Cnn

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11266

Vendég
Mostmár ténleg befoghatnátok a szátokat.
Nem vettétek észre, hogy azzal hogy az =MHC=-t fikázzátok, nem értek el semmit?!
A játékban nem tudjátok őket legyőzni és itt próbálkozok szavakkal győzni?!

Én nem vagyok =MHC= rajongó, de azért már ezt amit ti csináltok a fórumon ez ténleg baromság.

Valahol már említettem,hogy kb.egy hónapja tértem vissza a v9-re.
Mint jó szövetségeseknek,közös fórumunk volt az MHC-vel.Az első nap azzal kellett szembesülnöm,hogy szar szemét senki vagyok,azokkal egyetemben akiket évek óta ismerek,együtt játszok.Ezek voltak az enyhébb jelzők,de volt ott fenyegetés,"megkereslek",és egyebek is.

Ezek után ne jöjjön nekem Respii a könnyfakasztó tiltakozásával,és te sem!

"szar szemét senki vagyok,"

Akkor hadd fikázzunk már!Ennyi minimum elvárható az "ilyen"emberektől nem?
Ha valaki ezt a stílust favorizálja KH-n belül(Respii),akkor ne tiltakozzon már az enyhéb változat ellen itt külsőn!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Nincs mire föl arcoskodnod,senkinek sincs.Itt meg teljesen felesleges a kultúrembert játszanod.
Maradj meg olyannak amilyennek szeretünk!Közönséges trágár pronyónak.Ahogy közös fórumon szoktál megszólalni KH-n belül,az áll jól neked:)

Mindkettőtöket "tisztellek" játéktudásotok miatt. Szerintem mindenkinek van joga, "pro" játékosnak tartani magát, meg büszkélkedni mekkora überállat és verhetetlen. Máskérdés, respi 18 v 19 éves ha jól tudom. Én 24 évesen is szeretem verni a mellem, akkor ő fiatalabban miért ne tegye? PErsze nem akkor leszel kiváló játékos ha magadat annak hiszed, hanem amikor már az ellenféltől is elismernek és félnek tőled.
 

DeletedUser12417

Vendég
Valahol már említettem,hogy kb.egy hónapja tértem vissza a v9-re.
Mint jó szövetségeseknek,közös fórumunk volt az MHC-vel.Az első nap azzal kellett szembesülnöm,hogy szar szemét senki vagyok,azokkal egyetemben akiket évek óta ismerek,együtt játszok.Ezek voltak az enyhébb jelzők,de volt ott fenyegetés,"megkereslek",és egyebek is.

Ezek után ne jöjjön nekem Respii a könnyfakasztó tiltakozásával,és te sem!

"szar szemét senki vagyok,"

Akkor hadd fikázzunk már!Ennyi minimum elvárható az "ilyen"emberektől nem?
Ha valaki ezt a stílust favorizálja KH-n belül(Respii),akkor ne tiltakozzon már az enyhéb változat ellen itt külsőn!

Itt nem csak rád gondoltam.Amugy meg ha annyira ismered az MHC-t akkor miért voltatok velük szövik?
Én már az elején beláttam, hogy milyen klán az MHC és az miatt is harcolok ellenük amióta a V9-en jelen vagyok.Tisztelem őket mint játékosokat mert ott sok a jó és tapasztalt játékos, de nem szidom őket az miatt mert ők a TOP1.
 

DeletedUser

Vendég
Itt nem csak rád gondoltam.Amugy meg ha annyira ismered az MHC-t akkor miért voltatok velük szövik?
Én már az elején beláttam, hogy milyen klán az MHC és az miatt is harcolok ellenük amióta a V9-en jelen vagyok.Tisztelem őket mint játékosokat mert ott sok a jó és tapasztalt játékos, de nem szidom őket az miatt mert ők a TOP1.


Korrekt megnyilvánulás!Le a kalappal...
Kb erről kéne szólnia...aki jó és akivel nagy csatát vívunk..mi is elismerjük!
 

DeletedUser

Vendég
Mint jó szövetségeseknek,közös fórumunk volt az MHC-vel.Az első nap azzal kellett szembesülnöm,hogy szar szemét senki vagyok,azokkal egyetemben akiket évek óta ismerek,együtt játszok.Ezek voltak az enyhébb jelzők,de volt ott fenyegetés,"megkereslek",és egyebek is.

Érdekes módon magam is résztvevője voltam ennek a fórumnak, archiválva is van, de sehol nem olvastam ilyesmit.

Szívből tudom ajánlani Don Miguel Ruiz A négy egyezség c. kötetét. Úgy érzem szükség lenne rá :)
[SPOIL]A négy egyezség:

TEDD TÖKÉLETESSÉ A SZAVAIDAT
Azt mondd, amit szeretnél. Kerüld az önkínzó kifejezések használatát, és másokról se pletykálkodj. Használd szavaid erejét az igazság és a szeretet kifejezésére.

SEMMIT NE VÉGY SZEMÉLYESKEDÉSNEK
Amit mások mondanak és tesznek, az a belső valóságuk kivetítése, a saját álmuk. Ha nem veszed magadra a szavaikat és a cselekedeteiket, nem leszel áldozat, nem szenvedsz fölöslegesen.

NE FELTÉTELEZZ SEMMIT
Vedd magadnak a bátorságot, és tegyél fel kérdéseket, mondd meg, mit szeretnél valójában. Csak akarnod kell, és kapcsolataid megtisztulnak, elkerülöd a félreértéseket és a szomorúságot.

MINDIG TEDD MEG, AMI TŐLED TELIK
A teljesítőképességed pillanatról pillanatra változik. Minden körülmények között a legjobb formádat kell hoznod, akkor nem von felelősségre benső bírád, elkerülheted az önvádat és a megbánást.[/SPOIL]
;)
 

DeletedUser11266

Vendég
:D:D
Archiválva?!
Ne röhögtess már!
Az is amikor Norodia-t fenyegetted,hogy megkeresed meg "bazdd meg"-ezelsz?
Hazug vagy és szemtelen:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8631

Vendég
Érdekes módon magam is résztvevője voltam ennek a fórumnak, archiválva is van, de sehol nem olvastam ilyesmit.

Szívből tudom ajánlani Don Miguel Ruiz A négy egyezség c. kötetét. Úgy érzem szükség lenne rá :)
[SPOIL]A négy egyezség:

TEDD TÖKÉLETESSÉ A SZAVAIDAT
Azt mondd, amit szeretnél. Kerüld az önkínzó kifejezések használatát, és másokról se pletykálkodj. Használd szavaid erejét az igazság és a szeretet kifejezésére.

SEMMIT NE VÉGY SZEMÉLYESKEDÉSNEK
Amit mások mondanak és tesznek, az a belső valóságuk kivetítése, a saját álmuk. Ha nem veszed magadra a szavaikat és a cselekedeteiket, nem leszel áldozat, nem szenvedsz fölöslegesen.

NE FELTÉTELEZZ SEMMIT
Vedd magadnak a bátorságot, és tegyél fel kérdéseket, mondd meg, mit szeretnél valójában. Csak akarnod kell, és kapcsolataid megtisztulnak, elkerülöd a félreértéseket és a szomorúságot.

MINDIG TEDD MEG, AMI TŐLED TELIK
A teljesítőképességed pillanatról pillanatra változik. Minden körülmények között a legjobb formádat kell hoznod, akkor nem von felelősségre benső bírád, elkerülheted az önvádat és a megbánást.[/SPOIL]
;)

A korrektúra után, amikor tömegesen töröltetek a fórumról? fogadjunk az sincsen meg amikor Respii cimbid anyázott nekem. Pusszantalak innét is.
 

DeletedUser

Vendég
Mindkettőtöket "tisztellek" játéktudásotok miatt. Szerintem mindenkinek van joga, "pro" játékosnak tartani magát, meg büszkélkedni mekkora überállat és verhetetlen. Máskérdés, respi 18 v 19 éves ha jól tudom. Én 24 évesen is szeretem verni a mellem, akkor ő fiatalabban miért ne tegye? PErsze nem akkor leszel kiváló játékos ha magadat annak hiszed, hanem amikor már az ellenféltől is elismernek és félnek tőled.

Érdekesek a hozzászólásaid távolból.
Míg a V5-ön egymás ellen voltatok te is másképp láttad a dolgokat.
Akkor sok keserűség és düh áradt belőled mikor lejárató videókat tettek fel rólad és a Sparta klánról a youtubra.
Minden volt az ott a V5-ön, csak tisztelet nem a másik fél irányában.:eek:
Persze idővel minden megszépül.:rolleyes:
Én azt gondolom senki számára sem az a kétsége hogy jó játékosok vannak e az MHC soraiban. Viszont a stílus amit képviselnek, sokak számára elfogadhatatlan.
Olyan síkra vitték a játékot amire nem lett volna szabad, hisz ez egy játék.
 

DeletedUser

Vendég
az 50 milliós kéérdééés:

Ki a kedvenc ellenfele a CNN Klánnak? :))))
 

DeletedUser8631

Vendég
Hallom ma megpróbáltál kizáratni...


Gratulálok...

Csak tudnám honnét veszel ekkora baromságokat. :D

De meghagylak továbbra is abban a hitben, hogy nekünk is csak support segítséggel megy a foglalás, mint Nektek. :D
 

DeletedUser12440

Vendég
Csak tudnám honnét veszel ekkora baromságokat. :D

De meghagylak továbbra is abban a hitben, hogy nekünk is csak support segítséggel megy a foglalás, mint Nektek. :D

Bagoly mondja verébnek,hogy nagyfülü:D

Engem csak akkor mert támadni a CNN mikor kivoltam zárva...
 

DeletedUser8631

Vendég
Bagoly mondja verébnek,hogy nagyfülü:D

Engem csak akkor mert támadni a CNN mikor kivopltam zárva...

Nagyfejű akartad volt írni.

Továbbra sem tudom mikor voltál kizárva, és miért. Egyáltalán biztos mi dobtunk fel? :confused: Van rá bizonyítékod?
Ehh, továbbra is ezek a sárral való dobálózások, hihetetlen bagázs vagytok.
 

DeletedUser12440

Vendég
Ezt a "hihetetlen bagázst" nézd meg 6 honap mulva!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8631

Vendég
Ezt a "hihetetlen bagázst" nézd meg 6 honap mulva!

Miért? Feljelentitek még párszor a tagjainkat, hátha végre kizárja őket a support valami mondvacsinált indokkal? :D
De ígérem visszanézek 6 hónap múlva hol lesztek ha az MHC Titeket is fenékbe támad. Mert Ők onnét szeretik. :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent