Crusaders of the Light

DeletedUser17465

Vendég
hát ez egyértelmű nem tudom mit gondolt amikor ezt le merte írni....
 

DeletedUser17450

Vendég
Én sem tudom. Bizonyára azt hitte, hogy mindent megtehet, mert ő dark lord, a Vezér! Nevetséges, milyen alakok vannak a játékban és akkor ő beszél arról, hogy én mekkora szemét és féreg vagyok. Idézem mindjárt.
 

DeletedUser17450

Vendég
Darki írta:

Én már könnyesre röhögöm a szemem hogy valaki hogy tud így hazudni mint a vízfolyás

Előszőr is. a feszkót deadly akarja kelteni,mert neki az érdeke. Fáj hogy a névtelenség homályába süllyedt és hogy az új átvett csilli-vill accjával sem tud mit kezdeni mert játszani tudni kell. Ezt mindig is mondtam

A másik a toborzás nem mindenáron
Hát ez akkora hogy ezen besírtam

Aimkor mondtam hogy Siorac-ot támadjuk ,azt válaszolt hogy megteszi Ő is a lépését az AWA gyengítése felé.
Az volt az eljárás hogy szánalmas levelezéssel próbálta áthívni magához a játékosokat az AWA-ból akiket épp mi támadtunk :)

Hol él ez az ember ?
Aztán egyűtt röhögtünk a többiekkel hogy teker,hajt csak hogy az Ő klánjában kössenek ki emberek.

Egy biztos .
Én nem féltek senkit

Aki egy ilyennel leáll,az a saját játékát teszi kockára,ez már az első nagy háborújukban megnyilvánult,amikor helyt kellett volna állniuk az AWA ellen,de ehhez gyengék voltak .

Na szóval

Áááánem .
Inkább nem is mondok semmit

csupán annyit kérnék hogy menjetek át más fórumra,mondjuk a sajátokéra nyalizni-falizni egymást mert ez a WikinG fóruma a KLánháború nevű játékon belűl és csak értelmes hozzászólásokat szeretnék olvasni amiken még virulni is lehet időnként

deadly egyébként le van tiltva nálam mindenhol,még itt is,ezt az oldalt csak azért láttam,mert az Operám behalt a gyülekezőhelyes seregek összehívása script miatt ,és a Google Chrome meg nem jelszóval léptet be azonnal ,szóval volt szerencsém meglátni a sok hazugságot
Egyszóval rólam nem kell írnod semmit,mert a kutyát nem érdekli.
A játékban kell megbírkózni ,ott derűl ki ki a jobb
 

DeletedUser17450

Vendég
Mi van itt toborzás a külső fórum használatára?? :)

Jajj cicám.:D Ők a klántársaim.:D Egyébként igen.:) Kitoboroztam őket, hogy ne egyedül verekedjek. A külső fórum a névszerzésre is alkalmas, így nem árt senkinek, ha esetleg megjegyzik a nevét.
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Tuti?? :)
Mert V21-en még az volt a kérdés,hogy az vagyok-e aki V11-en a GLa-ban volt?? :D
pedig akkor még nem is fórumoztam :D
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Én is valahol a tieddel. :)
Arra nem emlékszem pontosan hol,de tudom hogy találkoztunk már kh-n :)

Deadly,nem a stat-ról ismert,csak nem mondta meg ki ő :D
Itt kicsit jobb helyen állok már mint akármikor V11-en :)
 
Utoljára szerkesztve:

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Látom nagy a szerelem köztetek. :)
Mindig nyomon követitek a másik viselt dolgait. :D
CsOLatos,hogy azért a témában maradjak :)
 

DeletedUser17450

Vendég
Igazad van Cica. Már mondtad a múltkor is, hogy nem érnek annyit ezek az emberek, hogy foglalkozzak velük. Így fogok tenni.:)
 

Erzsicica

Active Member
A reakció pontszáma
39
Olyan könnyű helyzetben vannak,mert te kis durci mindenre ugrassz :)
de hogy pontosak legyünk,nem azt mondtam,hogy ők nem érnek annyit,hanem hogy ne foglalkozz velük!! :)
Minden ember ér valamit,és ezt nem szabad elfelejteni.
Csak van akinek a véleménye olyan indulatokat szül benned,ami nem tesz jót az egészségednek!!
Szelektálni kell a véleményeket,és kommenteket.
Bár néha azoktól is érdemes elfogadni tanácsot,akiknek nem ugyanaz a véleménye,mint neked :)
 

DeletedUser17450

Vendég
A saját utamat járom és nem áll szándékomban módosítani az irányt!:)
 
Fent