Bfk

DeletedUser7967

Vendég
UI. Rossz helyre írtátok a kis szösszeneteteket, de semmi baj, majd a modi ha akarja leveszi, bár... kár lenne, hisz annyit körmöltetek. :)
 

DeletedUser

Vendég
Klánháború - Az online játék ..Minden játékos egy kis falut irányít, és küzd a hatalomért és a dicsőségért....

Készítettünk egy táblázatot abból a célból, hogy megmutassuk, az egyes világok játékosai hogyan értelmezik a "küzdeni" kifejezést.
(Csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy V1-es szám jóval nagyobb értéket mutatna, ha nem lenne visszatartó ereje a már megemlített "tömeges átvizsgálások" lehetőségének.)

18 nap termése és csak a feljelentéseket tartalmazza.

Feljelentesek_04.01-04.18..png


Úgy tűnik, a V1 játékosai - mint a KH nagy öregjei, akik anno lerakták a játék alapkövét -, tényleg tudják, hogy miről is szól ez a játék és "tisztességesen" harcolnak (persze a saját értelmezésükben).
 

DeletedUser

Vendég
Ez nem gyorsítás, de mindegy. :D Amíg a két nagy klán nem eszi egymást, egy helyben toporog a v1. Márpedig nem teszik. Egészségükre. :) Mi nagyon kellemes légkörben búcsúzunk a v1-től, de nem egymástól. Ezt azt hiszem, sok klánban nem tudnák megtenni, mert még belül sem tudnak rendet tartani.

Azt tudom és akkor is tudtam, hogy kevertél, egészségedre! :) Most biztos örülsz, mint majom a farkának, hogy bejött. :D
Megsúgom, lassan én is örülök, hogy ha nem is Te érted el, de valaki elérte.
A szabadidőt annyival értelmesebb dolgokra fogom fordítani, amire a kh miatt sajnos egyre kevesebb idő jutott. Aki marad, meg püttyhedjen tovább a monitor előtt, kockásodva és butulva (talán elérik a Vader általi szintet is, bár az elég nehéz lesz :)).

De a legnagyobb örömöm az, hogy végre nem kell ilyen aljanéppel és szarkeverőkkel kapcsolatban lennem. :D Lásd Te, Bertajoe és még jó páran, akik itt élik ki, itt próbálják ellensúlyozni azt, hogy a valóságban nagyon elfuserált egy életük van és azt hiszik, itt hatalmasak. Nekem erre sosem volt szükségem, ezért nem is fog hiányozni. Pár ember igen, de ahhoz nem kell kh, hogy velük kapcsolatot tartsak.

Szóval minden jót a továbbiakban azoknak akik megérdemlik! A sok bfk-snak, angelsnek további jó sz*rkavarást, talán még berta is kap egy új accot, hogy nehogy megfosszák életének egyetlen örömétől, ahol még van pár balek, aki elhiszi, amiket mond. :)

Azoknak pedig, akik megérdemelnék a győzelmet, kitartást és jó játékot!

(Külső fórumtól is búcsúzom, mert amit akartam, már elmondtam, ismerem a hangulatát, a szócsaták, vagdalkozások úgyis menni fognak, csak játszani ne kelljen, főleg ne korrekten. :)) Én pedig minden önelégültség és beképzeltség nélkül - ennek felette állok, nem ereszkedem le annak a szintjére, inkább távozom, távozunk emelt fővel. :))

Bye! :)
 

DeletedUser7967

Vendég

Készítettünk egy táblázatot abból a célból, hogy megmutassuk, az egyes világok játékosai hogyan értelmezik a "küzdeni" kifejezést.
(Csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy V1-es szám jóval nagyobb értéket mutatna, ha nem lenne visszatartó ereje a már megemlített "tömeges átvizsgálások" lehetőségének.)

18 nap termése és csak a feljelentéseket tartalmazza.

Feljelentesek_04.01-04.18..png


Úgy tűnik, a V1 játékosai - mint a KH nagy öregjei, akik anno lerakták a játék alapkövét -, tényleg tudják, hogy miről is szól ez a játék és "tisztességesen" harcolnak (persze a saját értelmezésükben).

BFK elkezdte ütni a MNÖ-t :DDDDD

De köszönöm szépen Skytex! Emelem kalapom előtted. :)

(Majd lécci pár hét múlva ismét megmutatnád ezt a táblázatot? De a kezdőpont április 17.-e legyen, nem is értem miért... :D)
 

DeletedUser7967

Vendég
Ez nem gyorsítás, de mindegy. :D Amíg a két nagy klán nem eszi egymást, egy helyben toporog a v1. Márpedig nem teszik. Egészségükre. :) Mi nagyon kellemes légkörben búcsúzunk a v1-től, de nem egymástól. Ezt azt hiszem, sok klánban nem tudnák megtenni, mert még belül sem tudnak rendet tartani.

....................................

Én pedig minden önelégültség és beképzeltség nélkül - ennek felette állok, nem ereszkedem le annak a szintjére, inkább távozom, távozunk emelt fővel. :))

Bye! :)

Bocsi túl hosszú volt :D

Az előző Hsz-edben nekem nem úgy jött le mintha annyira szeretnél kh mentes életet, de ám legyen. :rolleyes:

De nyugodtan szidj, növeled az amúgy is nagy egómat :D:D:D:cool:
 

DeletedUser

Vendég
úúú vigyázz ne szeress ennyire,mert ott a másik fél:p:)

Kira én nem kavartam,mert konkrét tervet vázoltam fel 1bizonyos személynek /Revo vezető és asszem tomi is látta...nem is tetszett 1-2 személynek,hogy +kerültem mindenkit:-DDD de hát vannak akik képtelenek előre agyalni úgy,hogy minden félnek jó legyen/..talán én voltam az 1ső aki ezt +tette az Angels irányába,de azt azért nem mondom,hogy az én kezem lenne ebben benne.

biza ez a játék gyorsítása...alapvetően a terv,hogy Angels + BFK olyan dec végére akartam MNÖ ellen és akkor biza a nemesekre hárult volna minden szerep ergo ezért akartam a gyorsítást;)

igazából pont Vader volt az,aki a kulcs volt,hogy miként lehetne +kerülni őt,mert cotr pártinak látszott és ugyebár ti Cotr-val voltatok /de látom pont ő adta meg a végső lökést...hát igen még 1fanatikus is beláthatta kell a sarok /

Te is tudod az ilyen tervek és lépések nem személyek ellen irányúlnak...simán csak rövidre kell zárni a dolgokat és valahogy +oldani a befejezési idő rividítését.

ti is látjátok csak simán szemből nem lehet birodalmat bontani...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
v15 elég szép:-D kicsit kiugró eredmény,de v1 is érdekes....miért akarnak egyesek feljelentéssel csatát nyerni
 

DeletedUser8560

Vendég
Az itteniek hangos szóvivőinek fegyvere:

A zsarolás, és a feljelentés falunevekért. Biztos így kell nyerni, bár kétségtelen, hogy máshogy nem megy, ahogy látom.

Mindenkinek - azaz maradóknak és távozóknak egyaránt - minden jót kívánok a jövőre nézve!
 

DeletedUser

Vendég
A V15 eredménye valóban szép. Nem feljelentések számán van a hangsúly, mert ugye majdnem 30-szor annyian vannak.
A lényeg az arány.

Szabina ; Mi is tudjuk , hogy 17-e van.
Az adatok lekérésénél viszont nem állíthatunk be tárgynapot mert akkor a legutolsó szerverfrissítést veszi figyelembe a rendszer (ami kitudja hány órája volt) , így viszont azonnal friss eredmény van.
 

DeletedUser

Vendég
Szabina másért utalt 17-re:)

igen arányokat tekintve a v1 lóg ki negatívan,de hát ti is tudjátok a világ menetét...olyan statisztika is van,hogy kezdetektől számítva mennyi volt a feljelentések száma? esetleg ezek lebontva tárolódnak %-os arányban,hogy mennyi kuka-3napos-végleges stb?
 

DeletedUser8560

Vendég
Nos, én is kíváncsi lettem, megnéztem.
Ha Sytex akarja, megcsinálja az egészet újra, de igencsak elgondolkoztató, hogy a klánháború indulása óta a V1 világ az összfeljelentések számát tekintve 17,5%-áll....
A második legfeljelentősebb világ a V5, egy bizonyos, jól meghatározható időpontig. Utána fogalmazzunk úgy, hogy drasztikusan megcsappant a feljelentések száma.

Szóval igen, egyértelműen látszik, hogy helyi divat így harcolni.
 

DeletedUser

Vendég
köszönöm,hogy +nézted /nekem:p;)/

hát elég beszédes..17.5 az kegyetlen ,de mondjuk kérdés,hogy v1-et tekintve viszonylag folyamatos dologról beszélünk,vagy ezek azért kimondottan időszakokra bonthatóak. /bár gondolom tuti,hogy /

v5 gondolom Spárta-MHC

asszem ezen világon elég sok v1-es volt-van jelen ha nem tévedek...
 

DeletedUser7967

Vendég
A V15 eredménye valóban szép. Nem feljelentések számán van a hangsúly, mert ugye majdnem 30-szor annyian vannak.
A lényeg az arány.

Szabina ; Mi is tudjuk , hogy 17-e van.
Az adatok lekérésénél viszont nem állíthatunk be tárgynapot mert akkor a legutolsó szerverfrissítést veszi figyelembe a rendszer (ami kitudja hány órája volt) , így viszont azonnal friss eredmény van.

Konkrétan azért utaltam a 17.re, mert az Angels ma üzent hadat a MNÖ-nak, amikor a BFK üzent hadat szintén a MNÖ-nak akkor április 1.-e volt. ;)
Kár, de azért köszönöm.
 

DeletedUser7967

Vendég
Amúgy szerintem elég gáz az, hogy ha már a Support is azt mondta, csak kizáratásokkal tudnak a V1-esek szervert nyerni!

Jobb ha mindenki magába száll és elgondolkozik.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Kira és Zola
Sajnálom ezt a hozzászólásotokat, mert szerintem pont az ellenkezőjét sikerült elérni, mint ami a szándék volt szerintem. Én azt hiszem értem a szándékot és értem, hogy mit éreztek. Persze, lehet, hogy nem jól...

A racionalitás érdekében annyit hozzáteszek, hogy a háború a számok háborúja. A nagy és kissebb klánoknak kellenek a számaitok. (hogy egy kis képzavarral éljek) Természetesen lehet őket kárhoztattni, amiért a nagyobb és erősebb elveszi a kissebbtől a bőrfocit lent a téren és nem engedi be a pályára sem... Sajnos az élet és a háború az ilyen.

Ennek ellenére én azt mondom, hogy feladni elmenni NEM jó döntés. Lehet, hogy elvernek a nagyobbak, de akkor sem fognak focizni az én lasztimmal!

A klánokat és tagjaikat pedig nem lehet néhány kiragadott pédával leírni ilyennek, vagy olyannak. Sokan vagyunk és sokfélék. Sokféleképpen gondolunk és cselekszünk.
És ha már azt mondod, hogy az a szerencsénk, hogy mi BFK-sok sokan vagyunk, akkor én is ugyanezt hiszem. Sokan vagyunk és sokféleképpen játszunk. HA nem így lenne, és mindenki támadta volna a klánotokat más lenne a helyzet. Ugynaez a helyzet a Cotr-al. Ha ott is mindenki támadna, akinek lenne rá lehetősége (vagy csupán azok, akik ígérik) akkor máshogy állna ez a háború. /ITT leírva azt is, hogy a Cotr NAGYON jól védekezik, jól megcsinált full védő acc-okkal és fanatikusan, 24órás ügyeletben/ ;)

Ezt a hozzászólást azért írom, mert remélem, hogy esetleg akik vitázni szeretnének, azok normális hangnemben teszik majd. Szerintem úgy is lehet. (Sőt, úgy néha kell is szerintem)
 

DeletedUser5605

Vendég
Sziasztok:)Most frankón?:) az MNÖ azt hitte hogy nyerni fog vagy mit gondolt?? tény hogy kicsik és mennek a levesbe ennyi.Nem bántás ez csak reális meglátás.Kész csoda hogy idáig húzták.
 

DeletedUser

Vendég
Valóban kész csoda. Kicsi klán volt az MNÖ, de becsületesen küzdő és osszetartó. Mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy a nagy BFK sem tudott ellene látványos eredményeket elérni, pedig mindent megtett ennek érdekében.
 

DeletedUser5605

Vendég
nemeshiány és a távolság szab határt.Sokan messziről megyünk de ha leérünk....:) Te már régóta kint vagy az adatlapomom! Megmerném kockáztatni hogy a legnehezebb ellenfelem voltál!! Aktí és jól nyomtad! Szívesen láttalak volna a sorainkba!
 

DeletedUser5605

Vendég
Micsoda hülyeségeket hordasz össze?????:)) ritkaság számba megy:D Kérdezd már meg a nagy szöviteket Petya a Cotr-ből pl.Csak kérdezz rá hogy én mennyi támadót tolok rá meg a többiek?? még hogy nem támadjuk a Cotr-t?? istenem nem gyenge dumád van alaptalanul:)
Ja ez Kira hozzászólásához ment:))
 
Fent