Csevegő

DeletedUser

Vendég
Védekezés II

A támadás rész nem ölel fel mindent. Na, a lényeg, hogy ennyi hozzáértő van, de azért el kell majd jó néhány fórumban. Azoknak akiknek a véleménye számít, azok megtisztelték figyelmükkel és átolvasták, véleményezték. Azoknak akiknek készült, meg remélem ezután fogják átolvasni, s pár játékos talán megragad a KH-n ennek köszönhetően is.
A védelemhez szintén mindenki ért, itt újat nem igazán tudok mondani, vagy mégis, nézzétek meg és használjátok egészséggel! :)
[SPOIL]kép linkje megtekinthető nagyítva
2013-08-16_192028_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser17017

Vendég
A támadás rész nem ölel fel mindent. Na, a lényeg, hogy ennyi hozzáértő van, de azért el kell majd jó néhány fórumban. Azoknak akiknek a véleménye számít, azok megtisztelték figyelmükkel és átolvasták, véleményezték. Azoknak akiknek készült, meg remélem ezután fogják átolvasni, s pár játékos talán megragad a KH-n ennek köszönhetően is.
A védelemhez szintén mindenki ért, itt újat nem igazán tudok mondani, vagy mégis, nézzétek meg és használjátok egészséggel! :)
[SPOIL]kép linkje megtekinthető nagyítva
2013-08-16_192028_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

full ijászos VÉDŐ falut kihagytad papa (;
Egyébként meg :
http://indavideo.hu/video/A_Klanhaboru_Seregtipusai_bovitett

+hsz : a védelemhez szinte nem ért mindenki (;
+hsz2 : A leggyorsabban kiépíthető , gyorsan is bevethető ,nemescselezésekre is alkalmas és ehhez mérten a legjobb védőértékkel rendelkező falu a LÁNDZSÁS + IJÁSZ + NEHÉZLOVAS védőfalu.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
commando ez értékes és érdekes!
7. percig tudtam megnézni, ha valahol olvashatnám is, ez a forma nem nekem való, nem tudom kivárni, míg megjelenik a kép, s a csúszka meg lassú. 7 erc nekem 15 percbe telt. :(

.............................
Azért folytatnám. Egy klántársam kérdésére válaszoltam, ma már nem klántársam, s nem akarom kényelmetlen helyzetbe hozni, ezért a nevét kitakartam.
http://kepfeltoltes.hu/130816/2013-08-16_230501_www.kepfeltoltes.hu_.png
a linken olvashatóbb forma, ha nagyítva nézed..
[SPOIL]
2013-08-16_230501_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17017

Vendég
gondolom.
akkor nézd az eredeti verzióját :D
Ott van valahol
Azért csináltam lassabbra hogy a szöveget a lassúbbak is el tudják olvasni.
 

DeletedUser

Vendég
Szia Ferenc, elgondolkoztató a amit papíra vettetél, de szerintem van benne ráció, aki elolvassa az már el mélyed benne, biztos jó ami eddig csináltam, ahogy csináltam? :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Szia Ferenc, elgondolkoztató a amit papíra vettetél, de szerintem van benne ráció, aki elolvassa az már el mélyed benne, biztos jó ami eddig csináltam, ahogy csináltam? :confused:

Szia Miayamoto!

Akkor elértem a célom, gondolkodásra és kérdések felvetésére késztettem másokat is.

Remélem, a további szerkesztéseim is elolvasod majd, s ha jónak tartod, akkor megosztod , hogy egyre többen ismerhessék meg.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Aranyos dolgokon csevegtek!
Mi az értelme?Játszani kell!
Én már nem látom értelmét Magyarokkal játszani(okosak,másikkal kínlódnak,sőt roppant sértődékenyek)
Ott van zola papa.Volt 100 foglalása abból 118 vagy belső vagy barbi.Oszt akkor mi van?
Én 3 dolog miatt jöttem el!
1 amit mondtam az előbb.2 a TERROR klán vezetése egyenlő egy tyúkpiaccal,nem hogy összeállni velük.3 aki MHC-s az a Zöld-fehér polóra ne húzzon lila-fehért!Mert 10-ek 100-ak játékával,befektetett energiájával tolt ki!
Igaz ezt ezek az egyének önmaguknak soha nem fogják elismerni:(
Végül is minek,hisz csak egy játék ez.Mondjuk ha egyszer mellém kerül egy ilyen Geronimo82 féle játékos,a játék minden szépségét bemutatom rajta,jaj gondolom most ő van felháborodva!
Ezen ne vitázzunk!!!

A classicon kijött a Magyarok fürödnek a scriptbe...kényelmesek!
Géppel akarnak kapálni?Én mindig híve voltam a kézimunkának,s nem maradt semmi(gaz) a hátam mögött,mert tudtam,hogy becsületesen elvégeztem a dolgom!

Hány világot nyerjek meg,hány világ kell,hogy rájöjjetek,hogy a Magyar de akár a nem Magyar is ...monogám!!!
Ezért értem meg Respiéket!De én ezt megtettem Montipapáék előtt!

Gero-t meg várom,az összes hasonszőrű Társával!


LET,LEV,LE,TOP1,KLÁNvezér,stb.Mindent nyerek a classicon is.
Mit tegyek még le az asztalra?

Na ezért nem vagyunk itt vigyorival!


Roki
 

DeletedUser17017

Vendég
Már megint megmondták a tutit.

Ráadásúl egy olyan személyében aki eddig az MHC-t reklámozta és dicsőítette (nyalifalizta) a játékosprofilján ....

Hogy mik vannak

megmond__emberek_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser

Vendég
Egyet nem kellene elfelejteni!
Akinek hiányzik,hogy nem tisztelik,nem ismerik el eléggé,az ha magáról írogatja,hogy de igenisis én vagyok aki vagyok azzol nem jut közelebb a megoldáshoz!
Hidd el Roki sokan tudjuk,hogy nagyon jó játékos vagy.De tetszik,nem tetszik nem vagy a legjobb.És tudod miért?Mert ebben a nagyon összetett játékban nincs olyan!Ezt már más is leírta előttem.Maximum 1-1 elemében lehet valaki leg,de mindenben tuti nem!
Azt gondolom még,hogy rossz tagot állítasz a neved mellé rendszeresen.Hál istennek más a stílusotok,és nekem ne mondja senki,hogy ebben a hosszú hónapokig tartó játékban egy ember leplezni tudja végig a stílusát.Persze,hogy nem!Hasonló az ember maga az életben is,mint a játékstílusa.Egyszerű pszichológia.Párhuzam:pl egy ember csengőhangja is elárul sok mindent.
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Roki, olvasd el mégegyszer, amit írtál! Aztán számold össze, hány emberbe rúgtál bele ezzel, akik nem bántottak téged :(
Megvan?
Aztán meséld el, neked milyen mezed van? MHC-s, akiket semmibe vettél, leléptél személyes sérelmeid miatt (a játék minden szépségét bemutathattad volna az ellenfeleinken)? VHL-es, akiket törlésre buzdítottál?
Azt már meg sem kérdem, hány szervert nyertél, hisz lényegtelen.
 

DeletedUser17017

Vendég
Roki, olvasd el mégegyszer, amit írtál! Aztán számold össze, hány emberbe rúgtál bele ezzel, akik nem bántottak téged :(
Megvan?
Aztán meséld el, neked milyen mezed van? MHC-s, akiket semmibe vettél, leléptél személyes sérelmeid miatt (a játék minden szépségét bemutathattad volna az ellenfeleinken)? VHL-es, akiket törlésre buzdítottál?
Azt már meg sem kérdem, hány szervert nyertél, hisz lényegtelen.

OTT a pont !

Dr.Csernuss megadta a választ :)

BEVÁLLALJA ????
 

DeletedUser15106

Vendég
2 a TERROR klán vezetése egyenlő egy tyúkpiaccal

Hát mit ne mondjak, ma nagyot villantott a tyúkpiac :D
Kíváncsi lennék EGY olyan klánra, aki 10 perc leforgása alatt elhozott 17 falut a nagyonhíres, ultrakirály Spártától :D

Viszont itt is csak 13 kakaska kukorékolt, ugyanis a tyúkok elvoltak foglalva a kotlással :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Roki te nem változzol, ági nagyon jól megmondta, te nem zöld fehér, de még lila fehér színt sem, te minden mást színt viselsz!

VHL az a klán aki megállíthata volna a Spartát egy jó szövetséggel, de te mint egy csökönyös ember elszúrtad.
Szerintem had itt a KH a sz*rba, jönn az ősz és a tél, menj foglalkoz a családdal és a tűzoltással...
nem akarjuk hallgatni hazugságaid, és a fántáziád találmányait, és ezzel sokan mások is így vannak.
 

DeletedUser

Vendég
Rokó-nak is vannak hibái, de tud változni is..
Viszont nem tetszik hogy milyen hisztit vágtál ki hogy nem te voltál az első v18-on....
Meg hogy te vagy a legjobb játékos, azt hiszed csak te tudsz nyerni classic-ot?
Damas, és még jó pár játékos is képes lenne rá...
 

DeletedUser

Vendég
Rokinak joga van megszólalni és játszani! Nem kedvelem, de nehogy már ti mondjátok meg, hogy mit csináljon és mit ne csináljon! Foglalkozzon mindenki a saját kis dolgaival! Akiknek joga volna számon kérnie az a volt klánja, de ők meg kedvelik, s én meg tiszteletben tartom ezt.

Más...
Gratulálok az ellenfelünknek, a sparta klánnak és játékosainak!
Köszönöm, hogy miközben falvakat bukott a sparta játékos, gratulálni tudott a klánunknak és játékosainknak! Kevesek engedhetitek meg maguknak, hogy sportszerűen játszanak és viselkedjenek, fair megnyilvánulásaik pedig remélem követendő példa lesz a V20-on.

Örülök, hogy kialakult végül is két meghatározó erő és élvezetes harcokra számíthatunk! Ehhez kívánok magunknak(V20 klánjai) élvezetes és becsületes játékot!
 

DeletedUser

Vendég
Játszani joga van, de nem igaz dolgokat és hülyeséget beszélni-e és mindenkit elhordania fűnek fának arra nincs joga...

meg az hogy direkt más névvel indult hogy ne tudjuk ki ő, és várta mi ezzel a szerverrel és az hogy fog rajta szereppel, ez is ocsmány dolog volt......
nem merte felvállalni magát csak mikor első lett.... :) :cool:
 

DeletedUser

Vendég
fair

[SPOIL]
Castleai aug 24,2013 12:23
Csak ismételni tudom önmagam, le a kalappal előttetek, szép munka volt!!! ;)
Öröm ilyen ellenfelekkel harcolni/játszani!!! :)

[SPOIL]Ezt átadhatod a többi résztvevőnek is... :)[/SPOIL]
[/SPOIL]

Így, ebben a szellemben lehet és kell harcolni! Így van értelme, mint a fociban is, mikor lefújnak egy meccset a játékosok kezet ráznak, s mikor újra találkoznak ugyanolyan tisztességesen folytatják egymás ellen a harcot, játékot mint kell.
Az ilyen ellenfelet van értelme legyűrni, newm pedig az acsarkodó hülyéket, abban mi az élvezet?
 

DeletedUser15106

Vendég
[SPOIL][/SPOIL]

Így, ebben a szellemben lehet és kell harcolni! Így van értelme, mint a fociban is, mikor lefújnak egy meccset a játékosok kezet ráznak, s mikor újra találkoznak ugyanolyan tisztességesen folytatják egymás ellen a harcot, játékot mint kell.
Az ilyen ellenfelet van értelme legyűrni, newm pedig az acsarkodó hülyéket, abban mi az élvezet?

Igen, így van, valóban szép menyilvánulás volt tőle, hogy gratulált a szervezett támadásért.
És jól beszélsz drága barátom, egy ilyen ellenfél felér 100 acsarkodóval is.
 
Fent