Csevegő!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11612

Vendég
az elött is farmoltam hogy szövik lettünk volna:rolleyes: ameddig a vezér nem panaszkodik addig leht meglátogatom:eek: lehet hogy ez bunkoság meg lehet mondani hogy árulás de nem azért játszok hogy öt boldoggá tegyem meg nem is én kötöttem velük szövit.

Én ilyenkor kikérem a játékosokat:D Általában sikerrel;)
 

DeletedUser1186

Vendég
sziasztok.!

ha valaki idejön játszani és megsértődik mert elveszik a faluját, hát rossz talajra lépett. de hogy valaki jellemtelenül szemét módon játszon és hátba szúrjon valakit az akkor sem korrekt még ha katonai játékot játszunk. mint említettem nem is a támadással és a foglalásokkal van baj, hanem a jellembéli hiányosságokkal, amiben magasabb szinten áll az illető a játékánál is. nem szoktam egyesekhez hasohlóan anyázni, de ezt a jellemet viszont csakis anyai táplálékkal szívhatta magába, meg abból a környezetből ahol él és mozog. mindenki gondolja át, mielőtt bármit is közösködik vagy beszél vele. s még ő tilt le már előre
további örömteli játékot. büszke lehetsz génjeidre -Josh- a V9-szerveren.
 

DeletedUser11728

Vendég
sziasztok.!

ha valaki idejön játszani és megsértődik mert elveszik a faluját, hát rossz talajra lépett. de hogy valaki jellemtelenül szemét módon játszon és hátba szúrjon valakit az akkor sem korrekt még ha katonai játékot játszunk. mint említettem nem is a támadással és a foglalásokkal van baj, hanem a jellembéli hiányosságokkal, amiben magasabb szinten áll az illető a játékánál is. nem szoktam egyesekhez hasohlóan anyázni, de ezt a jellemet viszont csakis anyai táplálékkal szívhatta magába, meg abból a környezetből ahol él és mozog. mindenki gondolja át, mielőtt bármit is közösködik vagy beszél vele. s még ő tilt le már előre
további örömteli játékot. büszke lehetsz génjeidre -Josh- a V9-szerveren.

hehe mekkora egy hülyegyerek vagy valaki lealáz és akk parázol a forumon?vicces fiu...
 

DeletedUser

Vendég
Már egy ideje figyelem a csevegéseiteket, hát nem sok értelmes mondat lett leírva eddig :D
 

DeletedUser10945

Vendég
Mindenesetre köszönjük hogy te gyarapitottad az értelmes hozzázollások számát;):D
 

DeletedUser

Vendég
Ricsikém, te akkora egy balf...sz vagy, hogy olyat a világ nem látott.Látogatom a v7 topikját is, és eljátszod ott a jó gyereket.Meg hogy te tisztelsz mindenkit.Élteted a HAVANA-át, pedig lenézed őket te csoze.Voltam veled egy klánban a v9-en.Ott leszaroztad a HAVANA-t, meg szerinted mindegyik tagja "noob".Voltak abban a klénban HAVANA-sok és elkezdted csesztetni őket.Nekik még így volt annyi inteligenciájuk hogy nem álltak le veled Pedig az egyik csak 14 éves.Mondták hogy tegyétek féllre a v7-es ellentéteket mert ez v9.Szerintem igaza van fejedelmnek.Ha kötsz valakivel egy szövetséget, akkora azt nem szabad felrúgni csak úgy.Ebből is látszik Ricsikém hogy egy kis pisis genetikai hulladék vagy.:D
 

DeletedUser11726

Vendég
Ricsikém, te akkora egy balf...sz vagy, hogy olyat a világ nem látott.Látogatom a v7 topikját is, és eljátszod ott a jó gyereket.Meg hogy te tisztelsz mindenkit.Élteted a HAVANA-át, pedig lenézed őket te csoze.Voltam veled egy klánban a v9-en.Ott leszaroztad a HAVANA-t, meg szerinted mindegyik tagja "noob".Voltak abban a klénban HAVANA-sok és elkezdted csesztetni őket.Nekik még így volt annyi inteligenciájuk hogy nem álltak le veled Pedig az egyik csak 14 éves.Mondták hogy tegyétek féllre a v7-es ellentéteket mert ez v9.Szerintem igaza van fejedelmnek.Ha kötsz valakivel egy szövetséget, akkora azt nem szabad felrúgni csak úgy.Ebből is látszik Ricsikém hogy egy kis pisis genetikai hulladék vagy.:D

Kösz hogy helyettünk is válaszoltál ;)
 

DeletedUser

Vendég
v9

hi.
9es világban ha újrakezdjük a falut, a lovag fegyver termébe a cuccok megmaradnak?
 

DeletedUser

Vendég
.

rájöttem jó helyen vagyok, szal nem próbálom ki hogy tényleg-e:)
de köszi
 

DeletedUser

Vendég
Egyébként megmaradnak. Másik világon nekem is megmaradtak, miután befoglaltam, és a ketőő majdnem ugyan az.
 

DeletedUser11612

Vendég
Nekem úgy megmaradnak, hogy 2 havonta újrakezdem a V5-öt:D Már mindegyik megvan.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent