Bfk

DeletedUser

Vendég
na elolvastam zola levelét!hát sok badarságot írt össze az biztos!
még hogy nem támadjuk a cotr-t?vicc!
meg hogy mennyi falut foglalt?ilyen fiokkal mint az övé 1000 et kellett volna.itt csücsülnek a jóban és nyafognak!
ja és nem mi kértük az angelst arra hogy támadja az mnö-t.gondolom megérezték hogy rezeg a léc az náluk és most már mernek támadni!
anno mi be sem szálltunk volna az mnö ellen ha az angels nem irja azt hogy menjünk mi is mert akkora harcok vannak.amikor elindultunk kiderült semmi sincs!
az éremnek két oldala van'
na mind1 is.kár hogy leléptek!de azért minden jót nektek!
 

DeletedUser

Vendég
Napolyi cimbi, csak méltón ! Mindenki tudja, hogy a legtöbbet a BFK támadja a V1-en, csak rá kell nézni a statisztikára. Már vagy 30-40-50. szervezett hullám ment le kezdetektől Cotr-ra, cserébe 1 jött tőlük igazi. Ha össze adjuk a 2-3-4 helyezettet van annyi támadópontja majdnem mint a BFK-nak. Szóval ez inkább nem is kérdés, csak egy rossz megállapítás volt. Védekezni, jól védekeznek ez nem kérdés, 90% védővel nem is lehet mást :) ezért nem jön támadás, mert vagy védekezünk vagy támadunk, köztes állapot oda vezet ahol most vagyunk, mi se tudjuk áttörni őket, ők pedig meg csak nézik évekig még, vagy átképeznek 50-50-re, csak akkor meg védekezni nem tudnak majd :) szóval ördögi kör ez....ezért huzigálnak inaktív tagokat más klánból, nincs más választásuk!

A lényeg amiért ezt írtam, hogy nekünk van más választásunk a Cotr-al ellentétben, mivel van hozzá kapacitás, ezért csak támadunk támadunk támadunk (kicsit már unalmas is, ennyi energiát támadásba fektetni kevés siker mellett, de hogy nézne már ki ha mindenki csak védőt képezne ? :D jókat dumálnánk és ezzel ennyi :) esetleg versenyeznénk kinek van több nehézpacija ? :)

MNÖ szerintem megpróbálta amit tudott, hibát követtek el, hogy nem jó oldalra álltak anno, ez van. Ez egy játék, nem szabad véresen komolyan venni. Egyet még hozzá tudok tenni, talán a BFK az egyetlen klán aki ha nem is teljes sikerrel de minimális emberi hibával minden egyezményt betartott felmondásokkal kapcsolatban, épp úgy a K.L.-el, a Knightel az MNÖ-vel szemben mikor háborúra kerül t a sor, kivárta a 2 hetes felmondási íratlan szabályokat. (ellentétben más régi klánokkal)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15692

Vendég
Végszó

Sziasztok !

Ma regisztráltam ide , de azt hisezm nem nagyon bántam meg azt hogy eddig nem tettem.

Minta MNÖ volt vezetője írnék néhány sort.
Sok hozzászólást olvastam eddig , s vannak olyanok amik kicsit nem tetszenek , de nem foglakozom velük.
Igen kicsik voltunk , de mindig teljesen korrektek , és minden esetben következetesek. Sok energiánkat fektetümk abba , hogy próbáljunk korrektek maradni. Azt hiszem ez mindvégig sikerült is. Olvastam mindenféle Giga és egyég hozzászólásokat akik osztogatják az észt. Valamilyen kis hülye Pi... is hozzá szólogat , de az sem baj.( Szabina ? ) Nem kell itt levesezni a kicsi klánokat , mint azt bárki megtette előttem. Csirifiszkió nem kell Neked sem olyan nagy mellényeket döngetni, mert olyan hatalmasat nem alakítottál. Olvastam milyen pánik alakult ki a olyan dolgok miatt , amelyek a szabályzatban le vannak írva. Mindig azt írogattátok, hogy mindez csak játék. Egy nagy marhaság ez az egész. Rá megy egy csomo ember szabadideje , pénze, energiája stb. Tudjátok mi ez ? Semmi más mint egy állomvilág amiben éltek , de ez nem valóság. Itt sötétség urai vagytok ( Angels Vader ) , Sidek meg az Isten tudja mi. Én komolyan sajnálok mindenkit akit rabul ejt ez a játék. Belekezdel és utána nehezen hagyod abba. Teljesen zombi leszel és még fizetsz is érte. Sokkal több olyan dolog van ami értelmesebb. Köszönöm Nektek, hogy sikerült abba hagynom ezt az eszeveszett őrültséget. Baromság az , hogy mindenki azt írja ez számára kikapcsolódás. Ez nem igaz ! Akkor miért baj , ha kitiltanak stb. Sajnos mindez álszent dolog. Családok , barátságok mennek ebbe tönkre. Gondolkodjatok el ezen . Én nem akarok idézni senkitől semmit , és nem is becsmérlek senkit.
Ilyen az élet sajnos. A becsület nem erény . az ármány mindig nyerő. Szabina vagy azt sem tudom hogy hívnak. Egyáltalán van valamilyen jó érzés abban , hogy valakinek beszólsz. Sajnálom hogy sok ilyen zombi ül a gép előtt. Én és a klán többi tagja sajnos zombi lett. Aki tagadja az hazudik, Függővé lettünk és ez a legnagyobb baj. A klánok nem érdekelnel , de az hogy tök normális embereket egy ilyen játék kifordít magából az már baromira baj.

Kedves V1-es tagok. Elnézést , hogy az MNÖ egyes tagjai ezt nem szívesen teszik, de ha valamiylen szemernyi emberség van még bennetek, akkor ne fikázzatok egy olyan klánt , ami soha !!! soha nem szegte meg egy megállapodását sem. Aki mindig , mindig kiállt a szövetségesei mellett.

Köszönöm hogy végig olvastatok.
Mozso70 a MNÖ vezére voltam.
Nem önszántamból , hanem így hozta a sors. Egy ígéretemet váltottam ma valóra. Vezettem egy olyan klánt , ahol az emberi normák voltak a mérvadóak nem maga a klánháború. Eddig tartott ,ezen túl már nem lehetett ennek megfelelni. Én büszke vagyok arra amit lettetünk, s tudom még az ellenfeleink is értik azokat a sorokat amit most írtam.

Isten Veletek ! Legyetek jók , nem csak akkor amikor tudtok , hanem mindig.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15692

Vendég
Sziasztok:)Most frankón?:) az MNÖ azt hitte hogy nyerni fog vagy mit gondolt?? tény hogy kicsik és mennek a levesbe ennyi.Nem bántás ez csak reális meglátás.Kész csoda hogy idáig húzták.

Utószó ! Én Nápolyi emlékszem még arra amikor teljesen másokat írogattál nekem. Nem fogom leírni a dolgokat , de kicsit legyél szerényebb. A szerénység is erény , ami úgy látom nem a Te pozitívumod.
 

DeletedUser

Vendég
Mozso!
Nápolyinak nem éppen a szerénység a jellemzője!
Ezt már csak tudom, mert személyesen is találkoztam vele a klántalálkozón, és hát csöppet volt nagyképű!
És ami aztán a legdurvább dolog, hogy felhívta a társait és elmondta kik vagyunk ott és mire hazaértünk kaptuk a támadásokat és foglalták a faluinkat!
Szóval ennyit a tisztességes játékról!

De ha neki/nekik ez a tisztességes játék akkor Hajrá BFK! :)
 

DeletedUser7967

Vendég
De mié' mindig Én? :D

Most hozzátok sem szóltam, szóltam Én egy rossz szót? Ti írtok itt Nekem méteres monológokat, de Én lerendezem 3 mondattal, mert pont nem érdekel itt senkinek a véleménye, főleg nem a Tietek. A célom elértem, a játékomat ismét szórakoztatóvá tettem. Nekem ennyi bőven elég. Most már Én is szívesen járok játszani, mert ez tényleg csak egy játék. :)

Nos, akkor kettőnk küzül kinek is fontosabb a játék?

De amúgy kössz a felvilágosítást, ha nem mondod nem tudjuk... :)
 

DeletedUser

Vendég
Laci Laci most mindenki téged támad?:D

jó embertől kértek szerénységet,de nyugi Misi talin +mondták szét lesztek ütve:p:)

jó gyerek ő csak ne colával itassátok;)
 

DeletedUser5605

Vendég
Mozso!
Nápolyinak nem éppen a szerénység a jellemzője!
Ezt már csak tudom, mert személyesen is találkoztam vele a klántalálkozón, és hát csöppet volt nagyképű!
És ami aztán a legdurvább dolog, hogy felhívta a társait és elmondta kik vagyunk ott és mire hazaértünk kaptuk a támadásokat és foglalták a faluinkat!
Szóval ennyit a tisztességes játékról!

De ha neki/nekik ez a tisztességes játék akkor Hajrá BFK! :)

De nagyon ostoba vagy!?:)) én hívtam fel a klántársaim?? te korlátolt egyiknek se tudom a számát és ezt bármelyik klántársam megerősítheti! Nagyképű?? nem hiszem ilyen a stílusom és érdekes módon ririvel,Petyával is jól eldumálok.Erről ennyit te nagyon okos:)))És te beszélsz tisztességről nekem?? na ez a poén ember:D
 

DeletedUser

Vendég
Mostanában sok támadás ért engem!

És álszent hazug emberek írogatnak a fórumra hihetelen, de ezt is megértük.

nem komentálom ez egy játék és játszani kell. nem pofázni meg hisztizni. És nagy igazságokat irni. Méltósággal küzdeni nem pocskondiázni.

mindenkinek jó játékot aki akar még játszani aki meg nem az menjen haza és ne rontsa itt a levegöt
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5605

Vendég
Mozso!
Nápolyinak nem éppen a szerénység a jellemzője!
Ezt már csak tudom, mert személyesen is találkoztam vele a klántalálkozón, és hát csöppet volt nagyképű!
És ami aztán a legdurvább dolog, hogy felhívta a társait és elmondta kik vagyunk ott és mire hazaértünk kaptuk a támadásokat és foglalták a faluinkat!
Szóval ennyit a tisztességes játékról!

De ha neki/nekik ez a tisztességes játék akkor Hajrá BFK! :)

Mozsó.Olvass vissza.Írtam én bármi rosszat rólatok?? azt írtam kicsik vagytok és mentek a levesbe.Sőt ha megnézed pozítívan emeltem ki pár játékosotokat.És nem leszek szerényebb mert ari édi és okos vagyok:)
 

DeletedUser7967

Vendég
Ugyan már, hagyjátok Őket lógva, annál nagyobb gyávaságot nem tudok elképzelni, mint amikor valaki töröl... főleg még a harc kezdetén.

Lehet Engem köpködni, hogy ilyen meg olyan vagyok, de a játék a stratégiáról szól, Én kérek elnézést, ha ezt a kedves MNÖ nem tudja.
Igaz elismerem, Én nem értek olyan profi módon a feljelentgetéshez, de majd idővel ezt is megtanulom. :D

Nincs mit hozzászóljak a történtekhez, de legyek Én a hibás mindenért, büszke vagyok rá. Innen is látszik, nem vagyok egy elveszett gyerek a nagyvilágban :D
 

DeletedUser5605

Vendég
Hagynám én de ilyet hazudni hogy felhívtam a társai? Basszus hát isten lássa lelkem hogy egyiknek se tudom a számát! Persze hogy kiakadok:)
 

DeletedUser

Vendég
ismersz Laci...nem szokásom kijelenteni,hogy szétkapás lesz;)

annyi tiszteletet adok mindenkinek,hogy ha arra is gondolok akkor sem mondom ki:)


én mindig jókat nevettem,mikor felhoztad kik hogy lesznek agyoncsapva....+ a tervezeteknél...ti kicsit olyan különcök vagyok ilyen téren...1ik nagy hadvezér..másik meg a térképész:D

ari-édi-okos...és hol a szép? vagy annyira már nem is vagy tökéletes?....:-D kezdesz túl önkritikus lenni
 

DeletedUser5605

Vendég
Ezek után tudod mit tisztelek ebben a Misiben vagy kiben?:) Elvérzik és kész ez van:D szép kimaradt?? bocsi természetesen az is vagyok:)
 

DeletedUser

Vendég
Ja még valami..mindenről az totál dilis minek is hívják..hú már nem emlékszem,de nem is csoda..valami jelentéktelen gamer volt..őőő...Ipi Apacs tehet..ő jelentget folyamatosan:D /ugye igazam van Ipi...tudom jelen vagy v1-en...kislány is tudja:D/
 

DeletedUser7967

Vendég
Ja még valami..mindenről az totál dilis minek is hívják..hú már nem emlékszem,de nem is csoda..valami jelentéktelen gamer volt..őőő...Ipi Apacs tehet..ő jelentget folyamatosan:D /ugye igazam van Ipi...tudom jelen vagy v1-en...kislány is tudja:D/

Te beteg vagy.... :D:D:D:D
 
Fent