Crusaders of the Light

DeletedUser17450

Vendég
Mekkora szerencse, hogy ti nem változtattok stratégiát, és megmaradtok annál, hogy inkább nem is védekeztek. ;)
Aztán ha veszít pár falut, akkor repülnek az emberek, de tudom, ő is csak egy volt az inaktívak közül...

Ez a CNN stratégiája. Mi nem dobunk ki senkit, ha akar önként távozhat, mint ahogy páran tették. Retorzió nélkül természetesen. Ám: Lore hirtelen akkor váltott munkát amikor támadtuk. Furi...minden CNN-es akkor vált munkát, vagy megy el a nete, amikor támadjuk és elveszít pár falut.:) Az nem számít, hogy közben végig leveleztem vele a támadásokat. Pl: Kóborlovag, vagy Lorehunter2.

Szóval Mr.Erkölcs 2.0 (Mojo Gyogyó) és Ugató Eb: Mindenki a saját háza táján..

+edikem új tulaja nem nagy szám.:D Celestial Angel-t támadta majd 20 nukekal és 2-3 vonattal. Olyan szépen elnyakaltak a támadásai, aminek a 70%-a éjjeli bónuszba ért be, hogy öröm volt nézni.:D Azokat a jeliket a szerver végéig nézegetni fogom.:D
 

DeletedUser17487

Vendég
Ez az "ugató eb" szöveg el is menne, ha nem te mondanád, hanem mondjuk Mojo Jojo :- )
A vezérek nem a jeliken röhögnek hanem a statisztikákon.
Persze ezt te nem tudhatod,hiszen sosem voltál még vezér,és nem is leszel mert a helyi jellegű piszlicsáré jelentéktelen dolgokon villogsz miközben 20-asával bukjátok a falvakat..
Na itt meg a másik aki szembefordult a saját elméjével:

Öcsém ti még mindig egymást szidjátok...
A legundorítóbb világ ahol valaha megfordultam..

Jó világ volt ez amíg bele nem kerültél és szembe nem találkoztál egy ottfelejtett tükörrel. Azóta van hányingered egyfolytában. Mindenki megérti.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16021

Vendég
Nemrég kaptuk egy ex Rv-s től ezt a levelet:
"Szia!
Szeretném ha elfoglalnátok!
Azért kérem ezt tőletek mert nem szeretném ha a volt klánom foglalna be.
A nagyok a gyakorlott játékosok alapítottak egy másik klánt és most minket itt hagytak és elfoglalnak. Azt hiszem szépen fejlődtem csak a harchoz nem értettem és ezért büntetnek. Ha kellenek a falvaim írj mit tegyek és a tiéid.
üdv."

Didli stratégia?
 

DeletedUser17450

Vendég
Nemrég kaptuk egy ex Rv-s től ezt a levelet:
"Szia!
Szeretném ha elfoglalnátok!
Azért kérem ezt tőletek mert nem szeretném ha a volt klánom foglalna be.
A nagyok a gyakorlott játékosok alapítottak egy másik klánt és most minket itt hagytak és elfoglalnak. Azt hiszem szépen fejlődtem csak a harchoz nem értettem és ezért büntetnek. Ha kellenek a falvaim írj mit tegyek és a tiéid.
üdv."

Didli stratégia?

Sokra mentek vele.:) Nyúlik a védendő frontszakaszotok.:D A miénk pedig megmarad ugyan akkora. Foglaljátok nyugodtan, majd elveszünk helyette máshol.:D Az illető pedig Dorbigeri.:)
 

DeletedUser16021

Vendég
_Hu_ hát te egy "zseni" vagy:) Bakker te tényleg komolyan gondolod amiket írsz? Fájdalmas:)
 

DeletedUser14104

Vendég
ja csak egy :)

1458499_472368706205456_262646807_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser17487

Vendég
Nagy a csend :)

[video=youtube;x02avqhbnuQ]http://www.youtube.com/watch?v=x02avqhbnuQ&feature=youtu.be[/video]
 

DeletedUser17450

Vendég
Zsír.:D Ám nem is tudom, te játszol még ezen a világon? jaa, hogy nem.:) Bocsesz.:D Amúgy a Wiking.ucoz vagy mifenéd eléggé inaktív. Hiába vagyok tag, egyszerűen senki sem kíváncsi rád.:D
 

DeletedUser17487

Vendég
Kihez is beszélsz Márk ? :Đ
A filmek nézettsége 150 és 400 között mozog mind az oktató filmeké ,a Tiedé mennyit is számol ? az oldalnak meg nem láthatod a beépített számlálóját, és mert nem történik semmi aktivity ,attól még van . Tagként meg ha ott is lennél nem lehetne sok jogosultságod,szóval hogy mit látsz és mit nem azt nem tudhatod. Te egyszerűen csak annyit láthatsz hogy nem történik semmi.
Amúgy pedig nem is kéne történnie semminek ,mivel az egy filmgyűjtő oldalnak lett megcsinálva ,ahová mindent ami eddig készűlt fel lehet rakni.
Csinálj Te is egy filmet és felrakjuk (oda) Majd aláírjuk hogy Te csináltad
De ahhoz szükség lenne egy nyerő játékra a főellenség a CNN ellen ,majd ha ez megjött ,akkor írj nekünk,vagy írj oda.
 

DeletedUser17450

Vendég
Márk?:D Tudtommal a szüleim nem ezt a nevet adták nekem.:)

Én a klánomnak csinálok filmeket és nem a Support ellen, illetve hogyan csaljunk! Akit ez érdekel és használja is ezeket, az nem korrekt. Ahogy Te sem, hiszen egyrészt közzéteszed, másrészt ezek szerint te is használtad. Így nézzenek rád fel a játékosok? A legnagyobb csalók egyikére? Anno Te vádoltad a CNN-t, hogy csalnak meg ilyen-olyan scripteket használnak. Te mit is csinálsz, illetve mostmár csak múlt időben beszélek a játékodról.:)
 

DeletedUser17487

Vendég
Senki nem Neked készítette ;-)
Neked a Nők lapja való :D Nézegesd azt.
 

DeletedUser17487

Vendég
Azt itt nem lehet kapni,így maradnak a videók :)
A gyerekem kedvence a COL videó. :D

Te a gyermekedet ezzel mérgezed ?
ezzel a hiábavaló gyötrelemmel ? :D

Vidd el inkább kirándulni.
Az erdő még télen is szebb mint ez a halott világ itt amit a nagyokosok teljesen lezüllesztettek.
 

DeletedUser17450

Vendég
Te a gyermekedet ezzel mérgezed ?
ezzel a hiábavaló gyötrelemmel ? :D

Vidd el inkább kirándulni.
Az erdő még télen is szebb mint ez a halott világ itt amit a nagyokosok teljesen lezüllesztettek.

Élükön veled.:D Te akartál Support elleni háborút indítani, sőt meg is tetted. Azóta is mérgezed a tisztességes játékosokat azokkal a szennyekkel, amiket kiadsz a kezedből oktatóvideó címszó alatt.
 
Fent