hogy kii a kitalálója tök mindegy, sokat dolgozott vele, minden elismerésünk a munkájáért, és annak a suppnak is, aki ezt megpróbálja olyan formába önteni, hogy az kitehető legyen, hiszen egy megírt dolgot nehezebb átlátni és módosítani talán, mint az alapokról kezdeni)
viszont nem nem tartjuk korrektnek, hogy ez a dolog megy egy klán részére, a többi ezer játékos meg kárát látja.

tényleg nem szól töbről a dolog, csupán ennyi, ne legyen már egy csoportnak hatalmas előnye "azért mert csak"
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17450

Vendég
Ha nekem szól a kérdés, nem ismerek kőrisfagyalt,
de sztem már csak a hangulat heve beszélt belőle vagy ismer és tudja rólad, hogy több acc-al vagy fent, nekem dunsztom sincs.

Egyet viszont szeretnék kérni, mert a beszélgetés már elment keresztbe, hosszába...

amin elindult a dolog és nem érkezett válasz,
van egy klán aki használhat egy scriptet, ami még "tesztelés" alatt van... (most hogy CNC Dani vagy bárki a kitalálója tök mindegy, sokat dolgozott vele, minden elismerésünk a munkájáért, és annak a suppnak is, aki ezt megpróbálja olyan formába önteni, hogy az kitehető legyen, hiszen egy megírt dolgot nehezebb átlátni és módosítani talán, mint az alapokról kezdeni)
viszont nem nem tartjuk korrektnek, hogy ez a dolog megy egy klán részére, a többi ezer játékos meg kárát látja.

tényleg nem szól töbről a dolog, csupán ennyi, ne legyen már egy csoportnak hatalmas előnye "azért mert csak"

A magam részéről erre nem tudok mit mondani.

Viszont tényleg érdekelne kőris magyarázata, hogy itt mire gondol mint másik acc.:)
 

DeletedUser

Vendég
Aludjunk egyet sztem, mindenkire ráfér, majd a te kérdésedre is biztosan lesz válasz.....
 

DeletedUser13948

Vendég
Igen én is kérdeztem sajtit, hogy hol vannak a scriptek... az illetőhöz küldött, aki ebben tud segíteni.:D Vagyis ahhoz a játékoshoz, aki miatt elveszítette egy kezdő pp-s a lehetőséget, hogy szabadon választott scriptekkel harcoljon. Így járt miattad egy klántársam, aki most ölt bele a játékba nem kevés pénzt, de a saját scriptjeimet adom át neki (Amiket a fórumról szedtem). Neki nem megfelelő volt, mert amit én használok, azok a régebbi, tehát kicsit bonyolultabb verzió. Az újat honnan kapom meg? Tőled kedves játékos, aki miatt most elesett a társam a scripttől? Akkor írj nekem egy levelet és add meg a scrpt leírásokat. Akkor is elégedett leszek...

ui: Ez nem sajtinak szólt, hanem annak a girlfighter, vagy warrior vagy kinek.:D


Visszaolvasgattam a témát és valami nagyon szúrta a szememet...TE voltál az, ne vedd sértésnek, de minek kell itt osztanod az észt, már unalmas, mellesleg hiteltelen, világok óta nem mentél milla fölé saját fiókkal, es mindig kiütöttek, sírsz a scriptek miatt, pedig 100 faluig elég sokan el tudnak vandorolni prém nélkül.
A másik, neked az ég világon semmi közöd nincs ehhez a világhoz, inkább gondolkodj azon, hogy húzod ki a saját klánod a gödörből.

Harmadik, ami feltűnt nem sebes meg fáradt még a nyelved, oldalakn keresztül véded, meg istenited a supportot, aztmondod szemelyes ügy, a darkis...hat igaz ha abból ilyen jol kihuztak törleszteni is kell:))

Amúgy csá Shrek mi a helyzet, rá akartam írni skypeon, de nincs gépem :S
 

DeletedUser17450

Vendég
Visszaolvasgattam a témát és valami nagyon szúrta a szememet...TE voltál az, ne vedd sértésnek, de minek kell itt osztanod az észt, már unalmas, mellesleg hiteltelen, világok óta nem mentél milla fölé saját fiókkal, es mindig kiütöttek, sírsz a scriptek miatt, pedig 100 faluig elég sokan el tudnak vandorolni prém nélkül.
A másik, neked az ég világon semmi közöd nincs ehhez a világhoz, inkább gondolkodj azon, hogy húzod ki a saját klánod a gödörből.

Harmadik, ami feltűnt nem sebes meg fáradt még a nyelved, oldalakn keresztül véded, meg istenited a supportot, aztmondod szemelyes ügy, a darkis...hat igaz ha abból ilyen jol kihuztak törleszteni is kell:))

Amúgy csá Shrek mi a helyzet, rá akartam írni skypeon, de nincs gépem :S

Nem láttál minden fiókomat. Max 2-3 fiókot ismersz, de a többit nem.:) Nem ismered a V2-es és V4-es fiókom, de nem is kell tudnod róla.:)

Egyébként pedig a felesleges rágalmaktól kímélj meg kérlek. Gondolom Te is jöttél kampányolni a Support ellen. Szerintem Sajti már alig várja, hogy tőled is kapjon valami olyan fenyegetést, hogy "jobb, ha ügyvédet fogad", vagy amit Darki mondott neki...lsd: személyes, életbeli megfenyegetés. Én láttam azt a Supportnak írt levelél. Természetesen azt nem teszi közzé, mert nem érdeke, de Sajti, Én és azok akik ebben az egészben érintettek látták (mivel Dark volt olyan "okos", hogy kitette Fb-n).

Dark azt mondja: Ő sosem fenyegetett meg senkit. Nem? Akkor hogy is volt az: -"Lemegyünk Piliscsabára és elrendezzük...", Sajtinak meg az ennél is komolyabb fenyegetést.

Te ezeknek a pártját fogod? Akkor Te sem vagy más, mint Dark! Ez pedig a "féreg" kategória, ahogy Dark mondta rám...
 

DeletedUser17450

Vendég
:)

Remélem nem csak én leszek az, aki a kérdéseket nem feszegeti tovább.:) Szórakozni jövünk fel, de a rágalmakra válaszolni kell.:)
 

DeletedUser13948

Vendég
Nem láttál minden fiókomat. Max 2-3 fiókot ismersz, de a többit nem.:) Nem ismered a V2-es és V4-es fiókom, de nem is kell tudnod róla.:)

Egyébként pedig a felesleges rágalmaktól kímélj meg kérlek. Gondolom Te is jöttél kampányolni a Support ellen. Szerintem Sajti már alig várja, hogy tőled is kapjon valami olyan fenyegetést, hogy "jobb, ha ügyvédet fogad", vagy amit Darki mondott neki...lsd: személyes, életbeli megfenyegetés. Én láttam azt a Supportnak írt levelél. Természetesen azt nem teszi közzé, mert nem érdeke, de Sajti, Én és azok akik ebben az egészben érintettek látták (mivel Dark volt olyan "okos", hogy kitette Fb-n).

Dark azt mondja: Ő sosem fenyegetett meg senkit. Nem? Akkor hogy is volt az: -"Lemegyünk Piliscsabára és elrendezzük...", Sajtinak meg az ennél is komolyabb fenyegetést.

Te ezeknek a pártját fogod? Akkor Te sem vagy más, mint Dark! Ez pedig a "féreg" kategória, ahogy Dark mondta rám...


Ismerem a régi fiókjaidat, mert elcsacsogtad skypeon...-.-"
Nem véletlenül, írtam, hogy "világok óta"...szövegértés 1-es ülj le kérlek!

Mellesleg, én nem fogom szidni Sajtot, mert engem már elüldöztek erről a játékról (nem Sajt meg a support, hanem a kegyetlen sok fejlesztés, amik félresikerültel), havonta még visszanézek 1 világra egy-két hétig, megnézem van-e itt valami ismerős és megyek is. :)
Te is tudod, hogy ez már nem klánháború, hanem prémháború az egész, kiment a varázs az egész játéknak.

Ismertem Darkot, téged is ismertelek, ha választanom kellett volna nem álltam volna senki oldalára abban az ügyben, mert annyi kavarás volt benne, egyezzünk meg, semelyikőtök sem volt tiszta, csak valahogy rendet kellett tenni, ennyi volt az egész.

Az a Piliscsabás cucc egész jó, jót nevettem rajta, voltak ennél sokkal komolyabb dolgok, nem csak ilyen gyenge fenyegetések, vagy viccek, amiért tiltanak mostanság.
 

DeletedUser16620

Vendég
sziasztok
fárasztó volt még végig is olvasni.))

Egyet ne felejtsetek el....ez a játék
nem a ti/mi tulajdonunk
mint ahogy az összes ilyen "ingyenes játék"
mégha prémet is fizetünk

a játékot azért tervezték hogy fizessünk
de mindenki maga joga hogy simán játszik vagy pf-el
és legyünk őszinték,,vajon kinek kedvez a játék??
persze hogy annak aki pénzt fizet érte..

sztem ezen kár is vitatkozni

2 nagy csoport van---aki fizet érte.és aki nem
csoporton belül pedig egyenlőeknek kell lenni az esélyeknek((sztem))

azt is el kell fogadni...csak azokat lehessen használni amit a sup átnézett
ha ez egy hét akkor egy hét
addig azokat sztem tiltani kellene mert igy lehet megőrizni a játékesély egyensúlyát

kifejezetten jó volt
engedélyezett scriptel.........
átnézésre váró ......

ha valaki olyat használ ami nincs átnézve,,,nos azzal sérti a játékszabályzatott
hisz a nem engedélyezettekért van bünti.

ha valaki ir ..saját idejéből..stb
akkor vagy válalja érte a kockázatot..vagy beadja a közösbe
nem arról szól hogy itt egy alapjáték...ki mit tud rajta átirni...

hisz ez nem az ő játékja..nem is az enyém.. mi csak csatlakozunk egy játékfelülethez ami nem a miénk

pl ha a tulaj ugy gondolja vége ennek...megteheti?? sztem igen....
a prémfiók pénze más téma


több játékban is játszottam már--de az elv mindütt az...fizess és könnyebbé tesszük a játékodat
ezeket lehet használni-----ha mást használsz kitiltunk
ha NEM TETSZIK..MEHETSZ MÁSHOVA JÁTSZANI

a SUP:
ÉVEK ALATT többször kértek más segítséget....persze, hisz nekik is van életük,..és igen ..nekünk könnyebb bírálni...mint segíteni
tehát vagy megvárjuk csendben amig elintézik,átnézik a dolgokat.....
vagy lehet őket kritizálni...és szópárbajt vívni,idegelni őket
vajon melyikkel segítjü,k hogy nyugiba dolgozhassanak???


viszont a suppnak az esélyegyenlőségre kell törekednie
és itt mindegy hogy vmi nagyon jó vagy csak kicsit jó scriptet kell engedélyeznie

vagy mindenkinek vagy senkinek

mert gondoljatok bele
elkezdünk egy világot..a másik klánnak van ..nekünk nincs
ok...
ki fog akkor ott játszani???
ki fog fizetni ezért pf-et????
és vajon emiatt lesz e elég nyeresége a játék tulajának???

mindig olyanok a szabályok hogy nekik jó legyen

pl...prémium pontok...azokkal..már épületek..zászlók stb
arra ösztökéli a népet hogy fizess


Attila
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok
Mint bal oldalt látszik nem vagyok nagy fórumozó, de mivel a klánunk egyik elismert vezetője tett fel egy kérdést és még kaptam is egy instrukciót, hogy jó lenne ha nézegetném a fórumot ezért elkezdtem olvasgatni e témától kezdve. Érdekes, hogy egy kérdés milyen reakciókat vált ki belőlünk. Sajnos egy ránézésre egyszerű kérdéstől sajnos eljutottunk a személyeskedésig, a buszon való utazásig, de még más világokig is.
Engedjétek meg, hogy én is kicsit elkalandozva mondjam el a véleményemet, mindezt azért, hogy némi hasonlóságokat összevessek. Polgárőr vagyok ezt vállaltam önként társadalmi munkában. Azon kívül, hogy nem kapok érte fizetést még én fizetek érte évente tagdíjat, heti átlag négy órát vagyok szolgálatba. Kezdetben a lakósság nem jó szemmel nézett ránk, aztán lassan ahogy csökkentek a bűncselekmények, lopások, megtisztult a falu környéke a szeméttől, nem kellett a rendezvényekre rendészeket, rendőröket hívni kezdtek tisztelni bennünket, a munkánkat megbecsülni. Mindezt miért írtam, mert a supporterek is önkéntesen csinálják amit csinálnak, ellenszolgáltatás nélkül legalább egy kicsit tisztelni becsülni kellene a munkájukat. Aztán voltam labdarugó játékvezető. Ott is mindig a játékvezető (support) volt a hülye, a másik csapathoz húzott, a másiknak mindent megengedett, és soha nem az a csapat hibázott aki ezeket állította. Itt meg a supporter a másiknak mindent megenged, stb, stb. Aztán elhangzott a buszozás a bérlet – jegy kinek mit szabad. Konkrétan egyiknek sincs előnye, mindketten utazhatnak, ugyan azt a szolgáltatást kapják, csak ha a buszon egy ülőhely van szabadon valószínűleg a bérletes tud oda leülni, mert ő felszáll és leül, míg a jeggyel utazónak a jegyét kezelnie kell. Itt a játékban aki több prémium pontot tud venni ( bérlet ) előnyben van azzal aki kisebb mennyiséget vesz ( jegy), mert olcsóbbra is jön ki és több prémiumszolgáltatást tud igénybe venni. Sajnos mindenkinek más az anyagi helyzete ki bérletet , ki jegyet tud venni, illetve ki több ezer forintért tud egyszerre PP-t venni ki csak pár százért vagy még annyiért sem. Ezt viszont ne vegyük előnynek ott ahol adott a lehetősége az előny megvásárlásának, mert ez nyitott.

Ezek után visszatérve a konkrét esethez, ha én a másik oldalon lennék ( supporter ) akkor talán így csináltam volna……>>>

Mit is mond a szabályzat §10) Botok és scriptek:
„Ha van olyan scripted, amelyik nem szerepel a listán, küldened kell egy levelet a supportnak, hogy ellenőriztesd. Fontos: ezt még a telepítés előtt kell megtenned. Amennyiben a Support elfogadja, akkor kiteszi a listára, és te is szabadon telepítheted. „

tehát első lépcső, hogy valaki megírja scriptet
ha megírta és szerinte jó is és használni szeretné hivatalosan akkor beküldi elfogadásra a supporternek
a supporter átnézi és ha Ő is jónak ítéli akkor elfogadja (ják) és kiteszik a fórumra ahol bárki hozzáfér
ezek után bárki használhatja

……. <<< vagyis ha átnézem és elfogadom akkor kiteszem a fórumra egy esetleges megjegyzéssel, hogy minden klán – játékos csak saját felelősségére használja a script teljes átvizsgálásáig.
Ezután a script írójával – mert aki írta talán gyorsabban megtalál benn dolgokat – felvenném a kapcsolatot és így gyorsabban menne a teljes precíz átvizsgálás.

<<< vagy a teljes átvizsgálásig nem fogadnám el és akkor mivel nincs kinn a fórumon más sem használhatná hivatalosan.

Végül visszatérve magamra és a scriptekre a V13 szervert a PP ért vásárolható előnyökkel és egy aranytallér veretést segítő scripttel végig játszottam
Sajnos ezzel a sok scripttel a játék élvezete teljesen eltűnik mert mint ahogy írta valaki lassan abból áll a játék, hogy napi 2-3 alkalommal egy két percre elég belépni egy két kattintás és a scriptek mindent megcsinálnak

És még egy utolsó gondolat amit anno meccsek elején mindig mondtam, a játékvezetőnek (supporternek) akkor kell beavatkozni a játékba, ha a játékosok szabálytalanságot követnek el. Tehát mielőtt a supportereket szidjuk és esetleg fenyegetjük nézzünk szét saját házunk tájékán, hogy esetleg miért is avatkozott bele a játékba, szerintem ők is inkább üldögélnének kényelmesen a fotelben és néznék a monitort, mint levelezgetni, figyelmeztetni stb –t csinálni. Ők is lehetnek fáradtak, lehet rossz napjuk, és mivel emberek hibázhatnak is akár mint mi játékosok és őket is büntetik, mint minket

Köszi hogy elolvastátok, talán az alapkérdésre is az én nézetemben adtam választ, bár ez csak az én nézetem

További jó játékot és nyugodt hangnemű egymás személyiségét tiszteletben tartó csevegést minden játékos társnak akár klántárs, szövetséges, ellenfél, vagy supporter

csaszi59
 

DeletedUser

Vendég
Jó estét,

ma sem bánom, hogy a kérdés felmerült, úgy gondolom fontos dologról van szó, nem hibáztattunk senkit, mindössze egy jelenségre szerettük volna felhívni a figyelmet, és ezzel kapcsolatban tetünk fel kérdéseket.
A hasonlatnál maradva, minden bizonnyal nem a "játékvezető" hibázott, nem tudhatjuk, hogy a játékosok, vagy esetleg a partjelzők, nyílván ezt más az illetékesek vizsgálják, nem is tisztünk eldönteni.
A lényeg, hoyg ezt a dolgot mindenképp szerettük volna ha normális mederbe kerül, bizonyára fog is.

Mindenkitől elnézést, ha esetleg kicsit emelkedettebb volt a hangulat, már egy hete fel kellett volna tenni kérdést és akkor talán nem gyűrűzött volna idáig.

Továbbra is köszönjük a supporterek áldozatos munkáját, bevallom nem irigylem őket, de kihez fordulhatnánk ha nem hozzájuk?

Részünkről a téma zárható, mert bízunk bene, hogy minden megy a maga normális útján.

Köszönjük.
 
Fent