Crusaders of the Light

DeletedUser12554

Vendég
Akkor hát mi is feliratkozunk a fórumra. Itt lehet minket fikázni, ócsárolni.:) Az emberi hangnemen belül tegye ezt mindenki. Persze lehet pozitívumokat is írni, bár ezeken a fórumokon általában nem ez a nyerő.

Promóciós videónk megtekinthető itt:
http://www.youtube.com/watch?v=aERUCht9R_8
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9543

Vendég
Na nálatok is akad 1-2 néhai tagom,ill. volt társam :)
 

DeletedUser6325

Vendég
Idézet Eredetileg Chaoskutya írta Hozzászólás megtekintése
A Wild Cat nálam vadmacskát jelent, nem a házimacska vérengzőbb fajtáját, hanem pl.roszlán, tigris stb.

Mivel Darknak volt egy TIGERS nevű klánja, ha jól emlékszem, ugye az tigrist jelent, ami szintén vadmacskák közé sorolható.
Ezzel a névvel tiszteleghet annak is.
Az agyi szinted, meg a gyatra humormennyiségű hsz-ben is meglátszik, ha már próbálsz vicces lenni, csináld jól.

Na csókolom.


Volt anno egy NaMacs, annak én voltam az egyik Vezetője. Akkor én is legyek WildCat? Mondjuk WildCat2?:


kedves deadly shadow mikor voltal te namacs vezer? es meik vilagba pontosan?:p nagyon kivancsi vagyok
 

DeletedUser12554

Vendég
Idézet Eredetileg Chaoskutya írta Hozzászólás megtekintése
A Wild Cat nálam vadmacskát jelent, nem a házimacska vérengzőbb fajtáját, hanem pl.roszlán, tigris stb.

Mivel Darknak volt egy TIGERS nevű klánja, ha jól emlékszem, ugye az tigrist jelent, ami szintén vadmacskák közé sorolható.
Ezzel a névvel tiszteleghet annak is.
Az agyi szinted, meg a gyatra humormennyiségű hsz-ben is meglátszik, ha már próbálsz vicces lenni, csináld jól.

Na csókolom.


Volt anno egy NaMacs, annak én voltam az egyik Vezetője. Akkor én is legyek WildCat? Mondjuk WildCat2?:


kedves deadly shadow mikor voltal te namacs vezer? es meik vilagba pontosan?:p nagyon kivancsi vagyok

Világ 2. Egyéb kérdés? Ez nem tartozik a Crusaders of the Light témához.:)
 

DeletedUser6325

Vendég
meg 1 kerdes. mien nevvel voltal es ki volt a masik vezer vagy fovezer
 

DeletedUser12554

Vendég
Mint írtam ez nem tartozik a témához. A nevem nem lényeg, mivel anno volt egy kis afférom és már egy ideje kiszakadtam a NaMacs kötelékből. Töröltem magam és abbahagytam, majd az akkor alakuló Arm klánban kaptam helyet. Azóta a WEST klánt erősítem. Szerintem ennyi bőviben elég. Legyen annyi elég, hogy jelentéktelen Vezető voltam, de mégis sokmindent köszönhettek nekem anno.
 

DeletedUser15525

Vendég
Mint írtam ez nem tartozik a témához. A nevem nem lényeg, mivel anno volt egy kis afférom és már egy ideje kiszakadtam a NaMacs kötelékből. Töröltem magam és abbahagytam, majd az akkor alakuló Arm klánban kaptam helyet. Azóta a WEST klánt erősítem. Szerintem ennyi bőviben elég. Legyen annyi elég, hogy jelentéktelen Vezető voltam, de mégis sokmindent köszönhettek nekem anno.

Mi van, menekülsz? Kényteleen voltál egy újabb accal próbálkozni, mert az előző teljesen hitelltelenné vált?
 

DeletedUser15525

Vendég
Nem barátom. Ne ártsd bele, olyan dolgokba magad, amihez nem értesz. (Itt a klánvezetésre is célzok). Ez pedig továbbra sem a téma része.:)

Te értesz? Mert az eddigi dolgaid szöges ellentétben állnak azzal, hogy Te mekkora alapító vagy. Max, mások klántagjaiból vagy képes csapatot kovácsolni, és nem a saját erődből.



Barátom? Hívj meg, és egymás mellé kerülünk. Garantálom, a térkép szélén hamarabb leszel Te, mint én ;-)
 

DeletedUser12554

Vendég
Te értesz? Mert az eddigi dolgaid szöges ellentétben állnak azzal, hogy Te mekkora alapító vagy. Max, mások klántagjaiból vagy képes csapatot kovácsolni, és nem a saját erődből.



Barátom? Hívj meg, és egymás mellé kerülünk. Garantálom, a térkép szélén hamarabb leszel Te, mint én ;-)

Nem hívlak meg, mert nincs kedvem sok nemkívánsatos elemmel találkozni. Ahogy láttam te is fent vagy mint 2 accoddal, szóval, ha szerencséd lesz mellém kerülsz.

Visszatérve: A V19-es klánom a V2-es V11-es és V16-os társaimból állt össze. Belőlük tudtam csapatot kovácsolni. Nekem legalább megy a csapatkovácsolás, de téged mindig mindenki otthagy.:)
 

DeletedUser15525

Vendég
Nem hívlak meg, mert nincs kedvem sok nemkívánsatos elemmel találkozni. Ahogy láttam te is fent vagy mint 2 accoddal, szóval, ha szerencséd lesz mellém kerülsz.

Magyarul betojtál...
Ennél többet néztem ki belőled, szóval itt már nincs miről beszélnünk.
Egy klánvezér, aki fél a kihívástól. Szép.
Egy hatalmas játéos aki nem meri felvenni a kesztyűt. Helyette gyáva módon csak a száját tépi :D
 

DeletedUser15525

Vendég
Visszatérve: A V19-es klánom a V2-es V11-es és V16-os társaimból állt össze. Belőlük tudtam csapatot kovácsolni. Nekem legalább megy a csapatkovácsolás, de téged mindig mindenki otthagy.:)

Jah, hátr nem is kell többé czuczaitoto félék a csapatomba:)
És ki mondta h vezérkedek? El vagy varázsola, de nagyon.
 

DeletedUser12554

Vendég
Ne egy faluval küzdjünk, mert alulmaradsz.:) Megadom neked a lehetőséget, hogy a szélén fejlődj mint anno és ha már úgy érzed, akkor nekem ajándlkozhatod a faluid.:) Félek? Mitől? Vagyis kitől?

toto...hát toto lehet jön velünk, az idejétől függ. Én nem kényszerítem.

Ki mondta, hogy Vezérkedsz? Jelenleg egy klánban vagy Vezető...szóval...:) Vicc Vezíííír.:)
 

DeletedUser14495

Vendég
Miért lenne félelem az,ha Ő átlátja az olyan alakok nyilvánvaló szándékait,amiket Te nem vettél észre? :)
Olyan jó volt a volt klánodban tag lenni!
 

DeletedUser16513

Vendég
col klán eszembejut a v16-os teljesítményetek. egy szinten altatok a sodal jelentektelen kis klanocska ami nehany honapig huzza.
Ertelmetlen lenne sok eselyt adni nektek, az elejen meg ott lesztek elol utana ahogy jon egy komolyabb klan akkor ott vege is lesz a szamotokra a jateknak. pl CNN .
Persze egy kis esszel a diplomaciaval meg tovabb is huzhatjatok mint 3-honap.
 
Fent