Cnn

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8631

Vendég
Szia!
Felejtsd már el ezt a hátbatámadásos dolgodat...,mert kb csak ebbe tudsz kapaszkodni! :)
Aki valamelyest tud gondolkozni annak már világos volt hogy idő kérdése mikor esünk egymásnak...volt mnt...és ugye a támadás....ami előtt irtam is vezéreteknek...ja és aznap elvettünk pár falut... ennyitől már bomlik az egész v9 en felépitett nagy CNN ? hát az elég siralmas...nekünk lehet akármilyen hátbatámadás...megesszük....ennyi...de nyugodtan sirj tovább...mert lesz aki a v11 en is megtámad titeket és akkor v12...v13...v14....mehettek mindig tovább...cnn 4ever:)
Küzdj ember...ne sírj és ne a kifogásokat keresd...

Milyen színű MNT-ről beszélsz? Jött a szövi bontás, majd aznap este már támadtatok, ez aztán az MNT. Értelmes ember nem csinál ilyet még játékban sem, de hát rólatok ez nem mondható el.

És mélyen tisztelt vezérigazgató úr. Annyira szarul megy a cégnek, hogy nem fussa már pöttyökre? :p


V11-n ott az SE majd Ők megmutatják mennyire vérprofik nélkületek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Jájj, de ki lettem fikázva.:D Gazdám!Mit tudsz te rólam?Neked amúgy sem osztottam lapot, úgyhogy csitu van!:cool: Eredj keresd meg Gollamot!Montikám, látom neked már más meg nem maradt, csak a szőrszál hasogatás.Ajánlom neked is az alvást, hátha kipihenten jobban megy a kontra.;)

ez jó :) Kivételesen tetszik
 

DeletedUser

Vendég
Ez már uncsi..,nincs valami új ?:)elég egyszerű gyerek vagy...
 

DeletedUser11352

Vendég
Tényleg Mimike!:mad:Valami kis kreativitást vihetnél már bele.Például hogy hogy jövedelmez a WC pucolás Monti, meg egyebek......................:rolleyes:
 

DeletedUser8631

Vendég
Ez már uncsi..,nincs valami új ?:)elég egyszerű gyerek vagy...

Minek új, amikor még ez is üt, és a reakciód csak ennyi rá, mert nincsen rá érdemi válaszod. Szar ügy ez ilyenkor mi? :eek:

Hiányolom a játszó pajtásaid, vagy most csak Te vagy az ügyeletes külső fórum okoskodó? Vagy amíg nincs itt Noro addig Kiowa sem jelenik meg. :D
 

DeletedUser11266

Vendég
Tényleg Mimike!:mad:Valami kis kreativitást vihetnél már bele.Például hogy hogy jövedelmez a WC pucolás Monti, meg egyebek......................:rolleyes:

Bár Monti továbbra sem a kedvencem.....,én is szoktam WC-t pucolni,ezzel van valami gond?
 

DeletedUser3242

Vendég
Milyen színű MNT-ről beszélsz? Jött a szövi bontás, majd aznap este már támadtatok, ez aztán az MNT. Értelmes ember nem csinál ilyet még játékban sem, de hát rólatok ez nem mondható el.

És mélyen tisztelt vezérigazgató úr. Annyira szarul megy a cégnek, hogy nem fussa már pöttyökre? :p


V11-n ott az SE majd Ők megmutatják mennyire vérprofik nélkületek.

Ácsi, csak a tényszerűség kedvéért - támadni kezdtek , majd 2-3 napra rá jött a szövibontás , addig csak a szokásos mellébeszélés, h ők csak látni akarják ki inaktív ki nem (azon mégén is sz.rrá röhögtem magam konkrtéan, annyira volt szánalmas és etikátlan, h ezen mást úgyse lehet:) ) és anyázás, kihaénnem:)

Egy MHC-s ismerős is csak annyit tudott mondani - h higgyük el, ő hitt benne h idáig nem süllyednek montiék és van erre értelmes és ésszerű magyarázat :)

egyébként meg tök mindegy, szerintem nem érdemes itt osztani egymást senkinek, én se járok már ide se.(mégha hüppögni is kezd majd Respii, amire csak azt tudom mondani - én se gúnyolódom rajta, nem értem ő miért teszi? ez olyan óvodás)

de mindegy is.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11352

Vendég
Bár Monti továbbra sem a kedvencem.....,én is szoktam WC-t pucolni,ezzel van valami gond?

Hát az elég nagy ciki, ha nem takarítja ki valaki maga után a budit...............................de hogy más után?Az már probléma.Vagy tévednék?
 

DeletedUser11266

Vendég
Igen,óriásit:)
Én pl.a sörözőmben,minden reggelt WC pucolással kezdtem....és nem magam után:)
De ezer ilyen helyzet akadhat még amikor más után takarítassz és nem ciki...a ciki az,hogy ez nálad ciki.
 

DeletedUser11352

Vendég
Hm.............lehet igazad van.:) Nézzétek el nekem, én már csak ilyen suttyó vagyok.:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12595

Vendég
Help me

Hello!Ne nevessetek ki,de nem tudom hova erkezik a klatol kuldott meghivo-meilyk menupontba-


,illetve azt sem hogyan lehet aktivizalni.
 

DeletedUser11352

Vendég
El van nézve, ha továbbra is cseszegeted Montit cserébe. :D

Jó dolog ez a szájkarate, de azért túlzásba nem viszem.:)Így meg még csak nem is vicces, hogy Monti nem ír vissza.:p De asszem nemsokára lejár a Pf-em.Fél évnyi pontért a tiéd vagyok drága Mimike.:D
 

DeletedUser8631

Vendég
Öccse, te bölcsebb maradtál volna, ha meg sem szólaltál volna.:pVan nálatok pár cimbim,és ők is úgy vélekednek rólad, hogy te egy töketlen kis hülyegyerek vagy.....................................szerintem ez a szánalmas.:rolleyes:És a félre értés elkerülése végett, a játékbéli teljesítményedet nem vitatom mert az ugyebár magáért beszél,de hogy fejben nem éppen vagy a top-on az gyanús nekem.:p

A játékbeli teljesítménye? :D
Azt is nézzük már meg mennyi a fiókhelyettesítése az utolsó 120 napra lebontva. Utána mondhatod majd, hogy szép teljesítmény.
 

DeletedUser

Vendég
Csak szeretném kérdezni, hogy a kedves moderátor mikor fog itt szankcionálni? Ezt a topicot már rég lekellett volna zárni...
 

DeletedUser8631

Vendég
Csak szeretném kérdezni, hogy a kedves moderátor mikor fog itt szankcionálni? Ezt a topicot már rég lekellett volna zárni...

Minek szankcionálni? Nem tetszik a rendszer? Ez a CNN klán topicja, menj a sajátodba, ha nem tetszik amiről itt dumcsizunk. A lezárást meg had döntse már el az akinek a munkája, ne Te osztogasd az észt Cicafú. :p
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent