Cnn

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3242

Vendég
ja, megnézem majd a hihetetlen bagázs arcát, mikor őket is szövetségesként kezdi támadni az MHC :)


nektek még rosszabb dolgotok lesz, mert beengedtétek őket teljes mértékben magatok közé , okos :p
 

DeletedUser8631

Vendég
Szélesre tárt hátsó kapukkal fogadják majd őket. :D :D
 

DeletedUser

Vendég
Te vagy nagyon naív vagy...vagy a többieknek,már kikellene rakniuk téged.Mert ha nem naív,akkor te is MHC bérenc vagy mint covers meg Vixen:)

Vixen hogy lenne mhc bérenc???? Vixen már a SE megalapulása óta benn van... covers viszont nagyon gyanusan csöndes. :D
 

DeletedUser11266

Vendég
"Vixen hogy lenne mhc bérenc???? Vixen már a SE megalapulása óta benn van"

...és ez jelent bármit is a KH-n?:)Vixen-Lioniss-t meg sokan ismerik már.Mindegy hol van,csacsog ő mindenkivel mindenről,de a legjobban kavarni szeret.
 

DeletedUser

Vendég
Mindenki mondjon el egy "Mi atyánk-ot " szegény kedves kis aranyos Norodiáért.

Úgy hallottam befejezi a V9 pályafutását... Hüp-hüp
 

DeletedUser

Vendég
Nem értem ezt az egész vitát . Ha valakinek problémája van egy klánnal azt rendezni kell akár diplomáciával , akár katonailag , de a fórumon való mocskolódásnak egyik fél részéről sem látom értelemét . Hozzátenném egyik klánhoz sem húzok a 2 közül .
 

DeletedUser8631

Vendég
Hagyd csak. Ha már nemeseket nem tud indítani, legalább had szórakozzon a fórumon. :D
 

DeletedUser

Vendég
Jajaja, amatőr vagyok!

Inkább kövessétek csak Sacro spanotokat... ;)
 

DeletedUser8631

Vendég
Jajaja, amatőr vagyok!

Inkább kövessétek csak Sacro spanotokat... ;)

Nem mondtam, hogy amatőr vagy, de ha ezt állítod saját magadról minek vitatkozzak.

Nehezen mennek azok a belső falvak visszafoglalása mi? :p
 

DeletedUser

Vendég
V11-en is CNN? :O
Látom te mindenhol ott vagy de 1 falunál többet nem sikerült össze szedned, szerintem értelmesebb lenne ha azon a szerveren csevegnél ahol sikereket értél el, ja bocs sehol sincs ilyen, szóval maradj a BANN és a szeretős topicocnál....
 

DeletedUser

Vendég
Látom te mindenhol ott vagy de 1 falunál többet nem sikerült össze szedned, szerintem értelmesebb lenne ha azon a szerveren csevegnél ahol sikereket értél el, ja bocs sehol sincs ilyen, szóval maradj a BANN és a szeretős topicocnál....

látom ma sincs jó napod. :D én kérlek szépen fenn voltam vagyok V9-en. És ne te mond hogy mitcsináljak. Szerintem ne gyere fel fórumra ha csak így tudsz velem akár másokkal beszélni.

U.i.: Miért te értél el sikereket? Ha igen akkor mond melyik világot nyerted meg. Én úgy tudom hogy az számít sikernek ha valamit megnyersz. Az nem siker hogy kiütsz 1 játékost. Azt csak közelebb visz a sikerhez. Szóval ne beszélj nekem a sikerről :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11266

Vendég
Melyikőtök,hol játszik és milyen néven,mert így nehéz referálni mit tudtok:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent