Bűnben ég a Mesevilág

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11143

Vendég
Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Hófehérke kalandjai

1. a mostoha nem jelölte be internet megosztásba hófehérke fiókját,
2. prémium ponttal üzletelni, árulni bármilyen módban, fórmában TILOS,
3. hófehérke belépett más fiókjába,
4. mostoha admin-nak adta ki magát,
5. a vadász multizot, nem volt internetkapcsolt megosztás beállitva.

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Ürge elkapott levele Róbert Gidához:

1. Bagoly nem adhatja pontért a falvait, mert nem engedélyezett eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, csak ingyen tudja átadni. Másik világra meg nem küldhető át nyersanyag.
2. Ürge részéről adathalászat fiókfeltörés, ami büntetést von maga után végleges kizárásal lesz jutalmazva.
3. Kérdés? Kanga fiókját helyettesíti-e valaki, ha nem és nem lép be akkor 14 nap inaktivitás után törlődik.


Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Ezek a Törpök....

1. Törpapa már lassan 3 hónapja távol van, ugyanis valami titkos hozzávalót keres az egyik varázsitalához.
Törpilla, aki távollétében helyettesíti, feltételezve Törpapáról, hogy nem bánná, úgy döntött, hogy a falvait elkezdi átadni Haminak.
Ezért ráküldte a csapatokat Törperősre, akivel időközben összeveszett, közben Hami foglalja Törpapa megüresedett falvait.

# A hosszútávú helyettesítés szabályellenes.

#3 hónapja helyettesít! Az akkor 90 napra esik, szabályok szerint 60 nap után nem lehet fiókot támadásra, támogatásra használni.

# Ha a helyettesítő tudja, hogy a fiók tulajdonosa visszatér, és a helyettesítő felvállalja a helyettesítést, akkor a következő szabály lép érvénybe: 60 nap elteltével, a következő 60 napra (azaz a 120. napig) a fiók „korlátozott” fiókká válik.
Ekkor a helyettes nem tud támadni és támogatni más játékosokat a helyettesített fiókból.

2. Ezalatt minden nap reggel és este átnéztek Kertitörphöz, hogy megnézzék, minden rendben van-e a fiókjukban.

# A megosztott internet kapcsolatot mindig be kell jelenteni.-> Ők ezt nem tették meg, és 3-an használtak egy IP címet.

3. Törpingáló nemrég készült el egy festménysorozattal, azokat levélben kínálja eladásra. Állítólag nagyon szépek, nem veszünk mi is egyet?

# Tilos kereskedelmi célból játszani fiókokon. Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából.

4. Kiket büntetett meg az Erdei Tanács ?
Törpingaló, Okoska, Kertitörp, Tréfi, Törperős, Törpilla, Hami

Bónuszkör: 600 pont a helyes megoldásokért
Mézga Géza levele Öcsinek

1. Máris szomszédot helyettesítem 54 napja, de istenért sem akar visszatérni. Megkezdtem a befoglalását. Átadtam a jelszót a szomszéd játékosnak, Aladárnak, hogy ürítse nekem. Majd ő is kap jutalomból pár falut az enyéimből. Majd ezeket a falvakat teleképezzük sereggel és rárontunk együtt.

# A helyettesített fiókot úgy kell felügyelni, hogy az csak saját hasznot termeljen, harmadik fél előnyhöz ne jusson a helyettesítés által.
* Tilos a helyettesítés akkor, ha az a helyettesítőnek bármilyen hasznot eredményez.

2. Én rávettem 2 klántagunkat, hogy adják át a támadás idejére a fiókjukat helyettesítésbe, nem akarták, de megfenyegettem őket, hogy eltiporjuk őket, ha nem teszik, így odaadják, és lesz rengeteg seregünk.

# Játékon belüli zsarolás (pl. add át a falvad különben megtámadlak) engedett.

3. Sajnos ezt észrevette Kriszta, az ellenséges klánból, aki irigységből számomra degradáló neveket adott a falvainak......Plusz még ki is rakta a levelezésünket Kriszta a profiljára a tolvaj játék linkje mellé.

# Minden olyan játékos- és klánprofil, játékosnév, falunév vagy egyéb írásos megnyilvánulás tiltott, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget.

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Bagoly levele

1. Tegnap bekukkantottam Nyuszihoz, és amíg ő a répát pucolta, gondoltam bejelentkezem a játékba, néha szoktam.

# Nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval, akkor sem, ha családtagról van szó. Ahhoz hogy más fiókba belépj, helyettesítővé kell válnod.

2. Ezek után elkezdtem tovább kutakodni, és megdöbbenve láttam, hogy Kangabanga elküldte mindenkinek azt a levelet, amit neki írtam. Hát ezzel őszintén szólva összetörte a szívem, és szeretném, ha megbüntetnék, mert nem tartom korrektnek, hogy a szerelmes leveleimet a hátam mögött idegenek olvasgatják…..

# Tilos valós magánadatokat tartalmazó, vagy support levelezés megjelentetése, terjesztése a külső fórumon, belső fórumon, klánprofilon, vagy játékos adatlapon, belső levelezésben.

3. Olvastam olyat is, hogy Malacka abbahagyja a játékot, és utódot keres a fiókra, akartam rá jelentkezni én is, de sajnos nekem túl drága, ennyi kerekerdő tallér a világon nincs, mint amennyit kér érte.

# Tilos eladni, megvenni, vagy felkínálni bármely fiókot, vagy a fiók bármely elemét (nyersanyagokat, falvakat, csapatokat...)

4. Amikor Kanga elment Indiába felkutatni az őseit, megadta a jelszót Róbert Gidának, hogy segítsen neki, de sajnos Róbert Gida nem ismeri a játékot, mert nem szokott játszani, és amíg Kanga szabin lesz, mind a ketten játszanak a fiókkal, ami nem igazságos, hiszen ők így ketten vannak.

# Engedélyezett több embernek együtt vinni egy fiókot, abban az esetben, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon.


Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Okoska levele

1. Szövetséget kötöttek, Hókuszpókkal és Sziamiaúval, hogy ha hetente kétszer elkaphatja őket, akkor mindhármuknak küldenek nyersit mindenből 2000-et, és ha még mellé engem is kiadnak, akkor két havit pf-et kapnak, hát lehet ilyet csinálni?

# Tilos eladni, megvenni, vagy felkínálni bármely fiókot, vagy a fiók bármely elemét (nyersanyagokat, falvakat, csapatokat...) ebay-en vagy bármilyen más médiumon.

2. Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp egy régebbi világon, és mivel nem túl kreatívak ők hárman ugyanazt a jelszót használják mint én.

# A megosztott internet kapcsolat használóknak tilos ugyanazt a jelszót használniuk.

3. Ezen kívül, Törpapa dugiba bejár a fiókomba, saját accot nem csinál magának, mert nem akarja hogy mindenki megtudja hogy ő is játszik, ezért bejárkál hozzám, és mindig mindent összekever.

# Ha rajta kívül más is belép a fiókjába akkor azt kötelessége jelenteni a supportnak.

Bónusz kör, 800 pontos jutalommal:
Gregor király vs. Gumimacik

1. Hála égnek helyettesítek néhány fiókot, van ott sereg... hehe....

# Tilos a helyettesítés akkor, ha az a helyettesítőnek bármilyen hasznot eredményez.

2. Végső elkeseredésemben csináltam egy másik fiókot, hogy legyen elég nyersanyagom elvégre nekem is meg kell élnem farm nélkül.

# Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, kivéve a fiók-helyettesítőé.

3. Azért ami sok az sok tudom, hogy Gremi állítólag jó szakács, mert a macik nem panaszkodnak, sőt az egyikük profilján hirdetik is az éttermét.

# Tilos továbbá a játékot bármilyen reklámtevékenységre használni.

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
A Százholdas Pagony meséje.

1. Barátaim, hiszen lejárt a Prémium fiók! Ezért nem tudtok gyors gombot készíteni! Vásároljatok PayPallel, vagy keressétek meg a PaPÁ (Pusztuljanak a Pagonyi Állatok) klán diplomatáját, az szokott hirdetni a profilján prémium pontot, aranyérmét nemeshez és nyersanyagot szamóca lekvárért.

# Tilos prémium pontot felkínálni külső források megszerzéséhez (pl. script, grafikai csomag)

2. Füles barátom nem tudok sajnos erősítést küldeni Neked, de sebaj, megleckéztetjük a nagyszájú Kangát, megtámadom, úgyis sokkal erősebb vagyok mint Ő, hihihi... Ezzel leült a gép elé, bejelentkezett a saját fiókjába és támadásokat küldött Kangára.

# Közöttük tilos támadás indítása, támogatás, vagy nyersanyag kereskedelem használata azonos kapcsolatot használó játékosok között.

3. Zsebi falva nevű falujában, (akkor is inkább csak építgetett) és megsúgta neki a kódját, vigyázva, hogy senki se hallja meg, és megkérte, hogy majd nézze, hogy sikerül-e Füles faluját elfoglalni, meg próbáljon Micimackó támadásai elől kitérni.

# Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott. Ha egy másik játékos megadja neked a jelszavát, azonnal jelentened kell, különben saját fiókod kerül zárolás alá.
 

DeletedUser14264

Vendég
Ürge elkapott levele Róbert Gidához

. Bagoly prém pontért árulja az egyik világbeli fiókját másikat anyagért A több világot érintő átadások is tilosak amennyiben kereskedelmi céllal történnek. §9
- Kanga kiadta a jelszavát ürgének §1 megsértése
ha ürít Micimackónak, akkor mindketten büntethetőek.
- Tigris kárt okoz a helyettesített fiókjában annak engedélye nélkül amikor elosztja Kanga falvait Szamár foglalóként büntethető §5
 

DeletedUser13986

Vendég
megoldas

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Ezek a Törpök....



"Hami és Okoska egy hálózaton van, mivel ikergombában laknak, be is jelentették a közös nethasználatot, bár mindketten a saját gépükön játszanak. "


Amennyiben a fiókokba bizonyítottan, nem alkalomszerűen (sorozatosan), rövid időközökben, tulajdonosi jelszóval lépnek be tulajdonosaik azonos számítógépről, multinak minősül még akkor is, ha megosztott internetet használnak.


"Ezalatt minden nap reggel és este átnéztek Kertitörphöz, hogy megnézzék, minden rendben van-e a fiókjukban."

1.Nem jelentettek be a kozos netet.
2.1 IP-rol jelentkeztek be 3-an!


"Később Lusti is elkezdte támadni Hamit, akivel Törpilla időközben összebarátkozott, ezért írt egy levelet Lustinak, amiben megfenyegette, hogy ha nem hagyja abba a támadást, akkor az összes falvát befoglalja."


Tilos más játékosok zaklatása, sértegetése,fenyegetese, vagy egyéb bárminemű támadó hangnem.



"Törpapa már lassan 3 hónapja távol van, ugyanis valami titkos hozzávalót keres az egyik varázsitalához. Törpilla, aki távollétében helyettesíti, feltételezve Törpapáról, hogy nem bánná, úgy döntött, hogy a falvait elkezdi átadni Haminak. Ezért ráküldte a csapatokat Törperősre, akivel időközben összeveszett, közben Hami foglalja Törpapa megüresedett falvait."

1.Szabályellenes visszaélni a helyettesítéssel. Az a helyettes, aki szándékosan tönkreteszi vagy súlyos kárt okoz a helyettesített fiókban, büntetésre számíthat. A fiókhelyettesítő büntethető akkor, ha bizonyítható a szándékosság a fiók hanyatlásában a tulajdonos szándéka ellenére.


2.A hosszútávú helyettesítés szabályellenes.

Magyarázat:
Cél a multifiókok, és a fiókokkal történő visszaélések megakadályozása. Ha a tulajdonos távozik a játékból hosszú időre vagy beláthatatlan időre, akkor legyen kedves írni egy levelet, amiben megbízza játékostársát, játékostársait arra, hogy helyettesítsék hosszú távon.


"Törpingáló nemrég készült el egy festménysorozattal, azokat levélben kínálja eladásra. Állítólag nagyon szépek, nem veszünk mi is egyet?”


Tilos kereskedelmi célból játszani fiókokon.



Akit meg büntett az Erdei Tanács:

1.Torpingalo
2.Hami
3.Okoska
4.Kertitorp
5.Trefi
6.Torperos
7.Torpilla

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Bagoly levele



"Kezdem az elején a történetet. Tegnap bekukkantottam Nyuszihoz, és amíg ő a répát pucolta, gondoltam bejelentkezem a játékba, néha szoktam. Nyuszi gépe azonban megjegyezte a jelszót, és hát élőlények vagyunk, kíváncsi lettem, és beléptem hozzá. Nagyon durva dolgokat találtam. "


Tilos más fiókjával játszani, amíg ő nem elérhető. Ha egy szobatárs használja a fiókod, kötelező a fiók-helyettesítő lehetőséget használni.



"Olvastam olyat is, hogy Malacka abbahagyja a játékot, és utódot keres a fiókra, akartam rá jelentkezni én is, de sajnos nekem túl drága, ennyi kerekerdő tallér a világon nincs, mint amennyit kér érte."


Tilos kereskedelmi célból játszani fiókokon. Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából. A több világot érintő átadások is tilosak amennyiben kereskedelmi céllal történnek.


"Bár Malacka szerint jó befektetés, mert a cégek jól tejelnek, akiket a profilon reklámoz."


Tilos továbbá a játékot bármilyen reklámtevékenységre használni.


"Szamár is nagy hamisjátékos ám. Tegnap hallottam, hogy már meg is beszélte Malackával, hogy megveszi a fiókját, és délelőtt a nagy tölgyfánál meg is történt a csere, így lehet, már Malacka nem is játszik, bár szerintem ezt így nem lehetne, meg különben is, én nem akarom, hogy Szamár barbár legyen, mert onnan szoktam magamnak erősítést küldeni, mert tudom a jelszót, és bármikor használhatom a fiókot. "


1.Tilos egynél több játékosnak belépnie azonos fiókba egy időben.
2.Tilos más fiókjával játszani, amíg ő nem elérhető. Ha egy szobatárs használja a fiókod, kötelező a fiók-helyettesítő lehetőséget használni.
3.Nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval, akkor sem, ha családtagról van szó.
4.Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott.



"Amikor Kanga elment Indiába felkutatni az őseit, megadta a jelszót Róbert Gidának, hogy segítsen neki, de sajnos Róbert Gida nem ismeri a játékot, mert nem szokott játszani, és amíg Kanga szabin lesz, mind a ketten játszanak a fiókkal, ami nem igazságos, hiszen ők így ketten vannak. "



Ha egy másik játékos megadja neked a jelszavát, azonnal jelentened kell, különben saját fiókod kerül zárolás alá.

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Ürge elkapott levele Róbert Gidához:



"Bagoly írt egy körlevelet, hogy eladja a faluit, 200 pontért, és a másik világon meg 500 nyersiért."


Tilos eladni, megvenni, vagy felkínálni bármely fiókot, vagy a fiók bármely elemét (nyersanyagokat, falvakat, csapatokat...) ebay-en vagy bármilyen más médiumon.



"a végrendeletét nem módosítja. mert ha igen, akkor a Kerekerdőből kizárják a Mackót, a mézet is elveszik tőle és akkor Bagoly majd gidával összefogva elrendezik Kangát aki tényleg szül, csak soká és ha Kanga soká szül akkor Szamár befoglalja, "


A "végrendelet" célja, hogy az abbahagyó játékos megmondja, hogy a játék abbahagyása után társai és általa kijelölt helyettese hogyan kezelheti a fiókot és a falvakat.
Az ügyet nem lehet húzni halasztani, ha látható, hogy a végrendeletre hivatkozva tartanak életben egy fiókot, akkor az osztó és az osztandó fiók végleges kizárást kap.



"Tigris vezényel amit nemértek mert nincs jó kódja az nálam van de nem adom és egyébként is a faluk kellenek nekem is de én inkább kitakarítom az ellenfeleimet és közben elfoglaltatom Micivel aki töröl és majd jól megvégrendelezzük."


Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott.

Alapdíjas kör: 600 pont a jutalom.
Frédiéknél is áll a bál...



"Ilma közös jelszóval viszi a fiókját Dinóval a 3as és 6os világon,"


Engedélyezett több embernek együtt vinni egy fiókot, abban az esetben, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon.



"az 5ösön közös gépen tolja Vilmával."

Ez a saros,mert nem jelentettek be a kozos netet....
 

DeletedUser13986

Vendég
2 megolas

Bónusz kör, 800 pontos jutalommal:
Gregor király vs. Gumimacik



"Hála égnek helyettesítek néhány fiókot, van ott sereg... hehe.... "


Tilos a helyettesítés akkor, ha az a helyettesítőnek bármilyen hasznot eredményez.



"A múltkori királysági ülésen is felhoztam a témát, de aztán inkább a fórumra tettük ki a témát, szavazásra bocsátva a kérdést. De hát mind ismerjük a macikat: amikor este feljöttek fórumra és szóltam nekik, hogy mégis, hogy van ez, hogy már farmolni sem lehet, akkor felváltva az egyik morgott a másik meg osztotta az észt. Kivannak az idegeim!!!"


Tilos egynél több játékosnak belépnie azonos fiókba egy időben.



"Végső elkeseredésemben csináltam egy másik fiókot, hogy legyen elég nyersanyagom elvégre nekem is meg kell élnem farm nélkül. Megbolondult ez az egész világ, én mondom...."


Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, kivéve a fiók-helyettesítőé.



"Azért ami sok az sok tudom, hogy Gremi állítólag jó szakács, mert a macik nem panaszkodnak, sőt az egyikük profilján hirdetik is az éttermét,"


Tilos továbbá a játékot bármilyen reklámtevékenységre használni.

Bónusz kör, 800 pontos jutalommal:
Gregor király vs. Gumimacik



"Hála égnek helyettesítek néhány fiókot, van ott sereg... hehe.... "


Tilos a helyettesítés akkor, ha az a helyettesítőnek bármilyen hasznot eredményez.



"A múltkori királysági ülésen is felhoztam a témát, de aztán inkább a fórumra tettük ki a témát, szavazásra bocsátva a kérdést. De hát mind ismerjük a macikat: amikor este feljöttek fórumra és szóltam nekik, hogy mégis, hogy van ez, hogy már farmolni sem lehet, akkor felváltva az egyik morgott a másik meg osztotta az észt. Kivannak az idegeim!!!"


Tilos egynél több játékosnak belépnie azonos fiókba egy időben.



"Végső elkeseredésemben csináltam egy másik fiókot, hogy legyen elég nyersanyagom elvégre nekem is meg kell élnem farm nélkül. Megbolondult ez az egész világ, én mondom...."


Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, kivéve a fiók-helyettesítőé.



"Azért ami sok az sok tudom, hogy Gremi állítólag jó szakács, mert a macik nem panaszkodnak, sőt az egyikük profilján hirdetik is az éttermét,"


Tilos továbbá a játékot bármilyen reklámtevékenységre használni.

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
A Százholdas Pagony meséje.



"Micimackó barátom, megengeded, hogy játszak én is a gépeden, amikor Te nem vagy itthon, esetleg szunyókálsz?
Persze Barátom, használd nyugodtan a gépemet, csak egyikünk nehogy elfeledje beállítani az internetcsatlakozás megosztását!

Füles megcsinálta az új profilját Vadszamár néven, Maci pedig felírta a tenyerébe, hogy majd be kell jelölnie a megosztást, három nap elteltével legkésőbb."


A szabályzat szerint a 3. közös gépes belépés az az időtartam, amikor ezt legkésőbb jelenteni kell.



"Maci, Macikám! Bajban vagyok.. Kanga megtámadott, már nemeseket is küld!

Micimackó feltápászkodott, ült a bokor tövében és erősen gondolkodni kezdett:

Gondolj, gondolj, gondolj..

Meg is lett az eredménye:

-Füles barátom nem tudok sajnos erősítést küldeni Neked, de sebaj, megleckéztetjük a nagyszájú Kangát, megtámadom, úgyis sokkal erősebb vagyok mint Ő, hihihi...
Ezzel leült a gép elé, bejelentkezett a saját fiókjába és támadásokat küldött Kangára."


Amennyiben a fiókokba bizonyítottan, nem alkalomszerűen (sorozatosan), rövid időközökben, tulajdonosi jelszóval lépnek be tulajdonosaik azonos számítógépről, multinak minősül még akkor is, ha megosztott internetet használnak.



"-Barátaim, hiszen lejárt a Prémium fiók! Ezért nem tudtok gyors gombot készíteni! Vásároljatok PayPallel, vagy keressétek meg a PaPÁ (Pusztuljanak a Pagonyi Állatok) klán diplomatáját, az szokott hirdetni a profilján prémium pontot, aranyérmét nemeshez és nyersanyagot szamóca lekvárért."


Tilos prémium pontot felkínálni külső források megszerzéséhez (pl. script, grafikai csomag)<-->(szamoca lekvarert)



"Mialatt Füles és Tigris a pontok vásárlásával volt elfoglalva, Kangának eszébe jutott, hogy el kell mennie a boltba, mert estére nem lesz chips a játék mellé, sőt az Ezel bosszúja is kezdődik!!! Megkereste Zsebibabát, akiben a legjobban megbízott, és Baba tényleg csak nagyon ritkán játszott a saját Zsebi falva nevű falujában, (akkor is inkább csak építgetett) és megsúgta neki a kódját, vigyázva, hogy senki se hallja meg, és megkérte, hogy majd nézze, hogy sikerül-e Füles faluját elfoglalni, meg próbáljon Micimackó támadásai elől kitérni. Zsebibaba cinkosan mosolygott és biztosította Kangát, hogy soha nem adja ki senkinek a jelszót, hiszen az tilos. "


1.Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott. Ha egy másik játékos megadja neked a jelszavát, azonnal jelentened kell, különben saját fiókod kerül zárolás alá.

2.Tilos más fiókjával játszani, amíg ő nem elérhető. Ha egy szobatárs használja a fiókod, kötelező a fiók-helyettesítő lehetőséget használni.

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Okoska levele



"Ám innentől lesz érdekes a történetem, szóval másnap megint beléptem és mit látok, megy a képzés a falucskámban, és a neve sem Okoska faluja volt, hanem Aprajafalva, hát itt teljesen kiakadtam, valaki járt a fiókocskában, na de kivolt?
"

1.Tilos más fiókjával játszani, amíg ő nem elérhető. Ha egy szobatárs használja a fiókod, kötelező a fiók-helyettesítő lehetőséget használni.




"Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp egy régebbi világon, és mivel nem túl kreatívak ők hárman ugyanazt a jelszót használják mint én."

1.Engedélyezett több embernek együtt vinni egy fiókot, abban az esetben, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon.

2.Tilos más jelszavának találgatása és feltörése.


"hogy ha hetente kétszer elkaphatja őket, akkor mindhármuknak küldenek nyersit mindenből 2000-et, és ha még mellé engem is kiadnak, akkor két havit pf-et kapnak, hát lehet ilyet csinálni?"


Tilos pénzt vagy prémium pontot felkínálni és elfogadni azért, hogy egy játékost megtámadjanak, megvédjenek, vagy nyersanyaggal támogassák.


"Ezen kívül, Törpapa dugiba bejár a fiókomba, saját accot nem csinál magának, mert nem akarja hogy mindenki megtudja hogy ő is játszik, ezért bejárkál hozzám, és mindig mindent összekever."


Tilos más fiókjával játszani, amíg ő nem elérhető. Ha egy szobatárs használja a fiókod, kötelező a fiók-helyettesítő lehetőséget használni.


Okoskanak igaza volt,mert nem 1 szabalytalansagot kovettek el a baratai.

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Hófehérke kalandjai



"Kíváncsiságom nagyobb volt a saját fiókom utáni vágyakozásomnál, így abba a fiókba léptem be. A V12őn játszott. Mivel minden el volt szépen rendezve benne, ezért csak farmolni tudtam. Átültem egy másik számítógéphez, hátha ott be tudok lépni, de meglepetésemre itt is egy fiókot találtam. Ez is a V12őn játszott, itt nem tudtam mást, mint az alvó módot beállítani."


Tilos más fiókjával játszani, amíg ő nem elérhető. Ha egy szobatárs használja a fiókod, kötelező a fiók-helyettesítő lehetőséget használni.



"Aztán egy napon a mostohám megtudta Kuka egyik klántársától, hogy nála lakom. Elmaszkírozta magát egy admin fiókjának és felkeresett engem."


* Tilos supporternek(adminnak) kiadni magat.


"Kis felárral ajánlott prémiumot, én meg, ostoba lány, elfogadtam az ajánlatát, mivel Kukának nem volt bankkártyája, és bank nem volt a közelben, hogy utalni tudtam volna. Maradt hát a KP és az értéken felül fizetés. "


Tilos prémium pontot felkínálni külső források megszerzéséhez (pl. penzt)


"Azóta boldogan élünk, már vele van internetmegosztásom, sőt, egy új, közös fiókon is gondolkozunk"


1.A megosztott internet kapcsolat használóknak tilos ugyanazt a jelszót használniuk.

2.Engedélyezett több embernek együtt vinni egy fiókot, abban az esetben, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon. De ha ugyanazon a vilagon akarnak meg 1 kozos fiokot vinni az megint egy szabalysertest jelent.
 

DeletedUser14270

Vendég
Megoldások...

Mézga Géza levele Öcsinek

Felhatalmazás nélkül nem kezdhet neki a befoglalásának.
Fiókhelyettesítés kikényszerítése tilos, valamint az így helyettesített fiókból kordináció kerül végrehajtásra, ami szintén tilos.
Jelszó kiadása TILOS!
Kriszta:Sértő falunevek, és a profilon Tilos hirdetni..kizárás
Paula: Supporternek adja ki magát ami Tilos.

Okoska levele

Okoska elővigyázatlan volt, mivel mentette a jelszavát, és nem törölte az általa látogatott lapot a böngészőből. Sajnos, nem lehet segíteni neki, hisz a felhasználó saját felelőssége a fiók jelszavának gondos örzése. Gondatlanul kezelte a fiókját, és ez az ő felelőssége, lehetőség, váltson jelszavat, és kezelje gondosabban, kilépéskor törölje a sütiket, és ne engedélyezze a jelszó tárolását.
Tilos Prémium ponttal kereskedni.
Nem vették be egymást közös internethasználatra.
Nem lehet ugyan az a közös netet használó játékosok jelszava.

Hófehérke kalandjai

A gonosz mostoha adminnak, supporternek nem adhatja ki magát, mert az szabálysértés.
Hófehérke így illegális belépést követett el Kuka fiókjába.
Érdekes, hogy Kuka 3 gépen is használta a fiókját. Alvó mód a 3. gépen, így már multigyanus)
Tilos prémium ponttal kereskedni (a szövegből nem derül ki hogy valóban kapott e prémium pontot Vadász.)
Nem jelentették az internetmegosztást.

Bagoly levele

Illegális jelszóhalászat, és belépés Nyuszi fiókjába
Malacka fiókeladása szabálytalan és a profilon is TILOS reklámozni..

A Százholdas Pagony meséje.

Ürge arra gondolt, hogy a Pagony lakói szabálytalanul játszanak!

Helyesbítés:
Mézet nem lehet zsákmányolni.
Media-Mániában-Média Markt
egyikünk nehogy elfeledje beállítani az internetcsatlakozás megosztását- Mind a kettőjüknek be kell állítani.
Három nap elteltével-nem 3 nap hanem a 3. belépést követően kell beállítani a közös internet használatot.
álFonját-olyan nincs
feltápászkodott, ült- ha valaki feltápászkodik akkor nem ül.

Szabálysértés:
Micimackó nem támadhatja Kangát,Mert Kanga támadja Fülest,és Micimackó,és Füles egy megosztott internetkaocsolatot használnak /interakció/ Legalább 3 hétnek el kell telnie az utolsóparancs kiadása után,hogy támadhassa ugyanazt a játékost.
Tigris és Bagoly a megszegte a Legális fiókátadás szabályait.
Tilos a profilon hirdetni.
Kanga illegálisan átadta a jelszavát Zsebibabának, ráadásul nincs jelezve, van-e beállíttott közös internethasználat.

Ürge elkapott levele Róbert Gidához:

Ürge részéről adathalászat (fiókfeltörés?), (jelszó ismerete).
2. Bagolynak Tilos eladni a fiókot pontért és nyersanyagért.
3. Kérdés Kanga fiókját helyettesíti-e valaki, ha nem és nem lép be, akkor 14 nap inaktivitás után törlődik. Ha igen, hosszútávú helyettesítés be van-e állítva, (közös internet használat, és jelzés, hogy Kanga vissza kíván-e térni a játékba) .

Ezek a Törpök....

Nem jelentették be a közös nethasználatot pedig Kertitörp és tréfi ugyan azon a világon van.
Okoska a közös internethasználat miatt nem támadhatja Törperőst, (kordináció !)
Törpilla helyettesítésben nem osztogathatja szét a helyettesített játékos falvait feltételezés alapján, hanem gondosan vigyáznia kell rá.
Törpingáló nem hirdethet üzenetben
.

Gregor király vs. Gumimacik

Tilos a valós életre utaló megnyilvánulás!
Nem engedélyezett olyan támogató fiókok használata, amelyek más fiókok előrejutását segítik. Azok a fiókok, amelyet ebből a célból hoztak létre, zárolásra kerülnek
helyettesítési időszak alatt és az azt követő 24 órás időszakban a helyettes és helyettesített fiókok számára az interakció és koordináció nem engedélyezett; ugyan ez azokra a fiókokra is igaz, akik a helyettes és helyettesített fiókokkal bárminemű (helyettesítés vagy megosztott internet kapcsolat) kapcsolatban állnak.
Nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval, akkor sem, ha családtagról van szó. Ahhoz hogy más fiókba belépj, helyettesítővé kell válnod.
Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, Multizik.
Tilos a profilon hirdetni.
Tilos a fenyegetés
 

DeletedUser

Vendég
2.rész

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Bagoly levele

Nyuszi gépe azonban megjegyezte a jelszót, ….

-Tilos más fiókjába belépni!

…. Nyuszi zsarolta nyersanyagok megszerzése miatt Tigriskét……

-ezt speciell nem szabálytalan.

……. hogy a szerelmes leveleimet a hátam mögött idegenek olvasgatják…..

-Tilos bárki személyes adatait,személyes információit továbbadni, körlevélben elküldeni!

Olvastam olyat is, hogy Malacka abbahagyja a játékot, …..

-Malacka pénzért árulja a fiókját, ami tilos! Ráadásul reklámoz a profiljában, ami szintén tilos!

Szamár is nagy hamisjátékos ám. Tegnap hallottam, hogy már meg is beszélte Malackával, hogy megveszi a fiókját, és délelőtt a nagy tölgyfánál meg is történt a csere…,

-Hacsak nem a nagy tölgyfa a support, akkor szabálytalan!:D Szamár jelszavát megszerezni és belépni a fiókjába szintén szabálytalan!

Amikor Kanga elment Indiába felkutatni az őseit, megadta a jelszót Róbert Gidának…….

-ez érdekes, viszont szerintem nem szabálytalan. Ketten játszhatnak 1 fiókkal, hiszen Róbert Gidának nincs másik.

…..Most aztán megnézhetik magukat, mert a klánomba csak repülni tudók jelentkezhetnek.

-faji alapon tilos a klán játékosait válogatni!!! (rasszizmus) Bagolyt kizárni!!

Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Ürge elkapott levele Róbert Gidához:

Bagoly írt egy körlevelet, hogy eladja a faluit, 200 pontért, ………

-Tilos a falukat prémium pontokért, stb árulni!
-Bagoly zsarolja Micit, ami tilos!
-Ürge megszerezte Tigris kódját és használja, ami szintén tilos!
 

DeletedUser13258

Vendég
Szabálysértők
Ezek a törpök

Tréfi , Törperős és Kertitörp nem jelentették be a megosztott internet használatot a gépek javítási ideje alatt, szabálytalan

Hami és Okoska megosztott internet kapcsolatot használatak, így szabálytalan megtorlás történt

Törpilla, visszaélt a helyettesítéssel (Törpapa írásbeli engedélye hiányzik)


Törpingáló, tiltott reklám tevékenység miatt

Bagoly levele

Bagoly, mert ismeri más játékos jelszavát és azzal belép annak fiókjába, Nyuszi és Szamár jelszavát egyaránt megtudta és be is lépett velük hozzájuk

Kangabanga, személyes, magánadatokat tartalmazó levél tovább küldése miatt

Malacka, mert a profiljában nem megengedett céges hirdetés tett közzé, + pénzért árulta a fiókját

Szamár, mert megvette Malacka fiókját
 

DeletedUser

Vendég
Gregor király vs. Gumimacik

Tilos a valós életre utaló megnyilvánulás!
Nem engedélyezett olyan támogató fiókok használata, amelyek más fiókok előrejutását segítik. Azok a fiókok, amelyet ebből a célból hoztak létre, zárolásra kerülnek
helyettesítési időszak alatt és az azt követő 24 órás időszakban a helyettes és helyettesített fiókok számára az interakció és koordináció nem engedélyezett; ugyan ez azokra a fiókokra is igaz, akik a helyettes és helyettesített fiókokkal bárminemű (helyettesítés vagy megosztott internet kapcsolat) kapcsolatban állnak.
Nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval, akkor sem, ha családtagról van szó. Ahhoz hogy más fiókba belépj, helyettesítővé kell válnod.
Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, Multizik.
Tilos a profilon hirdetni.
Tilos a fenyegetés

A Százholdas Pagony meséje.

Ürge arra gondolt, hogy a Pagony lakói szabálytalanul játszanak!

Helyesbítés:
Mézet nem lehet zsákmányolni.
Media-Mániában-Média Markt
egyikünk nehogy elfeledje beállítani az internetcsatlakozás megosztását- Mind a kettőjüknek be kell állítani.
Három nap elteltével-nem 3 nap hanem a 3. belépést követően kell beállítani a közös internet használatot.
álFonját-olyan nincs
feltápászkodott, ült- ha valaki feltápászkodik akkor nem ül.

Szabálysértés:
Micimackó nem támadhatja Kangát,Mert Kanga támadja Fülest,és Micimackó,és Füles egy megosztott internetkaocsolatot használnak /interakció/ Legalább 3 hétnek el kell telnie az utolsóparancs kiadása után,hogy támadhassa ugyanazt a játékost.
Tigris és Bagoly a megszegte a Legális fiókátadás szabályait.
Tilos a profilon hirdetni.
Kanga illegálisan átadta a jelszavát Zsebibabának, ráadásul nincs jelezve, van-e beállíttott közös internethasználat.

Bagoly levele

Illegális jelszóhalászat, és belépés Nyuszi fiókjába
Malacka fiókeladása szabálytalan és a profilon is TILOS reklámozni..

Ezek a Törpök....

Nem jelentették be a közös nethasználatot pedig Kertitörp és tréfi ugyan azon a világon van.
Okoska a közös internethasználat miatt nem támadhatja Törperőst, (kordináció !)
Törpilla helyettesítésben nem osztogathatja szét a helyettesített játékos falvait feltételezés alapján, hanem gondosan vigyáznia kell rá.
Törpingáló nem hirdethet üzenetben
Mézga Géza levele Öcsinek

Felhatalmazás nélkül nem kezdhet neki a befoglalásának.
Fiókhelyettesítés kikényszerítése tilos, valamint az így helyettesített fiókból kordináció kerül végrehajtásra, ami szintén tilos.
Jelszó kiadása TILOS!
Kriszta:Sértő falunevek, és a profilon Tilos hirdetni..kizárás
Paula: Supporternek adja ki magát ami Tilos.

Hófehérke kalandjai

A gonosz mostoha adminnak, supporternek nem adhatja ki magát, mert az szabálysértés.
Hófehérke így illegális belépést követett el Kuka fiókjába.
Érdekes, hogy Kuka 3 gépen is használta a fiókját. Alvó mód a 3. gépen, így már multigyanus)
Tilos prémium ponttal kereskedni (a szövegből nem derül ki hogy valóban kapott e prémium pontot Vadász.)
Nem jelentették az internetmegosztást.

Ürge elkapott levele Róbert Gidához:

Ürge részéről adathalászat (fiókfeltörés?), (jelszó ismerete).
2. Bagolynak Tilos eladni a fiókot pontért és nyersanyagért.
3. Kérdés Kanga fiókját helyettesíti-e valaki, ha nem és nem lép be, akkor 14 nap inaktivitás után törlődik. Ha igen, hosszútávú helyettesítés be van-e állítva, (közös internet használat, és jelzés, hogy Kanga vissza kíván-e térni a játékba) .


Okoska levele

Okoska elővigyázatlan volt, mivel mentette a jelszavát, és nem törölte az általa látogatott lapot a böngészőből. Sajnos, nem lehet segíteni neki, hisz a felhasználó saját felelőssége a fiók jelszavának gondos örzése. Gondatlanul kezelte a fiókját, és ez az ő felelőssége, lehetőség, váltson jelszavat, és kezelje gondosabban, kilépéskor törölje a sütiket, és ne engedélyezze a jelszó tárolását.
Tilos Prémium ponttal kereskedni.
Nem vették be egymást közös internethasználatra.
Nem lehet ugyan az a közös netet használó játékosok jelszava.
 

DeletedUser13258

Vendég
Szabálysértők
Gregor király vs. Gumimacik

Gregor király : Kamarás "valós" életbeni fenyegetése játékon belüli pozicióért + multizik is

Zámi és Szederinda Gróf megsértik a fiók helyettesítésre vonatkozó szabályt, helyettesítés ideje alatt ugyan azt a játékost támadták

Gremi éttermét a profilján hirdető gumimaci, bár a levélből nem derül ki melyik maci az

Lehetséges szabálytalanságok , amit a supportnak még ellenőriznie kell
- a macik lehet nem állították be a közös internet használatot
- Tódi fiókját Gregor király helyettesként használja (ez szabályos) vagy tudja a jelszavát, ez viszont szabálytalan
 

DeletedUser

Vendég
3.rész

Bónusz kör, 800 pontos jutalommal:
Gregor király vs. Gumimacik

Calla mesélte, hogy a maciknak csak egy számítógépük van.. …

-nem derül ki, hogy be van-e jelentve a megosztás, de úgy tűnik nem is lényeges.

Zámi helyettesíti már lassan 2 hete Szederinda Grófot, akivel folyamatosan közösen támadják Lady Vészi-t, miközben Tódi fiókjából meg-megtámadom őket néha. Hála égnek Tódi jó fej, és azt mondta, ha kell valami vigyem, ő megbízik bennem, így aztán be-bemegyek hozzá vonatot indítani, fakelni, ilyesmik, ha éppen nincs otthon.

-Itt van szabálytalanság bőven: a helyettesítő nem támadhatja ugyanazt a játékost a saját és a helyettesített fiókjából!
-Gregor király nem használhatná Tódi fiókját!!!


Cavin apród ügyeli a fiókokat, természetesen helyettesítéssel, ………….

-Cavin apród természetesen visszatámadhat, de csak a helyettesített fiókok közül az egyikkel,mindkettővel nem!

Végső elkeseredésemben csináltam egy másik fiókot, …

-Gregor király multizik!! Ejnye felség! Kizárni!

Bónuszkör: 600 pont a helyes megoldásokért
Mézga Géza levele Öcsinek

Máris szomszédot helyettesítem 54 napja, de istenért sem akar visszatérni. Megkezdtem a befoglalását. Átadtam a jelszót a szomszéd játékosnak, Aladárnak, hogy ürítse nekem. …

-Helyettesített jelszavának megtudása, átadása büntetendő!
-Szándékos károkozás a helyettesített fiók tulajdonosának szintén büntetendő!


Én rávettem 2 klántagunkat, hogy adják át a támadás idejére a fiókjukat helyettesítésbe....

-ebben a részben tilos koordináció folyik, mert a helyettesítés megosztott internet kapcsolatnak számít!

….. számomra degradáló neveket adott a falvainak…

-degradáló falunevek adása tilos!

Plusz még ki is rakta a levelezésünket Kriszta a profiljára a tolvaj játék linkje mellé!

-Na itt aztán a levelezés kirakása és a tolvaj linkek megjelenítése is tilos!

Paula pedig azt mondta, hogy ő supporter és kéri a jelszavam.

-Na ne!! Paula kiadta magát a supportnak, ami tilos.

……A bejelentkezéseknél egy nem odaillő IP cím volt.

-Ezt szerintem jelenteni kellett volna a supportnak.

Itt a vége, jó éjszakát!:)
 

DeletedUser

Vendég
pót

Bocsánat! lemaradt 1 dolog a Gregor királyos történetből:

....Gremi állítólag jó szakács.....

-az egyik játékos profilján hirdetik az éttermét, ami tiltott reklámozás!
 

DeletedUser13258

Vendég
Szabálysértők
Mézga Géza levele Öcsinek

Mézga Géza és Aladár : Máris szomszéd szabálytalan befoglalása, helyettesítéssel való visszaélés miatt, valamint tudták Máris jelszavát, ez szintén szabálytalan

Mézga Géza: 2 klántagot zsarolással kényszerített , hogy átadják a fiókjukat helyettesítésre, szabály ellenes

Kriszta: nem megengedett reklám a profiljában + szabálytalan, más játékost sértő falu nevek

Paula: mert supporternek adta ki magát és megprobálta más játékos jelszavát megszerezni

ismeretlen : aki feltörte Mézga Géza fiókját.
 

DeletedUser

Vendég
nah szal 1:Micimackó már a harmadik közös használatra be kell jelentse a közös gép használatot!
2?Micimackó nem támadhatja Kangát mert megtorlásnak számít!!
3?Bagoly nem jelentkezhet be a régi fiókjába és nem is jártak el rendesen mert nem jelentették a supportnál az átadást!
4:Tilos bárminemű haszonszerzés a játékon belül tilos kereskedni a prémium pontokkal, nyersanyaggal ,tehát a diplomatát ki kell zárni
 

DeletedUser14264

Vendég
Frédiéknél is áll a bál...

hibák:
- Ilma és Dínó közös jelszóval feltételezem 1 fiókot visznek v3-n, de nincs bejelentve a közös internethasználat frédivel aki szintén játszik v3-n
v4-es fiókot addig megtarthatja mig nem veszi át a másik fiókot
v5-ös fiókot benő miatt nem, mert ő nincs jelölve nála
v6-t pedig dino benő és frédi-vel nem osztotta meg.

- Vilma v4, v5, v6,v7-n szintén nincs közös internethasználata bejelentve

-dino v3, v6, v7 nincs közös internethasználata bejelentve

- Benőke v5 és v6-on nincs mindenkivel közös internethasználat bejelentve

- frédi v3 és v6-on nincs közös internethasználata bejelentve


Biztosan marad:
1. Frédi: V1, V2, V11, Speed
2. Ilma: V4, amíg át nem veszi azt a V4es fiókot.
3. Dínó: V10, V11
4. Vilma: -
5. Benőke: V9
 

DeletedUser

Vendég
A Százholdas Pagony meséje.


Részletek Cirmos Cica naplójából:
Vajon mire is gondolhatott ez az Ürge? Muszáj lesz összegeznem, hogy mit is tudtam meg az érintettek meghallgatása után:

1. Internetmegosztás (3 alkalom után) hiánya Füles és Micimackó között, Füles nem jelölte be.
2. Fiókátadás Tigrisnek szabálytalan, mivel a jelszó nem változott meg. Emiatt Bagoly is beléphetett a fiókba még ugyanazzal a jelszóval, ami illegális belépés.
3. Fülest támadta Kanga, Micimackó támadta Kangát. Tiltott megtorlás, mivel Mackónak be volt állítva a netmegosztás.
4. Papá klán neve támadó jellegű, ez tiltott, büntetendők azok, akik meg tudnák ezt változtatni.
5. Papá klán diplomatája a saját profilján prémium pontokkal kereskedik, ez tilos, büntetendő.
6. Kanga elmondja a jelszavát Zsebibabának, ez tilos, és jelenteni való, mulasztása esetén mindkettő büntetendő, egyébként csak Kanga.

Összegzés: Azt hiszem, most már sokkal jobban látom, hogy kit, és miért is büntethetnék. Bár Ürgét csak a saját haszna vezérli, abban igaza van, hogy érdemes lenne szétnéznem a Százholdas pagonyban, mert történt egy két érdekes dolog. Megyek, és leellenőrzöm. C.C.




Okoska levele



1. Törpojáca, Törpöltő, Kertitörp azonos jelszó, egy világon, internetmegosztás nincs beállítva, ez könnyen ellenőrizhető.
2. Törpilla, Ügyi és Hami azonos világon játszik, internetmegosztás beállítása itt sincs megemlitve, ellenőrizhető.
3. Okoska kiadása prémium pontért, tiltott való életbeli szolgáltatás. Könnyen ellenőrizhető az állítás valódisága, a prém pontok vándorlásának ellenőrzésével, és az Okoska által szolgáltatott időpontok fényében, melyekben erőszakot követtek el sérelmére.
4. Törpilla, Ügyi és Hami: testi szolgáltatás (elkapás) felajánlása Hókuszpóknak és Sziamiaúnak a nyersijükért cserébe, bár ellenőrizhetetlen (kételkedünk abban, hogy ők bevallanák ezt), és ha Hókuszpók és Sziamiaú fiókja nagyobb, teljesen szabályos.
5. Törpapa bejár Okoskához, neked, Okoska, törölnöd kellett volna a jelszó-emlékeztetőt, illetve a sütiket, előzményeket.
6. Törpöltő vagy Hami, jelszó megváltoztatása a fiókban, bár ahhoz az e-mail címet is ismernie kellett a tettesnek, vagyis, Okoska, ez esetben is hatványozottan hibás voltál
7. Okoska, nyugodtan csinálhatsz új fiókot, ettől még nem feltétlenül léptél be ugyanarra a világra, vagyis nem sértetted az „egy fiók játékosonként, világonként” szabályt.



Hófehérke kalandjai



1. Nincs kölcsönös internetmegosztás a Gonosz Mostoha és Hófehérke közt, így előbbi szabályt sértett.
2. Mostoha: Vadász felbérlése prémium pontokért, a Vadász bevallása alapján, ellenőrizhető.
3. Hófehérke belépett a törpe fiókjába. Aztán egy másikba is, saját bevallása alapján, így megtörtént, és büntetendő.
4. Kuka több gépről játszik a V12n, nem csak egy fiókja van világonként, ezt egy tapasztalt supportos könnyen leellenőrzi.
5. Mostoha adminnak adta ki magát, ez tilos, majd prémiumot ajánlott, amit Hófehérke elfogadott, illegálisan, szintén saját bevallás alapján.




Ezek a Törpök....



1. Tréfi és Kertitörp nem jelentette be a 3. alkalom után a közös internetethasználatot, pedig azonos világon játszanak, ez büntetendő.
2. Hami és Okoska közös interneten, Okoska Törperősre nem támadhatna vissza, különben sérti a megtorlásra vonatkozó szabályt, ez büntetendő (Sajnos a Játékszabályokban nincs megadva, hogy meddig nem támadhatna vissza, így a biztonság kedvéért a Törperős támadása után 3 hétig nem kellene visszatámadnia)
3. Törpilla nemcsak, hogy elkezdi osztani Törpapa falvait Haminak, de még más fiók előnyszerzésének a céljából rá is küldi a seregeket Törperősre (És így Okoska foglalásait is megkönnyíti, de saját fiókból nem foglal). Valamint egyértelmű, hogy kiadott információkat a helyettesített fiókról (Haminak, hogy mit foglaljon).
Mindezt Törpapa tudta, akarata nélkül, így büntetendő a dolog.
4. Törpingáló saját festményeit kínálja eladásra, ez tiltott dolog, büntetendő.



Bagoly levele


Kedves Bagoly!

Átolvasva a történetedet, az alábbi érdekes dolgokat találtam benne.

1. Belenézni más fiókjába illegális, ezért téged is meg kell, hogy büntesselek Bagoly. Az új büntetési rend értelmében nem büntetjük a zsarolókat, amennyiben azok szigorúan a játék keretein belül maradnak.
2. Kangabanga megkapja a maga büntetését a személyes adatokat tartalmazó szerelmes levél továbbításáért.
3. Malacka pénzért árulja a fiókját, ez tiltott dolog, utánajárunk a dolognak, és büntetjük, amennyiben igazat állítottál. Azért, mert a profiljában reklámtevékenységet folytatott, már most büntetésben részesül.
4. Malackától nem jött jelzés, hogy átadná a fiókját másnak, így amennyiben igaznak bizonyul a cseréről szóló hír, megkapják a büntetést. Mivel Bagoly bevallotta, hogy ismeri Szamár fiókjának a jelszavát, ám ezt előzőleg nem jelentette, így büntés jár, duplán, mivel illegális seregmozgatást is végezett. Ráadásul még megosztott kapcsolatot sem volt bejelentve.
5. Amíg Kanga és Róbert Gida nem helyettesít másik játékost a világon, addig nem követnek el szabálysértést, engedélyezett megosztani egy másik felhasználóval a fiókodat, bár ez nem olyan dolog, ami csak addig tart, amíg „Kanga elment Indiába felkutatni az őseit”.




Ürge elkapott levele Róbert Gidához


1. Bagoly prém pontért árulja a fiókja részeit, ez tiltott, büntetendő, pláne, hogy egy másik világot is bevon a cserébe, ami megint csak tiltott.
2. Kanga jelszava Ürgénél van, ami szabályt sért, és még csak internetmegosztást sem állítottak be, ha ürít Micimackónak, akkor mindketten büntethetőek.
3. Tigris elosztja Kanga falvait (helyettesítésből), ami megint csak tiltott, kárt okoz a helyettesített fiókjában annak engedélye nélkül. Szamár pedig foglalóként büntethető.



Frédiéknél is áll a bál...


A nyomok:

1. Ilma és Dínó közös jelszót használnak, erre kicsi az esély két különböző játékos esetében.
2. Ilma v4en fiókot készül átvenni, de már van neki ott egy fiókja, amit az átvétel előtt törölnie kell mindenképp, különben büntetendő.
3. Vilma az 5ösön Benőkével bejelentés nélkül játszik azonos kapcsolatról, a 6oson Frédivel, ezért mindkét világon mindkettő fiókot büntetni kell.
4. Benőke ismeri Dínó fiókjának a jelszavát, bármelyik világra be tud lépni, de mivel Dínónak és Ilmának azonos a jelszava, ezért akár Ilmához is beléphetett!
5. Benőke Dínó falvait a tulajdonos (biztos Dínó a tulaj, nem egyetlen ember multijairól van szó?) engedélye nélkül üríti.


Biztosan marad:
1. Frédi: V1, V2, V3, V11, Speed
2. Ilma: V4, amíg át nem veszi azt a V4es fiókot.
3. Dínó: V10, V11
4. Vilma: V4
5. Benőke: V9 (V5, V6ra ismeri Ilma/Dínó jelszavát, ami tilos.)



Gregor király vs. Gumimacik


Kedves Gregor király!

Már fenyegetni sem kellett volna a Kamarásodat, ám azzal, hogy elfogadtál tőle egy kis királyi kárpótlást, szabályszegést követtél el, amit büntetnünk kell.

A macik politikai buzdítása belső fórumon teljesen szabályos, nem büntetünk érte, azonban nyugodtan használd moderátori jogaidat.

Világonként csak egy fiókja lehet egy játékosnak, de amennyiben mind a 8 gumimaci megosztást jelentett be a másikkal, akkor nincs probléma, a fórumos trollkodásukat is leellenőrizzük, és ha valami nem stimmel a belépések időpontjával, intézkedünk.

Zámit büntetni fogjuk, amiért Szederinda Gróf helyettesítéséből és magától is támadja Lady Vészit. Sajnos azonban téged is megbüntetünk, amiért Tódihoz néha belépsz, elvileg ezt nem lenne szabad megtenned.

Amennyiben megtámadod Calla lányod és Ightorn herceg fiókját, amíg Cavin apród ügyel a fiókokra, nem támadhatnak vissza, különben szabálysértést követnek el. Azonban ebben az esetben számolnod kell azzal, hogy tényleg te leszel a mese negatív hőse.

Az új, farmolásra kialakított fiókod miatt szintén büntetés jár, amit meg is fogsz kapni, ráadásul ezzel még multizol is.

Amennyiben Gremi valóban hirdeti az éttermét a profilján, ezért szintén büntetés jár. Elmondásod alapján az omniózus „Gremi osztja az észt”, míg „Zámi csak helyesel” eset is gyanús, pláne, hogy utána „Zámi már nem emlékszik” rá, valószínűleg belépett valaki a tudta nélkül a fiókjába. Az esetet kivizsgáljuk, amennyiben megmondod, mikor is történt ez, és büntetünk, amennyiben ez indokolt.

Üdvözlettel, a Support.




Mézga Géza levele Öcsinek


1. Máris szomszéd befoglalását nem lehet a beleegyezése nélkül megkezdeni.
2. Súlyosbításként még a jelszavát is ismerik más játékosok Mézga Gézát mindenképp büntetni kell, Aladárt csak akkor, ha nem jelentette a supportnak.
3. Mézga Géza: Fenyegetéssel vett rá más játékosokat arra, hogy beengedjék a fiókjába, majd az általuk kiválasztott fiók előnyhöz juttatása a tulajdonos engedélye nélkül, ez büntetendő.
4. Blöki illegálisan adta át a fiókját Maffiának, ez büntetendő.
5. Kriszta sértő neveket adott a falvainak, ez büntetendő.
6. Kriszta kirakta a levelet a profiljára, ha magánadatokat tartalmaz, büntetendő. A tolvaj játék hirdetése linkkel a profilban viszont mindenképp büntetendő.
7. Paula adminnak adja ki magát, és jelszót akar kicsalni, ez büntetendő.
8. Valaki feltörte Mézga Géza fiókját, és seregeket küldött belőle. Az IP-t lenyomozni, a feltörőnek, családjának, valamint mindenkinek, aki napi rendszerességgel érintkezik vele, plusz még a kiskutyájának IS Global ban. Gusztustalan. Vagy csak a feltörőnek…
 

DeletedUser14264

Vendég
Mézga Géza levele Öcsinek

Hibák:
-helyettesítésben Máris szomszéd befoglalását nem lehet a beleegyezése nélkül megkezdeni még "csak" 54. napnál tart §5

-máris jelszavát tudta mézga géza és tovább adta aladárnak.§1

- ha aladár nem jelentette support fele akkor ő is hibázott, neki is büntetés jár.§1

Mézga Géza: Fenyegetéssel vett rá más játékosokat arra, hogy beengedjék a fiókjába, majd az általuk kiválasztott fiók előnyhöz juttatása a tulajdonos engedélye nélkül, ez büntetendő.
-maffia illegálisan vette át blöki fiókját
- Kriszta falvainak sértő a neve, ez büntetendő.
- Kriszta kirakta a levelet a profiljára, ami ha magánadatokat tartalmazakkor büntetendő.
A tolvaj játék hirdetése linkkel a profilban viszont mindenképp büntetendő.
- Paula adminnak adja ki magát, és jelszót akar kicsalni.§8

- Mézga Géza fiókját valaki feltörte
 

DeletedUser14270

Vendég
Bocsika lemaradt.. :S

Frédiéknél is áll a bál....

-Benőke és Dínó mennek a lecsóba, mert a V7-es faluürítésnél nincs jelentve a közös internetkapcsolat és dínóhoz "belép" üríteni a falvakat Vilmának
-Vilma pedig a "harmadik fél előnyhöz juttatása" miatt kap büntetést,
Ha ugyan azt az internet kapcsolatot használja mind az 5 játékos és nincsen bejelentve, akkor már ezért fellehetne őket jelenteni az összes világon ahol együtt játszanak. És én úgy veszem hogy nincsen bejelentve.
Ilma és Dínó nem vihetné közös jelszóval a játékot. 3-as szerveren.
Ilma és Vilma a 4-es és 6-os szerveren közösen játszanak egy helyről amit nem lehet bejelentés nélkül.
Vilma és Dínó a 7-es szerveren játszanak együtt szabálytalanul.
Mivel Ilma és Vilma közös kapcsolatot használnak rendben van. De mellettük használja egy Harmadik játékos is a kapcsolatot, Dínó aki nincsen bejelölve a közös használatnál és ez sem a legszabályosabb.
Mivel a hatos szerveren mindenki játszik,(feltételezem innen indult ki ez az egész bonyolult hálózat) Mindenkit fel kell jelenteni.
Emellett Frédi V3-as accountja is vizsgálat alá kerülne.
Ilma,és Dinó V3,és V6 os fiókja törölve le lesz.
Vilma,és Benőke zárolva lesz,mert együtt játszanak V5-ön,illetve Vilma V6-on is Frédivel együtt.
A többi fiók megmarad,mert nem követnek el szabályszegést!
Ilma neki van már v4 es fiókja , de ő mégeggyet akkar átvenni ! ( minden játékkosnak 1 világon csak 1 fiókja lehet )
Dínó v10 Frédi v1 v2 Béni v9 Fiókja megmaradnak !
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

A topicot zárom, a két utolsó hozzászólás sajnos érvénytelen nevezés.
Ma kiteszem ide a megfejtéseket, és elkezdjük feldolgozni a megoldásokat.
Több mint 1000 megfejtésünk van összesen, ezért türelmet kérünk, dolgozunk rajta.

Sajtmacska
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent