Csevegő!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Le a kalappal elötted! Jó, persze mindenbe bele lehet kötni, és ha ahhoz, hogy alaposan megfogalmazd magad (amennyit te írtál) nagyon sokat kéne írni, hogy minden eggyes pontot kivesézz és senki sem tökéletes ez ügyben :) Itt arra célzok, hogy igazad van és tudok a hibámról amit írtam, de szerintem mindenkinek tapasztalnia kell, hol érdemes a védő-támadó falukat elkezdeni és még sorolhatnám, tapasztalaton múllik az egész és mint minden tapasztalat, ez is időn múllik..
 

DeletedUser5879

Vendég
Minden azon múlik mennyit vagy gép előtt.

Ha egész nap ott tudsz ülni,akkor nagyon nagy botorság lándzsáson és NL-en kívül mást gyártani a védő faludban,hiába nem túl masszív,a sebessége miatt rengeteget be lehet vinni a támadások elé,valamint szinte ugyanannyi idő alatt képezhető újra,mint egy támadó falu.

Ha kevesebbet vagy gép előtt,akkor mindenképp masszív védelmet kell gyártanod,amibe mindenhogy kelleni fog kardos is,hiába lassú.
Ekkor inkább bebiztosítasz már falukat,nem pedig a hirtelen reagálású harcmodort választod,mivel nem vagy online egész nap.

Mikor már sok falud van,akkor meg úgyis gyártasz már mindent,és kombinálod,a masszívra ráküldesz néhány gyors csapatot,és meg is van oldva bármely probléma.

Támadókkal meg mindenki máshogy áll...Én régebben lebontottam a bányákat 25-ösre a támadófaluimban,akkortájt voltak 7-7500 Bárd,2000 KL,1000 LÍ,230 kos,100 kémes támadóim,mostanság más seregeket gyártok már.
 

DeletedUser

Vendég
maala:
szimplán kiváncsi voltam mi a helyzet és visszanéztem.
tudod saját magammal is vitázhatnék oldalakon keresztul, egyvédelem vagy támadó felépitésével kapcsolatban.

Amiből én kiindulok: a játék elején a lényeg hogy legyne valami ami hamar kész, védelmben. támadoban szintén.
Aki játszik tudja. nekem aztan jöhet bárki lovasij fullal. lepattan mint a szél, és tuti nem csak az van neki. ha meg igen akkor már rég kikerult a térkép szélére. mire bederit, és betalál a full lovasij, kerul még odavédelem, ham eg nem akkor nemes a szomszédba és ballaghat vissza ahonnan jött.

mésrészt javaslom használj szimulátort mielőtt naivan matekolsz, mert egy álltalam leirt nem éppen tul erős védelem, viszont gyors és mozgékony akármit is teszel bele egy full támado nem veri ki ha a morál semleges, és nincs lovag. mégha lovasily fullrol is beszélunk.
Igy a vélemények mindig utköznek.
És nézhetjuk ahalado szintet, ahol aztan mindegy mi van egybevédett faluban. hogyazt kiverd nuke hegyek kellenek.

És akárhonnan nézzuk még mindig aza legfontosabb, hogy amid van hamar elkészuljön. ha támadsz akkor neked kevésbé kell védened, hisz a szomszédod ugyis ezt teszi. és akkor még ott van hogy ki a szomszédod. és még ezer tényező. igy ebben a játékban a matek nem ér semmit. csupán két lehetőség van. vagy támadsz vagy védesz.
és ez a szerver még erről szol, ezert is probáltam segiteni itt pár embernek aki szukségét érzi. A későbbiekben pedig majd ráéreznek hogymennyire veszélyes helyen vannak.
 

DeletedUser11972

Vendég
Predator!Keres majd meg hétvégén és egyeztetünk skypon akik jönnek majd!
 

DeletedUser11057

Vendég
kedves szervezők,vagy magyar ellenőrök,az volna a kérdésem,ki találta ki azt,hogy egy internet befizetésről három játékos játszhat??Mert ha ezt a németek hozták,akkor ezt miért hívjátok ti multizásnak,nekem van,két nagy fiam,két számító gépem,az egyik az egyik szobában,a másik a másikban,beszeretnének lépni a klánomba,de nem lehet,mert ez multizás,vagy mégsem?Vagy csak úgy tehetik meg,ha telefonon rám szól az egyik a szobából,hogy lépjek ki mert ő beszeretne lépni,addig a másik fiam vár órákat,én sétálok,a téli időjárást nézve.Vagy mégis beléphetnek,ha be vannak jelentve a közös internet használat miatt?? Ha valamit nem jó látok, akkor írjak a német tulajdonosoknak,és kérdezzek rá,mert nem tart semeddig se,mert kicsit ezek érdekes dolgok.Vagy csak egy belépés engedélyezett,és ezt mindenki tudni fogja,mert így gyerekek és szülők közös játékát teszitek tönkre.Köszönöm és várom válaszotokat.Hellaion..
 

DeletedUser11972

Vendég
Szia hellaion!!V2-N nagyon beszartam tőled:) Amikor jöttél rám 3 éles támadással.Még a falat is sikerült valahogy megbontanod 1 kicsit 18-asra:)
 

DeletedUser

Vendég
kedves szervezők,vagy magyar ellenőrök,az volna a kérdésem,ki találta ki azt,hogy egy internet befizetésről három játékos játszhat??Mert ha ezt a németek hozták,akkor ezt miért hívjátok ti multizásnak,nekem van,két nagy fiam,két számító gépem,az egyik az egyik szobában,a másik a másikban,beszeretnének lépni a klánomba,de nem lehet,mert ez multizás,vagy mégsem?Vagy csak úgy tehetik meg,ha telefonon rám szól az egyik a szobából,hogy lépjek ki mert ő beszeretne lépni,addig a másik fiam vár órákat,én sétálok,a téli időjárást nézve.Vagy mégis beléphetnek,ha be vannak jelentve a közös internet használat miatt?? Ha valamit nem jó látok, akkor írjak a német tulajdonosoknak,és kérdezzek rá,mert nem tart semeddig se,mert kicsit ezek érdekes dolgok.Vagy csak egy belépés engedélyezett,és ezt mindenki tudni fogja,mert így gyerekek és szülők közös játékát teszitek tönkre.Köszönöm és várom válaszotokat.Hellaion..

Minden játékos, aki tudatosan és rendszeresen használ megosztott internet kapcsolatot, fel kell vegye az összes többi játékost, aki ugyan azt a kapcsolatot használja, a „Beállítások – megosztott internet kapcsolat” alatt.

Ez a szabály mindenkire vonatkozik, aki megosztva vagy hálózatban használja a számítógépét más játékosokkal. A közös hálózat lehet egy háztartás, munkahely, vagy iskola.



Multizásról akkor beszélünk ,amikor 1 játékos bizonyíthatóan több fiókot használ.
 

DeletedUser10945

Vendég
Akkor ha én belépek a saját fiokomba és tesom is belép a saját fiókjába egyszerre ugyan arról az internet kapcsolatról az nem szabálytalan ha be vagyunk jelentve ?
 

DeletedUser

Vendég
Akkor ha én belépek a saját fiokomba és tesom is belép a saját fiókjába egyszerre ugyan arról az internet kapcsolatról az nem szabálytalan ha be vagyunk jelentve ?

Az nem szabálytalan.

Viszont meg kell említenünk egy - két fontos dolgot :

Az internet megosztás nem a multifiókok legalizálására szolgál. A support ki tudja szűrni az ilyen jellegű "álmegosztásokat".

Az indokolatlan megosztást nem fogadjuk el.



  • Amennyiben a fiókokba bizonyítottan, nem alkalomszerűen (sorozatosan), rövid időközökben, tulajdonosi jelszóval lépnek be tulajdonosaik azonos számítógépről, multinak minősül még akkor is, ha megosztott internetet használnak.
Itt pl arról van szó, hogy igen kevés a valószínűsége annak , hogy 2-3 "testvér" napokon vagy heteken keresztül állandóan egymás után 2 perccel lépjen be.

Egy másik fontos dolog :

Megosztott internetkapcsolattal játszó fiókok esetében tilos egy fióknak megtorolni a másik fiókon ért sérelmeket.
 

DeletedUser11057

Vendég
kizárás,

szia,akkor miért zártak ki a v9,en minden olyan családos játékosokat akik hárman vagy ketten játszottak a gyerekükkel, és be voltak jelentve mindenki re azt mondták multizik,pedig csak a szülő be engedte a csapatba a gyerekeiket????és BEJELENTVE..
 

DeletedUser

Vendég
szia,akkor miért zártak ki a v9,en minden olyan családos játékosokat akik hárman vagy ketten játszottak a gyerekükkel, és be voltak jelentve mindenki re azt mondták multizik,pedig csak a szülő be engedte a csapatba a gyerekeiket????és BEJELENTVE..

Valószínűleg megvolt az oka. Nagyon jól hangzik a család kifejezés amikor a fellebbezést írják , de azért ne felejtsük el , hogy a supporterek többsége évek óta játszó tapasztalt játékos és nem utolsósorban jó informatikai ismeretekkel rendelkeznek.

Nem nagyon láttam még olyan fellebbezést ahol (multi esetén) ne lett volna legalább "6 testvér" .

Ha feltételezem ,hogy mindenki igazat mond,és tekintve, hogy hány db fellebbezés érkezik be naponta, akkor statisztikailag Európa legnépesebb országa lehetünk.

na persze vannak kivételek akik valóban családok ,de azok nem kerülnek a Support látókörébe mert betartják a szabályokat.
 

DeletedUser

Vendég
klán

helló embereket keresek a klánomba v4 a klán neve DamageForever keresétek deidara-kats -t és v 10 is keresek a klánomba embereket:) ott is keresétek deidara-kats -t :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Klassz, hogy a v4-es és v10-es klánodat a v9-es fórumrészben hirdeted... :)
 

DeletedUser12108

Vendég
Nem tudja valaki megmondani mikor fog indulni a v11??
 

DeletedUser8743

Vendég
Sziasztok!

Én egy régi játékos vagyok, még a V5-ön játszottam-a MET-ben voltam-, de családi okok miatt (kb 140) falúnál már több mint 1 éve abba hagytam!
Most szeretnék újból játszani, csak mivel már egy jó ídelye megy ez a világ,így nincs kedvem ismét az elejétől kezdeni!

Arra gondoltam hogy ha van olyan játékos vagy lessz olyan játékos aki egyedül nem tudja vinni a falvát annak szívesen besegítenék,vagy esetleg abba akarja hagyni a játékot,akkor szívesen átvenném a profilját!
Biztosíthatlak hogy nem vagyok se csaló,se árúló,mert gyorsan fejlődnék+VIP-re is költenék szívesen!
Azért ezt a világot tarom eddig a legjobbnak, mert 2-es sebességű és nincs temploma + 200 mező távolságra is ellehet menni foglalni, így most nem kezdek új világot!

Aki tudd segítení az írjon a világon belül!THX!
Üdvözlettel:BB1980
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent