Csevegő

DeletedUser13948

Vendég
Szóval dobjunk fel valami kérdést...

Külső és belső szemlélőktől kérdezem, hogy kit látnak legesélyesbbnek ezen a világon? :)
 

DeletedUser

Vendég
Szóval dobjunk fel valami kérdést...

Külső és belső szemlélőktől kérdezem, hogy kit látnak legesélyesbbnek ezen a világon? :)

Külső vagy belsőnek számítok?
Tippelhetek?

Szerintem a TERROR a 3-as t3rror meg a kukacos terr*rnak van esélye csak.
[SPOIL]Side 1:
Tribes: TERROR, T3RROR
Side 2:
Tribes: NOrDEr

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 8
Oldal 2: 22
Különbség: 14

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 54,689
Oldal 2: 120,033
Különbség: 65,344

chart


[/SPOIL]

Jó a téma, még lehet ötletelni.
Mi lesz veletek, ha sophie-t felveszem kertépítőnek, NO DE meglátjuk majd! :p
 

DeletedUser13948

Vendég
Külső vagy belsőnek számítok?
Tippelhetek?

Szerintem a TERROR a 3-as t3rror meg a kukacos terr*rnak van esélye csak.
[SPOIL]Side 1:
Tribes: TERROR, T3RROR
Side 2:
Tribes: NOrDEr

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 8
Oldal 2: 22
Különbség: 14

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 54,689
Oldal 2: 120,033
Különbség: 65,344

chart


[/SPOIL]

Jó a téma, még lehet ötletelni.
Mi lesz veletek, ha sophie-t felveszem kertépítőnek, NO DE meglátjuk majd! :p

Igazából amennyi közöd van a játékhoz inkább külső szemlélőnek mondanálak;)


Amugy a fő klánt ennyire szégyenled, hogy kihagyod a statokrol?:)

[SPOIL]Side 1:
Tribes: TERROR, T3RROR
Side 2:
Tribes: Norden, NOrDEr

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás:

Oldal 1: 618
Oldal 2: 754
Különbség: 136

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 54
Oldal 2: 41
Különbség: 13

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 2,176,922
Oldal 2: 2,851,594
Különbség: 674,672

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 352,406
Oldal 2: 232,744
Különbség: 119,662

chart


[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Na ha már csevegő!
Elvileg ide minden jöhet.
Profi és kevésbé profi játékosok véleményét is szeretném megkapni. ( Persze itt mindenki profi)
Szóval egy nukeba érdemes két nemest rakni vagy sem?
 

DeletedUser17227

Vendég
Nem minden esetben, de igen sokszor van értelme, olyankor is amikor újra fordulsz a faluért és valószínűleg kap védőt erősítésbe. Mert ha megis hal a nukenak a fele akkor is 1-nemes még marad a 2-ből és eltudod vinni a falut.
 

DeletedUser

Vendég
Na ha már csevegő!
Elvileg ide minden jöhet.
Profi és kevésbé profi játékosok véleményét is szeretném megkapni. ( Persze itt mindenki profi)
Szóval egy nukeba érdemes két nemest rakni vagy sem?

Pesszimista véleményt hallottad előttem. Megerősítem és értsd úgy, ahogy akarod.
Felkészülés a vereségre?
s mi van ha még sem nyerek?
úgyis kap erősítést ...
Küldjünk 10 nemest, hiszen ki tudja, talán elébe ugranak, s menjünk biztosra :p
2013-07-27_091331.png
1 túléli, s megérdemeljük a falut és saját magunkat is!

Nuke az én eszköztáramban azt a célt szolgálja, hogy takarítson és a lehető legtöbb tanyahelyet biztosítsa az aktív játékmódhoz. Az aktív játékmód már eleve korlátozza a tanyaméretet, hiszen szükséges, hogy magas épületszintek folyamatosan rendelkezésre álljanak, s nem bonthatok vissza ...
+ Tanya zászló még használható

Akár vonattal, akár külön küldve támadósereggel az nem nuke, csak nemeses támadófalu, ahol legalább 100(400) férőhellyel gyengébbek vagyunk eleve. Mit számít 100-400 férőhely? Mondjuk 100-400 bárdos helyett csak 1-4 bárdost viszünk az akcióba, de ha jól tudom, a nemes Támadóértéke nem éri el a bárdosét sem.

Számít? Van akinél igen, van akinél...

Profi nem profi?


A Bowlingban akár egy kezdő is lehet sikeres az első dobásainál; s elérhet strike-t. Nevezhetjük szerencsés dobásnak, de ettől még bármilyen tehetséges vagy szerencsés is, nem sok esélye van egy profi versenyzővel szemben.
 

DeletedUser

Vendég
Ez hülye kérdés volt, nem általánosítunk! Nemes elhelyezése stratégiai kérdés és akár 20 is lehet egy faluban ami persze védő is lehet!

Felettem hozzászólónak a 10 nemeses dologhoz annyit írnék, hogy míg egy nemes a sereg 50+%-nál hal meg addig 10 kb 90+%-nál hal csak meg mint az látható is, persze kinek mi éri meg, én tuti nem csinálnám :)
 

DeletedUser

Vendég
bidám

Sziasztok!
Direkt nem írtam hanem megvártam míg kinem teljesednek a teljes indokok.
Nézzük csak időrendbe mik történtek.
Nemtudom kivagyokot kitiltották véglegesen. Nézzünk utánna a statjának. 90%-a belső. Legyen! De! Szinte akiket bebelsőzőtt mit látunk? Koiponty, Emperor és még sorolhatnám, átadták a nagyfalut neki és huzzák fel az újabbat mégjobban a szélén. [SPOIL]Nem szólok semmit, biztos semmi köze sincs a multizáshoz és a jogtalan előnyhöz.
Már a kitiltás előtt is látható volt hogy illegális scripteket használ a könyvjelzőből, ezt mindenki tudja, aki kicsit is jobban benne van a játékban.
Feljelentette valaki, már mindenki megvolt gyanusítva. Ezért ki persze a csunya és rossz ember? Sparta.
De nézzük is aznap mivolt Roki profilján. Egyből sárral dobált minket, engem. Hogy vigyori aztmondta ő már rég nem katonákkal harcol és tudja ezt levéllel is bizonyítani. Meghogy respii és monti is megmondta egy szerverre ne menj Spartaval. Ha már ennyire felhoztad akk csakhogy tudj mitörtént V5ön, necsak mendemondákról.
Respii,mvszkt fronton átadja a fiokját nem legálisan!!!
Respii pokolfajzatnak(bejelentett közösnettel vitte), mvszkt-t pedig montipapa csinálta ugyanezt.
Pukkocska a saját játékosuk felnyomta őket hogy multiznak és ezért lett kitiltva 20-30 fiok. Nempedig 20-30 játékos. Montipapánál cirka 8 fiok volt, és körülbelül 10 játékosra jutott 30 fiok. Mellette 10en benyomták a törlést és a maradék 10-20 fő beállt a Farkasbirodalomba.
(Akik elbuktak.)
De térjünk vissza V20ra. Ahol egyből Roki sárt dobál Spartara. Azóta úgynézki saját társuk árulta el, bár megmondom őszintén nemtudom ki a hunyó. De! Tegyük fel én tettem volna, vagy más Spartai. Azért vagyunk becstelenek mert feljelentünk egy olyan játékost aki jogtalanul szerezz előnyt a többiekkel szemben? Nehogymár még mi legyünk a rossz. Nemtudomkivagyok hibázott, megbünhödött érte. De ha igazán nagy player lenne, meg roki is, akkor 1 játékos miatt nem a törlésen gondolkodott volna, hanem azon hogy szedjék fel minnél hamarabb és hogy tudják újra teletápolni nyersanyaggal. Eléggé friss a szeró, semmiről nem maradt még le a srác. Ja de igen! A top1 helyről....
Anno megmondtam roki ingatag vezér. Egy jótanács az ellenfeleknek. Legyen egy egységes biztos vezetés, roki nélkül és akkor méltó ellenfelei lehettek Spartanak. Ő sajnos máshoz nemért mint habzó szájjal osztani a sületlenségeket.
Spartan kivül 3 erősebb klánt látok. Egy jólszervezett MF-t, egy újraszervezett Bears és egy kicsit most felhigult Terrort. Egy jó erős vezetéssel komoly borsot törhetnek a Spartaiak orra alá.
Gyözzön a jobb, sok sikert mindenkinek![/SPOIL]
Emlékeztem erre a hozzászólásra, bár már nincs itt vigyori, azért néhány dologra néha ráhibázik.

Kitiltás-szuicid kirohanás-szuicid visszatér-eltűnik-kitiltott újrakezd-szuicidet megeszi az újratöltött
eredmény= 1-el kevesebb tűzoltó, 1 -el több bidám

Mit is mondott vigyori, 90% belső?
Nézzük az újratöltött lelkes játékosunk statját!
http://hu.twstats.com/hu20/index.php?page=player&mode=conquers&id=1214930&type=all&oldplayer=-1&newplayer=-1&oldtribe=336&newtribe=-1&min=&max=&timerange=
55 foglalásból 40 Norden{belsőzés}? (48 falu)
Ez a vezír jó vezír, még az ellenség sem foglal annyit tőlük, mint ő! Ha így halad tovább, nem kell a sparta sem, ők csak 33-at foglaltak, csak rá kell bízni Bidámra. amíg hízik nem hagyja abba. Kis gömböc. :)

Legtöbb Pont: 472,863 2013. aug.08.
Legtöbb Falu: 48 2013. aug. 08.
LE Rang: 296.(372,681 score)
LE Támadó Rang: 151.(323,411 score)
LE Védekező Rang: 899.(49,270 score)

El ne felejtsetek majd szólni, ha véletlenül elkezd majd játszani is.
V16-on ő lehetet: -Bidám-

Van akinek a pap, van akinek a papné.
Megéri tapsikolni a vezérek mellett, mert egyszer még ti is lehettek vezérek, és ípíthetnek nektek accountot, s elmondhatjátok magatokról, hogy a rangsorban bizony voltatok elsők, sőt többször is neki kezdtetek játszani ... élrekerültök.
Közben meg sokaknak elveszitek a kedvét és feladják.
Bidám kell a falum? Ja, már felajánlottam, mert én harcolni jöttem, stratégia nem abban merül ki nálam, hogy azt mondom, amit hallani akarnak, hanem bele az arcába a valót.

Olvastam a klánodból leveleket. Nekik sem tetszik! Ezért ne alakíts klánt, vagy húzzál el, s hagyd azokat boldogulni, akiknek a stratégia azt jelentené, hogy közös akciókban mérettetik meg magukat!
Valóban egy senki vagy, énsetudomkivagy!

Élősködő?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15525

Vendég
Te adai.erenc, most már csak megkérdezem, Te ahány klánban megfordultál azt mind pocskondiázod utána?
 

DeletedUser

Vendég
Akkor jól tetted hogy klánt alapítottál:)
Köszönöm, hogy elismered. :)

Felhozták, hogy mennyi nemest kell küldeni egy támadásban. Egyet!
Lehet íjásszal támadni? Lehet,de nem éri meg védővel támadni, de ettől még akár nyerhetünk is vele, pedig egyértelműen ostobaságnak hat!

Szeretném kérdezni,hogy mi a véleményetek az alábbi saját szerkesztésű segítségekről.
A véleményed elolvasom s lehet további segítségek megírásában segédkezik, illetve segíthet jobban megérteni. A segítséget használhatjátok a klánfórumban, talán segít a KH jobb megértésében, bár, ha teljesen ostobaságnak tartod, akkor szívesen hallom majd az érvelésed.

[SPOIL]http://kepfeltoltes.hu/130816/2013-08-16_124806_www.kepfeltoltes.hu_.png
kattintásra a liken nagyítva lesz látható
2013-08-16_124806_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13948

Vendég
Köszönöm, hogy elismered. :)

Felhozták, hogy mennyi nemest kell küldeni egy támadásban. Egyet!
Lehet íjásszal támadni? Lehet,de nem éri meg védővel támadni, de ettől még akár nyerhetünk is vele, pedig egyértelműen ostobaságnak hat!

Szeretném kérdezni,hogy mi a véleményetek az alábbi saját szerkesztésű segítségekről.
A véleményed elolvasom s lehet további segítségek megírásában segédkezik, illetve segíthet jobban megérteni. A segítséget használhatjátok a klánfórumban, talán segít a KH jobb megértésében, bár, ha teljesen ostobaságnak tartod, akkor szívesen hallom majd az érvelésed.

[SPOIL]http://kepfeltoltes.hu/130816/2013-08-16_124806_www.kepfeltoltes.hu_.png
kattintásra a liken nagyítva lesz látható
2013-08-16_124806_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]


Hali!
Ezt az anyagot tényleg ügyesen összeraktad, gratulálok. Pár dologban nem értek mondjuk egyet, de mindneki máshogy játszik! :)
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm
Megosztanád velem melyik részével nem értesz egyet?
 
Fent