Csevegő

DeletedUser4544

Vendég
Roki!
Az a te legnagyobb hibád, amit itt sokan mások is mondtak. Bizonygatni akarod, tevagy a legjobb mindenben. Tedd azt. De amellett nemtudok elmenni szónélkül hogy ezt úgyakarod elérni hogy sárazod a másikat alaptalanul, főleg úgy hogy amit magadról beszélsz annak a fele se igaz.
Kezdjük az elején.
V20. Már abbahagytam a játékot, de nemvolt hivatalos, így te nemtudtál róla. Bidámot kitiltották. Jogosan! Te egyből a profilodon sérelmeztél minket, engem. Hogy az én kezem van benne, meghogy én mindig így játszok máshogy nemtudunk nyerni. Ezt akkor írtad ki amikor énmár rég nemjátszottam!
Nembirtad feldolgozni, nemminden úgysikerül ahogy te elképzeled és egyből probálsz másra mutogatni, ez ezért és azért van.
Másik ha kitiltják jogosan, nehogymár nekem kelljen elnézést kérnem. De tudod mi a vicc? Egy irigy klántársatok nyomott fel....
Te már ekkor is toltad azt a süket dumát MHC ennyivel annyival jobb Spartanál. Sparta V5ön is support miatt nyert, igen mert kitiltottak 20 fiokot amit 5-6 játékos vitt illegálisan. Ez miért a mi hibánk? Nembirták a frontháborút, sorra leléptek....A nagy REspii is...

Maradjunk V20nál.
Szidod Zolapapát hogy 80%-ba belsőzik. Zola papa Top1 letbe. Zola papa a minap Medvével szétszedték lelkes68at. De mondod ezt úgy, mintha a te statod V20on nem belsőkből állt volna. Sőt te legálisan multiztál, 3-4 játékos csak azért jött hogy felhuzza neked a nagyfalut. Persze ha kitiltanak ezért, megint Sparta és a support a hibás.

V20 továbbra is. Neked nemjött össze a Sparta ellenes terv. LElépésnél azért még próbálsz belerúgni a Terrorba, akik megkell vallani szépen összeálltak és próbálnak a teljes világgal Sparta ellen fokuszálni. Nemlehet tudni hogy egyben tudják-e majd tartani, de az biztos gratuláció jár nekik, mert már most jobban megszorongatták Spartat V20on, mint te(ti)...

Ami kiverte a biztosítékot, olyanokat írsz, damasék leszerepeltek classicon. Azért mert felregelt kiváncsiságból, timeg 20-30an szervezetten nekiugrottatok egy szerónak, az nem egyenlő esélyek. Menj fel V19re és verd el a CNN-t, akkor majd tudunk miről beszélni.
De én átlátod rajtad. Azért irtad ezt, mert nemtudsz kiemelni senkit a Classicon. Olyan volt ez mint egy sima speed kör. Semmi érdeklődés nemvolt jobb, hosszútávú olyan játékosoktól, akik elismeréssel birnak. Ezért hogy neaztmondják megnyertél egy kibővített speedet, próbálod ráhuzni hogy ezt-azt amazt elverted, miközbe ha belegondolnál semmi értelmes normális szervezett klán nem szerepelt rajtatok kivül. Így viszont már nem meglepetés hogy ti nyertetek.

Másik. Írod hogy tévedtem, mert nemlehet egyszerre behuzni a top1 let, top1 klán és top1 ranglista poziciót.
Igen ezt arra írtam, mert azthittem lesz érdeklődés, lesz ellenfél, így viszont mivel már 1 hó után eldőlt szinte harc nélkül, lehetett észnélkül ütni, gyüjteni a letet, és lazán foglalni be a falvakat. Igen tévedtem, elszámoltam magam. Viszont megint füllentesz rokibarátom.
Ranglistán csak a második helyen látlak. Ezenkivül 1 hete még aki a top1, ővolt a letbe is az első. Hetek óta mögötte kullogsz másodikként. Szép eredmény ezis, mert látom statot, az IS klán szépen betalált és ütnek, így nemtudsz annyi falut foglalni, lekorlátoztak. De akkor megint ne hazudj olyanokról mindenben tevagy az első, amikor elég ránézni a ranglistára, és kb 2 hete mióta ütnek másodikként kullogsz.

Amin még elkéne gondolkoznod, irod Geronimonak hogy döntse el milyen mezt visel. V18on volt MHC, és V20on Sparta. Tudtommal nem egyszerveren játszik a két klán, mint anno V5ön. Hadd döntse már el melyik világon, melyik klánba játszik. Ő legalább eltudja dönteni, nemúgy mint te, akinek még meze sincs, ja de ez a portugál! Gratulálok magyar létedre....

Végezetül. Kiváló játékos vagy, de semmi több. Ahhoz hogy elismerjenek nem kérni kell az elismerést, hanem bizonyítani. Ha felmennél V18ra, segítenél a MHCnek és megnyernétek a szerót, úgy hogy ottvagy és látszódik az eredményességed, akkor kapnál tőlem meg másoktól is igazi elismerést, de azért ne várj, mert egy ellenfelek nélküli classicon nyerni tudtok. Gratuláció jár, több nem. Főleg nem elismerés.
 

DeletedUser17066

Vendég
adai

Rokinak joga van megszólalni és játszani! Nem kedvelem, de nehogy már ti mondjátok meg, hogy mit csináljon és mit ne csináljon! Foglalkozzon mindenki a saját kis dolgaival! Akiknek joga volna számon kérnie az a volt klánja, de ők meg kedvelik, s én meg tiszteletben tartom ezt.

Más...
Gratulálok az ellenfelünknek, a sparta klánnak és játékosainak!
Köszönöm, hogy miközben falvakat bukott a sparta játékos, gratulálni tudott a klánunknak és játékosainknak! Kevesek engedhetitek meg maguknak, hogy sportszerűen játszanak és viselkedjenek, fair megnyilvánulásaik pedig remélem követendő példa lesz a V20-on.

Örülök, hogy kialakult végül is két meghatározó erő és élvezetes harcokra számíthatunk! Ehhez kívánok magunknak(V20 klánjai) élvezetes és becsületes játékot!
DE azt ne feled,hogy a te kőzreműkődésed segitette a klánt a spárta elleni falú foglalásba véleményem szerint mivel a terrornál egymásnak paszolgatták mindig a vezetői rangot.

Rokirol annyit,hogy igen is jó vezér volt én nem ismertem őtt soha de értett az emberek nyelvén bidám viszont btelhetettlen és nem jó vezér mert egy klán vezérnek nem a kőrűlőtte talp simogatoknak kell csak ingyen falut adni hanem a tőbbinek is.
Adai meg szerintem nagyon jó játékos és vezér hát ennyit akartam

a felettem levő irásra csak annyit szeretnék hozzá fűzni,hogy lelkest 2-3rom kezdő is szétkapta volna mert ha már valaki foglal falvakat és nem egyet hanem zsinorba úgy,hogy 1 nap altt esetleg 2 nap volt 17-dik lesz ott abba semmi gond de hogy annyi ne legyen benne ,hogy bevédje akkor ott azzal ajátékossal nagy baj van .

geronimo az tisztességes játékos lehet,hogy foglal és előre tőrekszik de van benne betyár becsűlet én nekem volt vele találkozásom a játék során és akármilyen ellenség volt akkor is becsűletes játékos ritka az olyan tag pedig én is v1 től nyomom attol fűggetlenűl,hogy mostmár nincs multam
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Van akinek van mondanivalója, van akinek nincs, illetve nem osztja meg!
Egyikőnk szereti a szalonnát, másikunknak meg a kolbász jön be! Nem kényszer sem a kolbász, sem a szalonna.
Én egy fórumra olvasni és írni járok fel, ti meg filmeket néztek vagy esZtek? :)
 

DeletedUser17017

Vendég
Van akinek van mondanivalója, van akinek nincs, illetve nem osztja meg!
Egyikőnk szereti a szalonnát, másikunknak meg a kolbász jön be! Nem kényszer sem a kolbász, sem a szalonna.
Én egy fórumra olvasni és írni járok fel, ti meg filmeket néztek vagy esZtek? :)

Én egy fórumra akkor járok fel,amikor unatkozom és társaságra vágyom :)
Hát Te miért ? Zabálni ? :D:D:D

Kiegészítésként pedig : a Julia sorozat regénysorozat a magányos nők nagy kedvence ( regény = könyv nem pedig film ^^ )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Na én ma este leléptem, jó harc volt így befejezésnek, de a sok szarkavarástól már befájdult a fejem, inkább készülök v22-re csapattal :)

Vélemények?
Remélem nem vagyok egyedül az érzéssel: ez egy moslék világ lett!
 

DeletedUser

Vendég
adai.erenc!

Seregekről annyit szeretnék neked írni, hogy 1000+ falunál én megnézem te hogyan alkalmazod ezeket :D
Isten segítsen benne, én addig inkább kétszer kipucollak míg kémkedsz meg eldöntöd melyik precízen felépített faludból óhajtasz majd támadni :)

Most miért kötegszem? Azért mert nem lehet támadni bárdos, k lovas lovas íjj és kos nélkül (+10 kata), mert nincs olyan védő falu a világon amire te el tudnád lőni a speckó faluid!

Minden esetre nem létezik jó támadó és védő falu, több millióból csak az az 1 és csakis egy megfelelő párja van mindennek ami a legjobban bezúzza a másikat.
 

DeletedUser17017

Vendég
adai.erenc!

Seregekről annyit szeretnék neked írni, hogy 1000+ falunál én megnézem te hogyan alkalmazod ezeket :D
Isten segítsen benne, én addig inkább kétszer kipucollak míg kémkedsz meg eldöntöd melyik precízen felépített faludból óhajtasz majd támadni :)

Most miért kötegszem? Azért mert nem lehet támadni bárdos, k lovas lovas íjj és kos nélkül (+10 kata), mert nincs olyan védő falu a világon amire te el tudnád lőni a speckó faluid!

Minden esetre nem létezik jó támadó és védő falu, több millióból csak az az 1 és csakis egy megfelelő párja van mindennek ami a legjobban bezúzza a másikat.

Ennél nagyobb hülyeséget még nem is olvastam...
 

DeletedUser17292

Vendég
Szerintem én is abbahagyom,mert túl későn kezdtem és itt középen semmmi esélyem sincs már,a v22-ig inkább speedezek:)
Valaki tudja,hogy mikor indul a v22?
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem én is abbahagyom,mert túl későn kezdtem és itt középen semmmi esélyem sincs már,a v22-ig inkább speedezek:)
Valaki tudja,hogy mikor indul a v22?

V22 indulása engem is érdekelne! Ha van infó, akkor vagy itt vagy v18on "Fülike1973" accomra írja már meg valaki. Köszi!
 

DeletedUser

Vendég
Az is az lesz Neked,mert tovább nem tart majd számodra mint ez :D

Számomra minden addig tart ameddig akarom, a kérdés sosem az volt, hogy tudok e játszani vagy sem mert olyan bika ellenfél van, NEM! Hanem mindig (és tényleg kivétel nélkül mindig) egy dolog késztet arra hogy abbahagyjam: a magyar ember!

Ebben a dologban egyet értek Rokival!

Máskülönben hozzászólásomban indokoltam, hogy ez miért kivételesen rossz világ.

További indoklásra nem vagyok hajlandó, nem az oviban vagyunk...
 

DeletedUser17017

Vendég
Vedd le a profilképdről akkor a magyar zászlót,aztán menj Rokival együtt külföldi szerverre ott nem lesz gond a magyar emberrel!
Ott majd lesz más fajta emberrel gond.
Ja majd el felejtettem,ott sem akarod majd tovább vinni a accot...

Ezzel egyet értek.
ManBoy Te olyan vagy ,mint aki széllel szemben pi*ál

Azt majd amikor a külföldi szerón hiányozni fognak a magyar beszélgetések,akkor visszajössz ebbe a sokszorosan lenézett magyar klánháborúba játszani

Végűl is.
A jó magyar földön érdemes elbukni hamár bukunk nemigaz ? :D

Rokinak meg ne higyjél, Ő az egyszeri játékos ,aki mást mond és mást is csinál :p
A játéka és a véleménye két külön világ...
 

DeletedUser

Vendég
Egy lehetséges út áll előttem 2 ággal: pesti Nemzeti Közszolgálati Egyetem Honvédtisztképző és Hadtudományi karának katonai vezetői, vagy logisztikai szaka.

Ha az utolsó magyar ember leszek is aki ezzel a gondolattal él, de a hazámért akár egyedül is kitartok és harcolok a végsőkig.
Más vagyok az életben mint a játékban, a játékban egy hirtelen ember vagyok, míg az életben 3-szor átgondolom ugyan azt minthogy cselekednék... ezért is szeretnék a katonaságnál magas rangon egy elismert stratéga lenni.

És igenis! A magyar ember makacs és kiszúrná egymás szemét még ha a másik vergődik is, de pont ez az a makacsság az ami összeköt minket 100 évente és makacsul ellenszegülünk a hazánkat kifosztóknak, eltiprónak!
(1701,1848,1956,20..)

Máskülönben eszem ágában nem volt itt hagyni a magyarokat az meg végképp nem, hogy külföldiekkel játsszak, de ezt szerintem már kár volt leírni!
 

DeletedUser

Vendég
Az meg hogy mi magyar zászló megint vitatkozhatnánk, mert például az Árpád sávos sokkal ősibb mint ez! (nem hiába a címerben is az van)
 
Fent