Crusaders of the Light

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
A reborn.
Bár meg ne sértődj,de jókat kacag rajta.
Kezdi akkor amikor meglátja a nevet,mert nála a rövidítás nem COl hanem COtl :D
Meg belekötött abba is,ha ez a ti videótok,akkor minek kell 50X kiírni a klán nevét az első fél percben :)
Ne haragudj meg rá,de kicsit kritikus a lelkem :)
Na meg mondta,ha van nálatok 5000 csirke,akkor már nektek kellene vezetni :)
 

DeletedUser9211

Vendég
Lehet, hogy jobb is. És itt mindenki gondoljon arra, amire akar.....
 

DeletedUser17450

Vendég
Semmi negatívat nem akartam ezzel mondani csak azt, hogy senki sem járja a fórumokat. Értem ezalatt a V19 fórumokat.
 

DeletedUser17487

Vendég
Miután sajtkufárral kinyírtátok,ne is csodálkozz rajta :)
Inkább örülj hogy nem kell senkinek sem olvasnia a nyomorúságodat :D
Hogy hogyan és milyen átszabdalt statokkal próbálsz felülkerekedni saját magadon.
De van egy jó hírem.
Fontolgatják hogy törlik a klánlimit számát a 19-es világon :)
Végre felveheted azt az 5000 embert akinek szüksége van arra hogy mások akaratukon kívűl szétosszák a falvaikat :p
Lesz újra munkád.
Költözz ki a szélekre pls. Újra! Újra! Újra! :D:D:D
 

DeletedUser17450

Vendég
Érdekes beszámoló köszi.:)

Ám még mindig nem látlak ezen a világon.:) stat? Már egy ideje nem tettem ki semmit.:)

A videóidról: Egyre, hogy is mondjam, kisebb a kölcségvetése, vagyis esik a színvonal.:) Kicsit lesüllyedtél arra a szintre, amit már nem is hittem volna, hogy elrész, de te megint okoztál egy meglepetést és bumm, sikerült. Jót virultam.:) Utoljára akkor nevettem ennyit, mikor a WikinG feloszlott.:)

Ám minden jónak végeszakad, így ennek az írásnak is! Ajánlom, hogy ne írj olyan helyre, ahol nem látnak szívesen. Jótanács, semmi más.:) A CNN-es haverjaid lehet szívesen látnak, de akkor pls az ő fórumukra írj, ne ide. Thx.^^

Apropó: Igazán befejezhetnéd a Support témát, mert már engem nyomaszt az, hogy olyan dolgokkal vádolsz, ami miatt egyedül te vagy a felelős.:) Másra hárítani könnyű, a kérdés, hogy félelemből, vagy pszihés okokból. Ezt a döntést rád bízom, várom a következő fenyítős leveled akár facebookon, vagy valamelyik másik vágban.:) (Remélem emlékszel a "széttöröm a csontjaid"... kezdető leveledre, amit nekem címeztél.:))

Byebye.:)
 

DeletedUser17487

Vendég
Mr.gyogyikának elgurult a gyógyszere :p
Már egyszer elmondtam nem azzal beszélsz akitől Te félsz :D
A skypeon jókat röhögünk a fényképeden :D

És ha már felhoztad ezt a kit látunk és kit nem rögeszméden.

Nos, a tények az, hogy TE és a klánod a 16 milliós AWA ellen nem tudta felvenni a kesztyűt.
Így mire kihullottatok a szélekre mint egy kezdő, akár újra is kezdhettétek volna :D
Na de a lényeg,hogy mire odáig eljutottunk hogy kivertek Titeket ,addigra mi már egy 26 milliós AWA-val néztünk szemben.
Ami már a Tőletek átvett tagokat is ellenünk tudta felvonultatni.
És ebben áll a lényeg,hogy mi ezt az óriási klánt meg tudtuk törni :)
Azzal szemben hogy TE és a klánod még egy 1:1 arányban sem tudtatok boldogulni, SŐT !
miután meg lett küldve a hadüzenet , NEKTEK, akkor voltunk 3x kisebbek Nálatok.
És egyetlen falut nem bírtatok elvenni Tőlünk,holott a körleveledben világosan leírtad hogy Ránk fogtok koncentrálni :p
Ja,ezt abból a fiókból kaptuk,aki felajánlotta hogy átadja Nekünk a falvait "az új COL" belsejében ,mert annyira utál Titeket :D
Ez a nem semmi mi ?
El lehet rágódni ezen kiskutyus.
A nagy haverod aki nálad volt 1 hétig ,vajon miért lépett le ? Elmondanám,köze nincs ahhoz hogy olyan amilyen,és hogy egyetlen világot nem tud végigvinni mielőtt ne nyomna be egy harakirit magának és a társainak :D Ahogy egy társunk mondta, a végső fordulásban "berzerker" lesz és rátámad a saját társaira,hogy az ellent beengedje a falvaiba. Hasonlóak vagytok.Azzal a különbséggel hogy te klánvezéri pozícióban tolod ezt.

Jótanács : Talán ha többet foglalkoznál a klánoddal,mint amennyit itt "kinn" lebzselsz ,talán gyorsabban beteljesítené a végzetét :D:D
Értsd amire akarod.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17450

Vendég
Mr.gyogyikának elgurult a gyógyszere :p
Már egyszer elmondtam nem azzal beszélsz akitől Te félsz :D
A skypeon jókat röhögünk a fényképeden :D

És ha már felhoztad ezt a kit látunk és kit nem rögeszméden.

Nos, a tények az, hogy TE és a klánod a 16 milliós AWA ellen nem tudta felvenni a kesztyűt.
Így mire kihullottatok a szélekre mint egy kezdő, akár újra is kezdhettétek volna :D
Na de a lényeg,hogy mire odáig eljutottunk hogy kivertek Titeket ,addigra mi már egy 26 milliós AWA-val néztünk szemben.
Ami már a Tőletek átvett tagokat is ellenünk tudta felvonultatni.
És ebben áll a lényeg,hogy mi ezt az óriási klánt meg tudtuk törni :)
Azzal szemben hogy TE és a klánod még egy 1:1 arányban sem tudtatok boldogulni, SŐT !
miután meg lett küldve a hadüzenet , NEKTEK, akkor voltunk 3x kisebbek Nálatok.
És egyetlen falut nem bírtatok elvenni Tőlünk,holott a körleveledben világosan leírtad hogy Ránk fogtok koncentrálni :p
Ja,ezt abból a fiókból kaptuk,aki felajánlotta hogy átadja Nekünk a falvait "az új COL" belsejében ,mert annyira utál Titeket :D
Ez a nem semmi mi ?
El lehet rágódni ezen kiskutyus.
A nagy haverod aki nálad volt 1 hétig ,vajon miért lépett le ? Elmondanám,köze nincs ahhoz hogy olyan amilyen,és hogy egyetlen világot nem tud végigvinni mielőtt ne nyomna be egy harakirit magának és a társainak :D Ahogy egy társunk mondta, a végső fordulásban "berzerker" lesz és rátámad a saját társaira,hogy az ellent beengedje a falvaiba. Hasonlóak vagytok.Azzal a különbséggel hogy te klánvezéri pozícióban tolod ezt.

Jótanács : Talán ha többet foglalkoznál a klánoddal,mint amennyit itt "kinn" lebzselsz ,talán gyorsabban beteljesítené a végzetét :D:D
Értsd amire akarod.

Súlyos szavak...lennének, ha ebből valami is igaz lenne.:) Ám nem törődöm vele, mert nem látlak a játékban.

Félni bárkitől?
Ez egy játék, ahhoz hogy én féljek valamitől, több kellene mint üres szavak és zaklató fb levelek!:D
 

DeletedUser17450

Vendég
Márk Szvoboda?:D

Ő egy haver, akivel UFS táborban találkoztam.:) Mármint ha tudod mi az.:) Arany és ezüst befektetés.:)

Darki Darki, nagyon lesüllyedtél. Ez mélyen az alatt a szint alatt van, amit elvártam tőled.:D

Ender pedig sosem írt neked olyat, amit Te odaszerkesztettél...:) Puszi. :D

Öregem, ezt megmutatom Márknak. (Szegény srác azt se tudja, mi az a KH, de meg cseszteted.:D)

Emlékezz darky, kinek írtál Te szép levelet, hogy összetöröd a csontjait? Márknak, vagy nekem?:D Várj bemásolom:
Beszélgetés kezdete: 2013. december 11.
Bxxxzs Dxxxy ( A neved kiszedtem innen.:))
11.12.2013 17:22
Bxxxzs Dxxxy
!!!!
Még egy ilyen húzás és összetöröm az összes csontod !
Ne szórakozz a skypeon !
Nem vagy abban a helyzetben.
A te 60 kilódat félkézzel leosztom :D:D:D
dudlika

Kinek írtál? Nekem, vagy Márknak?:D Megadjam a FB elérhetőségem? De minek, hiszen már megtaláltad.:D Vagy kérdezd Erzsicicát, vele is ott szoktam beszélni, vagy kocsitort.:D Neki is fent vagyok. Ezenkívül eléggé feltűnő, hogy a borítóképemen egy KH-s stat van kint.:D

Csak ismételni tudom magam: Egyszerűen zseni vagy.:D Márk barátnője egy kedves lány, az enyém is kedves, de téged ki nem állhat....apropó: Múltkor megint voltunk arrafelé szórni.:) Nem kaptál egy étlapot?:D Pedig neked is dobtunk be.:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5879

Vendég
Celestial Angel ma 16:51 órakor
Nyertem. ;)

Gyerekek,mindenki dobja el az egeret,és állítsa le a scriptjeit,mert a CoL megnyerte a világot...

Te meg kincsem *****nak üzengess,ha letiltasz csevegés közben. :)
 

DeletedUser16021

Vendég
Aki írt az nem biztos hogy Celestial Angel, Didli Shadóv vagy más néven Chevalier is lehetett:) Előszeretettel használja más fiókjait eszméi terjesztésére:)
 

DeletedUser17450

Vendég
Celestial Angel ma 16:51 órakor
Nyertem. ;)

Gyerekek,mindenki dobja el az egeret,és állítsa le a scriptjeit,mert a CoL megnyerte a világot...

Te meg kincsem *****nak üzengess,ha letiltasz csevegés közben. :)

Mire is írta Angel?:) Azt miért nem másolod be?Tudod, hogy igaza van, ezért csak ennyit tettél be.:)
 

DeletedUser16021

Vendég
febr 25 16:14 Crusaders of the Light (feloszlatva) klánt legyőztétek. Az Rv19 még mindig tartja magát....
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
De csak eddig mojo:

márc 08, 2014 01:39:33
Restart V19 és Cann1Bals között véget ért a háború.

Nőnapi győzelem :))
 

DeletedUser16021

Vendég
Kicsit már hiányoznak Didli 48 órás statjai:) Kár hogy ilyen hamar feladták.:/ Pedig állítása szerint a CNN leggyengébb tagjaival álltak szemben.:/
 
Fent