Cnn

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser10494

Vendég
Áldozatunk! :D

Egy kemény kisiskolás Akadémiás tagot tudtatok megenni aki annyira offline volt, hogy odáig se jutott, hogy írja: "segítség!"

Ez aztán a teljesítmény! :DDD

TAPS TAPS TAPS! :D

Jól mondja Sacro, gyertek vm TOP100as tagunkra... Megnézném mit nyomorognátok!
Bár így is látok szépeket...
tmalac, vigado és hasonló finomságok...

Respii-kém, te csak fejezd be szerintem, nem érdekel leírom, azt zárjanak ki érte......
Ugyebár nagyon tudtok jelentgetni nem tetsző falunevek miatt, ami tény, hogy nem szép, és igen aki ilyet tesz a szabályok szerint ki kell zárni.......
Viszont mi van azzal az emberrel aki engedély nélkül kiteszi a másik ember körlevelét a fórumra a küldő engedélye nélkül?
A szabálykönyv szerint végleges kizárás jár érte ugye?? Én így olvastam. Ennek ellenére a Supp csak a levelet, sőt nem is csak a levelet hanem az egész birorobertpal topicot vetette le a fórumotokról, de ugye mivel MHC-s volt a tag így Ő nem kapta meg a büntetését érte.
Figyi barátom így nagyon könnyű haladni ha nyomják az embert, csak legalább az arcból visszavennél.
Nem baj, holnap megkapom a fórum PRT SC lenyomatát még a levétel előttről, meglátjuk az INNO mit szól hozzá, hozzácsapom a büntetési szabályokat is.
Még egyszer leírom, ki lehet ezért zárni, de a pofátlanságot nem bírom. Csókolom.
 

DeletedUser3242

Vendég
Azért az MHCtól sem volt nagy teljesítmény h szövetségből támad, majd menet közben ír egy levelet h jaj ej jaj nem megy együtt :D
ehhez max bőr kell a pofikán :)

ezt csak a tapsikolósra írtam:)

többire most nem reagálnék, mert pocskondiázni nem akarnék most senkit.
 

DeletedUser10494

Vendég
tablazat_2.png


Egy kis segítség, aluról a második sor.........
 

DeletedUser10494

Vendég
Igen, damas levele volt, kétszer is lett jelentve, az eredménye, hogy a fórumról eltűnt és kész.
support még azt sem válaszolta, hogy ellenőrizték volna........
 

DeletedUser11266

Vendég
Menni kell feljebb.
Ami most a falunevek miatti kitiltásokkal megy....eleve vicc.
A support"ízlésére"van bízva,hogy sértő-e vagy sem.

Most hallottam,hogy kitiltottak valakit mert "fekete Pákó"volt a faluneve....hát ez tényleg durva:)
Na tök mindegy,ami a v1-en is ment...egészen a mai napig support-párti voltam.

Megkövetem Budgie-t!
Hajlok rá,hogy elhiggyem a v7-es kálváriáját.
 

DeletedUser10494

Vendég
Igen, damas levele volt, kétszer is lett jelentve, az eredménye, hogy a fórumról eltűnt és kész.
support még azt sem válaszolta, hogy ellenőrizték volna........

Egészen pontosan 2010.11.17.-én 22.03.-kor másolta be Respii a levelet az MHC fórumra. Erre figyeljetek címszóval!!!

Ja és amit elfelejtettem leírni /ha borul akkor boruljon/ Birorobertpal kizárása előtt már tudtak a kizárásról és fel voltak osztva a falui........
vajon honnan???
 

DeletedUser11266

Vendég
Mivel ők jelentették,valszeg sejthették,hogy kizárják.Lakatolni meg nem tilos egyébként sem.
 

DeletedUser

Vendég
Jajj skacok ez már annyira de annyira uncsi ! :)

Hubu hagyd már abba....senkit sem érdekel....írj a supportnak és végre megnyugszik a lelked de ne itt fröcsögjön már a nyálad naphosszat :)


Norodia1 : Azért az MHCtól sem volt nagy teljesítmény h szövetségből támad, majd menet közben ír egy levelet h jaj ej jaj nem megy együtt
ehhez max bőr kell a pofikán



Te meg jobb lenne ha takarékra raknád magad....,mert arról nem tehetek hogy írok az akkori/lol/ vezéreteknek hogy mi van és ugy fél nap után olvassa!....
És pont Te beszélsz ilyen dolgokat ..amikor beszél veled az ember és teljesen mást mondasz ..amikor meg mással beszélsz akkor meg az ellentétét hallja vissza az ember.....!Egyik nap elhordod mindennek redsacrot a másikban meg puszipajtásod....
Szerintem inkább ez a legalja...de hát nem vagyunk egyformák...
Arról nem is beszélve hogy ma éppen Te supportoztál egy SE tagot...!


Szóval kicsit kezd már elég lenni ebből a fikamüsorból...mert elő lehetne szedni itt szépen mindenkiről a dolgokat...de amig egyik oldalon teszik a dolgukat...a másiknak csak az irigység és a pocskondiázás jut...! ...ezen kéne inkább elgondolkozni.....és nem összetéveszteni egy olyan dolgot...ami köztudottan mindenhol megy..hogy más irományokat bemásolsz ide oda....! / hubu ..ugyanugy Te is másoltál..ha nem forum de skype..igen... /
Mert vallom hogy egy sértő falunév..legyen az bárkié..akár tagom akár nem helyre kell billenteni hogy tanuljon belöle..ilyet nem szabad...!
Igen bevallom nagyon régen énis írtam ilyeneket..meg sokan közülünk...de már lenyugodtunk ,mert semmi de semmi értelme az ilyen fajta obszcén vélemény kinyilvánításnak....

Véleményem hogy fejezzük be ezeket a dolgokat és mindenki törődjön a saját dolgával....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Arról nem is beszélve hogy ma éppen Te supportoztál egy SE tagot...!

Hejj, a SE tagokat hagyátok >.>...ott mindenki tisztességesen játszik szóval ne nagyon supportoljátok őket... Ismerem őket annyira hogy tudjam hogy ők sose csaljanak :)
 

DeletedUser

Vendég
Respii-kém, te csak fejezd be szerintem, nem érdekel leírom, azt zárjanak ki érte......
Ugyebár nagyon tudtok jelentgetni nem tetsző falunevek miatt, ami tény, hogy nem szép, és igen aki ilyet tesz a szabályok szerint ki kell zárni.......
Viszont mi van azzal az emberrel aki engedély nélkül kiteszi a másik ember körlevelét a fórumra a küldő engedélye nélkül?
A szabálykönyv szerint végleges kizárás jár érte ugye?? Én így olvastam. Ennek ellenére a Supp csak a levelet, sőt nem is csak a levelet hanem az egész birorobertpal topicot vetette le a fórumotokról, de ugye mivel MHC-s volt a tag így Ő nem kapta meg a büntetését érte.
Figyi barátom így nagyon könnyű haladni ha nyomják az embert, csak legalább az arcból visszavennél.
Nem baj, holnap megkapom a fórum PRT SC lenyomatát még a levétel előttről, meglátjuk az INNO mit szól hozzá, hozzácsapom a büntetési szabályokat is.
Még egyszer leírom, ki lehet ezért zárni, de a pofátlanságot nem bírom. Csókolom.

Kedves hubu,

Nem is tudom hol kezdjem a válaszomat. Hirtelen annyi mindennel vádolsz, hogy nem is tudom mi tévő legyek...
Kezdjük ott hogy az alaptalan rágalmazásért még nem jár kizárás, sajnos... De ennek örülhetsz! :)

"Kiteszi másik ember körlevelét"

Saját véleményem szerint a Körlevél nem privát levelezés, hiszen azért "kör" mert több embernek küldi...

Szintén saját meglátásom az, hogy a Support nem "túrkált" a fórumunkban...

A support korántsem támogat minket háttérből, korántsem élvezünk előnyt...
Nem tudom honnan veszitek ezt a "zagyvaságot"...??? Nem tudtok jobbat kitalálni...???

Javaslom, hogy ebben a témában szólaljanak meg a Supportok is, mert úgy látszik ez nem elég egyeseknek...

"Nyomják az embert?" Miről beszélsz?
Ti valami olyan világban éltek, hogy nekem 100.000/óra termelésem a falvaimba, vagy micsoda? Nem értem miért gondoljátok, hogy engem "nyomna" a support...

Pont azért van arcom, mert van mire föl... Sőtt itt nagyon kevés ember van aki ezt megteheti, de azt hiszem én közéjük tartozom... Lehet utálni, de nem vagyok az a típus aki némán ül, és hagyja hogy FOLYAMATOSAN, MINDEN NAP beszóljanak, sértegessék, gyanúsítgassák, alaptalanul vádolják a klánját...

Tudom, hogy kifogyhatatlan "hülyeség" fegyvertáratok van, de nekünk meg tiszta lelkiismeretünk...

Lehet próbálkozni...


THIS IS MHC
 

DeletedUser10494

Vendég
Jajj skacok ez már annyira de annyira uncsi ! :)

Hubu hagyd már abba....senkit sem érdekel....írj a supportnak és végre megnyugszik a lelked de ne itt fröcsögjön már a nyálad naphosszat :)


Norodia1 : Azért az MHCtól sem volt nagy teljesítmény h szövetségből támad, majd menet közben ír egy levelet h jaj ej jaj nem megy együtt
ehhez max bőr kell a pofikán



Te meg jobb lenne ha takarékra raknád magad....,mert arról nem tehetek hogy írok az akkori/lol/ vezéreteknek hogy mi van és ugy fél nap után olvassa!....
És pont Te beszélsz ilyen dolgokat ..amikor beszél veled az ember és teljesen mást mondasz ..amikor meg mással beszélsz akkor meg az ellentétét hallja vissza az ember.....!Egyik nap elhordod mindennek redsacrot a másikban meg puszipajtásod....
Szerintem inkább ez a legalja...de hát nem vagyunk egyformák...
Arról nem is beszélve hogy ma éppen Te supportoztál egy SE tagot...!


Szóval kicsit kezd már elég lenni ebből a fikamüsorból...mert elő lehetne szedni itt szépen mindenkiről a dolgokat...de amig egyik oldalon teszik a dolgukat...a másiknak csak az irigység és a pocskondiázás jut...! ...ezen kéne inkább elgondolkozni.....és nem összetéveszteni egy olyan dolgot...ami köztudottan mindenhol megy..hogy más irományokat bemásolsz ide oda....! / hubu ..ugyanugy Te is másoltál..ha nem forum de skype..igen... /
Mert vallom hogy egy sértő falunév..legyen az bárkié..akár tagom akár nem helyre kell billenteni hogy tanuljon belöle..ilyet nem szabad...!
Igen bevallom nagyon régen énis írtam ilyeneket..meg sokan közülünk...de már lenyugodtunk ,mert semmi de semmi értelme az ilyen fajta obszcén vélemény kinyilvánításnak....

Véleményem hogy fejezzük be ezeket a dolgokat és mindenki törődjön a saját dolgával....

Figyelj papa......a nyálad esetleg neked fröcsög, és itt nem arról van szó hogy más nem másol, hanem arról hogy van akinek bünti jár dolgokért, és van akinek nem....ÉS EZ A NEM TISZTESSÉGES...............
 

DeletedUser10494

Vendég
Kedves hubu,

Nem is tudom hol kezdjem a válaszomat. Hirtelen annyi mindennel vádolsz, hogy nem is tudom mi tévő legyek...
Kezdjük ott hogy az alaptalan rágalmazásért még nem jár kizárás, sajnos... De ennek örülhetsz! :)

"Kiteszi másik ember körlevelét"

Saját véleményem szerint a Körlevél nem privát levelezés, hiszen azért "kör" mert több embernek küldi...

Szintén saját meglátásom az, hogy a Support nem "túrkált" a fórumunkban...

A support korántsem támogat minket háttérből, korántsem élvezünk előnyt...
Nem tudom honnan veszitek ezt a "zagyvaságot"...??? Nem tudtok jobbat kitalálni...???

Javaslom, hogy ebben a témában szólaljanak meg a Supportok is, mert úgy látszik ez nem elég egyeseknek...

"Nyomják az embert?" Miről beszélsz?
Ti valami olyan világban éltek, hogy nekem 100.000/óra termelésem a falvaimba, vagy micsoda? Nem értem miért gondoljátok, hogy engem "nyomna" a support...

Pont azért van arcom, mert van mire föl... Sőtt itt nagyon kevés ember van aki ezt megteheti, de azt hiszem én közéjük tartozom... Lehet utálni, de nem vagyok az a típus aki némán ül, és hagyja hogy FOLYAMATOSAN, MINDEN NAP beszóljanak, sértegessék, gyanúsítgassák, alaptalanul vádolják a klánját...

Tudom, hogy kifogyhatatlan "hülyeség" fegyvertáratok van, de nekünk meg tiszta lelkiismeretünk...

Lehet próbálkozni...


THIS IS MHC

Meglátjuk....:)
 

DeletedUser12417

Vendég
Mostmár ténleg befoghatnátok a szátokat.
Nem vettétek észre, hogy azzal hogy az =MHC=-t fikázzátok, nem értek el semmit?!
A játékban nem tudjátok őket legyőzni és itt próbálkozok szavakkal győzni?!

Én nem vagyok =MHC= rajongó, de azért már ezt amit ti csináltok a fórumon ez ténleg baromság.
 

DeletedUser6772

Vendég
Tudod a veszteseknek mindig van legalább 3 jó kifogásuk,hogy miért is azok:D
 

DeletedUser11352

Vendég
Tudod a veszteseknek mindig van legalább 3 jó kifogásuk,hogy miért is azok:D

Ohh, megszólalt a tapasztalat.
Mint kívül álló ex v9-es, csak annyit mondanék, szerintem hülyeség a support hátszél.Minden top1 klánt meg gyanusítanak ezzel.Az viszont tény hogy tenyérbe mászó egy banda az MHC.Nem útálom őket, csak egyszerűen irritáló a stílusuk.Van nálluk egy cimborám,az sem rajong Montiért és Respiért.
 

DeletedUser12405

Vendég
Pont azért van arcom, mert van mire föl...

gratula a profilvideódhoz.

Te meg jobb lenne ha takarékra raknád magad....,mert arról nem tehetek hogy írok az akkori/lol/ vezéreteknek hogy mi van és ugy fél nap után olvassa!....

Azért cuki, h még a saját topikjában is helyreteszitek a 'legeslegjobb CNN'-t.

15.11.-án/-én 21:40 órakor bontottatok velünk szövit és 2010-11-12 14:23:44-kor foglaltátok tőlünk az első falut, valóban nem sikerült időben elolvasnom. /lol/

és nem összetéveszteni egy olyan dolgot...ami köztudottan mindenhol megy..hogy más irományokat bemásolsz ide oda....! / hubu ..ugyanugy Te is másoltál..ha nem forum de skype..igen... /
Mert vallom hogy egy sértő falunév..legyen az bárkié..akár tagom akár nem helyre kell billenteni hogy tanuljon belöle..ilyet nem szabad...!

A nektek tetsző szabályok jogosak, a többi komolytalan, világos.
A skype-nak amúgy tudtommal semmi hivatalos köze a KH-hoz.
 

DeletedUser11266

Vendég
Pont azért van arcom, mert van mire föl... Sőtt itt nagyon kevés ember van aki ezt megteheti, de azt hiszem én közéjük tartozom... Lehet utálni, de nem vagyok az a típus aki némán ül, és hagyja hogy FOLYAMATOSAN, MINDEN NAP beszóljanak, sértegessék, gyanúsítgassák, alaptalanul vádolják a klánját...


THIS IS MHC

Nincs mire föl arcoskodnod,senkinek sincs.Itt meg teljesen felesleges a kultúrembert játszanod.
Maradj meg olyannak amilyennek szeretünk!Közönséges trágár pronyónak.Ahogy közös fórumon szoktál megszólalni KH-n belül,az áll jól neked:)
 

DeletedUser11266

Vendég
Tudod a veszteseknek mindig van legalább 3 jó kifogásuk,hogy miért is azok:D

Tökéletesen egyetértek.Bár itt még vesztesekről nem beszélhetünk,max.vesztésre állókról.
Ezek a topic-ok erre vannak.Akinek nem tetszik,ne olvassa:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent