Csevegő

DeletedUser16820

Vendég
Na mert mi gond van már a TERROR-ral?

Mellesleg nagyon úgy tűnik, hogy még egyben van, akik meg elmentek sosem voltak idevalók!

Mi a gond ? Az ,hogy már próbáltok hasonlítani az MHC-ra vagy a Sparta-ra azzal ,hogy a tagjaitok(TISZTELET A KIVÉTELNEK) Néha a régi jóbarátjaikat is elküldik a ....ába ,mert ,hogy ők a TERROR tagjai ! :) Énis tagotok voltam nézd meg az előző nevem a statson (Hator) Igaz csak egy noname vagyok/voltam/leszek mert van életem ! Én sok sikert kívánok a klánotoknak ,mert Sophie-t rettentően tisztelem mint vezért ,és én mint vezér próbálok olyan elveket vallatni a tagjaimmal mint ő tette a 17-esen! :)
 

DeletedUser13948

Vendég
Mi a gond ? Az ,hogy már próbáltok hasonlítani az MHC-ra vagy a Sparta-ra azzal ,hogy a tagjaitok(TISZTELET A KIVÉTELNEK) Néha a régi jóbarátjaikat is elküldik a ....ába ,mert ,hogy ők a TERROR tagjai ! :) Énis tagotok voltam nézd meg az előző nevem a statson (Hator) Igaz csak egy noname vagyok/voltam/leszek mert van életem ! Én sok sikert kívánok a klánotoknak ,mert Sophie-t rettentően tisztelem mint vezért ,és én mint vezér próbálok olyan elveket vallatni a tagjaimmal mint ő tette a 17-esen! :)

Sokra mész a neveddel, inkább ne vállaltad volna.
Semmilyen barátot nem küldtünk el szerintem, akit meg elküldtünk az nagyon nem volt barát.

Na mivel ennyire érdekel a nevem: xodri
Ha hiszed ha nem , kb 5 órát töltök a gép előtt, szakaszokba szétosztva (:)
Van életem, és nem is akármilyen :)
 

DeletedUser16820

Vendég
Sokra mész a neveddel, inkább ne vállaltad volna.
Semmilyen barátot nem küldtünk el szerintem, akit meg elküldtünk az nagyon nem volt barát.

Na mivel ennyire érdekel a nevem: xodri
Ha hiszed ha nem , kb 5 órát töltök a gép előtt, szakaszokba szétosztva (:)
Van életem, és nem is akármilyen :)

Nincs közöm az életedhez ,és nem is érdekel ! :)
Egy középszintű játékos vagyok ,és ezt vállalom is ! Én a játék élvezetéért ,játszok nem pedig a győzelemért ! :) Noname vagyok ? Na és ? Ezzel az álmomat nem rontod el :)) Majd amikor frontok lesznek ismét leszek valaki (vagy nem :D ) Büszke vagyok akkor is magamra ,hogy nem törtem meg azután sem ,hogy elveszett a célom ami miatt beregeltem ,és újrakezdtem!De eltértünk a tárgytól ! :))
Amit leírtam az a saját véleményem ,ha tetszik ha nem ,egy külső szemlélő ezt látja ,és van 20 neves játékos ,és további 5000 "noname" is :)
 

DeletedUser13948

Vendég
Nincs közöm az életedhez ,és nem is érdekel ! :)
Egy középszintű játékos vagyok ,és ezt vállalom is ! Én a játék élvezetéért ,játszok nem pedig a győzelemért ! :) Noname vagyok ? Na és ? Ezzel az álmomat nem rontod el :)) Majd amikor frontok lesznek ismét leszek valaki (vagy nem :D ) Büszke vagyok akkor is magamra ,hogy nem törtem meg azután sem ,hogy elveszett a célom ami miatt beregeltem ,és újrakezdtem!De eltértünk a tárgytól ! :))
Amit leírtam az a saját véleményem ,ha tetszik ha nem ,egy külső szemlélő ezt látja ,és van 20 neves játékos ,és további 5000 "noname" is :)

Csak azt nem értem, hogy te a v17-es TERROR-ban játszottál, és akkor még istenítetted a klánt, meg ilyen jó, olyan jó...
Most meg, ócsárolod, nem gondolod, hogy ez egy kicsit csicska jellemre vall?
Azthiszed azért mert új neved van, és mert belekóstoltál a klánvezetésbe, több kevesebb sikerrel, már te vagy a nagy király, és leszólod a többieket.
Na de mind1 ismerem én a fajtádat, amíg jól megy a szekér mellettünk állsz, aztán meg húha énis Sparta fan vagyok HAUU, csak azért mert top1-ek.
 

DeletedUser16820

Vendég
Csak azt nem értem, hogy te a v17-es TERROR-ban játszottál, és akkor még istenítetted a klánt, meg ilyen jó, olyan jó...
Most meg, ócsárolod, nem gondolod, hogy ez egy kicsit csicska jellemre vall?
Azthiszed azért mert új neved van, és mert belekóstoltál a klánvezetésbe, több kevesebb sikerrel, már te vagy a nagy király, és leszólod a többieket.
Na de mind1 ismerem én a fajtádat, amíg jól megy a szekér mellettünk állsz, aztán meg húha énis Sparta fan vagyok HAUU, csak azért mert top1-ek.

Én most is azt mondom ,hogy a klánotok szerintem ott lesz a végjátékban ,de már változott a klánod! :)
Én nem hiszem magamról ,hogy én elértem valamit is !!! :) A Sparta fanságot meg nem is értem honnan szedted :DDD Nem "drukkolok" nekik ! Sőt remélem nem ők nyernek mert akkor végre talán vége lesz a v18-óta tartó unalmas világoknak ahol a klánok közt hatalmas a különbség . :)
 

DeletedUser

Vendég
Nem elég, hogy a terrort futtatjátok, ismételgetitek, hogy milyen isteni. Talán eljön majd az idő, amikor elhiszitek ti is.
Nem bíztok ebben, szükségesnek tartjátok hangoztatni, illetve vmi megerősítésre vágytok idekint?
Öndicséret.
Semmi közöm hozzá, hogy kit nevezel csicskának. Ez általában jellemzi azt aki csak erre képes.
Én pont a stílusért léptem le.

A stílus maga az ember, de egy klánra is értelmezhető talán.
Az arrogancia meg van, de a tudás hiányzik. Arcoskodásban felértek a spartához kétségtelen, igaz van aki ezt megengedheti magának, s van akinél ez nevetséges.
 

DeletedUser13948

Vendég
Nem elég, hogy a terrort futtatjátok, ismételgetitek, hogy milyen isteni. Talán eljön majd az idő, amikor elhiszitek ti is.
Nem bíztok ebben, szükségesnek tartjátok hangoztatni, illetve vmi megerősítésre vágytok idekint?
Öndicséret.
Semmi közöm hozzá, hogy kit nevezel csicskának. Ez általában jellemzi azt aki csak erre képes.
Én pont a stílusért léptem le.

A stílus maga az ember, de egy klánra is értelmezhető talán.
Az arrogancia meg van, de a tudás hiányzik. Arcoskodásban felértek a spartához kétségtelen, igaz van aki ezt megengedheti magának, s van akinél ez nevetséges.

Szerintem senki sem mondta, hogy isteni, sőt, sok hibája van, de így szeretjük.
Egy emberrel szemben, többféle stílust, használhatok, főleg, ha az illető, egyik percben még az mondogatja milyen jó a TERROR aztán meg szidja.

Ilyen helyzetben te is ugyanugy megvédenéd a klánodat.
Azért arcoskodásban ti sem vagytok kispályások, majd így meg ugy elveritek a Spartat...erre:

=Kendó= jún 19,2013 13:11
Szia

De miért az MNT-sek közepébe akarsz onnan foglalni 15 óráról?:((
Ma lesz egy körlevelem.

mobyx jún 19,2013 13:12
Roki figyelj! nézz körül légyszi. itt van a nyakunkon a sparta. lefele ha foglalok akkor csak hamarabb összefutunk velük, ha itt elkezdjük összeszedni magunkat akkor még mire ideérnek fel tudunk rendesen készülni!

Részemről ez a beszélgetés mindent elárult rólatok.
 

DeletedUser

Vendég
Ez a beszélgetés, csak azt árulja el, hogy te sem értesz még a játékhoz.
Egy másik klán területére befoglalni csak tehetségtelenek sajátja, az ilyenek szeretik a kéket és a lilát, mert biztonságosnak tartják. A jók nem igazán szívlelik, ha a területükön túl sok világos kéket kell kerülgetni.
Egyébként sem elegáns más területére menni.
A játékos menekült, ha jól értelmezem, aki már elég sok klánt megjárt. A játékos aki most terrorista.

Részemről is, ez a levél nagyon árulkodó.

Örülök, hogy egy olyan vezér mellett játszhatom, aki nem szereti azokat, akik menekülésre fogják a sparta közelségében. Akik előre a vereségre készülnek. Nálunk ez nem megtanulható, nálunk győzni tanítjuk meg a társainkat.

Nem tudom mit hoz a jövő, de Mi ott leszünk a harcnál, s nem hátrafelé sandítunk. Persze mi nem vagyunk terroristák, mi csak egyszerűen játszunk. Nem vagyunk jók sem, nem éltetem a klánom, csak szeretek itt lenni. Nem védem meg a kritikád ellenében sem őket, mert az ilyen acsarkodás nálunk a vicces levelekbe kerül; oda, ahova azok leveleit zsúfoljuk akiknek faluit elvéve csak anyázni tudnak.

Megkérdezem, ha majd a klántokban sem fér már meg, akkor a te leveleidet vajon kinek fogja átküldeni?
 

DeletedUser13948

Vendég
Ez a beszélgetés, csak azt árulja el, hogy te sem értesz még a játékhoz.
Egy másik klán területére befoglalni csak tehetségtelenek sajátja, az ilyenek szeretik a kéket és a lilát, mert biztonságosnak tartják. A jók nem igazán szívlelik, ha a területükön túl sok világos kéket kell kerülgetni.
Egyébként sem elegáns más területére menni.
A játékos menekült, ha jól értelmezem, aki már elég sok klánt megjárt. A játékos aki most terrorista.

Részemről is, ez a levél nagyon árulkodó.

Örülök, hogy egy olyan vezér mellett játszhatom, aki nem szereti azokat, akik menekülésre fogják a sparta közelségében. Akik előre a vereségre készülnek. Nálunk ez nem megtanulható, nálunk győzni tanítjuk meg a társainkat.

Nem tudom mit hoz a jövő, de Mi ott leszünk a harcnál, s nem hátrafelé sandítunk. Persze mi nem vagyunk terroristák, mi csak egyszerűen játszunk. Nem vagyunk jók sem, nem éltetem a klánom, csak szeretek itt lenni. Nem védem meg a kritikád ellenében sem őket, mert az ilyen acsarkodás nálunk a vicces levelekbe kerül; oda, ahova azok leveleit zsúfoljuk akiknek faluit elvéve csak anyázni tudnak.

Megkérdezem, ha majd a klántokban sem fér már meg, akkor a te leveleidet vajon kinek fogja átküldeni?


Az én leveleimet, sosem fogod látni, de ő sem...

A kékekről meg csak annyit ki is ment kinek a területére...
Nem türöm meg a világoskéket, sem a lilákat, magam mellett v1 óta nem látom értelmét, ugyis csak elárulnak, vagy kihasználnak...Legyenek inkább becsületes pirosok, akik élvezetessé teszik a játékot, bennük tőlük legalább nem kell félni, hogy hátbatámadnak...
 

DeletedUser

Vendég
Érdekesen érvelsz, mondhatom fura retorikai érzéked van.


fura még ezen kívül, hogy a növekedési rangsorban egymás alatt van a nevünk, bár tudom, hogy te visszautasítod bármilyen párhuzam vonását.

2013-07-07_190601.png

Persze könnyű nekem, hiszen kevesebb napja játszom.
Azért gratulálok, tudom milyen nehéz lehetett elérned ezt az előkelő helyezést, s hidd el tudom, hogy erőn felül teljesítesz. :D
 

DeletedUser13948

Vendég
Érdekesen érvelsz, mondhatom fura retorikai érzéked van.


fura még ezen kívül, hogy a növekedési rangsorban egymás alatt van a nevünk, bár tudom, hogy te visszautasítod bármilyen párhuzam vonását.

231 bővítmény megtekintése

Persze könnyű nekem, hiszen kevesebb napja játszom.
Azért gratulálok, tudom milyen nehéz lehetett elérned ezt az előkelő helyezést, s hidd el tudom, hogy erőn felül teljesítesz. :D


Na most már gőzöm sincs, hogy ezzel mire akarsz célozni...
 

DeletedUser

Vendég
Úgy érvelsz, mintha nem a Terrort védenéd. Ne menj ügyvédi pályára véletlenül se. ;)
Képzelj el engem, milyen értetlen lehettem, amikor követni próbáltam a gondolat meneted!
Nyugodtan nevethetsz, mert elég ijedt pofát vághattam. Nem is értettem, mit akarsz mondani. Képzeld el, hogy fel vetődött bennem, hogy sophie azért küldött ki a külső fórumra, mert te vagy a legjobb. Nos, elképzelem, mit össze nem görcsölnék a többiekkel?

Szóval örülök neked, mert lehetne rosszabb is, nem?
Képzeld el, visszatérne az közületek, aki igazat ad nekem, leírja, hogy valóban úgy történt, de én egy szemét vagyok. Miért? Mert csak. Valami hasonló párbeszéd volt eddig.
Amióta te vagy a terror szócsöve, ez megváltozott. Kiismerhetetlenül zseniális vagy, s örülök, hogy egy lapon lehet a nevem a tied mellett.
Sokat tanulok tőled, bár elég tapasztaltnak hittem magam, de ráébredtem, hogy vannak hiányosságaim.

pl. nem tudtam, hogy egy KH-s mondása ez, de most már tudni fogom a vezéred után szabadon:

"Fegyvertelennel nem vívok szellemi harcot"

Eddig azt hittem Vavyan Fable után idézhetjük ezt, de a magyar online valóság szerint ez nem így van.

Na, hogy jobb témát találjak: A kukacos terror(terr*r) hova lett? „Hova tűnt Damon Hill, hova tűnt Damon Hill?”
Tücssiii sem a Terror legszebb mintapéldánya? Hova tűntek a titokzatos erényei?

Remélem követni tudtál! ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13948

Vendég
Na az van, hogy eldöntöttük, hogy az aktiv valamirevaló játékosok beférnek két klánba is, és így 1-et megszüntettünk...

Neked volt rémült arcod, azt sem tudtam már miről vakerálsz a végén...hogy jutottunk a 'TERROR ócsárlásától' a növekedési ranglistáig.
Lényegtelen. Tücsökkel ahogy emlékszem sosem volt felhőtlen a kapcsolatod, csak egyszer durvábban szólt, te meg felkaptad a vizet, és azonnal léptél is le. Ha jól emlékszem, még el is köszöntél a fórumon, akkor egészen korrekt, rendes embernek gondoltalak :)


Ezt az idézetet meg inkább hagyjuk:

"Fegyvertelennel nem vívok szellemi harcot"

Amióta valaki kirakta a profiljára, mindenki ezzel járja a forumot (:)


Sophie meg nem küldött ki, jöttem én magamtól, gyakran jártam ide régen (:) Ha Sophie ugy dönt, akkor ő is kijön majd ;)
Majd szólok neki, hogy nagyon hiányolod :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Úgy érvelsz, mintha nem a Terrort védenéd. Ne menj ügyvédi pályára véletlenül se. ;)
Képzelj el engem, milyen értetlen lehettem, amikor követni próbáltam a gondolat meneted!
Nyugodtan nevethetsz, mert elég ijedt pofát vághattam. Nem is értettem, mit akarsz mondani. Képzeld el, hogy fel vetődött bennem, hogy sophie azért küldött ki a külső fórumra, mert te vagy a legjobb. Nos, elképzelem, mit össze nem görcsölnék a többiekkel?

Szóval örülök neked, mert lehetne rosszabb is, nem?
Képzeld el, visszatérne az közületek, aki igazat ad nekem, leírja, hogy valóban úgy történt, de én egy szemét vagyok. Miért? Mert csak. Valami hasonló párbeszéd volt eddig.
Amióta te vagy a terror szócsöve, ez megváltozott. Kiismerhetetlenül zseniális vagy, s örülök, hogy egy lapon lehet a nevem a tied mellett.
Sokat tanulok tőled, bár elég tapasztaltnak hittem magam, de ráébredtem, hogy vannak hiányosságaim.

pl. nem tudtam, hogy egy KH-s mondása ez, de most már tudni fogom a vezéred után szabadon:

"Fegyvertelennel nem vívok szellemi harcot"

Eddig azt hittem Vavyan Fable után idézhetjük ezt, de a magyar online valóság szerint ez nem így van.

Na, hogy jobb témát találjak: A kukacos terror(terr*r) hova lett? „Hova tűnt Damon Hill, hova tűnt Damon Hill?”
Tücssiii sem a Terror legszebb mintapéldánya? Hova tűntek a titokzatos erényei?

Remélem követni tudtál! ;)

Kedves Adai.erenc és bárki más!

Nagyon szép dolgokat írtál, fogalmam sincs hogyan kerültem én a képbe. Tudtommal se neked se barátaidnak nem írtam egyetlen üzenetet, nem támadtalak titeket, egyáltalán nem ártottam. Bármilyen sérelem ért, beszéljük meg!

Sérelem ért a TERROR-ban. Azóta megváltozott. Jelenleg semmi közöd nincs már ehhez a klánhoz. Ez a klán mire elolvasod ezt az üzenetet már más lesz. A történelem során soha nem volt két egyforma klán, tudtommal most sincs és merem állítani hogy nem is lesz. Az Emberek elalszanak, nőnek a pontjaik, egyesek belépnek, van akit támadnak és vannak akik támadnak. Ez élet zajlik, a klán változik. A vezérek dolga hogy ezt a változást kordában tartsák és pozitív irányt vegyen. Hibátlan klán nincs. Mi sem vagyunk azok. N+1-szer leírtam már, hogy tudom jól: rengeteg hibánk van. Ennek ellenére örülök hogy van akinek ez tetszik és vannak akik támogatnak engem, de legfőképp a klán vezéreit. Én csupán mint egyszerű tanácsadó/ harcos nosztalgiázgatom. Egy kevéske szerepem volt a héten Castleai elleni akciónkban is, ahogyan máshol is fel-felbukkanok. Viszont most épp családot látogatom és a talán megérdemelt pihenést most szeretném nyugodtan eltölteni, többé kevésbé értelmes, de valós társaságban. Ez az egész TERROR-ról beszélgetés egy ártalmatlan kérdéssel indult, majd jöttél Te... Chaosnak voltak szabad percei, ő hűen kitart a klánja mellett a kötekedőkkel szemben... Mert valljuk be, ami itt folyik az kötekedés. Valóban figyelemre méltó a fejlődési ütemed. Valóban aktív vagy és úgy tűnik sikeres is. Szívből remélem nem csak itt, és azért a családoddal többszörösét töltöd annak az idővel amit a játéknak szentelsz. Hidd el, az itteni sikertől nem leszel jobb ember. Voltak régebben nekem is sikereim, tudom milyen a leggyorsabbnak lenni. Nem éri meg mindig. Értem én hogy győzelemre törtök, így hogy végre újra egyben van a VHL. Mint mondtam már, nekem az nem ér semmit. Te játszol vagy harcolsz? Én játszom. Külső fórumon szerintem csak azok hívják fel a belhékkal a figyelmet magukra akik sikerességre vágynak.
Nincs értelme...

Tekintettel az eddig okozott feszültségre, szeretnélek megkérni titeket, hogy fejezzük be a TERROR kibeszélését. Eléggé meg lettünk már rágva, kijelenthetitek büszkén: "A TERROR szar klán"

És mi mégis itt vagyunk, mégis játszunk. Szerintünk nem az, de rátok hagyjuk. Ez a kijelentés nem nyer meg nektek több csatát.

/Halkan megjegyzem, hogy a VHL, aki a spártát jötte legyőzni, terjeszkedik mögénk. Minden erejükkel azon vannak, hogy megállítssák a spártát! Csak előbb felnevelnek pár barbárfalut. Biztonságosabb megoldás megvárni az ellenfelet, hátha kifárad a hosszú úton.../
 

DeletedUser13948

Vendég
Fuhh Emberek...de kihalt lett ez a fórum, valamiről vitatkozzunk már! :):eek:
 
Fent