Bűnben ég a Mesevilág

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser14264

Vendég
Hófehérke kalandjai

-A Gonosz Mostoha szabályt sértett 3§ nincs bejelölve nála a közös internetmegosztás közte és Hófehérke közt.
a mostoha prémium pontokért cserébe megkért egy Vadász nevű felhasználót, hogy zárassa ki hófehérkét, ez szabálytalan szintén, a prémium pont átadást ellenőrizni lehet 9§
. Hófehérke belépett a két fiókba illegálisan saját maga bevallotta, a fiókok duplán gázosak voltak, egy tulaj v12-n több fiókkal játszott, + nem védték a jelszót mások elől(emlékeztető) büntetendő. 1§
8§-t szegte meg a mostoha, mikor adminnak adta ki magát, és felárral ajánlott prémiumpontot hófehérkének amit ő elfogadott szabálytalanul. mindkettő büntetendő.
 

DeletedUser

Vendég
1
-Füles barátom nem tudok sajnos erősítést küldeni Neked, de sebaj, megleckéztetjük a nagyszájú Kangát, megtámadom, úgyis sokkal erősebb vagyok mint Ő, hihihi...
Ezzel leült a gép elé, bejelentkezett a saját fiókjába és támadásokat küldött Kangára.
Micimackó megszegte:
§4) Megtorlás


Néhány nap múlva meghallották, hogy Bagoly a Pagony Rádióban bemondatja, hogy megunta a játékot, ezért átadja a fiókját Tigrisnek, ami folyamatban is van, és már csak Tigrisre várnak, hogy bejentkezzen és játszani kezdjen. Bagoly azt is kérte a barátaitól, hogy ezentúl csak Skypon keressék őt.

Megszegte :§2) Legális fiókátadás szabályai nem jellentette adminnak vagy sporumnak

-Barátaim, hiszen lejárt a Prémium fiók! Ezért nem tudtok gyors gombot készíteni! Vásároljatok PayPallel, vagy keressétek meg a PaPÁ (Pusztuljanak a Pagonyi Állatok) klán diplomatáját, az szokott hirdetni a profilján prémium pontot, aranyérmét nemeshez és nyersanyagot szamóca lekvárért.
Megszegte a klan
§8) Kommunikáció
a diplomata
§9) Fiók eladása
több pontban is


Mialatt Füles és Tigris a pontok vásárlásával volt elfoglalva, Kangának eszébe jutott, hogy el kell mennie a boltba, mert estére nem lesz chips a játék mellé, sőt az Ezel bosszúja is kezdődik!!! Megkereste Zsebibabát, akiben a legjobban megbízott, és Baba tényleg csak nagyon ritkán játszott a saját Zsebi falva nevű falujában, (akkor is inkább csak építgetett) és megsúgta neki a kódját, vigyázva, hogy senki se hallja meg, és megkérte, hogy majd nézze, hogy sikerül-e Füles faluját elfoglalni, meg próbáljon Micimackó támadásai elől kitérni. Zsebibaba cinkosan mosolygott és biztosította Kangát, hogy soha nem adja ki senkinek a jelszót, hiszen az tilos.
Megszegték:
§1) Egy felhasználói fiók játékosonként
2
A többiek rájöttek mivel töltöm a netidőmet, és elkezdtek utánozni, merthogy nekik is tetszik a játék, na de én találtam, én voltam az első. Törpilla, Ügyi és Hami is ott kezdett el játszani ahol én. Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp egy régebbi világon, és mivel nem túl kreatívak ők hárman ugyanazt a jelszót használják mint én. Leutánoztak, de ez még semmi, ugyanis hogy jobban fejlődjenek, szövetséget kötöttek, Hókuszpókkal és Sziamiaúval, hogy ha hetente kétszer elkaphatja őket, akkor mindhármuknak küldenek nyersit mindenből 2000-et, és ha még mellé engem is kiadnak, akkor két havit pf-et kapnak, hát lehet ilyet csinálni? Egy Okoskával?

Megszegte:
Szabályzat
§9) Fiók eladása

Mit csináljak? Én találtam a játékot, nem ők. Tiltsátok ki őket, bántanak engem, ja és ma reggel már be sem tudtam lépni az Okoska fiókba, mert megváltoztatta valaki a jelszavam, de nem tudom ki, mivel énutánam az időrendben, már csak Törpöltő és Hami kerülhetett a géphez, nem tudom melyik lehetett. Ezért hoztam most létre Az igazság bajnoka fiókot és írok innen, mert elvették a játékom, és különben is mióta a többiek is játszanak nem csinálják meg a munkájukat a faluban, Törpilla már nem énekel, csak számolgat hogy nemes vagy kos, Ügyi állandóan falat akar húzni a falu köré, Törpojáca kémeket lát a tükrébem, Hami odaégeti a sütit, Törpköltő már csak harciindulókat költ, és Kertitörp nem foglalkozik a virágokkal, hanem árkot akar a helyükre ásni, hát mivé lett Aprajafalva kérdem én?
Ki lépett be a fiókomba és változtatta meg a jelszavam? Tiltsátok ki őket, hiányzik nekem a régi falu, de az Okoska fiókot kérem vissza, mert én mindent tudtam, és amúgyis ártatlan vagyok.

Okoska és a Többiek is ezt szegték meg:
§1) Egy felhasználói fiók játékosonként
Okoskának nincs igaza mert ki addta a jelszavát
3
megsokszorozódtak. El sem tudjátok képzelni, hogy mennyire rosszul esett, amikor a mostohám nem volt hajlandó bejelölni engem is internetmegosztásra, olyan okokra hivatkozva, hogy szebbek a falvaim. Ehelyett mindent megtett, hogy elüldözzön. Egész odáig ment, hogy prémium pontokért cserébe megkért egy Vadász nevű felhasználót, hogy zárasson ki (legalább is ezt csiripelték a madarak, de magáról a tranzakcióról semmi biztosat nem tudok, a madarak meg... hát madarak). Vadász azonban elmondta, hogy mit tervez a mostohám, így sikerült azelőtt elmenekülnöm, hogy tiltatni tudott volna.


Mostoha megsyegte:
§1) Egy felhasználói fiók játékosonként
és
§3) Megosztott internetkapcsolat használata
nem fogadta el a megosztast

Mostoha megszegte és a Vadász is megszegte:
§9) Fiók eladása * Tilos prémium pontot felkínálni külső források megszerzéséhez

Sokáig bolyongtam, már attól tartottam, hogy kirúgnak a klánból sárgaság miatt, amikor egy házikóhoz értem. Kifinomult szaglóérzékemmel azonnal megéreztem a wireless illatát a levegőben, elborított a lila köd, és bementem. Odabent kisebb megütközésemre hét számítógépet és a korábban kiszagolt wireless-routert találtam. Mindenik számítógép be volt kapcsolva, így leültem a hozzám legközelebb esőhöz. Szinte remegtem a vágytól, hogy bejelentkezhessem, de amint megnyitottam a főoldalt, láttam, hogy a számítógép tulaja is játszik a játékkal. Kíváncsiságom nagyobb volt a saját fiókom utáni vágyakozásomnál, így abba a fiókba léptem be. A V12őn játszott. Mivel minden el volt szépen rendezve benne, ezért csak farmolni tudtam. Átültem egy másik számítógéphez, hátha ott be tudok lépni, de meglepetésemre itt is egy fiókot találtam. Ez is a V12őn játszott, itt nem tudtam mást, mint az alvó módot beállítani.

Hofehérke megszegte:

§1) Egy felhasználói fiók játékosonként • Tilos más fiókjával játszani, amíg ő nem elérhető. Ha egy szobatárs használja a fiókod, kötelező a fiók-helyettesítő lehetőséget használni.

Amint le akartam ülni a harmadik géphez zajra lettem figyelmes, így ijedtemben elbújtam. Ez elsőre okos dolognak tűnt, mert egy kigyúrt pasas lépett be a házba egy óriási csákánnyal a vállán, bányászlámpával a kezében. Egyből ahhoz a számítógéphez vezetett az útja, amelyhez én ültem le először. Kis szöszmötölés, majd hallom hogy morog magában:
-Ki farmolt a fiókommal?!
Átült a második géphez, ott is kis szöszmötölés, majd morgás:
-Ki aludt a fiókomban?!

Törpe megszegte:
§1) Egy felhasználói fiók játékosonként

Aztán egy napon a mostohám megtudta Kuka egyik klántársától, hogy nála lakom. Elmaszkírozta magát egy admin fiókjának és felkeresett engem. Kis felárral ajánlott prémiumot, én meg, ostoba lány, elfogadtam az ajánlatát, mivel Kukának nem volt bankkártyája, és bank nem volt a közelben, hogy utalni tudtam volna. Maradt hát a KP és az értéken felül fizetés.

Mostoha megszegte:
§8) Kommunikáció * Tilos supporternek kiadni magad.

4
„Képzeld, Hókuszpók, azok az átkozott törpök mit művelnek! Tréfinek és Törperősnek elromlott a számítógépe, ezért átmentek Kertitörphöz, hogy nála lépjenek be, amíg meg nem javítják a sajátjukat. Tréfinek egy hét alatt, míg Törperősnek másfél hét alatt lett kész a gépe, éppen tegnap. Ezalatt minden nap reggel és este átnéztek Kertitörphöz, hogy megnézzék, minden rendben van-e a fiókjukban.

Megszegés :
§1) Egy felhasználói fiók játékosonként

Később Lusti is elkezdte támadni Hamit, akivel Törpilla időközben összebarátkozott, ezért írt egy levelet Lustinak, amiben megfenyegette, hogy ha nem hagyja abba a támadást, akkor az összes falvát befoglalja.
Megszegve :
§8) Kommunikáció


Törpapa már lassan 3 hónapja távol van, ugyanis valami titkos hozzávalót keres az egyik varázsitalához. Törpilla, aki távollétében helyettesíti, feltételezve Törpapáról, hogy nem bánná, úgy döntött, hogy a falvait elkezdi átadni Haminak. Ezért ráküldte a csapatokat Törperősre, akivel időközben összeveszett, közben Hami foglalja Törpapa megüresedett falvait.
Megszegve:
§1) Egy felhasználói fiók játékosonként • Tilos más fiókjával játszani, amíg ő nem elérhető. Ha egy szobatárs használja a fiókod, kötelező a fiók-helyettesítő lehetőséget használni.


Törpingáló nemrég készült el egy festménysorozattal, azokat levélben kínálja eladásra. Állítólag nagyon szépek, nem veszünk mi is egyet?”

megszegve:
§9) Fiók eladása
 

DeletedUser14271

Vendég
Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
A Százholdas Pagony meséje.

Hibás megállapítasok:
1.A közö internetcsatlakozás esten nem 3 nap utá hanem a hamradik belepes után kell bejelenteni.
2.Aranyérmét es nyersanyagot szamoca lekvárért nem lehet értékesiteni!
Szabálysértések:
1.Micimackó az internet csatlakozas miatt nem támadhatja füles támadoját!
2.Bagolynak nem léphet be az átadott fiokba!
3.Kanga megmondta Zsebinek a jelszavát és nincs jelezve ha van-e közös internetcsatlakozás!
4.Profilon tilos a prémium pontot értekesiteni azt kizárolag az Innogames értekesithet!

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Okoska levele

Törpojácát,Törpöltőt, Kertitörpöt tiltani kell mert ugynazt a jelszavat
hasznalják ,Hókuszpókkot,Sziamiáút,Törpillát,Ügyit és Hamit tiltani kel,mert Hókuszpók es Sziamiaú NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából ad prémium pontot adtak Törpillának Ügyinek es Haminak!

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Hófehérke kalandjai

1.A gonosz mostoha nem adhatnja ki magát adminnak,szuporternek.
2.Prémium pontot csak az Innogames forglamazhat ,tovább értekesitése tilos.A gonosz mostohat buntetni kell

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Ezek a Törpök....

1.Ha Tréfi ésTörperős be kellett volna jelöljék a közös internet használatot!(mert a 3adik belépés után már kötelező)
2.Okoska nem támadhatja Törperőst mert közös internethasználatban van Hamival! Ez megtorlás így Okoskát büntetni kell!
3.Törpilla nem szabad elajándékozza Törpapa faluit mert nem tudja hogy Törpapa visza tér vagy nem!Amikör Törpilla üritette Törpapa faluibol megtámadta Törperőst es ez támogatásnak minösül!tiltani kell a fiokokat
spoiler]

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Bagoly levele

1.Tilos mások személyes leveleit tovább küldeni!Kangabangát büntetni kell!
2.Malackát büntetni kell mert tilos fiokkal kereskedni/profilon reklámozni! És nem kérhet érte árat.
3.Malacka fiokját szabálytalanul adta át.

Nem kell büntetni:Nyuszi zsarolása engedélyezett mivel az csak játékon belülre vonatkozik

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Ürge elkapott levele Róbert Gidához:

1.Bagoly nem árulhatja fiokját Prémmium pontért,csak ingyen lehet átadni!

Alapdíjas kör: 600 pont a jutalom.
Frédiéknél is áll a bál...

Béni V9-es, Dínó V10-es, és Frédi V1-2-es fiokjának biztosan nem lesz semmi baja mert azokon a vilagokon senki más nem jatszik rajtuk kivül!
Ilma és Vilma fiokja az 5-ösön ugyancsak sértetlen marad mert közös géepen játszanak vagyis be van jelentve!

1.Ilma es dino fikojat v3-on és v6-on tiltani kell mert egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése TILTOTT!
2.Vilma és Dinó az 7-es szerveren szabálytalanul játszanak.
4.Frédi ,Ilma es Vilma se jelentette be hogy a v3-on 1 geprol jatszanak.

Bónusz kör, 800 pontos jutalommal:
Gregor király vs. Gumimacik

1.Gregor királyt büntetni kell mert megfenyegette a kamarást hogy vesztőhelyre küldi!(Tilos a valós életre utaló megnyilvánulás!)
2.Gregor királyt megint büntetni kell mert nem egdélyezett támogató fiokok használata ameikek egyik másik fiok segitesére!Azokat a fiokokat amelzek ebbol a célbol jötted létre tiltani kell!
3.Gregor király nem szabad belépjen Tódi fioklyába!
4Gregor csinát egy másik fiokot ezt ugyancsak nem szabad mert minden játekosnak csak 1 fiokja lehet!
5."Azért ami sok az sok tudom, hogy Gremi állítólag jó szakács, mert a macik nem panaszkodnak, sőt az egyikük profilján hirdetik is az éttermét, de a támadásszervezésben nincs nagy tapasztalata." Nem szabad reklamozni a profilon!!

Bónuszkör: 600 pont a helyes megoldásokért
Mézga Géza levele Öcsinek

1.Mézga nem foglalhatja be Máris faluit felhatalmazás nélkül!
2.Blöki szabálytalanul adta át Maffiának mert ha szabályosan lenne akkor lehetne nevet cserelni és Maffia nem huzta volna az orrát a név miatt.
3.Krisztát büntetni kell mert degradáló neveket adott a faluinak!És leveleést engedélz nélkül nem lehet nzilvánossa tenni.
4.Paula nem adhatja ki magát suprternek!
 

DeletedUser7967

Vendég
A Százholdas Pagony meséje

[SPOIL]-Micimackó hibázott mert megtámadta Kanga-t,aki megtámadta a vele közös gépről játszó Fülest.

-Bagoly belépett a már átadott acc-jába.

-PaPÁ (Pusztuljanak a Pagonyi Állatok) klán diplomatája,aki kereskedett a PrémiumPontokkal.

-Kanga,aki elmondta Zsebinek jelszavát.

Segítsetek Cicának, mire gondolhatott Ürge?

Madárfütty postás kisasszony csiripelt,elmondta,hogy Bagoly belépett a régi fiókjába. :D

Füles megcsinálta az új profilját Vadszamár néven, Maci pedig felírta a tenyerébe, hogy majd be kell jelölnie a megosztást, három nap elteltével legkésőbb.

Nem 3 nap elteltével,hanem 3 bejelentkezés eltelte előtt. :)[/SPOIL]

Okoska levele

[SPOIL]
Segítsetek kideríteni, Okoskának vajon igaza volt-e a feljelentésben, és ha igen, akkor mi volt szabálytalan!

Szerintem Okoska volt a hibás mivel benthagyta vagy megjegyeztette a böngészővel a jelszavát és a felhasználónevét,miközben tudta jól,hogy más is játszani fog azon a gépen.
Ergo elárulta másnak a jelszavát. :)

Emellett büntetni kell:

-Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp illetve Hókuszpók és Sziamiaú,kereskedtek a prémium pontokkal.

-Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp közös jelszó,illetve nem bejelentett netmegosztás.

-Az igazság bajnoka fiókot,mert nem volt betéve,a többi account-nál netmegosztásba. :D[/SPOIL]

Ezek a Törpök....

[SPOIL]-Tréfi és Kertitörp,közös gép,nem bejelölt netmegosztás.

-Törpilla,a levelével megfenyegedte Lustit.
(Idézem: Tilos más játékosok zaklatása, sértegetése, vagy egyéb bárminemű támadó hangnem.)

-Ismét Törpilla,mivel elkezdte osztani Törpapa falvait,az Ő engedélye nélkül.
(Amúgy 60 nap után,azaz 2 hónap után nem lehet más játékosokat támadni a helyettesített fiókból.Törpapa pedig majdnem 3 hónapja nem volt gép előtt.De tudom,nem ez volt a kérdés. :))

-Törpingáló,mivel levélben kínálgatta a festményeit.
(Idézem: Tilos továbbá a játékot bármilyen reklámtevékenységre használni.)

Tehét büntetést kaptak:

Tréfi,Kertitörp,Törpilla,Törpingáló[/SPOIL]

Bagoly levele

[SPOIL]
  • Nyuszi: -zsarolta nyersanyagok megszerzése miatt Tigrist és kényszerítette arra,hogy megtámadja Malackát illetve,hogy segítse Őt katonákkal.

  • Kangabanga: -Levél közzététele a másik fél engedélye nélkül.

  • Malacka: -Pénzért árulja az account-ját,profilon reklámoz különböző cégeket.

  • Szamár: -Ha belépett Malacka megvett acc-jába,szabályos fiókátvétel nélkül,akkor multizás,ha nem akkor tiszta.Kiadta másnak a jelszavát ,de csak abban az esetben ha Ő maga mondta meg Bagolynak a jelszavát.

  • Bagoly: -Valahogyan megtudta Szamár jelszavát,és visszaélt ezzel.
[/SPOIL]

Ürge elkapott levele Róbert Gidához

[SPOIL]-Bagoly: kereskedik a fiókjával,eladja a fiókját prémiumért illetve nyersanyagért.Micimackó zsarolása,hogyha megváltoztatja végrendeletét akkor kizárják az erdőből és a mézet is elveszik Tőle.

-Ürge: Kód birtoklása.[/SPOIL]

Frédiéknél is áll a bál...

[SPOIL]-Ilma tudja Dinó jelszavát illetve fordítva

-Benő Dínóhoz belépve (tehát tudja az acc kódját) üríti a falvakat Vilmának.

-Vilma mivel közös gépen játszik Ilmával,büntetve lesz,mivel Irma és Dinó közös jelszóval játszanak,tehát 3 acc játszik egy gépről,amiből kettő van bejelölve egymásnál netmegosztásban.

melyik fiók biztosan nem megy a lecsóba, és a többiek miért és hol lesznek érintettek?

A Frédi acc-ja nem lesz büntetve,mert Neki semmilyen köze nem volt a többi acc-hoz.[/SPOIL]

Mézga Géza levele Öcsinek

[SPOIL]-Mézga Géza: Jelszó birtoklása, klántársai megfenyegetése, a helyettesített fiókot saját célra használja.

-Aladár: Máris fiókjának ürítése + jelszavának birtoklása

-Blöki: illegálisan adta át Maffiának az acc-ját.

-Kriszta: Nem InnoGames-es link megjelenítése a pofilon

-Paula: Support-ernek adta ki magát.

+

Köbüki acc-ját valaki feltörte.[/SPOIL]

Gregor király vs. Gumimacik

[SPOIL]-Gregor király: Valós életre utaló fenyegetőzés illetve jutaémat fogadott el,Tódi fiókjából támad (és természetesen beléőp) ezzel kárt okozva az acc-nak,saját haszon érdekében készített egy másik acc-ot.

-Zámi: helyettesíti Szederinda Grófot,akivel közösen támadják Lady Vészi-t.

-Germi: étterme reklámozása,"Zámi meg helyeselt" és "felhívtam Zámi figyelmét.....de nem emlékezett semmire" ez azt jelentheti,hogy Germi belépett hozzá.
[/SPOIL]

Hófehérke kalandjai

[SPOIL]-Mostoha: Hófehérke nem volt bejelölve Nála netmegosztásba,Prémium pontokkal kereskedett,adminnak adta ki magát,

-Hófehérke: bevallotta,hogy 2 acc-ba is belépett amelyek nem az Ő tulajdonai voltak,elfogadta az illegális prémium pontokat (saját bevallása szerint.)[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Lassan lejár a határidő így gyorsan összefoglalom a megoldásaimat.

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
A Százholdas Pagony meséje.

Füles megcsinálta az új profilját Vadszamár néven, Maci pedig felírta a tenyerébe, hogy majd be kell jelölnie a megosztást, három nap elteltével legkésőbb.
Telt-múlt az idő, ……

-feltételezhető, hogy elfelejtették bejelenteni az internet megoszást 3 nap elteltével, de nem egyértelmű.
-
 

DeletedUser14216

Vendég
Bagoly levele

  • Bagoly:
    1. Nyuszi engedélye nélkül lépett be Nyuszi fiókjába. ("Tilos más fiókjával játszani, amíg ő nem elérhető")
    2. Néha be szokott jelentkezni Nyuszinál (Közös géphasználatot be kell jelenteni).
    3. Tudja Szamár jelszavát.
    4. Nem alakíthat olyan klánt amiben csak repülni tudók lehetnek (Tilos olyan klánt alapítani, amely a jelentkező tagokat nemi, vallási, faji, nemzetiségi hovatartozásuk alapján diszkriminálja.)
  • Nyuszi:
    1. Szabályosan játszik (Játékon belüli zsarolás (pl. add át a falvad különben megtámadlak) engedett).
  • Kangabanga:
    1. Privát levelezés terjesztése: (Tilos valós magánadatokat tartalmazó levelezés megjelentetése, terjesztése a külső fórumon, belső fórumon, klánprofilon, vagy játékos adatlapon, belső levelezésben.)
  • Malacka:
    1. Fiók eladás ("Tilos eladni, megvenni, vagy felkínálni bármely fiókot.")
    2. Más cégek reklámozása ("Profil tartalomban tiltott bármilyen céget, szolgáltatást, játékot, vagy más, az Innogames csoporthoz NEM tartozó, üzletmenetet bármilyen formában elősegítő link, hirdetés profilon, klánprofilon való megjelentetés.")
  • Szamár:
    1. megveszi Malacka fiókját. ("Tilos eladni, megvenni, vagy felkínálni bármely fiókot")
    2. Hagyja, hogy más használja a fiókját. (Megváltoztathatná a jelszavát.)
  • Róbert Gida játszik-e (Van-e saját regisztrációja)?
    • Ha igen: multizik mert belép Kangához, és Kanga is szabálytalan, mert megmondta a jelszót.
    • Ha nem: akkor szabályos az, hogy játszik Kanga fiókjával ("Engedélyezett több embernek együtt vinni egy fiókot, abban az esetben, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon. ").
 

DeletedUser6708

Vendég
[SPOIL]bagoly levele


1.Tilos más fiókjába belépni, játszani míg ő nem elérhető.
2.Tilos kereskedelmi célból játszani.
3.Tilos a játékot reklámhirdetésre használni.
4.Tilos egynél több játékosnak belépnie azonos fiókba egy időben. Tilos más fiókjábal belépni, játszani amíg ő nem elérhető. Tilos más fiókba belépni jelszóval akor is ha családtag vagy rokon. Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott.
5.Ha egy másik játékos megadja neked a jelszavát, azonnal jelentened kell, különben saját fiókod kerül zárolás alá.
[/SPOIL]

[SPOIL]Gregor


1.Tilos a játékon kívül megfenyegetni más játékostársát.
2.A klán fórumán politikáról beszélni nem szabályos, ezért a hozzászóló, valamit a fórum moderátorai is felelősek.
3.Tilos a helyettesítés akkor, ha az a helyettesítőnek bármilyen hasznot eredményez.
4.Be kell jelenteni a közös internethasználatot.
5.Tilos egynél több játékosnak belépnie azonos fiókba egy időben.
6.Zámi és Szederinda Gróf nem támadhatnák közösen Lady Vészi-t. Nem tudni, hogy Tóbi fiókjába a király helyettesként lép-e be, vagy jelszóval.
7.Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként.
8.Tilos a játékot bármilyen reklámtevékenységre használni.
[/SPOIL]

[SPOIL]okoska levele

1.Tilos más fiókjával játszani, amíg ő nem elérhető. Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott. Okoska nem törölte a sütiket.
2.Törpilla, Ügyi és Hami nem játszhatnak egy gépről egy világban okoskával, mert 4 fiókot visznek 1 gépről
3.Tilos más jelszavának találgatása és feltörése. Engedélyezett több embernek együtt vinni egy fiókot, abban az esetben, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon. Közös internetkapcsolatnál ugyanazt a jelszót használták.Közös nethasználatot be kell jelenteni.
4.Tilos pf-el kereskedni Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából.
5.Tilos más fiókjával játszani míg ő nem elérhető.
6.Okoska fiókjában a jelszó megváltoztatása tilos, kivéve, ha Ő maga változtatta meg
Ha nem akkor ez fiók feltörésnek számít
7.Nem tudni hol hozta létre azon a világon ahol játszik de egy játékosnak csak egy fiokja lehet világonként.
[/SPOIL]

[SPOIL]törpék

1.Ha rövid időközönként lépnek be saját fiókjukba akkor is multinak minősül, ha még be is van jelentve a közös internet használat.
2.Nem jelentették be a közös internet használatot. 3-an 1 Ipről.
3.Ha egy játékos megtámad, azonos kapcsolatot használó fiók nem állhat bosszút. Mindkét fiók megszegi ebben az esetben a szabályokat.
4.Tilos más játékosok zaklatása fenyegetése sértése.
5.Tilos visszaélni a fiókhelyettesítéssel. Az a helyettes, aki szándékosan tönkreteszi vagy súlyos kárt okoz a helyettesített fiókban, büntetésre számíthat. A fiókhelyettesítő büntethető akkor, ha bizonyítható a szándékosság a fiók hanyatlásában a tulajdonos szándéka ellenére.
A hosszútávú helyettesítés szabályellenes. Cél a multifiókok, és a fiókokkal történő visszaélések megakadályozása. Ha a tulajdonos távozik a játékból hosszú időre vagy beláthatatlan időre, akkor legyen kedves írni egy levelet, amiben megbízza játékostársát, játékostársait arra, hogy helyettesítsék hosszú távon.
6.Tilos kereskedelmi célból játszani.

Akit meg büntett az Erdei Tanács:Törpingáló,Hami,Okoska,Kertitörp,Trefi,Törperős,Törpilla[/SPOIL]

[SPOIL]hófehérke

s1.Be kell jelölni a közös internet megosztást.
2.Tilos prémium ponttal kereskedni. Tilos kereskedelmi célból játszani fiókon..
3.Tilos más fiókjába belépni. Egy embernek világonként csak egy fiókja lehet.
4.Tilos adminnak kiadna magát. Tilos prémium ponttal kerekedni
5.A megosztott internet kapcsolat használóknak tilos ugyanazt a jelszót használniuk.Engedélyezett több embernek együtt vinni egy fiókot, abban az esetben, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon.
[/SPOIL]

[SPOIL]százholdas pagony

1.A szabályzat szerint a 3. közös gépes belépés az az időtartam, amikor ezt legkésőbb jelenteni kell, hogy 1 internetkapcsolatot használnak
2.Gyorsan átlépni más fiokba ha be is van jelentve a közös nethasználat multinak minősül.
Mackó csak akkor támadhatná meg Kangát, ha letelne a 3 hét az utolsó támadás csapódása után.
3.Sértő klánnév. Tilos prémium ponttal kereskedni
4.Tilos a jelszót kiadni másnak. Ha egy másik játékos megadja neked a jelszavát, azonnal jelentened kell, különben saját fiókod kerül zárolás alá. Tilos más fiókjával játszani, amíg ő nem elérhető.
5.Supportot értesiteni kell a fiókátvételről és velük eggyüt kell lerendeni!

[/SPOIL]

[SPOIL]Frédi

Maradnak:
Ilma: v4
Vilma: v4,v6
Benőke: v5,v6,v9
Frédi: v1,v2,v3,v6,v11
Lecsó
Ilma a v3on közös jelszóhasználat Dinóval
Dinó a v5ön közös gépen tolja Vilmával
Ilma v5ön közös gépen tolja Vilmával
Vilma v5ön közös gépen tolja Benőkével
Dinó v7: hozzá lép be Benőke üríteni és, hogy be tudjon lépni ki kelett adnia a jelszavát
Vilma v6on Frédivel együtt játszik
Dinó v3on közös jelszó Ilmával
Ilma v6on közös jelszóhasználat Dinóval
Dinó v6on közös jelszó Ilmával
[/SPOIL]

[SPOIL]mézga

1.Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott. Aladárnak jelentenie kellett volna a supportnak hogy oda adtak neki egy jelszavat.
2.Tilos más játékosok zaklatása, sértegetése.
3.Mézga szándékosan kárt okoz a helyettesített fiókban, elküldi a védőiket engedély nélkül.
4.A fiókátadás menete:
A következő adatokra van ehhez szükségünk:
átadó regisztrációs e-mail cím
átvevő játékos neve
átvevő regisztrációs e-mail cím
választott új e-mail
választott új név
5.Minden olyan játékos- és klánprofil, játékosnév, falunév vagy egyéb írásos megnyilvánulás tiltott, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget.
6.Engedélyezett saját profilon való levelezés vagy idézet megjelenítése egy másik játékostól, ha az idézet nem tartalmaz a való életre vonatkozó magánadatot. Tilos reklámcélra használni a profilt.
7.Tilos supporternek kiadni magát. Tilos más játékosnak a jelszavát kicsalni.
8.Tilos más fiókjával játszani.Tilos más játékos jelszavának feltörése
[/SPOIL]

[SPOIL]ürge levele

1.Tilos kereskedelmi célból játszani.
2.Az ügyet nem lehet húzni halasztani, ha látható, hogy a végrendeletre hivatkozva tartanak életben egy fiókot, akkor az osztó és az osztandó fiók végleges kizárást kap.
3.Tiltott egy másik fiók jelszavának ismerete tárolása.
[/SPOIL]
 

DeletedUser10294

Vendég
A megoldásaim

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
A Százholdas Pagony meséje.


"Persze Barátom, használd nyugodtan a gépemet, csak egyikünk nehogy elfeledje beállítani az internetcsatlakozás megosztását!"
Mindkettőnek be kell írni a megosztást.

"Füles megcsinálta az új profilját Vadszamár néven, Maci pedig felírta a tenyerébe, hogy majd be kell jelölnie a megosztást, három nap elteltével legkésőbb."
A szabályzat szerint a 3. közös gépes belépés az az időtartam, amikor ezt legkésőbb jelenteni kell.

"-Füles barátom nem tudok sajnos erősítést küldeni Neked, de sebaj, megleckéztetjük a nagyszájú Kangát, megtámadom, úgyis sokkal erősebb vagyok mint Ő, hihihi...
Ezzel leült a gép elé, bejelentkezett a saját fiókjába és támadásokat küldött Kangára."
Mivel 1 gépen játszanak ezért ez MEGTORLÁSNAK minősül ami büntetendő.

"Füles, gondolta segít a kezdő Tigrisnek, hogy könnyebbé tegye az életét, ezért kérte, hogy rakja rá a helyettesítést, hogy be tudjon állítani néhány gyorsgombot a kezelő felületen. Így is tettek, azonban Füles, a csacska csacsi nem boldogult, sosem látott még Safari böngészőt."
Ha helyettesítőként van bent tigris fiókjában akkor elvileg a saját gépén a saját böngészőjével teszi. Szóval hogy jön ide a másik "Safari" böngésző.

"Bagoly, természetesen Róbert Gida engedélyével, bejelentkezett a régi, jól ismert fiókba és rögtön látta mi a baj"
Bagoly átadta fiókját Tigrisnek, ezek után ha belép akár egyszer is, akkor már illegális belépés.

"Vásároljatok PayPallel, vagy keressétek meg a PaPÁ (Pusztuljanak a Pagonyi Állatok) klán diplomatáját, az szokott hirdetni a profilján prémium pontot, aranyérmét nemeshez és nyersanyagot szamóca lekvárért."
Tilos kereskedelmi célból játszani fiókokon. Aranyérmét pedig lehetetlen átadni másnak.
Minden olyan játékos- és klánprofil, játékosnév, falunév vagy egyéb írásos megnyilvánulás tiltott, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget.
A Klánnév szerintem beleillik ebbe a kategóriába.


"Megkereste Zsebibabát, akiben a legjobban megbízott, és Baba tényleg csak nagyon ritkán játszott a saját Zsebi falva nevű falujában, (akkor is inkább csak építgetett) és megsúgta neki a kódját, vigyázva, hogy senki se hallja meg, és megkérte, hogy majd nézze, hogy sikerül-e Füles faluját elfoglalni, meg próbáljon Micimackó támadásai elől kitérni. Zsebibaba cinkosan mosolygott és biztosította Kangát, hogy soha nem adja ki senkinek a jelszót, hiszen az tilos."
Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Másodfiók vitele tilos.




Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Okoska levele


"A többiek rájöttek mivel töltöm a netidőmet, és elkezdtek utánozni, merthogy nekik is tetszik a játék, na de én találtam, én voltam az első. Törpilla, Ügyi és Hami is ott kezdett el játszani ahol én."
Megosztott internetkapcsolatról szó sem esik, ezért nagy a valószínűsége hogy nem is rakták be. Ezért multizásnak számít.

"Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp egy régebbi világon, és mivel nem túl kreatívak ők hárman ugyanazt a jelszót használják"
Ez mindenképpen multi, mert azonos a jelszavuk, ráadásul egy szó sem esik arról, hogy a megosztott internetkapcsolatot berakták volna.

"Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp egy régebbi világon, és mivel nem túl kreatívak ők hárman ugyanazt a jelszót használják mint én. Leutánoztak, de ez még semmi, ugyanis hogy jobban fejlődjenek, szövetséget kötöttek, Hókuszpókkal és Sziamiaúval, hogy ha hetente kétszer elkaphatja őket, akkor mindhármuknak küldenek nyersit mindenből 2000-et, és ha még mellé engem is kiadnak, akkor két havit pf-et kapnak, hát lehet ilyet csinálni?Egy Okoskával?
A múlthéten alig bírtam kiszabadulni, Sziamiamú karmai közül, azóta is rémálmaim vannak, de már tudom miért engem kergetnek állandóan, mert kiadtak, én vagyok a pfnyerő nekik."
Valós életbeli haszonszerzés céljából kereskednek, ráadásul más kárára is.

"Tiltsátok ki őket, bántanak engem, ja és ma reggel már be sem tudtam lépni az Okoska fiókba, mert megváltoztatta valaki a jelszavam, de nem tudom ki, mivel énutánam az időrendben, már csak Törpöltő és Hami kerülhetett a géphez, nem tudom melyik lehetett. Ezért hoztam most létre Az igazság bajnoka fiókot és írok innen, mert elvették a játékom"
Az igazság bajnoka fiókot mivel létrehozta ezért már multizik, mert 2 fiókja is van. Csak egy új jelszót kellett volna kérni a regisztrált email címére. Egyébként meg Okoskának kellett volna gondoskodnia róla, hogy más ne tudjon belépni a fiókjába.



Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Hófehérke kalandjai


"Szinte remegtem a vágytól, hogy bejelentkezhessem, de amint megnyitottam a főoldalt, láttam, hogy a számítógép tulaja is játszik a játékkal. Kíváncsiságom nagyobb volt a saját fiókom utáni vágyakozásomnál, így abba a fiókba léptem be. A V12őn játszott. Mivel minden el volt szépen rendezve benne, ezért csak farmolni tudtam. Átültem egy másik számítógéphez, hátha ott be tudok lépni, de meglepetésemre itt is egy fiókot találtam. Ez is a V12őn játszott, itt nem tudtam mást, mint az alvó módot beállítani."
Nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval, akkor sem, ha családtagról van szó. Ahhoz hogy más fiókba belépj, helyettesítővé kell válnod.


"Egyből ahhoz a számítógéphez vezetett az útja, amelyhez én ültem le először. Kis szöszmötölés, majd hallom hogy morog magában:
-Ki farmolt a fiókommal?!
Átült a második géphez, ott is kis szöszmötölés, majd morgás:
-Ki aludt a fiókomban?!"
Egyértelműen multis fiókokról van szó.

"Aztán egy napon a mostohám megtudta Kuka egyik klántársától, hogy nála lakom. Elmaszkírozta magát egy admin fiókjának és felkeresett engem."
A Mostoha adminnak "supporternek" adta ki magát ami tilos.
Tilos supporternek kiadni magad.


"Kis felárral ajánlott prémiumot, én meg, ostoba lány, elfogadtam az ajánlatát, mivel Kukának nem volt bankkártyája, és bank nem volt a közelben, hogy utalni tudtam volna. Maradt hát a KP és az értéken felül fizetés."
Prémium ponttal kereskedtek ami tilos.



Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Ezek a Törpök....


"Tréfinek és Törperősnek elromlott a számítógépe, ezért átmentek Kertitörphöz, hogy nála lépjenek be, amíg meg nem javítják a sajátjukat. Tréfinek egy hét alatt, míg Törperősnek másfél hét alatt lett kész a gépe, éppen tegnap. Ezalatt minden nap reggel és este átnéztek Kertitörphöz, hogy megnézzék, minden rendben van-e a fiókjukban."
Tréfi és Kertitörp mivel ugyan azon a világon játszik, ezért be kellett volna rakniuk az internetmegosztást, de az nem történt meg.

"Hami pedig egy reggelen, mikor arra lett figyelmes, hogy Törperős támadja őt, szomorúan újságolta Okoskának, hogy egyenlőtlen a küzdelem, Törperősnek sokkal több falva van. Okoska persze azonnal tudta, mi a megoldás. Kért erősítést Hami falvaiba Törpingálótól és megnyugtatta Hamit, hogy majd holnapután ő visszatámadja Törperőst és megmutatja, hogy ki is az erős valójában. Két napra rá valóban rá is küldte az összes támadóját Törperősre, több falut el is foglalt tőle."
Okoska mivel internetmegosztásban van Hamival ezért a cselekedete megtorlásnak számít. A megtorlás szabályellenes és büntetik.

"Törpapa már lassan 3 hónapja távol van, ugyanis valami titkos hozzávalót keres az egyik varázsitalához. Törpilla, aki távollétében helyettesíti, feltételezve Törpapáról, hogy nem bánná, úgy döntött, hogy a falvait elkezdi átadni Haminak. Ezért ráküldte a csapatokat Törperősre, akivel időközben összeveszett, közben Hami foglalja Törpapa megüresedett falvait."
3 hónap helyettesítés után nem lehet megtámadni más játékosokat a helyettesített fiókból, ezért ez Érdekes a leírásban.
Mivel nincs abizonyiték arra, hogy Törpapa nem tér vissza, ezért nem is adhatják át a falvait. Ebben az esetben Törpilla és hami is büntethető.


"Törpingáló nemrég készült el egy festménysorozattal, azokat levélben kínálja eladásra."
Spam, és reklámlevelek küldése tilos, akárcsak a profilban való megjelentetésük.


Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Bagoly levele


"Tegnap bekukkantottam Nyuszihoz, és amíg ő a répát pucolta, gondoltam bejelentkezem a játékba, néha szoktam. Nyuszi gépe azonban megjegyezte a jelszót, és hát élőlények vagyunk, kíváncsi lettem, és beléptem hozzá."
Először is Bagoly szabálysértést követett el, mert nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval, akkor sem, ha családtagról van szó. Ahhoz hogy más fiókba belépj, helyettesítővé kell válnod.

"
Először is, olyan leveleket találtam, amelyben Nyuszi zsarolta nyersanyagok megszerzése miatt Tigriskét, aki kénytelen volt támadásokat küldeni Malackára, és erősítést küldeni Nyuszinak, különben Nyuszimuszi minden seregével megtámadta volna. "
Nyuszi zsarolta Tigriskét, ezért büntethető, mert a zsarolás tilos.

"megdöbbenve láttam, hogy Kangabanga elküldte mindenkinek azt a levelet, amit neki írtam. Hát ezzel őszintén szólva összetörte a szívem, és szeretném, ha megbüntetnék, mert nem tartom korrektnek, hogy a szerelmes leveleimet a hátam mögött idegenek olvasgatják….. "
Tilos valós magánadatokat tartalmazó vagy support levelezés megjelentetése, terjesztése a külső fórumon, belső fórumon, klánprofilon, levelezésben vagy játékos adatlapon.

"Olvastam olyat is, hogy Malacka abbahagyja a játékot, és utódot keres a fiókra, akartam rá jelentkezni én is, de sajnos nekem túl drága, ennyi kerekerdő tallér a világon nincs, mint amennyit kér érte. Bár Malacka szerint jó befektetés, mert a cégek jól tejelnek, akiket a profilon reklámoz."

Ebben a részben két szabálysértés is van.
Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából.

Profil tartalomban tiltott bármilyen céget, szolgáltatást, játékot, vagy más, az Innogames csoporthoz NEM tartozó, üzletmenetet bármilyen formában elősegítő link, hirdetés profilon, klánprofilon való megjelentetés.


"Szamár is nagy hamisjátékos ám. Tegnap hallottam, hogy már meg is beszélte Malackával, hogy megveszi a fiókját, és délelőtt a nagy tölgyfánál meg is történt a csere, így lehet, már Malacka nem is játszik, bár szerintem ezt így nem lehetne, meg különben is, én nem akarom, hogy Szamár barbár legyen, mert onnan szoktam magamnak erősítést küldeni, mert tudom a jelszót, és bármikor használhatom a fiókot. "
A support ellenőrizni tudja, hogy ugyan az a játékos játszik-e mindkét fiókban, ha igen akkor büntethetők. Bagoly viszont multizik a saját és a szamár fiókjával.

"Szerintem ennyi szabálytalanság mellett nem lehet játszani, ezért is alapítottam új klánt. Most aztán megnézhetik magukat, mert a klánomba csak repülni tudók jelentkezhetnek."
Tilos olyan klánt alapítani, amely a jelentkező tagokat nemi, vallási, faji, nemzetiségi hovatartozásuk alapján diszkriminálja.
 

DeletedUser10294

Vendég
Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Ürge elkapott levele Róbert Gidához:



"Bocs, két lyuk között vagyok és csak ások, csak ások... nekem tiszta játék kell, meg nyuszi répái!
Bagoly írt egy körlevelet, hogy eladja a faluit, 200 pontért, és a másik világon meg 500 nyersiért. de csak úgy, hogy Mici aki közben összeveszett vele a kizárása miatt (fent van a kerekerdő fórumon) a végrendeletét nem módosítja. mert ha igen, akkor a Kerekerdőből kizárják a Mackót, a mézet is elveszik tőle és akkor Bagoly majd gidával összefogva elrendezik Kangát aki tényleg szül, csak soká és ha Kanga soká szül akkor Szamár befoglalja, Tigris vezényel amit nemértek mert nincs jó kódja az nálam van de nem adom és egyébként is a faluk kellenek nekem is de én inkább kitakarítom az ellenfeleimet és közben elfoglaltatom Micivel aki töröl és majd jól megvégrendelezzük."
Bagoly büntethető, mert árulja a falvait.
Ha jól értelmezem Bagoly Micit is zsarolja, ezért is kaphat büntetést
Kangának a falvait szét akarják osztani, de nem egyértelmű, hogy akkor most Tigris vagy ürge tudja a jelszavát. Akármelyik is láp be hozzá, az büntethető lesz.


Alapdíjas kör: 600 pont a jutalom.
Frédiéknél is áll a bál...


Ilma és Vilma, Dinó, Benőke és Frédi játékosok a következőképp játszanak.
Ilma a V3,V4,V5. V6, Vilma v4, v5, v6, v7. Dinó V3on is feltűnik, a V10, V11,V6, V7 a fő játéktere. Benőke V5, V6, V9, Frédi V1, V2, V3, v6, V11, és a speed.
Ilma közös jelszóval viszi a fiókját Dinóval a 3as és 6os világon, a v4en fiókot készül átvenni, az 5ösön közös gépen tolja Vilmával.
Vilma ezzel szemben az 5ösön Benőkével, a 6oson Frédivel játszik együtt. Benőke a v7en pedig belépve Dinóhoz üríti a falukat Vilmának.
kérdés: melyik fiók biztosan nem megy a lecsóba, és a többiek miért és hol lesznek érintettek?

MAGYARÁZAT, FONTOS: a közös gép bejelentett kapcsolat. minden ami nincs így írva, az nincs bejelentve.

Benőke az össze világon törlésre kerül, mert feltörte Dínó fiókját.
Ilma és Dínó büntetve lesz a közös jelszóhasználatért a V3 és V6 világokon.
Ilma és Vilma büntetve lesz a közös gép bejelentésének elmulasztása miatt a V4 és V6 világokon.
Vilma még a V7 en is büntetést kap, mert Dínó üritet falvait foglalta.
A leírtak alapján Vilmának, Ilmának és Frédinek be kellett volna írnia az internetmegosztásba a másik 2 játékost is a V6 világban. Ezért ott büntetést kapnak. Ezek alapján Ilma és Frédi a V+ as világban is közös gépen kell hogy legyen, de nem írták be ezért ott is büntetést kapnak.

Tehát:
Benőke teljes törlést kap minden világon.
Ilma a V3 V4 és V6 on lesz büntetve.
Vilma A V4 V6 és V7 es világokon lesz büntetve.
Dínó a V3 és V6 világon lesz büntetve.
Frédi a V3 és a V6 világokon lesz megbüntetve.


Bónusz kör, 800 pontos jutalommal:
Gregor király vs. Gumimacik


"Természetesen a játékban is klánokba tömörültünk, de megmondtam a kamarásomnak: Kamarás, én csak akkor játszom, ha a klán vezére lehetek! Ha nem, mész a vesztőhelyre! Ő ajánlott némi királyi kárpótlást, ha életben és játékban hagyom, esetleg fél szemem lehunyom, ha fejlődésben megelőz, hát.. nem mondtam nemet, egy király tudjon engedményeket tenni. De amikor azt akarta a klánnal együtt, hogy ne én, hanem Igthorn herceg vezesse a klánt, akkor nem volt mese, le kellett fejeztetnem felségárulásért. Végül is micsoda gondolatok, hogy egy herceg vezesse uradalmam, amikor én, a király is itt vagyok... na ugye... pffff, hova viszi a világot a haladás.. nemsokára már királynők is lesznek.... hahhhh.."
A valós életre utaló megnyilvánulások, bármilyen szexuális tartalom, politikai megnyilvánulás, különösen a szélsőséges politikai tartalom, vallási fanatizmus, rasszista, vagy egyéb módon kifogásolható, helytelen megnyilvánulás tiltott a játék keretein belül.


"A fórumon új topicokat nyitogatnak: a macik mindenféle felszabadító mozgalmakat indítanak valami szörnyek ellen, demokráciát, választásokat követelnek a királyságban és itt a játékban is, mindenáron el akarnak lehetetleníteni!"
Tilos minden rasszista, politikai utalás (és ehhez köthető szervezetek, terrorszervezetek), vallási nézeteket sértő, illegális, diszkriminatív vagy erre való utalás a játékosprofilban, játékosnévben, klánprofilban, külső vagy belső fórumon, közleményekben, levelekben vagy más médiumon. Ezek megjelenítés azonnali kizáráshoz vezet.

"Hát úgy elverem őket a játékban, hogy nem marad idejük ilyeneket írogatni! Majd összefogok a szörnyekkel! Hála égnek helyettesítek néhány fiókot, van ott sereg... hehe.... "
Ha a helyettesítőnek előnye származik a helyettesítésből akkor az szabálytalan

"Szóval Calla mesélte, hogy a maciknak csak egy számítógépük van.. gyanús, nagyon nagyon gyanús.. egy világon nyolc kis szőrös.... ki tudja miket csinálnak bogyószedés helyet..."
Nincs leírva hogy megosztották-e az internetkapcsolatot mindannyian a többiekkel. Egy ellenőrzés után lehet büntetni őket, ha nem tették meg.

"Zámi helyettesíti már lassan 2 hete Szederinda Grófot, akivel folyamatosan közösen támadják Lady Vészi-t,"
Tilos a helyettesített és a helyettesítő fiókból is támadni ugyanaz a célpontot.

"miközben Tódi fiókjából meg-megtámadom őket néha."
E szerint Gregor király multizik, mert bejár Tódi fiókjába is játszani, amiért büntetést kap.

"Igthorn herceg beköltözött Calla kastélyába, esküvő nélkül (hova jut a mai világ)"
Ha jól értelmezem, akkor be kellet volna írniuk az internetmegosztást, de ez nem történt meg, ezért büntetést kapnak.

"Végső elkeseredésemben csináltam egy másik fiókot, hogy legyen elég nyersanyagom elvégre nekem is meg kell élnem farm nélkül."
Teljesen egyértelmű a multizás.

"Azért ami sok az sok tudom, hogy Gremi állítólag jó szakács, mert a macik nem panaszkodnak, sőt az egyikük profilján hirdetik is az éttermét,"
Profil tartalomban tiltott bármilyen céget, szolgáltatást, játékot, vagy más, az Innogames csoporthoz NEM tartozó, üzletmenetet bármilyen formában elősegítő link, hirdetés profilon, klánprofilon való megjelentetés.



Bónuszkör: 600 pont a helyes megoldásokért
Mézga Géza levele Öcsinek


"Máris szomszédot helyettesítem 54 napja, de istenért sem akar visszatérni. Megkezdtem a befoglalását. Átadtam a jelszót a szomszéd játékosnak, Aladárnak, hogy ürítse nekem."
Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott.

"Én rávettem 2 klántagunkat, hogy adják át a támadás idejére a fiókjukat helyettesítésbe, nem akarták, de megfenyegettem őket, hogy eltiporjuk őket, ha nem teszik, így odaadják, és lesz rengeteg seregünk."
Tilos más játékosok zaklatása, sértegetése, vagy egyéb bárminemű támadó hangnem.

"Viszont támadni nem tudunk velük, de megbeszéltem 2 barátommal, akik nem akarnak támadni és az ellenséges klánban vannak, de velem jobb barátságban, hogy a 2 helyettesített fiókból elküldöm nekik a védelmet, és ők a sajátjukat elküldik cserébe nekünk."
Tilos a helyettesített fiókot seregét és nyersanyagait a saját hasznunkra felhasználni.

"Talán Blöki fiókja is beszáll a támadásba, úgy könnyebb lesz, ő úgyis tegnap odaadta a fiókját Maffiának, csak Maffia azt sajnálja, hogy nem tetszik a fiók neve, de fátylat rá, ő szeret támadni."
Illegális fiókátadás

"Sajnos ezt észrevette Kriszta, az ellenséges klánból, aki irigységből számomra degradáló neveket adott a falvainak"
Minden olyan játékos- és klánprofil, játékosnév, falunév vagy egyéb írásos megnyilvánulás tiltott, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget.

"Plusz még ki is rakta a levelezésünket Kriszta a profiljára a tolvaj játék linkje mellé!"
Profil tartalomban tiltott bármilyen céget, szolgáltatást, játékot, vagy más, az Innogames csoporthoz NEM tartozó, üzletmenetet bármilyen formában elősegítő link, hirdetés profilon, klánprofilon való megjelentetés.

"Paula pedig azt mondta, hogy ő supporter és kéri a jelszavam."
Tilos supporternek kiadni magad. Ráadásul a support soha nem kéri el a jelszavunkat.

"Valamint a minap történt egy érdekes dolog. Egy csomó támogatás ment tőlem az ellenségemhez, pedig ilyet nem is csináltam! A bejelentkezéseknél egy nem odaillő IP cím volt. De mindegy visszahívtam."
Ismeretlen személy feltörte a fiókot.
 

DeletedUser

Vendég
Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
A Százholdas Pagony meséje.


Persze Barátom, használd nyugodtan a gépemet, csak egyikünk nehogy elfeledje beállítani az internetcsatlakozás megosztását!"
Mindkettőnek be kell írni a megosztást.

"Füles megcsinálta az új profilját Vadszamár néven, Maci pedig felírta a tenyerébe, hogy majd be kell jelölnie a megosztást, három nap elteltével legkésőbb."
A szabályzat szerint a 3. közös gépes belépés az az időtartam, amikor ezt legkésőbb jelenteni kell.

"-Füles barátom nem tudok sajnos erősítést küldeni Neked, de sebaj, megleckéztetjük a nagyszájú Kangát, megtámadom, úgyis sokkal erősebb vagyok mint Ő, hihihi...
Ezzel leült a gép elé, bejelentkezett a saját fiókjába és támadásokat küldött Kangára."
Mivel 1 gépen játszanak ezért ez MEGTORLÁSNAK minősül ami büntetendő.

"Füles, gondolta segít a kezdő Tigrisnek, hogy könnyebbé tegye az életét, ezért kérte, hogy rakja rá a helyettesítést, hogy be tudjon állítani néhány gyorsgombot a kezelő felületen. Így is tettek, azonban Füles, a csacska csacsi nem boldogult, sosem látott még Safari böngészőt."
Ha helyettesítőként van bent tigris fiókjában akkor elvileg a saját gépén a saját böngészőjével teszi. Szóval hogy jön ide a másik "Safari" böngésző.

"Bagoly, természetesen Róbert Gida engedélyével, bejelentkezett a régi, jól ismert fiókba és rögtön látta mi a baj"
Bagoly átadta fiókját Tigrisnek, ezek után ha belép akár egyszer is, akkor már illegális belépés.

"Vásároljatok PayPallel, vagy keressétek meg a PaPÁ (Pusztuljanak a Pagonyi Állatok) klán diplomatáját, az szokott hirdetni a profilján prémium pontot, aranyérmét nemeshez és nyersanyagot szamóca lekvárért."
Tilos kereskedelmi célból játszani fiókokon. Aranyérmét pedig lehetetlen átadni másnak.
Minden olyan játékos- és klánprofil, játékosnév, falunév vagy egyéb írásos megnyilvánulás tiltott, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget.
A Klánnév szerintem beleillik ebbe a kategóriába.


"Megkereste Zsebibabát, akiben a legjobban megbízott, és Baba tényleg csak nagyon ritkán játszott a saját Zsebi falva nevű falujában, (akkor is inkább csak építgetett) és megsúgta neki a kódját, vigyázva, hogy senki se hallja meg, és megkérte, hogy majd nézze, hogy sikerül-e Füles faluját elfoglalni, meg próbáljon Micimackó támadásai elől kitérni. Zsebibaba cinkosan mosolygott és biztosította Kangát, hogy soha nem adja ki senkinek a jelszót, hiszen az tilos."
Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Másodfiók vitele tilos.




Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Okoska levele


A többiek rájöttek mivel töltöm a netidőmet, és elkezdtek utánozni, merthogy nekik is tetszik a játék, na de én találtam, én voltam az első. Törpilla, Ügyi és Hami is ott kezdett el játszani ahol én."
Megosztott internetkapcsolatról szó sem esik, ezért nagy a valószínűsége hogy nem is rakták be. Ezért multizásnak számít.

"Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp egy régebbi világon, és mivel nem túl kreatívak ők hárman ugyanazt a jelszót használják"
Ez mindenképpen multi, mert azonos a jelszavuk, ráadásul egy szó sem esik arról, hogy a megosztott internetkapcsolatot berakták volna.

"Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp egy régebbi világon, és mivel nem túl kreatívak ők hárman ugyanazt a jelszót használják mint én. Leutánoztak, de ez még semmi, ugyanis hogy jobban fejlődjenek, szövetséget kötöttek, Hókuszpókkal és Sziamiaúval, hogy ha hetente kétszer elkaphatja őket, akkor mindhármuknak küldenek nyersit mindenből 2000-et, és ha még mellé engem is kiadnak, akkor két havit pf-et kapnak, hát lehet ilyet csinálni?Egy Okoskával?
A múlthéten alig bírtam kiszabadulni, Sziamiamú karmai közül, azóta is rémálmaim vannak, de már tudom miért engem kergetnek állandóan, mert kiadtak, én vagyok a pfnyerő nekik."
Valós életbeli haszonszerzés céljából kereskednek, ráadásul más kárára is.

"Tiltsátok ki őket, bántanak engem, ja és ma reggel már be sem tudtam lépni az Okoska fiókba, mert megváltoztatta valaki a jelszavam, de nem tudom ki, mivel énutánam az időrendben, már csak Törpöltő és Hami kerülhetett a géphez, nem tudom melyik lehetett. Ezért hoztam most létre Az igazság bajnoka fiókot és írok innen, mert elvették a játékom"
Az igazság bajnoka fiókot mivel létrehozta ezért már multizik, mert 2 fiókja is van. Csak egy új jelszót kellett volna kérni a regisztrált email címére. Egyébként meg Okoskának kellett volna gondoskodnia róla, hogy más ne tudjon belépni a fiókjába.



Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Hófehérke kalandjai



"Szinte remegtem a vágytól, hogy bejelentkezhessem, de amint megnyitottam a főoldalt, láttam, hogy a számítógép tulaja is játszik a játékkal. Kíváncsiságom nagyobb volt a saját fiókom utáni vágyakozásomnál, így abba a fiókba léptem be. A V12őn játszott. Mivel minden el volt szépen rendezve benne, ezért csak farmolni tudtam. Átültem egy másik számítógéphez, hátha ott be tudok lépni, de meglepetésemre itt is egy fiókot találtam. Ez is a V12őn játszott, itt nem tudtam mást, mint az alvó módot beállítani."
Nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval, akkor sem, ha családtagról van szó. Ahhoz hogy más fiókba belépj, helyettesítővé kell válnod.


"Egyből ahhoz a számítógéphez vezetett az útja, amelyhez én ültem le először. Kis szöszmötölés, majd hallom hogy morog magában:
-Ki farmolt a fiókommal?!
Átült a második géphez, ott is kis szöszmötölés, majd morgás:
-Ki aludt a fiókomban?!"
Egyértelműen multis fiókokról van szó.

"Aztán egy napon a mostohám megtudta Kuka egyik klántársától, hogy nála lakom. Elmaszkírozta magát egy admin fiókjának és felkeresett engem."
A Mostoha adminnak "supporternek" adta ki magát ami tilos.
Tilos supporternek kiadni magad.


"Kis felárral ajánlott prémiumot, én meg, ostoba lány, elfogadtam az ajánlatát, mivel Kukának nem volt bankkártyája, és bank nem volt a közelben, hogy utalni tudtam volna. Maradt hát a KP és az értéken felül fizetés."
Prémium ponttal kereskedtek ami tilos.





Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Ezek a Törpök....



"Tréfinek és Törperősnek elromlott a számítógépe, ezért átmentek Kertitörphöz, hogy nála lépjenek be, amíg meg nem javítják a sajátjukat. Tréfinek egy hét alatt, míg Törperősnek másfél hét alatt lett kész a gépe, éppen tegnap. Ezalatt minden nap reggel és este átnéztek Kertitörphöz, hogy megnézzék, minden rendben van-e a fiókjukban."
Tréfi és Kertitörp mivel ugyan azon a világon játszik, ezért be kellett volna rakniuk az internetmegosztást, de az nem történt meg.

"Hami pedig egy reggelen, mikor arra lett figyelmes, hogy Törperős támadja őt, szomorúan újságolta Okoskának, hogy egyenlőtlen a küzdelem, Törperősnek sokkal több falva van. Okoska persze azonnal tudta, mi a megoldás. Kért erősítést Hami falvaiba Törpingálótól és megnyugtatta Hamit, hogy majd holnapután ő visszatámadja Törperőst és megmutatja, hogy ki is az erős valójában. Két napra rá valóban rá is küldte az összes támadóját Törperősre, több falut el is foglalt tőle."
Okoska mivel internetmegosztásban van Hamival ezért a cselekedete megtorlásnak számít. A megtorlás szabályellenes és büntetik.

"Törpapa már lassan 3 hónapja távol van, ugyanis valami titkos hozzávalót keres az egyik varázsitalához. Törpilla, aki távollétében helyettesíti, feltételezve Törpapáról, hogy nem bánná, úgy döntött, hogy a falvait elkezdi átadni Haminak. Ezért ráküldte a csapatokat Törperősre, akivel időközben összeveszett, közben Hami foglalja Törpapa megüresedett falvait."
3 hónap helyettesítés után nem lehet megtámadni más játékosokat a helyettesített fiókból, ezért ez Érdekes a leírásban.
Mivel nincs abizonyiték arra, hogy Törpapa nem tér vissza, ezért nem is adhatják át a falvait. Ebben az esetben Törpilla és hami is büntethető.


"Törpingáló nemrég készült el egy festménysorozattal, azokat levélben kínálja eladásra."
Spam, és reklámlevelek küldése tilos, akárcsak a profilban való megjelentetésük.




Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Bagoly levele



"Tegnap bekukkantottam Nyuszihoz, és amíg ő a répát pucolta, gondoltam bejelentkezem a játékba, néha szoktam. Nyuszi gépe azonban megjegyezte a jelszót, és hát élőlények vagyunk, kíváncsi lettem, és beléptem hozzá."
Először is Bagoly szabálysértést követett el, mert nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval, akkor sem, ha családtagról van szó. Ahhoz hogy más fiókba belépj, helyettesítővé kell válnod.

"
Először is, olyan leveleket találtam, amelyben Nyuszi zsarolta nyersanyagok megszerzése miatt Tigriskét, aki kénytelen volt támadásokat küldeni Malackára, és erősítést küldeni Nyuszinak, különben Nyuszimuszi minden seregével megtámadta volna. "
Nyuszi zsarolta Tigriskét, ezért büntethető, mert a zsarolás tilos.

"megdöbbenve láttam, hogy Kangabanga elküldte mindenkinek azt a levelet, amit neki írtam. Hát ezzel őszintén szólva összetörte a szívem, és szeretném, ha megbüntetnék, mert nem tartom korrektnek, hogy a szerelmes leveleimet a hátam mögött idegenek olvasgatják….. "
Tilos valós magánadatokat tartalmazó vagy support levelezés megjelentetése, terjesztése a külső fórumon, belső fórumon, klánprofilon, levelezésben vagy játékos adatlapon.

"Olvastam olyat is, hogy Malacka abbahagyja a játékot, és utódot keres a fiókra, akartam rá jelentkezni én is, de sajnos nekem túl drága, ennyi kerekerdő tallér a világon nincs, mint amennyit kér érte. Bár Malacka szerint jó befektetés, mert a cégek jól tejelnek, akiket a profilon reklámoz."

Ebben a részben két szabálysértés is van.
Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából.

Profil tartalomban tiltott bármilyen céget, szolgáltatást, játékot, vagy más, az Innogames csoporthoz NEM tartozó, üzletmenetet bármilyen formában elősegítő link, hirdetés profilon, klánprofilon való megjelentetés.


"Szamár is nagy hamisjátékos ám. Tegnap hallottam, hogy már meg is beszélte Malackával, hogy megveszi a fiókját, és délelőtt a nagy tölgyfánál meg is történt a csere, így lehet, már Malacka nem is játszik, bár szerintem ezt így nem lehetne, meg különben is, én nem akarom, hogy Szamár barbár legyen, mert onnan szoktam magamnak erősítést küldeni, mert tudom a jelszót, és bármikor használhatom a fiókot. "
A support ellenőrizni tudja, hogy ugyan az a játékos játszik-e mindkét fiókban, ha igen akkor büntethetők. Bagoly viszont multizik a saját és a szamár fiókjával.

"Szerintem ennyi szabálytalanság mellett nem lehet játszani, ezért is alapítottam új klánt. Most aztán megnézhetik magukat, mert a klánomba csak repülni tudók jelentkezhetnek."
Tilos olyan klánt alapítani, amely a jelentkező tagokat nemi, vallási, faji, nemzetiségi hovatartozásuk alapján diszkriminálja.
 

DeletedUser

Vendég
Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Ürge elkapott levele Róbert Gidához:



Bocs, két lyuk között vagyok és csak ások, csak ások... nekem tiszta játék kell, meg nyuszi répái!
Bagoly írt egy körlevelet, hogy eladja a faluit, 200 pontért, és a másik világon meg 500 nyersiért. de csak úgy, hogy Mici aki közben összeveszett vele a kizárása miatt (fent van a kerekerdő fórumon) a végrendeletét nem módosítja. mert ha igen, akkor a Kerekerdőből kizárják a Mackót, a mézet is elveszik tőle és akkor Bagoly majd gidával összefogva elrendezik Kangát aki tényleg szül, csak soká és ha Kanga soká szül akkor Szamár befoglalja, Tigris vezényel amit nemértek mert nincs jó kódja az nálam van de nem adom és egyébként is a faluk kellenek nekem is de én inkább kitakarítom az ellenfeleimet és közben elfoglaltatom Micivel aki töröl és majd jól megvégrendelezzük."
Bagoly büntethető, mert árulja a falvait.
Ha jól értelmezem Bagoly Micit is zsarolja, ezért is kaphat büntetést
Kangának a falvait szét akarják osztani, de nem egyértelmű, hogy akkor most Tigris vagy ürge tudja a jelszavát. Akármelyik is láp be hozzá, az büntethető lesz.


Alapdíjas kör: 600 pont a jutalom.
Frédiéknél is áll a bál...



Ilma és Vilma, Dinó, Benőke és Frédi játékosok a következőképp játszanak.
Ilma a V3,V4,V5. V6, Vilma v4, v5, v6, v7. Dinó V3on is feltűnik, a V10, V11,V6, V7 a fő játéktere. Benőke V5, V6, V9, Frédi V1, V2, V3, v6, V11, és a speed.
Ilma közös jelszóval viszi a fiókját Dinóval a 3as és 6os világon, a v4en fiókot készül átvenni, az 5ösön közös gépen tolja Vilmával.
Vilma ezzel szemben az 5ösön Benőkével, a 6oson Frédivel játszik együtt. Benőke a v7en pedig belépve Dinóhoz üríti a falukat Vilmának.
kérdés: melyik fiók biztosan nem megy a lecsóba, és a többiek miért és hol lesznek érintettek?

MAGYARÁZAT, FONTOS: a közös gép bejelentett kapcsolat. minden ami nincs így írva, az nincs bejelentve.

Benőke az össze világon törlésre kerül, mert feltörte Dínó fiókját.
Ilma és Dínó büntetve lesz a közös jelszóhasználatért a V3 és V6 világokon.
Ilma és Vilma büntetve lesz a közös gép bejelentésének elmulasztása miatt a V4 és V6 világokon.
Vilma még a V7 en is büntetést kap, mert Dínó üritet falvait foglalta.
A leírtak alapján Vilmának, Ilmának és Frédinek be kellett volna írnia az internetmegosztásba a másik 2 játékost is a V6 világban. Ezért ott büntetést kapnak. Ezek alapján Ilma és Frédi a V+ as világban is közös gépen kell hogy legyen, de nem írták be ezért ott is büntetést kapnak.


Bónusz kör, 800 pontos jutalommal:
Gregor király vs. Gumimacik

"Természetesen a játékban is klánokba tömörültünk, de megmondtam a kamarásomnak: Kamarás, én csak akkor játszom, ha a klán vezére lehetek! Ha nem, mész a vesztőhelyre! Ő ajánlott némi királyi kárpótlást, ha életben és játékban hagyom, esetleg fél szemem lehunyom, ha fejlődésben megelőz, hát.. nem mondtam nemet, egy király tudjon engedményeket tenni. De amikor azt akarta a klánnal együtt, hogy ne én, hanem Igthorn herceg vezesse a klánt, akkor nem volt mese, le kellett fejeztetnem felségárulásért. Végül is micsoda gondolatok, hogy egy herceg vezesse uradalmam, amikor én, a király is itt vagyok... na ugye... pffff, hova viszi a világot a haladás.. nemsokára már királynők is lesznek.... hahhhh.."
A valós életre utaló megnyilvánulások, bármilyen szexuális tartalom, politikai megnyilvánulás, különösen a szélsőséges politikai tartalom, vallási fanatizmus, rasszista, vagy egyéb módon kifogásolható, helytelen megnyilvánulás tiltott a játék keretein belül.


"A fórumon új topicokat nyitogatnak: a macik mindenféle felszabadító mozgalmakat indítanak valami szörnyek ellen, demokráciát, választásokat követelnek a királyságban és itt a játékban is, mindenáron el akarnak lehetetleníteni!"
Tilos minden rasszista, politikai utalás (és ehhez köthető szervezetek, terrorszervezetek), vallási nézeteket sértő, illegális, diszkriminatív vagy erre való utalás a játékosprofilban, játékosnévben, klánprofilban, külső vagy belső fórumon, közleményekben, levelekben vagy más médiumon. Ezek megjelenítés azonnali kizáráshoz vezet.

"Hát úgy elverem őket a játékban, hogy nem marad idejük ilyeneket írogatni! Majd összefogok a szörnyekkel! Hála égnek helyettesítek néhány fiókot, van ott sereg... hehe.... "
Ha a helyettesítőnek előnye származik a helyettesítésből akkor az szabálytalan

"Szóval Calla mesélte, hogy a maciknak csak egy számítógépük van.. gyanús, nagyon nagyon gyanús.. egy világon nyolc kis szőrös.... ki tudja miket csinálnak bogyószedés helyet..."
Nincs leírva hogy megosztották-e az internetkapcsolatot mindannyian a többiekkel. Egy ellenőrzés után lehet büntetni őket, ha nem tették meg.

"Zámi helyettesíti már lassan 2 hete Szederinda Grófot, akivel folyamatosan közösen támadják Lady Vészi-t,"
Tilos a helyettesített és a helyettesítő fiókból is támadni ugyanaz a célpontot.

"miközben Tódi fiókjából meg-megtámadom őket néha."
E szerint Gregor király multizik, mert bejár Tódi fiókjába is játszani, amiért büntetést kap.

"Igthorn herceg beköltözött Calla kastélyába, esküvő nélkül (hova jut a mai világ)"
Ha jól értelmezem, akkor be kellet volna írniuk az internetmegosztást, de ez nem történt meg, ezért büntetést kapnak.

"Végső elkeseredésemben csináltam egy másik fiókot, hogy legyen elég nyersanyagom elvégre nekem is meg kell élnem farm nélkül."
Teljesen egyértelmű a multizás.

"Azért ami sok az sok tudom, hogy Gremi állítólag jó szakács, mert a macik nem panaszkodnak, sőt az egyikük profilján hirdetik is az éttermét,"
Profil tartalomban tiltott bármilyen céget, szolgáltatást, játékot, vagy más, az Innogames csoporthoz NEM tartozó, üzletmenetet bármilyen formában elősegítő link, hirdetés profilon, klánprofilon való megjelentetés.





Bónuszkör: 600 pont a helyes megoldásokért
Mézga Géza levele Öcsinek



"Máris szomszédot helyettesítem 54 napja, de istenért sem akar visszatérni. Megkezdtem a befoglalását. Átadtam a jelszót a szomszéd játékosnak, Aladárnak, hogy ürítse nekem."
Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott.

"Én rávettem 2 klántagunkat, hogy adják át a támadás idejére a fiókjukat helyettesítésbe, nem akarták, de megfenyegettem őket, hogy eltiporjuk őket, ha nem teszik, így odaadják, és lesz rengeteg seregünk."
Tilos más játékosok zaklatása, sértegetése, vagy egyéb bárminemű támadó hangnem.

"Viszont támadni nem tudunk velük, de megbeszéltem 2 barátommal, akik nem akarnak támadni és az ellenséges klánban vannak, de velem jobb barátságban, hogy a 2 helyettesített fiókból elküldöm nekik a védelmet, és ők a sajátjukat elküldik cserébe nekünk."
Tilos a helyettesített fiókot seregét és nyersanyagait a saját hasznunkra felhasználni.

"Talán Blöki fiókja is beszáll a támadásba, úgy könnyebb lesz, ő úgyis tegnap odaadta a fiókját Maffiának, csak Maffia azt sajnálja, hogy nem tetszik a fiók neve, de fátylat rá, ő szeret támadni."
Illegális fiókátadás

"Sajnos ezt észrevette Kriszta, az ellenséges klánból, aki irigységből számomra degradáló neveket adott a falvainak"
Minden olyan játékos- és klánprofil, játékosnév, falunév vagy egyéb írásos megnyilvánulás tiltott, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget.

"Plusz még ki is rakta a levelezésünket Kriszta a profiljára a tolvaj játék linkje mellé!"
Profil tartalomban tiltott bármilyen céget, szolgáltatást, játékot, vagy más, az Innogames csoporthoz NEM tartozó, üzletmenetet bármilyen formában elősegítő link, hirdetés profilon, klánprofilon való megjelentetés.

"Paula pedig azt mondta, hogy ő supporter és kéri a jelszavam."
Tilos supporternek kiadni magad. Ráadásul a support soha nem kéri el a jelszavunkat.

"Valamint a minap történt egy érdekes dolog. Egy csomó támogatás ment tőlem az ellenségemhez, pedig ilyet nem is csináltam! A bejelentkezéseknél egy nem odaillő IP cím volt. De mindegy visszahívtam."
Ismeretlen személy feltörte a fiókot.
 

DeletedUser

Vendég
Hófehérke kalandjai

Ha Hófehérke igazat mondott akkor a mostohája prémium pontokkal kereskedet(ami tilos), de nehezen bizonyítható, ha bizonyítható a vadász is hibás, hogy nem jelentette a szabálytalanságot. Ellenben, hogy adminak adta ki magát jobban megfogható, ami a mostohát illeti.
Kuka multizott V12-ön. Hófehérke meg szabálytalanul lépet be hozzá farmolni.


Gregor király vs. Gumimacik

Kamarás a játékban nyújtott segítség cserébe Gregor királytól vallós életbeli hasznot remélt, ezt Gregor nem jelentette, így ő is bűnös + utána megfenyegette a valós életben, ami nem csak fenyegetés lett végül.
Gregor saját egyéni célokra akarja használni az általa helyettesített fiókokat.(még nem követte el)
„Végső elkeseredésemben csináltam egy másik fiókot”
Gregor királynak multizik, ami szabálytalan.
„egyikük profilján hirdetik is az éttermét”
Gremi szabálytalanul reklámoz.
Grammi valószínűleg Zami nevében irkál a fórumon.

Mézga Géza levele Öcsinek

Máris átadta a jelszót. Mézga Géza szabálytalan volt, mert jelszóval nem szabad helyettesíteni, ez közös géphasználat, ami nem volt bejelölve, hisz akkor nem foglalhatná el. A Aladár játékos is szabálytalan volt, mert szintén jelszóval helyettesíttet.
Közösen akar támadni a szabálytalanul jelszóval helyettesíttet fiókkal.

„Plusz még ki is rakta a levelezésünket Kriszta a profiljára a tolvaj játék linkje mellé!”
Kriszta szabálytalanul reklámoz egy másik játékot + kirakott egy magán levelezést.

Paula supportnak adta ki magát és szabálytalanul próbálta kicsalni a jelszót.

Feltörték az Mézga Géza acc-át az IP cím alapján lefülelhető a tetess.
 

DeletedUser

Vendég
A Százholdas Pagony meséje.
[SPOIL]"Persze Barátom, használd nyugodtan a gépemet, csak egyikünk nehogy elfeledje beállítani az internetcsatlakozás megosztását!"
Mindkettőnek be kell írni a megosztást.

"Füles megcsinálta az új profilját Vadszamár néven, Maci pedig felírta a tenyerébe, hogy majd be kell jelölnie a megosztást, három nap elteltével legkésőbb."
A szabályzat szerint a 3. közös gépes belépés az az időtartam, amikor ezt legkésőbb jelenteni kell.

"-Füles barátom nem tudok sajnos erősítést küldeni Neked, de sebaj, megleckéztetjük a nagyszájú Kangát, megtámadom, úgyis sokkal erősebb vagyok mint Ő, hihihi...
Ezzel leült a gép elé, bejelentkezett a saját fiókjába és támadásokat küldött Kangára."
Mivel 1 gépen játszanak ezért ez MEGTORLÁSNAK minősül ami büntetendő.

"Füles, gondolta segít a kezdő Tigrisnek, hogy könnyebbé tegye az életét, ezért kérte, hogy rakja rá a helyettesítést, hogy be tudjon állítani néhány gyorsgombot a kezelő felületen. Így is tettek, azonban Füles, a csacska csacsi nem boldogult, sosem látott még Safari böngészőt."
Ha helyettesítőként van bent tigris fiókjában akkor elvileg a saját gépén a saját böngészőjével teszi. Szóval hogy jön ide a másik "Safari" böngésző.

"Bagoly, természetesen Róbert Gida engedélyével, bejelentkezett a régi, jól ismert fiókba és rögtön látta mi a baj"
Bagoly átadta fiókját Tigrisnek, ezek után ha belép akár egyszer is, akkor már illegális belépés.

"Vásároljatok PayPallel, vagy keressétek meg a PaPÁ (Pusztuljanak a Pagonyi Állatok) klán diplomatáját, az szokott hirdetni a profilján prémium pontot, aranyérmét nemeshez és nyersanyagot szamóca lekvárért."
Tilos kereskedelmi célból játszani fiókokon. Aranyérmét pedig lehetetlen átadni másnak.
Minden olyan játékos- és klánprofil, játékosnév, falunév vagy egyéb írásos megnyilvánulás tiltott, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget.
A Klánnév szerintem beleillik ebbe a kategóriába.


"Megkereste Zsebibabát, akiben a legjobban megbízott, és Baba tényleg csak nagyon ritkán játszott a saját Zsebi falva nevű falujában, (akkor is inkább csak építgetett) és megsúgta neki a kódját, vigyázva, hogy senki se hallja meg, és megkérte, hogy majd nézze, hogy sikerül-e Füles faluját elfoglalni, meg próbáljon Micimackó támadásai elől kitérni. Zsebibaba cinkosan mosolygott és biztosította Kangát, hogy soha nem adja ki senkinek a jelszót, hiszen az tilos."
Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Másodfiók vitele tilos.[/SPOIL]

Okoska levele
[SPOIL]"A többiek rájöttek mivel töltöm a netidőmet, és elkezdtek utánozni, merthogy nekik is tetszik a játék, na de én találtam, én voltam az első. Törpilla, Ügyi és Hami is ott kezdett el játszani ahol én."
Megosztott internetkapcsolatról szó sem esik, ezért nagy a valószínűsége hogy nem is rakták be. Ezért multizásnak számít.

"Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp egy régebbi világon, és mivel nem túl kreatívak ők hárman ugyanazt a jelszót használják"
Ez mindenképpen multi, mert azonos a jelszavuk, ráadásul egy szó sem esik arról, hogy a megosztott internetkapcsolatot berakták volna.

"Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp egy régebbi világon, és mivel nem túl kreatívak ők hárman ugyanazt a jelszót használják mint én. Leutánoztak, de ez még semmi, ugyanis hogy jobban fejlődjenek, szövetséget kötöttek, Hókuszpókkal és Sziamiaúval, hogy ha hetente kétszer elkaphatja őket, akkor mindhármuknak küldenek nyersit mindenből 2000-et, és ha még mellé engem is kiadnak, akkor két havit pf-et kapnak, hát lehet ilyet csinálni?Egy Okoskával?
A múlthéten alig bírtam kiszabadulni, Sziamiamú karmai közül, azóta is rémálmaim vannak, de már tudom miért engem kergetnek állandóan, mert kiadtak, én vagyok a pfnyerő nekik."
Valós életbeli haszonszerzés céljából kereskednek, ráadásul más kárára is.

"Tiltsátok ki őket, bántanak engem, ja és ma reggel már be sem tudtam lépni az Okoska fiókba, mert megváltoztatta valaki a jelszavam, de nem tudom ki, mivel énutánam az időrendben, már csak Törpöltő és Hami kerülhetett a géphez, nem tudom melyik lehetett. Ezért hoztam most létre Az igazság bajnoka fiókot és írok innen, mert elvették a játékom"
Az igazság bajnoka fiókot mivel létrehozta ezért már multizik, mert 2 fiókja is van. Csak egy új jelszót kellett volna kérni a regisztrált email címére. Egyébként meg Okoskának kellett volna gondoskodnia róla, hogy más ne tudjon belépni a fiókjába.[/SPOIL]

Hófehérke kalandjai
[SPOIL]"Szinte remegtem a vágytól, hogy bejelentkezhessem, de amint megnyitottam a főoldalt, láttam, hogy a számítógép tulaja is játszik a játékkal. Kíváncsiságom nagyobb volt a saját fiókom utáni vágyakozásomnál, így abba a fiókba léptem be. A V12őn játszott. Mivel minden el volt szépen rendezve benne, ezért csak farmolni tudtam. Átültem egy másik számítógéphez, hátha ott be tudok lépni, de meglepetésemre itt is egy fiókot találtam. Ez is a V12őn játszott, itt nem tudtam mást, mint az alvó módot beállítani."
Nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval, akkor sem, ha családtagról van szó. Ahhoz hogy más fiókba belépj, helyettesítővé kell válnod.


"Egyből ahhoz a számítógéphez vezetett az útja, amelyhez én ültem le először. Kis szöszmötölés, majd hallom hogy morog magában:
-Ki farmolt a fiókommal?!
Átült a második géphez, ott is kis szöszmötölés, majd morgás:
-Ki aludt a fiókomban?!"
Egyértelműen multis fiókokról van szó.

"Aztán egy napon a mostohám megtudta Kuka egyik klántársától, hogy nála lakom. Elmaszkírozta magát egy admin fiókjának és felkeresett engem."
A Mostoha adminnak "supporternek" adta ki magát ami tilos.
Tilos supporternek kiadni magad.


"Kis felárral ajánlott prémiumot, én meg, ostoba lány, elfogadtam az ajánlatát, mivel Kukának nem volt bankkártyája, és bank nem volt a közelben, hogy utalni tudtam volna. Maradt hát a KP és az értéken felül fizetés."
Prémium ponttal kereskedtek ami tilos.[/SPOIL]

Ezek a Törpök....
[SPOIL]"Tréfinek és Törperősnek elromlott a számítógépe, ezért átmentek Kertitörphöz, hogy nála lépjenek be, amíg meg nem javítják a sajátjukat. Tréfinek egy hét alatt, míg Törperősnek másfél hét alatt lett kész a gépe, éppen tegnap. Ezalatt minden nap reggel és este átnéztek Kertitörphöz, hogy megnézzék, minden rendben van-e a fiókjukban."
Tréfi és Kertitörp mivel ugyan azon a világon játszik, ezért be kellett volna rakniuk az internetmegosztást, de az nem történt meg.

"Hami pedig egy reggelen, mikor arra lett figyelmes, hogy Törperős támadja őt, szomorúan újságolta Okoskának, hogy egyenlőtlen a küzdelem, Törperősnek sokkal több falva van. Okoska persze azonnal tudta, mi a megoldás. Kért erősítést Hami falvaiba Törpingálótól és megnyugtatta Hamit, hogy majd holnapután ő visszatámadja Törperőst és megmutatja, hogy ki is az erős valójában. Két napra rá valóban rá is küldte az összes támadóját Törperősre, több falut el is foglalt tőle."
Okoska mivel internetmegosztásban van Hamival ezért a cselekedete megtorlásnak számít. A megtorlás szabályellenes és büntetik.

"Törpapa már lassan 3 hónapja távol van, ugyanis valami titkos hozzávalót keres az egyik varázsitalához. Törpilla, aki távollétében helyettesíti, feltételezve Törpapáról, hogy nem bánná, úgy döntött, hogy a falvait elkezdi átadni Haminak. Ezért ráküldte a csapatokat Törperősre, akivel időközben összeveszett, közben Hami foglalja Törpapa megüresedett falvait."
3 hónap helyettesítés után nem lehet megtámadni más játékosokat a helyettesített fiókból, ezért ez Érdekes a leírásban.
Mivel nincs abizonyiték arra, hogy Törpapa nem tér vissza, ezért nem is adhatják át a falvait. Ebben az esetben Törpilla és hami is büntethető.


"Törpingáló nemrég készült el egy festménysorozattal, azokat levélben kínálja eladásra."
Spam, és reklámlevelek küldése tilos, akárcsak a profilban való megjelentetésük.[/SPOIL]
 

DeletedUser14264

Vendég
Ezek a törpök...

-Tréfi és Kertitörp azonos világban játszanak kérdés bejelentették-e a közös internethasználatát, mivel egy héten át közös gépet használtak §3

- Ha egy játékos megtámad, azonos kapcsolatot használó fiók nem állhat bosszút. Mindkét fiók megszegi ebben az esetben a szabályokat. azaz okoska nem támadhatná vissza törpesrőst Hami és Okoska közös interneten van§4

- Törpapa már lassan 3 hónapja távol van, ugyanis valami titkos hozzávalót keres az egyik varázsitalához. Törpilla, aki távollétében helyettesíti, feltételezve Törpapáról, hogy nem bánná, úgy döntött, hogy a falvait elkezdi átadni Haminak. Ezért ráküldte a csapatokat Törperősre, akivel időközben összeveszett, közben Hami foglalja Törpapa megüresedett falvait
ez kicsit fura, és értelmetlen, a lassan 3 hónap az mindenképpen 60 nap felett van közel 90 nap, nem értem törpapa seregeit 60 napon túl hogy lehet kiküldeni más játékosra? (ha nem helyettesítésben van hanem jelszókiadással viszik a fiókot akkor az §1 sértő), törpilla nemtudja mikor tér vissza törpapa, a 60 nap letelt törpilla nem köteles felvállalni még 60 napra a helyettesítést 120 nap elteltével support minden indok nélkül törölné a helyettesítést
§6 Ha a fiók gazdája a későbbiekben visszatér, és a helyettesítő tudja, mikor tér vissza a tulajdonos, akkor a hosszútávú helyettesítés engedélyezett. Ebben az esetben a fiók korlátozva lesz.
Ha a helyettesítő tudja, hogy a fiók tulajdonosa visszatér, és a helyettesítő felvállalja a helyettesítést, akkor a következő szabály lép érvénybe: 60 nap elteltével, a következő 60 napra (azaz a 120. napig) a fiók „korlátozott” fiókká válik. Ekkor a helyettes nem tud támadni és támogatni más játékosokat a helyettesített fiókból, valamint nem tud más játékosok számára nyersanyagot küldeni. A 120. nap után a helyettesítést minden indok nélkül a support csapat megszüntetheti.

§8. Spam, és reklámlevelek küldése tilos, akárcsak a profilban való megjelentetésük :Törpingáló saját festményeit kínálja eladásra, ez tiltott dolog, büntetendő.
 

DeletedUser

Vendég
Bagoly levele
[SPOIL]"Tegnap bekukkantottam Nyuszihoz, és amíg ő a répát pucolta, gondoltam bejelentkezem a játékba, néha szoktam. Nyuszi gépe azonban megjegyezte a jelszót, és hát élőlények vagyunk, kíváncsi lettem, és beléptem hozzá."
Először is Bagoly szabálysértést követett el, mert nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval, akkor sem, ha családtagról van szó. Ahhoz hogy más fiókba belépj, helyettesítővé kell válnod.

"Először is, olyan leveleket találtam, amelyben Nyuszi zsarolta nyersanyagok megszerzése miatt Tigriskét, aki kénytelen volt támadásokat küldeni Malackára, és erősítést küldeni Nyuszinak, különben Nyuszimuszi minden seregével megtámadta volna. "
Nyuszi zsarolta Tigriskét, ezért büntethető, mert a zsarolás tilos.

"megdöbbenve láttam, hogy Kangabanga elküldte mindenkinek azt a levelet, amit neki írtam. Hát ezzel őszintén szólva összetörte a szívem, és szeretném, ha megbüntetnék, mert nem tartom korrektnek, hogy a szerelmes leveleimet a hátam mögött idegenek olvasgatják….. "
Tilos valós magánadatokat tartalmazó vagy support levelezés megjelentetése, terjesztése a külső fórumon, belső fórumon, klánprofilon, levelezésben vagy játékos adatlapon.

"Olvastam olyat is, hogy Malacka abbahagyja a játékot, és utódot keres a fiókra, akartam rá jelentkezni én is, de sajnos nekem túl drága, ennyi kerekerdő tallér a világon nincs, mint amennyit kér érte. Bár Malacka szerint jó befektetés, mert a cégek jól tejelnek, akiket a profilon reklámoz."

Ebben a részben két szabálysértés is van.
Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából.

Profil tartalomban tiltott bármilyen céget, szolgáltatást, játékot, vagy más, az Innogames csoporthoz NEM tartozó, üzletmenetet bármilyen formában elősegítő link, hirdetés profilon, klánprofilon való megjelentetés.


"Szamár is nagy hamisjátékos ám. Tegnap hallottam, hogy már meg is beszélte Malackával, hogy megveszi a fiókját, és délelőtt a nagy tölgyfánál meg is történt a csere, így lehet, már Malacka nem is játszik, bár szerintem ezt így nem lehetne, meg különben is, én nem akarom, hogy Szamár barbár legyen, mert onnan szoktam magamnak erősítést küldeni, mert tudom a jelszót, és bármikor használhatom a fiókot. "
A support ellenőrizni tudja, hogy ugyan az a játékos játszik-e mindkét fiókban, ha igen akkor büntethetők. Bagoly viszont multizik a saját és a szamár fiókjával.

"Szerintem ennyi szabálytalanság mellett nem lehet játszani, ezért is alapítottam új klánt. Most aztán megnézhetik magukat, mert a klánomba csak repülni tudók jelentkezhetnek."
Tilos olyan klánt alapítani, amely a jelentkező tagokat nemi, vallási, faji, nemzetiségi hovatartozásuk alapján diszkriminálja.[/SPOIL]

Ürge elkapott levele Róbert Gidához:
[SPOIL]"Bocs, két lyuk között vagyok és csak ások, csak ások... nekem tiszta játék kell, meg nyuszi répái!
Bagoly írt egy körlevelet, hogy eladja a faluit, 200 pontért, és a másik világon meg 500 nyersiért. de csak úgy, hogy Mici aki közben összeveszett vele a kizárása miatt (fent van a kerekerdő fórumon) a végrendeletét nem módosítja. mert ha igen, akkor a Kerekerdőből kizárják a Mackót, a mézet is elveszik tőle és akkor Bagoly majd gidával összefogva elrendezik Kangát aki tényleg szül, csak soká és ha Kanga soká szül akkor Szamár befoglalja, Tigris vezényel amit nemértek mert nincs jó kódja az nálam van de nem adom és egyébként is a faluk kellenek nekem is de én inkább kitakarítom az ellenfeleimet és közben elfoglaltatom Micivel aki töröl és majd jól megvégrendelezzük."
Bagoly büntethető, mert árulja a falvait.
Ha jól értelmezem Bagoly Micit is zsarolja, ezért is kaphat büntetést
Kangának a falvait szét akarják osztani, de nem egyértelmű, hogy akkor most Tigris vagy ürge tudja a jelszavát. Akármelyik is láp be hozzá, az büntethető lesz.
[/SPOIL]

Frédiéknél is áll a bál...
[SPOIL]Ilma és Vilma, Dinó, Benőke és Frédi játékosok a következőképp játszanak.
Ilma a V3,V4,V5. V6, Vilma v4, v5, v6, v7. Dinó V3on is feltűnik, a V10, V11,V6, V7 a fő játéktere. Benőke V5, V6, V9, Frédi V1, V2, V3, v6, V11, és a speed.
Ilma közös jelszóval viszi a fiókját Dinóval a 3as és 6os világon, a v4en fiókot készül átvenni, az 5ösön közös gépen tolja Vilmával.
Vilma ezzel szemben az 5ösön Benőkével, a 6oson Frédivel játszik együtt. Benőke a v7en pedig belépve Dinóhoz üríti a falukat Vilmának.
kérdés: melyik fiók biztosan nem megy a lecsóba, és a többiek miért és hol lesznek érintettek?

MAGYARÁZAT, FONTOS: a közös gép bejelentett kapcsolat. minden ami nincs így írva, az nincs bejelentve.

Benőke az össze világon törlésre kerül, mert feltörte Dínó fiókját.
Ilma és Dínó büntetve lesz a közös jelszóhasználatért a V3 és V6 világokon.
Ilma és Vilma büntetve lesz a közös gép bejelentésének elmulasztása miatt a V4 és V6 világokon.
Vilma még a V7 en is büntetést kap, mert Dínó üritet falvait foglalta.
A leírtak alapján Vilmának, Ilmának és Frédinek be kellett volna írnia az internetmegosztásba a másik 2 játékost is a V6 világban. Ezért ott büntetést kapnak. Ezek alapján Ilma és Frédi a V+ as világban is közös gépen kell hogy legyen, de nem írták be ezért ott is büntetést kapnak.

[/SPOIL]

Gregor király vs. Gumimacik
[SPOIL]"Természetesen a játékban is klánokba tömörültünk, de megmondtam a kamarásomnak: Kamarás, én csak akkor játszom, ha a klán vezére lehetek! Ha nem, mész a vesztőhelyre! Ő ajánlott némi királyi kárpótlást, ha életben és játékban hagyom, esetleg fél szemem lehunyom, ha fejlődésben megelőz, hát.. nem mondtam nemet, egy király tudjon engedményeket tenni. De amikor azt akarta a klánnal együtt, hogy ne én, hanem Igthorn herceg vezesse a klánt, akkor nem volt mese, le kellett fejeztetnem felségárulásért. Végül is micsoda gondolatok, hogy egy herceg vezesse uradalmam, amikor én, a király is itt vagyok... na ugye... pffff, hova viszi a világot a haladás.. nemsokára már királynők is lesznek.... hahhhh.."
A valós életre utaló megnyilvánulások, bármilyen szexuális tartalom, politikai megnyilvánulás, különösen a szélsőséges politikai tartalom, vallási fanatizmus, rasszista, vagy egyéb módon kifogásolható, helytelen megnyilvánulás tiltott a játék keretein belül.


"A fórumon új topicokat nyitogatnak: a macik mindenféle felszabadító mozgalmakat indítanak valami szörnyek ellen, demokráciát, választásokat követelnek a királyságban és itt a játékban is, mindenáron el akarnak lehetetleníteni!"
Tilos minden rasszista, politikai utalás (és ehhez köthető szervezetek, terrorszervezetek), vallási nézeteket sértő, illegális, diszkriminatív vagy erre való utalás a játékosprofilban, játékosnévben, klánprofilban, külső vagy belső fórumon, közleményekben, levelekben vagy más médiumon. Ezek megjelenítés azonnali kizáráshoz vezet.

"Hát úgy elverem őket a játékban, hogy nem marad idejük ilyeneket írogatni! Majd összefogok a szörnyekkel! Hála égnek helyettesítek néhány fiókot, van ott sereg... hehe.... "
Ha a helyettesítőnek előnye származik a helyettesítésből akkor az szabálytalan

"Szóval Calla mesélte, hogy a maciknak csak egy számítógépük van.. gyanús, nagyon nagyon gyanús.. egy világon nyolc kis szőrös.... ki tudja miket csinálnak bogyószedés helyet..."
Nincs leírva hogy megosztották-e az internetkapcsolatot mindannyian a többiekkel. Egy ellenőrzés után lehet büntetni őket, ha nem tették meg.

"Zámi helyettesíti már lassan 2 hete Szederinda Grófot, akivel folyamatosan közösen támadják Lady Vészi-t,"
Tilos a helyettesített és a helyettesítő fiókból is támadni ugyanaz a célpontot.

"miközben Tódi fiókjából meg-megtámadom őket néha."
E szerint Gregor király multizik, mert bejár Tódi fiókjába is játszani, amiért büntetést kap.

"Igthorn herceg beköltözött Calla kastélyába, esküvő nélkül (hova jut a mai világ)"
Ha jól értelmezem, akkor be kellet volna írniuk az internetmegosztást, de ez nem történt meg, ezért büntetést kapnak.

"Végső elkeseredésemben csináltam egy másik fiókot, hogy legyen elég nyersanyagom elvégre nekem is meg kell élnem farm nélkül."
Teljesen egyértelmű a multizás.

"Azért ami sok az sok tudom, hogy Gremi állítólag jó szakács, mert a macik nem panaszkodnak, sőt az egyikük profilján hirdetik is az éttermét,"
Profil tartalomban tiltott bármilyen céget, szolgáltatást, játékot, vagy más, az Innogames csoporthoz NEM tartozó, üzletmenetet bármilyen formában elősegítő link, hirdetés profilon, klánprofilon való megjelentetés.[/SPOIL]

Mézga Géza levele Öcsinek
[SPOIL]"Máris szomszédot helyettesítem 54 napja, de istenért sem akar visszatérni. Megkezdtem a befoglalását. Átadtam a jelszót a szomszéd játékosnak, Aladárnak, hogy ürítse nekem."
Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott.

"Én rávettem 2 klántagunkat, hogy adják át a támadás idejére a fiókjukat helyettesítésbe, nem akarták, de megfenyegettem őket, hogy eltiporjuk őket, ha nem teszik, így odaadják, és lesz rengeteg seregünk."
Tilos más játékosok zaklatása, sértegetése, vagy egyéb bárminemű támadó hangnem.

"Viszont támadni nem tudunk velük, de megbeszéltem 2 barátommal, akik nem akarnak támadni és az ellenséges klánban vannak, de velem jobb barátságban, hogy a 2 helyettesített fiókból elküldöm nekik a védelmet, és ők a sajátjukat elküldik cserébe nekünk."
Tilos a helyettesített fiókot seregét és nyersanyagait a saját hasznunkra felhasználni.

"Talán Blöki fiókja is beszáll a támadásba, úgy könnyebb lesz, ő úgyis tegnap odaadta a fiókját Maffiának, csak Maffia azt sajnálja, hogy nem tetszik a fiók neve, de fátylat rá, ő szeret támadni."
Illegális fiókátadás

"Sajnos ezt észrevette Kriszta, az ellenséges klánból, aki irigységből számomra degradáló neveket adott a falvainak"
Minden olyan játékos- és klánprofil, játékosnév, falunév vagy egyéb írásos megnyilvánulás tiltott, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget.

"Plusz még ki is rakta a levelezésünket Kriszta a profiljára a tolvaj játék linkje mellé!"
Profil tartalomban tiltott bármilyen céget, szolgáltatást, játékot, vagy más, az Innogames csoporthoz NEM tartozó, üzletmenetet bármilyen formában elősegítő link, hirdetés profilon, klánprofilon való megjelentetés.

"Paula pedig azt mondta, hogy ő supporter és kéri a jelszavam."
Tilos supporternek kiadni magad. Ráadásul a support soha nem kéri el a jelszavunkat.

"Valamint a minap történt egy érdekes dolog. Egy csomó támogatás ment tőlem az ellenségemhez, pedig ilyet nem is csináltam! A bejelentkezéseknél egy nem odaillő IP cím volt. De mindegy visszahívtam."
Ismeretlen személy feltörte a fiókot.
[/SPOIL]
 

DeletedUser14216

Vendég
Okoska levele

Okoska levele

  • Okoska:
    1. Nem vigyázott a jelszavára.
    2. Ismerte 3 másik törp jelszavát (Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp)
    3. Ismerte a szabálytalanságokat, de későn szólt.
    4. Ha a második fiókját (Igazság bajnokai) ugyanazon a világon csinálta, mint az előzőt az multizásnak minősül.
  • Törpilla:
    1. Szabályosan játszik. (Azt farmol akit akar.)
  • Ügyi és Hami:
    1. Szabályosan játszanak.
  • Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp:
    1. Szövetségük Hókuszpókkal szabálytalan ("Játékon belüli zsarolás ... engedett, játékon kívüli cselekmény bevonása (pl. adj 3 prémium pontot/egy scriptet és nem támadlak meg) nem." )
  • Hókuszpók és Sziamiaú:
    1. Elkapták és fogva tartották Okoskát (Habár ez rendőrségi ügy, attól meg biztos szabály ellenes.)
    2. Illegálisan nyersit, és pf-et (Inkább PP-t, mert PF-et nem lehet csak úgy adni) küldtek 3 törpnek (Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp)
  • Törpapa:
    1. Engedély nélkül lép be Okoskához, de mivel nincsen regisztrációja nem lehet büntetni.
  • Minden törp:
    1. megosztott internet kapcsolatot jelezni kell!
 

laca0827

New Member
A reakció pontszáma
0
Száz holdas pagony meséje:
[SPOIL]Hibás állítások:
A közös géphasználatot nem 3 nap után kell bejelenteni,hanem legkésőbb a 3. belépéskor.
Aranyérmét nem lehet játékon belül küldeni
A gyorsgombok beállítása nem a böngészőtől függ.
Szabálytalanságok:
Micimackó és Füles:nem lett beállítva a közös géphasználat.
Micimackó: Megtorlás miatt
Bagoly Tigris fiókjával: Miután átadta a fiókot többet nem léphetett volna be.
PaPÁ klán vezére és alvezérei: Sértő klán név miatt
PaPÁ klán diplomatája: Prémium ponttal való kereskedés miatt.
Zsebi baba Kanga fiókjával:Jelszót tilos kiadni,tilos más fiókjába jelszóval belépni.[/SPOIL]

okoska levele:
[SPOIL]Okoska,Törpilla, Ügyi és Hami:Közös géphasználat nem lett beállítva
Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp:prémiummal való üzletelés,Közös géphasználat nem lett beállítva
Hókuszpók, Sziamiaú:prémiummal való kereskedés
Törpilla és Okoska:Igaz,hogy csak farmolás céljából,de közös gépről támadták meg ugyanazokat a személyeket[/SPOIL]

Hófehérke kalandjai:
[SPOIL]Mostoha: Nem jelentette a közös géphasználatot. Prémium pontokkal való kereskedelem. Adminnak adta ki magát.
Vadász: Prémium pontokkal való kereskedelem.
Hófehérke: Illegális bejelentkezés. Prémiummal való kereskedés
Kuka:Több fiók egy világon.[/SPOIL]

Ezek a Törpök…:
[SPOIL]Tréfi és Kertitörp: Nem lett beállítva a közös internethasználat
Okoska:Megtorlás miatt
Törpingáló:Játékban való kereskedelem
Törpilla:Más fiókjában való károkozás miatt.[/SPOIL]

Bagoly levele:
[SPOIL]Bagoly:illegális belépés.
Kanga:Lánclevél küldése
Malacka:Felhasználói fiókkal való kereskedelem. Profilon való reklámozás
Szamár:Felhasználói fiókkal való kereskedelem.
Bagoly Klánja:Diszkriminatív klán.[/SPOIL]

Ürge elkapott levele Róbert Gidához:
[SPOIL]Bagoly:Felhasználói fiókkal való kereskedelem.Valós életbeli fenyegetés
Ürge:Más fiók jelszavának ismerete.[/SPOIL]


Frédiéknél is áll a bál…:
[SPOIL]Ami marad:Ilma – v3, v5, v6
Dínó – v3, v10, v6
Benőke – v9
Frédi – v1, v2, v3, speed
Ami nem marad:
Ilma: v4 – Nincs bejelentve a közös géphasználat Vilmával.
Vilma: v4 – Nincs bejelentve a közös géphasználat Ilmával.
v5 – Illegális belépés más fiókba.
v6 – Nincs bejelentve a közös géphasználat Benőkével és Frédivel.
v7 – Nincs bejelentve a közös géphasználat Dínóval.
Dínó: v7 – Nincs bejelentve a közös géphasználat Vilmával.
v11 – Nincs bejelentve a közös géphasználat Frédivel.
Benőke: v6 – Nincs bejelentve a közös géphasználat Vilmával.
v5 – Illegális belépés más fiókba.
Frédi: v6 – Nincs bejelentve a közös géphasználat Vilmával.
v11 – Nincs bejelentve a közös géphasználat Dínóval.[/SPOIL]

Gregor király vs. Gumimacik:
[SPOIL] Gregor király:Életbeli fenyegetés,illegális belépés más fiókjába.Multizás
Kamarás:Életbeli vesztegetés
Gumimacik:Nincs jelentve a közös géphasználat.valamelyikük a profilján hirdet.
Zámi:Helyettesített és helyettesítő ugyan azt a fiókot támadja.
Szederinda Gróf: Helyettesített és helyettesítő ugyan azt a fiókot támadja.
Tódi:jelszó kiadás.[/SPOIL]

Mézga Géza levele Öcsinek:
[SPOIL]Mézga Géza: illegális belépés más fiókjába. Károkozás más fiókjában.fiókhelyettesítésért fenygetett.
Aladár: illegális belépés más fiókjába.
Blöki és maffia:illegális fiókátadás.
Kriszta:Degradáló falunevek.Más játék linkje a profilon.
Paula:Supporter-nek adti ki magát.[/SPOIL]
 

DeletedUser14264

Vendég
bagoly levele

Bagoly illegális fiókbelépés megjegyzett jelszóval Nyuszihoz aki nem vigyázott a jelszavára §1 sértés.
.
- Kangabanga a személyes adatokat tartalmazó szerelmes levél továbbításáért.§8

- Malacka pénzért árulta a fiókját, ez tiltott dolog, Malacka és szamár közti fiókcserére még nincs bizonyíték §9
ha Malacka profiljában reklámtevékenységet folytat büntetésben részesül.§8

viszont Bagoly bevallotta, hogy ismeri Szamár fiókjának a jelszavát, ám ezt előzőleg nem jelentette§1,
+ illegális seregmozgatást csinált, erősítést küldött magának, tehát bagoly több szempontból is büntetendő.§3
 

DeletedUser

Vendég
megoldások1

Lassan lejár a határidő:(így gyorsan összefoglalom a megoldásaimat.

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
A Százholdas Pagony meséje.

Füles megcsinálta az új profilját Vadszamár néven, Maci pedig felírta a tenyerébe, hogy majd be kell jelölnie a megosztást, három nap elteltével legkésőbb.
Telt-múlt az idő, ……

-feltételezhető, hogy elfelejtették bejelenteni az internet megoszást 3 nap elteltével, de nem egyértelmű.

-Füles barátom nem tudok sajnos erősítést küldeni Neked, de sebaj, megleckéztetjük a nagyszájú Kangát, megtámadom, úgyis sokkal erősebb vagyok mint Ő, hihihi... Ezzel leült a gép elé, bejelentkezett a saját fiókjába és támadásokat küldött Kangára.

-ha be volt végülis jelentve a közös internet kapcsolat, akkor is szabálytalan, mert megtorlás!

Néhány nap múlva meghallották, ……

-ebben a bekezdésben Bagoly átadja a fiókját Tigrisnek, a következőben pedig bejelentkezik az átadás után! Egyértelműen szabálytalan! Büntetést érdemel! Mint, ahogy a PaPÁ klán diplomatája is, aki hirdet a profilján (ez tilos) és prémium pontokkal kereskedik (ez is tilos). A klán neve pedig sértő, ezért a klán vezetése büntetendő.….megsúgta neki a kódját, vigyázva, hogy senki se hallja meg,…..

-Nem szabad elárulni egyetlen másik játékosnak sem a kódot!


……………………………..
Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Okoska levele

….Törpilla, Ügyi és Hami is ott kezdett el játszani ahol én. Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp egy régebbi világon, és mivel nem túl kreatívak ők hárman ugyanazt a jelszót használják mint én……

-Internetmegosztás esetén nem használhatják a játékosok ugyanazt a jelszót!

…..ha még mellé engem is kiadnak, akkor két havit pf-et kapnak, ………

-Nyersanyagokkal lehet zsarolni, de prámiumpontokkal kereskedni nem!

Ezen kívül, Törpapa dugiba bejár a fiókomba, …

-mivel Törpapának nincs saját acc-ja elvileg szabályos, ha ketten visznek egy fiókot. Más kérdés, hogy ezzel Törpapának és Okoskának gyet kell értenie.

Ezért hoztam most létre Az igazság bajnoka fiókot ………

-2 fiókja nem lehet egy játékosnak! Multizás! Büntetés Okoskának!


Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Hófehérke kalandjai

Egész odáig ment, hogy prémium pontokért cserébe megkért egy Vadász nevű felhasználót, ……

-prémiumponttal való üzletelés! Tilos!

Kíváncsiságom nagyobb volt a saját fiókom utáni vágyakozásomnál, így abba a fiókba léptem be. …..

-Ebben a részben szabálytalan, hogy Hófehérke belépett egy idegen fiókba és kiderül, hogy Kuka 2 fiókot futtat, tehát multizik! Büntetést érdemel ő is és Hófehérke is!

Aztán egy napon a mostohám megtudta Kuka egyik klántársától, hogy nála lakom….

-A klántárs személyes adatokat adott ki egy másik játékosról, ami tilos! A mostoha kiadta magát supportnak és prémium ponttal kereskedett (dupla bűn), Hófehérke pedig megvette, tehét ő is szabálytalan volt!

Amint megkaptam az első pontot egyből elvesztettem az eszméletem, …

-ezt a részt úgy értelmezem, hogy Hófehérke ki volt zárva a játékból, mert ugye meghalt. Viszont amikor felébredt, kárpótolva lett prémium pontokkal! Ez szép cselekedet Inno hercegtől, de a support senkit nem kárpótolhat a kizárása alatt elszenvedett hátrányokért!

Sok boldpgságot nekik a közös fiókban, da csakis egy új világban! (v13?)

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Ezek a Törpök....

Ezalatt minden nap reggel és este átnéztek Kertitörphöz, hogy megnézzék, minden rendben van-e a fiókjukban……

-Tréfi és Kertitörp azonos világban játszanak, ezért be kellett volna jelenteniük az internet megosztást, mert 3 alkalomnál többször használtak közös gépet!

…..Okoska persze azonnal tudta, mi a megoldás…..

-Hami és Okoska közös internet kapcsolatot használ, ezért nem támadhatja Okoska Törperőst! Megtorlás! És nem kérhet koordinációban erősítést Haminak Törpingálótól!

Később Lusti is elkezdte támadni Hamit, akivel Törpilla időközben összebarátkozott, ezért írt egy levelet Lustinak, amiben megfenyegette, hogy ha nem hagyja abba a támadást, akkor az összes falvát befoglalja.

-Törpilla fenyeget, ami tilos!

Törpapa már lassan 3 hónapja távol van, ………..

-Törpapa tartós helyettesítés alatt van, A helyettes nem adhatja át a falvait semmi esetre sem! Nem okozhat szándékosan kárt a fiók eredeti tulajdonosának! Törpilla ezt teszi.

Törpingáló nemrég készült el egy festménysorozattal, azokat levélben kínálja eladásra.

-Tilos bármiféle üzleti céllal reklámozni!
 

DeletedUser13258

Vendég
Szabálysértők

A Százholdas Pagony meséje.

Micimackó és Füles: A megtorlás szabályt sértették meg, valamint a közös internet kapcsolatot a 3. belépéskor kellett volna legkésőbb beállítani, nem a 3.napon.

PaPá klán diplomatája: nyersanyag árusítás a játékon kívüli ellenszolgáltatásért (szamóca lekvárért)
PapÁ klán vezetősége: szabályellenes klán névért

Kanga és Zsebibaba: jelszó megadása másik játékos számára


Okoska levele

Ha Okoska mindent tud, de nem írt a közös internet használat beállításáról akkor valószínüleg nem is történt meg.
Tehát
Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp egy régebbi világon vétett a Megosztott internetkapcsolat használata szabály ellen.
Törpilla, Ügyi és Hami, valamint Okoska vétett ugyan ezen szabály ellen azon a világon ahol ők játszanak.

Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp valamint Hókuszpók és Sziamiai, tiltott kereskedelmet folytatott, nyersanyag nem adható játékon kívüli előnyért

Okoska fiókjának feltörője, bár a levélből nem derül ki egyértelműen, hogy ki volt az elkövető
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent