Csevegő

DeletedUser

Vendég
Üdvözletem mindenkinek!

Önkéntes script moderátorként írok, egyike vagyok azoknak, aki kézbevette a rettegett ID-scriptet, amit csak az ODA használhatott.

Először is:
Zárjuk már le a pletykákat. Ez a script nem csinálja meg helyetted a melót, azon alapul, amit néhány klán amúgy is csinál: ki szokták írni időnként a parancs-ID-kat fórumra, hogy amikor valaki pont nincs fenn, akkor a bejövőit a többiek által gyűjtött ID-k alapján könnyebben bemérje. Ez a technika script nélkül is elérhető, a script mindössze abban segít, hogy a saját klánod által beküldött ID-kat összegyűjti.
NEM fog folyamatosan futni, csak egy több infot nyújtó támadásátnevezőről van szó, ami egyszerűsíti az ID-zást. A klán aktivitásán múlik. Ha egy klán nem törődik vele, és napi 1-2 ID-t küld a közösbe, akkor nem lesz előnye belőle. Ha egy klán gyakran nyomja az ID-scriptet, akkor jobb eséllyel fog mérni bejövőt. Ha senki nem volt fenn éjjel, hogy ID-kat rögzítsen fórumon/ezzel a scripttel, akkor senki sem fog tudni jobban mérni!

Másodszor:
Írtak itt olyat, hogy a script alapjaiban változtatja meg a játékot. Ez sem igaz, volt már hasonló script, TakTimer néven fut néhány ország szerverein, tehát nem is ez az első ilyen script, ami ID-zásra készül. Amit ígérhetünk, hogy ez a script átdolgozás után eggyel barátságosabb lesz a TakTimernél.

Harmadszor:
Az ODA által használt script az ODA kérésére, elősegítve a fair-playt, mostantól nem fog működni nekik egészen az átdolgozásig, nem fognak tudni vele támadást átnevezni, akkor fogják tudni újra használni, amikor mi is közzétesszük a fórumon a hivatalos verziót.

Köszönettel
Kocka
 

DeletedUser14475

Vendég
Köszönöm a választ. Tulajdonképpen ennyit akartunk, ami a harmadik pontban meg lett fogalmazva. A második pont pedig lehet vitatéma (nem veszekedés tárgya, hanem vitáé), amit akár ezen a fórumon is lefojtathatnánk.

Már csak egy kérdésem van: mi van a többi, elfogadott scripttel? Használhatjuk őket, attól függetlenül, hogy nincs kitéve a közös fórumra? vagy esetleg visszakaphatjuk azt a fórumot?
 

DeletedUser

Vendég
Már csak egy kérdésem van: mi van a többi, elfogadott scripttel? Használhatjuk őket, attól függetlenül, hogy nincs kitéve a közös fórumra? vagy esetleg visszakaphatjuk azt a fórumot?

Erre Sajtmacska fog válaszolni.

A vitát azért nem tartom tanácsosnak, mert eddig is félinformációkra volt alapozva az összes érv: volt, aki pl. botot látott a scriptben, pedig tökéletesen ugyanúgy működik, mint a sima átnevező. Nyilván ezt eddig nem tudták az emberek.

Az valóban lehet vitatéma, hogy a script megnehezíti az aktív klánok/szövetségek meglepését, mert kényelmesebb, mint egy ID-fórum. De ha fórum segítségével amúgyis megvalósult hasonlóan ugyanez, ezért nem látjuk akadályát ennek a kényelmesítésnek. Nehezebb meglepni valakit, mint eddig? Nem, mert pl. fiókkezelővel értesülhetünk e-mailben, ha támadás tart felénk, nekem pl. a telefonom éjjel felsikít, ha ilyen történik, kvázi minden script nélkül azonnal tudok ugrani, pusztán fiókkezelővel.

Volt itt egy olyan hozzászólás, hogy előbb-utóbb az lesz a stratégia, hogy kiválasztom, melyik falura megyek, és elfoglalom. Ezzel nagyon mélyen nem értek egyet, önmagában kevés, gondos tervezés is kell hozzá. Én úgy fogom fel a prémium/fiókkezelővel egybekötött kh-zást, hogy igen, az első 10 faluig fogok kattingatni, egyesével, de 300 fölött legyen már elég megmondanom, melyik falumból mi épüljön, mi képződjék benne, stb, és inkább a térképen fogok jobbra-balra tervezgetni, és igen, csak azon akarok eltöprengeni, hogy most erre akarok haladni, Y-alakban próbálok hóangyal-stílusban csapatos befoglalást tervezni, stb, ezekből a falukból ez lesz, ezekből az, stb.

Magánvélemény: én kifejezetten nem kedvelem pl. a tömeges fake alkalmazást. Inkább időzítek fake-eket egyszerre a nukeokkal, ez a script úgysem segít azon, aki kapja. Nem véletlenül léteznek tömeges átnevezők is, nem vagyok egyedül ezzel a véleményemmel. Szerintem nem az ilyen 20000 kardocskával kell ezt a játékot megnyerni, hanem precízen összetett csapatjátékkal. A prémesek amúgyis fölényben vannak a prémnélküliekkel szemben 30 falu fölött. De még egyszer hangsúlyozom, ez az utolsó két bekezdés magánvélemény, azt hivatott reprezentálni, hogy nem mindenki a rosszat látja egy ilyen, az életet kényelmesítő scripten.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Önkéntes script moderátorként írok, egyike vagyok azoknak, aki kézbevette a rettegett ID-scriptet, amit csak az ODA használhatott.

Először is:
Zárjuk már le a pletykákat. Ez a script nem csinálja meg helyetted a melót, azon alapul, amit néhány klán amúgy is csinál: ki szokták írni időnként a parancs-ID-kat fórumra, hogy amikor valaki pont nincs fenn, akkor a bejövőit a többiek által gyűjtött ID-k alapján könnyebben bemérje. Ez a technika script nélkül is elérhető, a script mindössze abban segít, hogy a saját klánod által beküldött ID-kat összegyűjti.
NEM fog folyamatosan futni, csak egy több infot nyújtó támadásátnevezőről van szó, ami egyszerűsíti az ID-zást. A klán aktivitásán múlik. Ha egy klán nem törődik vele, és napi 1-2 ID-t küld a közösbe, akkor nem lesz előnye belőle. Ha egy klán gyakran nyomja az ID-scriptet, akkor jobb eséllyel fog mérni bejövőt. Ha senki nem volt fenn éjjel, hogy ID-kat rögzítsen fórumon/ezzel a scripttel, akkor senki sem fog tudni jobban mérni!


Harmadszor:
Az ODA által használt script az ODA kérésére, elősegítve a fair-playt, mostantól nem fog működni nekik egészen az átdolgozásig, nem fognak tudni vele támadást átnevezni, akkor fogják tudni újra használni, amikor mi is közzétesszük a fórumon a hivatalos verziót.

Tiszteletem!

Az első részhez annyit hozzáfűznék, de ez is csak magánvélemény. Egy klán nem csak full extra aktív tagokból áll, sem vérprofikból... nem mindegy, hogy melyiket támadod. Igenis nagy előnyt ad egy kezdő játékosnak aki pl nem tud ID-t számolni.

Harmadik rész, ez nagyon szép monológ volt, volt amivel talán még egyet is értek. De azért valljuk be, ha a színfalak mögé nézünk, én mint mezei senki... se hírnév, se 10 éves múlt... visszatérve a fair play az lett volna, ha már a legelején nem használják egészen addig, míg ez az egész dolog le nem tisztázódik. Vaaagy, esetleg közlik a nagy nyílvánossággal. Hogy hello, mi ezt próbálgatjuk szorítsatok, hogy jó legyen....
Úgyhogy szerintem azután, hogy kiborult a bili, és ha nem dobjuk fel a témát a közeljövőben, mivel már régóta szó van a dologról... valószínű nem nagyon hallunk róla még jó darabig. Innentől nem nagyon lehet fair playyel példálozni...

De a válaszod ettől függetlenül személy szerint köszönöm...

Maradok tisztelettel
 

DeletedUser14475

Vendég
Nem értek veled egyet abban, hogy a script ugyanúgy működik, mint egy sima átnevező. Eddig, ha át akartam nevezni a támadásokat a bejövő sebességének megfelelően, akkor egyenként le kellett nyitnom a listát és abból kiválasztani a megfelelő sebességet. Nem volt olyan átnevező, ami automatikusan, a támadás megnyitása nélkül átnevezte volna a támadást. Persze most nincs fenn a topik, nem is tudunk utánanézni, hogy én voltam-e figyelmetlen és tudatlan, vagy tényleg nem létezik ilyen tömeges, sebességek szerinti átnevező. Arról nem is beszélve, hogy a script voltaképpen okafogyottá teszi a cimkézést (ami ezzel a scripttel amúgyis egy kattintás/támadás), hiszen bármikor újra meg lehet nézni, hogy mivel is jön az illető. Vagy elég pl csak a nemeses támadásokat címkézni, a többi úgyis kosos.

Amúgy még félinformációink se nagyon vannak, lévén hogy teljesen a színfalak mögött zajlik a script engedélyezése és tesztelése, de amit eddig láttam a scriptről, az azért ellent mondannak, amit itt fentebb írtál

A telefonos ébresztésről annyit, hogy akinél a gyanú felmerül, hogy használja, azt rövid idő alatt ki lehet készíteni, elég egy héten keresztül éjjel félóránként indítani rá 5 kémet (mindig van a klánban valaki, aki épp éjszakás, vagy amerikából játszik, stb), szóval ez a telefonos cucc nem igazán zavar engem. Aki az éjszaka közepén felkel azért, hogy támadást cimkézzen, az megérdemli. Abban egyetértek, hogy a kosos fakét eztán sem lehet megkülönböztetni a kosos élestől. Az én harcmodoromat viszont okafogyottá teszi, bár ez meg az én magánügyem (5 kémes fakeküldő scripttel kizavarok mondjuk 100 db 5 kémes fakét, aztán ha úgy gondolom, hogy a delikvens már elunta őket cimkézni, akkor mehetnek ugyanakkora útidővel a kosos élesek). Ezt ezentúl felesleges lesz csinálnom. A dolog másik oldala, hogy a fakeküldő scriptek használata hátrányba hozza a védekező játékost, és ezt a hátrányt akár ez a script is ellensúlyozhatja. Ebben a kérdésben tulajdonképpen egyetértek veled.

A magánvéleményem (ami szintén lehet vitatéma), hogy a scripteket egyáltalán nem kellene engedélyezni, hanem ami olyan, be kellene építeni a játékba, ahogy történt ez a tömeges seregképzéssel és az érmeveréssel, amire 4 éve még szintén scripteket kellett használni. És csak azt a scriptet engedélyezném, ami az effektív játékon nem változtat, és ami nem szórakoztat. A piacozás még scriptekkel is időigényes és unalmas foglalatosság, a nyersikiegyenlítést pl. én még a jelenleginél is jobban automatizálnám, mert egy szint felett már nem játék, hanem unalmas robot. Erre volt is már javaslatom,ami sztem nagyon egyszerűen kivitelezhető lenne, és feleslegessé tenné az unalmas, órákig tartó nyerskiegyenlítést. Persze az is lehet, hogy nem lehet technikailag megakadályozni a scriptek használatát (ehhez én nem értek, nem vagyok informatikus), ebben az esetben valóban az a jobbik megoldás, ha minden használt script mindenki számára elérhető, függetlenül attól, hogy mennyit változtat magán a játékon, az esélyegyenlőség nevében.

Ezért is döbbentett meg annyira sajt tegnapi „kijelentése, miszerint eddig is lehetett olyan scripteket használni, amik nincsenek közzétéve. A szabályzatban egészen más van:

§10) Botok és scriptek:
„Ha van olyan scripted, amelyik nem szerepel a listán, küldened kell egy levelet a supportnak, hogy ellenőriztesd. Fontos: ezt még a telepítés előtt kell megtenned. Amennyiben a Support elfogadja, akkor kiteszi a listára, és te is szabadon telepítheted.

Ez a szabály már nem él?

Csak egy apró megjegyzés, de lehet igazából nem is neked szól: te fair playnek tartod, hogy az ODA, miután több, mint egy hónapja használja sub rosa a scriptet, most, amikor borul a bili hirtelen maga kéri, hogy ne használhassa? Már bocs, de ezt a mondatot nem lehet könnyek nélkül elolvasni. És hol volt a fair play, amikor a script használata engedélyezve lett nekik? Legalább egy tájékoztatást kapott volna a többi klán, hogy ne törje magát éjszakai indítgatásokkal...
 

DeletedUser

Vendég
Ezért is döbbentett meg annyira sajt tegnapi „kijelentése, miszerint eddig is lehetett olyan scripteket használni, amik nincsenek közzétéve. A szabályzatban egészen más van:

§10) Botok és scriptek:
„Ha van olyan scripted, amelyik nem szerepel a listán, küldened kell egy levelet a supportnak, hogy ellenőriztesd. Fontos: ezt még a telepítés előtt kell megtenned. Amennyiben a Support elfogadja, akkor kiteszi a listára, és te is szabadon telepítheted.

Ez a szabály már nem él?

Csak egy apró megjegyzés, de lehet igazából nem is neked szól: te fair playnek tartod, hogy az ODA, miután több, mint egy hónapja használja sub rosa a scriptet, most, amikor borul a bili hirtelen maga kéri, hogy ne használhassa? Már bocs, de ezt a mondatot nem lehet könnyek nélkül elolvasni. És hol volt a fair play, amikor a script használata engedélyezve lett nekik? Legalább egy tájékoztatást kapott volna a többi klán, hogy ne törje magát éjszakai indítgatásokkal...

Teljesen egyetértek!

Minden szavaddal.
 

DeletedUser

Vendég
Nem értek veled egyet abban, hogy a script ugyanúgy működik, mint egy sima átnevező. Eddig, ha át akartam nevezni a támadásokat a bejövő sebességének megfelelően, akkor egyenként le kellett nyitnom a listát és abból kiválasztani a megfelelő sebességet. Nem volt olyan átnevező, ami automatikusan, a támadás megnyitása nélkül átnevezte volna a támadást. Persze most nincs fenn a topik, nem is tudunk utánanézni, hogy én voltam-e figyelmetlen és tudatlan, vagy tényleg nem létezik ilyen tömeges, sebességek szerinti átnevező. Arról nem is beszélve, hogy a script voltaképpen okafogyottá teszi a cimkézést (ami ezzel a scripttel amúgyis egy kattintás/támadás), hiszen bármikor újra meg lehet nézni, hogy mivel is jön az illető. Vagy elég pl csak a nemeses támadásokat címkézni, a többi úgyis kosos.

Amit leírtam, az úgy van, nem a levegőbe írtam, amikor azt írtam, hogy ugyanúgy működik. Láttam, felfogtam, sőt, már írom át a scriptet, nekem elhiheted, hogy nem tömeges támadásátnevező, hidd el, hogy tényleg egyesével kell kattingatni, ahogy az eddigi átnevezőknél is.

Amúgy még félinformációink se nagyon vannak, lévén hogy teljesen a színfalak mögött zajlik a script engedélyezése és tesztelése, de amit eddig láttam a scriptről, az azért ellent mondannak, amit itt fentebb írtál
Szabad kérdeznem, mit láttál a scriptből? Ha kicsit is láttad és megnézted, nyilvánvaló, hogy egy átnevezőről van szó, ami a fórumra kitett sima átnevezőből származik.
Félinformációk kreálódtak a sok pletyka által és félreértelmezett hozzászólás által.
És az, hogy én arról írtam, hogy tömeges átnevezők léteznek, az nem a magyar szerverekre vonatkozott, hanem úgy általánosságban írtam, és a tömeges fake-ek miatt írtam, nem a jelen tárgyalt scripttel kapcsolatban.

A magánvéleményem (ami szintén lehet vitatéma), hogy a scripteket egyáltalán nem kellene engedélyezni, hanem ami olyan, be kellene építeni a játékba, ahogy történt ez a tömeges seregképzéssel és az érmeveréssel, amire 4 éve még szintén scripteket kellett használni. És csak azt a scriptet engedélyezném, ami az effektív játékon nem változtat, és ami nem szórakoztat. A piacozás még scriptekkel is időigényes és unalmas foglalatosság, a nyersikiegyenlítést pl. én még a jelenleginél is jobban automatizálnám, mert egy szint felett már nem játék, hanem unalmas robot. Erre volt is már javaslatom,ami sztem nagyon egyszerűen kivitelezhető lenne, és feleslegessé tenné az unalmas, órákig tartó nyerskiegyenlítést. Persze az is lehet, hogy nem lehet technikailag megakadályozni a scriptek használatát (ehhez én nem értek, nem vagyok informatikus), ebben az esetben valóban az a jobbik megoldás, ha minden használt script mindenki számára elérhető, függetlenül attól, hogy mennyit változtat magán a játékon, az esélyegyenlőség nevében.

A fejlesztők a leggyakrabban támasztott igények közül néhányat folyamatosan befejlesztenek a játékba. Ha az innogames nem kéri meg őket erre/arra, akkor nem fejleszthetik bele a játékba, akármennyire is logikus lenne a döntés. És ha valamire megkérik őket, hogy fejlesszék bele, akkor bele KELL fejleszteniük (tehát ne a fejlesztőket szidjuk, amikor egy frissítés miatt eltörik pár script).
Az innogames dönti el, mi kerüljön bele a játékba beépített elemként, és mi ne kerüljön.

Még egy akadálya a nagyfokú globalizációnak: országonként különböző elfogadott script-halmazokkal játszunk. Mondjuk erre nekem lenne egy ötletem, lehetne országonként egy script-adatbázis (immár feature-adatbázis, hisz a játékos nem fog scripteket írni), amit az adott ország suppja engedélyez, és csak ezeket lehessen elérni, beállítgatni, stb.

Probléma: az eddiginél is lassabbá tenné egy új script/feature elkészítését a dolog. A játékos max jelezheti a suppnak, mi kéne neki, a supp eldönti, érdemes-e csinálni, ráállít egy scriptert/nem, és ha elkészül a script, egy rakás szűrőn át kell esnie még, hogy globál befejlesszék a játékba ott fenn az innogames-nél. :(
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ezt a rengeteg felesleges magyarázkodást amit csinálsz kocka,meg lehetett volna előzni ha előre be van jelentve a dolog,ebből már nem jössz ki jól!
A fair playt inkább ne emlegessük arról nektek fogalmatok sincs!
Egy klán tesztelhet scriptet egy szerveren (titokban)?
Mire vannak akkor a tesztfiókok?
Nagyon egyszerű megoldás lenne ezt a scriptet kifejleszteni nektek,(mert van olyan akinél már működik is) feltesztek 2-4 tesztfiókot 20-20 faluval a szerverre a térkép egyik és másik végébe akár,aztán elkezditek egymást támadni,lesz fórumotok,ahol gyüjthetitek az adatokat,és ha olyan kényelmesek vagytok,hogy nemtudtok összehozni pár ezer bejövőt egymásnak,hogy készülhessen a script,hát írratok a sajtossal egy körlevelet a szerveren,hogy support tesztfiókokat lehet támadni,mondjuk adatgyüjtés céljából!
Hidd el szivesen segítenének nektek ebben,örömmel szórnák rátok a támadásokat csak győzze az scripted megcsinálni...
Az hogy véleményed szerint nem 200000kardokkal kell szervert nyerni,hanem időzített fekákkal stb...csak azt bizonyítja,hogy a játék nem úgy működik ahogy te azt gondolod.
Menjél speedre, ott lehet bejön ez a taktika,de szembe kerülsz egy-két tapasztaltabb védővel egy normál szerveren és 1000bejövő alatt az arcocskádba röhög!Na neki aztán időzíthetsz majd,mikor nem tudsz annyi támadást küldeni mint amennyi faluja van :D
Ezen gondolkozz el!

Egy szó mint száz,megint sunyiskodtok support-script felelősök tök mind1,lebuktok aztán még szobrot kellene a fair play miatt emelni,azért van bőr az arcotokon meg kell hagyni :D

Nektek az fáj hogy van az ODA klánban egy ügyes ember, aki tud scriptet írni!

Világosan leírták nektek, NEM A KLÁN TESZTEL! HANEM A SUPPORT A TESZTFIÓKBA!
Hihetetlen ami itt folyik ám.. Egy egyszerű script miatt(ami azt csinálja amit te!) itt vitatkozni.
Á, nem is érdekel :)
További kellemes vitát a semmin!
 

DeletedUser17523

Vendég
Tesztfiók egy aktív klánban?
Teszt scrip egy aktív világban pár ember kezében?
Ez a dolog egy rossz vicc, a szörnyű hogy ez egyálltalán megtörténhetet.
Atív klánban nem volt teszt fiók soha tudtommal.
Ha a szabályokat nézzük mennyire lehetett fer addig olyan scripet használni ami nem hivatalos?
Valahol ki kellet próbálnia annak aki csinálta...
Vagy mennyire fer hogy jóváhagyta a sup és nem lett közzétéve?
Mennyire szabályos ez ugyan?
Ha az alapokat nézzük semennyire, ezen kár vitatkoznunk.
Ha valaki képes a bootvédelmet kijátszani ezek szerint nem büntetni hanem díjazni kell egy aktív világban.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem semmi nem fáj,vannak szabályok amiket be kell tartani mindenkinek!
Support tesztel a tesztfiókban? Akkor miért nem úgy van feltüntetve,hogy tesztfiók1 -2-3 mint ahogy eddig?
Nem a klán tesztel?akkor miért van az ODA klán felénél meg az alapscript?
Vagy létrejött egy új fogalom a KH-n amiről még nemtudunk,nevezetesen Tesztklán? :D
Ami azt csinálja mint én?
Akkor ez most egy vitatkozó-kérdező script lesz és nem egy bejövő ID-t azonosító?
Na menj inkább a banánföldekre ribizlit magozni,kb annyi közöd van a dolgokhoz!

Nem hiszem hogy neked/nektek meg ahhoz van közötok, hogy hogyan ellenőrzik a scriptet!
De azt hiszitek , hogy elértek bármit s azzal, hogy itt leírtok pár butaságot? :)
Ha igen, tévedtek - szerintem -.(lehet vitázni :))
Szerintem, többet étrtek el azzal, hogy hadjátok rájuk a dolgot, úgy hamarabb kész lehet a script. 100000% hogy nem kivételezik a support, hisz őket is ellenőrzik, de nem is nézném ki belőlük!
Na én ide nem írok többet :)
Jó játékot mindenkinek!!
 

DeletedUser

Vendég
Nem hiszem hogy neked/nektek meg ahhoz van közötok, hogy hogyan ellenőrzik a scriptet!
De azt hiszitek , hogy elértek bármit s azzal, hogy itt leírtok pár butaságot? :)
Ha igen, tévedtek - szerintem -.(lehet vitázni :))
Szerintem, többet étrtek el azzal, hogy hadjátok rájuk a dolgot, úgy hamarabb kész lehet a script. 100000% hogy nem kivételezik a support, hisz őket is ellenőrzik, de nem is nézném ki belőlük!
Na én ide nem írok többet :)
Jó játékot mindenkinek!!

Naruto, inkább ülj le 1-es. Te néha visszaolvasod amit írsz? Mert ha igen fordulj bizalommal gyógyszerészedhez, kezelőorvosodhoz.

Ha butaság lenne, akkor nem akadnának meg rajta ennyien. :) Minden le van írva feketén, fehéren. El lett ismerve a script... Tudjuk, hogy használták... Tudjuk, hogy még sehol nem tart...
Gondolkodj már...

Szerintem, többet étrtek el azzal, hogy hadjátok rájuk a dolgot, úgy hamarabb kész lehet a script. 100000% hogy nem kivételezik a support, hisz őket is ellenőrzik, de nem is nézném ki belőlük!
Ez mellé egy nyelves smiley-t kellett volna tegyél :D Mellékelten pedig egy Magyar Helyesírás kézikönyvet. :)

Jobban járunk ha nem írsz ide többet. A butaság fogalmát valahol nálad kell keresni :)

Köszönjük a jó játék meglesz és meg is volt :)
 

DeletedUser

Vendég
Nektek az fáj hogy van az ODA klánban egy ügyes ember, aki tud scriptet írni!

Világosan leírták nektek, NEM A KLÁN TESZTEL! HANEM A SUPPORT A TESZTFIÓKBA!
Hihetetlen ami itt folyik ám.. Egy egyszerű script miatt(ami azt csinálja amit te!) itt vitatkozni.
Á, nem is érdekel :)
További kellemes vitát a semmin!

Kedves Milán!

Mások is tudnak scripteket írni. Én pl. küldtem egyet Balde-nek ellenőrzésre, másnak kint láttam a fórumon, beleegyezésem nélkül.
Hozzáteszem, nem zavart. De ez miért nem így működik mindig?

Sajtnak nincs igaza és nem is értem ezt a "kirohanást", én egy meggondoltabb embert láttam benne, mindig is.
Mindenki hibázik és sosem késő bocsánatot kérni...

Ez a scriptes topic törlése...nem is mondok rá semmit...

Akinek kellenek a legális scriptek, amik közzé voltak téve itt a külső fórumon, bátran keressen!
 

DeletedUser

Vendég
Csak nehogy az legyen a végén, h kizárnak esetleg. Mivel nincs a fórumon a script, ezért nemis legális.:D
 

DeletedUser

Vendég
Minden Mese és Regényhős lassan leállhat a felesleges beirogatással.
Jeleztünk egy létező hibát,a support lépet az ügyben.
Gondolom nem hiányzik senkinek,hogy a support "megjegyezzen" minket.
 

DeletedUser8560

Vendég
25 nem engedélyezett script használatával hidd el, meg fog.
 

DeletedUser14475

Vendég
Már csak egy kérdésem van: mi van a többi, elfogadott scripttel? Használhatjuk őket, attól függetlenül, hogy nincs kitéve a közös fórumra? vagy esetleg visszakaphatjuk azt a fórumot?

Ezzel mi a helyzet? A régi scriptjeinket használhatjuk?
Telepíthetünk fel olyat, ami tegnapelőttig kinn volt a fórumon?
 
Fent