Csevegő!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
balint9409

Sziasztok!

kedves szupport balint9409 jatekos serto jelenteseket tett ki a profiljaban! kerem figyelmeztessek!
 

DeletedUser

Vendég
Te is jó rég óta lehetsz a játékban :D
Ez a jovialis féle árulkodós és tanárbácsis posztkommunista rendszer itt nem működik :D
 

DeletedUser

Vendég
Egyébként megmaradnak. Másik világon nekem is megmaradtak, miután befoglaltam, és a ketőő majdnem ugyan az.

mivel a lovagfegyvereket a Legyőzött Ellenfelek pontok alapján kapod, nincs semmi oka hogy eltűnjenek :)
Örökre ott fogják boldogítani szegény Don Quijote-dat :D
 

DeletedUser

Vendég
Darki!

Szerintem fogj hozzá egy könyv írásának...
Ennyit írni .. ennyi helyre.. Félelmetes vagy :D
 

DeletedUser11858

Vendég
mi a szent kaki lehet??

minden második kattintásra jelszót kér a V9!

kicsit unom!!!!
 

DeletedUser11858

Vendég
:DD a rohadt életbe :DD
minden egyre is, nem csak minden másodikra :(
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok.!

ha valaki idejön játszani és megsértődik mert elveszik a faluját, hát rossz talajra lépett. de hogy valaki jellemtelenül szemét módon játszon és hátba szúrjon valakit az akkor sem korrekt még ha katonai játékot játszunk. mint említettem nem is a támadással és a foglalásokkal van baj, hanem a jellembéli hiányosságokkal, amiben magasabb szinten áll az illető a játékánál is. nem szoktam egyesekhez hasohlóan anyázni, de ezt a jellemet viszont csakis anyai táplálékkal szívhatta magába, meg abból a környezetből ahol él és mozog. mindenki gondolja át, mielőtt bármit is közösködik vagy beszél vele. s még ő tilt le már előre
további örömteli játékot. büszke lehetsz génjeidre -Josh- a V9-szerveren.

Igaz régi bejegyzés, de lenne egy hozzáfűzni valóm:
Lesznek majd még furcsább jellemtelenségek is amivel találkozol ha elég sokáig játszol és akkor majd ugy fogod érezni, hogy ez csak egy kis porszem azon dolgokhoz képest.

Másrészről egy idézet részlete: "Ahogy játszol, olyan vagy a való világban is. Ha itt elárulod a barátaid, akkor odakint is azt teszed, mert mindenkinek csak egy személyisége van, hacsak nem skizofrén..."
Ehhez nem fűznék hozzá semmit. Ki ki tegye a helyére magában. :cool:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok V9-en K31-re egy Mentort keresek aki lenne az az írjon Legyen szíves
 

DeletedUser

Vendég
segitség feljánlok ennyi nyersit...

9 es serveren

annak felajánlok illetőnek aki lerombolja ezt a falut teljessen: koordináták: 496:384 felajánlok érte

5000 fát, 5000 agyagot, 5000 vasat

a falu elfoglalásához pedig

20000 fát, 20000 agyagot, 20000 vasat

a hálám nem marad el.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent