Bűnben ég a Mesevilág

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Ezek a Törpök....

[SPOIL]
Kiket büntetett meg az Erdei Tanács és miért?

Az Erdei Tanács illetékesnek tekinthető az ügyben? Amennyiben a Support elnevezése esetünkben az „Erdei Tanács”, akkor természetesen eljárhat és büntetést is kiszabhat.

„Képzeld, Hókuszpók, azok az átkozott törpök mit művelnek! Tréfinek és Törperősnek elromlott a számítógépe, ezért átmentek Kertitörphöz, hogy nála lépjenek be, amíg meg nem javítják a sajátjukat. Tréfinek egy hét alatt, míg Törperősnek másfél hét alatt lett kész a gépe, éppen tegnap. Ezalatt minden nap reggel és este átnéztek Kertitörphöz, hogy megnézzék, minden rendben van-e a fiókjukban.
Törperősnek nem kell bejelentenie a közös internethasználatot, hiszen nem ugyanazon a világon játszik, mint Kertitörp. Ellenben Tréfi és Kertitörp ugyanazon a szerveren játszik, így nekik ezt legkésőbb a 3. belépésnél be kellett volna jelenteniük.

Hami pedig egy reggelen, mikor arra lett figyelmes, hogy Törperős támadja őt, szomorúan újságolta Okoskának, hogy egyenlőtlen a küzdelem, Törperősnek sokkal több falva van. Okoska persze azonnal tudta, mi a megoldás. Kért erősítést Hami falvaiba Törpingálótól és megnyugtatta Hamit, hogy majd holnapután ő visszatámadja Törperőst és megmutatja, hogy ki is az erős valójában. Két napra rá valóban rá is küldte az összes támadóját Törperősre, több falut el is foglalt tőle.

A megtorlás ebben az esetben nem 24 óra, hiszen a megosztott internetkapcsolattal játszó fiókok esetében tilos egy fióknak megtorolni a másik fiókon ért sérelmeket. Okoska tehát szintén szabályt sértett.

Törpapa már lassan 3 hónapja távol van, ugyanis valami titkos hozzávalót keres az egyik varázsitalához. Törpilla, aki távollétében helyettesíti, feltételezve Törpapáról, hogy nem bánná, úgy döntött, hogy a falvait elkezdi átadni Haminak. Ezért ráküldte a csapatokat Törperősre, akivel időközben összeveszett, közben Hami foglalja Törpapa megüresedett falvait.

Törpilla, mint helyettes kárt okoz Törpapa falvaiban. Szabályellenes visszaélni a helyettesítéssel. Az a helyettes, aki szándékosan tönkreteszi vagy súlyos kárt okoz a helyettesített fiókban, büntetésre számíthat. A fiókhelyettesítő büntethető akkor, ha bizonyítható a szándékosság a fiók hanyatlásában a tulajdonos szándéka ellenére.
Ugyanakkor furcsa, hogy három hónap elteltével Törpilla még rá tudja valakire küldeni Törpapa csapatait, hiszen 60 nap elteltével, a következő 60 napra (azaz a 120. napig) a fiók „korlátozott” fiókká válik. Ekkor a helyettes nem tud támadni és támogatni más játékosokat a helyettesített fiókból, valamint nem tud más játékosok számára nyersanyagot küldeni. A 120. nap után a helyettesítést minden indok nélkül a support csapat megszüntetheti.


Törpingáló nemrég készült el egy festménysorozattal, azokat levélben kínálja eladásra. Állítólag nagyon szépek, nem veszünk mi is egyet?”

Spam, és reklámlevelek küldése tilos, akárcsak a profilban való megjelentetésük, azaz Törpingáló szintén szabályt sértett, amikor festményeit kínálta eladásra.
[/SPOIL]
 

DeletedUser14244

Vendég
gregor király vs gumimacik

Gregor király vs. Gumimacik

A dőlt betűs részek az idézett szövegek, a félkövér betűseket pedig a szabályzatból idéztem.

"Kamarás, én csak akkor játszom, ha a klán vezére lehetek! Ha nem, mész a vesztőhelyre!"
A valós életre utaló megnyilvánulások ... tiltott a játék keretein belül.

"akkor nem volt mese, le kellett fejeztetnem felségárulásért."
A valós életre utaló megnyilvánulások ... tiltott a játék keretein belül.

"A fórumon új topicokat nyitogatnak: a macik mindenféle felszabadító mozgalmakat indítanak valami szörnyek ellen,
demokráciát, választásokat követelnek a királyságban és itt a játékban is, mindenáron el akarnak lehetetleníteni!"

A valós életre utaló megnyilvánulások ... tiltott a játék keretein belül.
Tilos minden politikai utalás ... vagy erre való utalás a játékosprofilban, játékosnévben, klánprofilban,
külső vagy belső fórumon, közleményekben, levelekben vagy más médiumon. Ezek megjelenítés azonnali kizáráshoz vezet.


"Hála égnek helyettesítek néhány fiókot, van ott sereg"
A helyettesítési időszak alatt és az azt követő 24 órás időszakban a helyettes és helyettesített fiókok
számára az interakció és koordináció nem engedélyezett

Ha történt interakcio a fiokok között akkro szabályt szegett.


"legalább nyolcan közülük játszanak a játékkal. Leányom, a hercegkisasszony,
valami érthetetlen oknál fogva jóban van a macikkal. Szóval Calla mesélte,
hogy a maciknak csak egy számítógépük van."

A megosztott internet kapcsolatot mindig be kell jelenteni.
Ha nem jelentették a közös internet kapcsolatot, akkor szabálysértés követtek el.

"Zámi helyettesíti már lassan 2 hete Szederinda Grófot, akivel folyamatosan közösen támadják Lady Vészi-t"
A helyettesítési időszak alatt és az azt követő 24 órás időszakban a helyettes és helyettesített fiókok
számára az interakció és koordináció nem engedélyezett


"Hála égnek Tódi jó fej, és azt mondta, ha kell valami vigyem, ő megbízik bennem,
így aztán be-bemegyek hozzá vonatot indítani, fakelni, ilyesmik, ha éppen nincs otthon."

Tilos más fiókjával játszani, amíg ő nem elérhető.

"mert ha így lecsapok a fiatalokra teljes atyai szigorommal és játékbeli seregemmel,"
A valós életre utaló megnyilvánulások ... tiltott a játék keretein belül.

"Végső elkeseredésemben csináltam egy másik fiókot,"
Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként

"Gremi futtatta magát"
Tiltott bármilyen céget, szolgáltatást, játékot, vagy más, az Innogames csoporthoz NEM tartozó,
üzletmenetet bármilyen formában elősegítő link, hirdetés profilon, klánprofilon való megjelentetés.


"sőt az egyikük profilján hirdetik is az éttermét"
Tiltott bármilyen céget, szolgáltatást, játékot, vagy más, az Innogames csoporthoz NEM tartozó,
üzletmenetet bármilyen formában elősegítő link, hirdetés profilon, klánprofilon való megjelentetés.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Bagoly levele

[SPOIL]
Kezdem az elején a történetet. Tegnap bekukkantottam Nyuszihoz, és amíg ő a répát pucolta, gondoltam bejelentkezem a játékba, néha szoktam. Nyuszi gépe azonban megjegyezte a jelszót, és hát élőlények vagyunk, kíváncsi lettem, és beléptem hozzá. Nagyon durva dolgokat találtam.
Bagoly szabályt sértett:
1./ Elmondásából az derül ki, hogy nyuszi gépéről már máskor is bejelentkezett a KH-ba, anélkül, hogy a közös Internetkapcsolatot bejelentették volna, legkésőbb a 3. közös belépésnél.
2./ Nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval! Ugyanakkor tilos belépnie más fiókjába, így Nyusziéba is.


Először is, olyan leveleket találtam, amelyben Nyuszi zsarolta nyersanyagok megszerzése miatt Tigriskét, aki kénytelen volt támadásokat küldeni Malackára, és erősítést küldeni Nyuszinak, különben Nyuszimuszi minden seregével megtámadta volna.

Nyuszi nem sértett szabályt, hiszen a játékon belüli zsarolás megengedett.
Játékon belüli zsarolás (pl. add át a falvad különben megtámadlak) engedett, játékon kívüli cselekmény bevonása (pl. adj 3 prémium pontot/egy scriptet és nem támadlak meg) nem. Amint bizonyításra kerül, a büntetés sem marad el.


Ezek után elkezdtem tovább kutakodni, és megdöbbenve láttam, hogy Kangabanga elküldte mindenkinek azt a levelet, amit neki írtam. Hát ezzel őszintén szólva összetörte a szívem, és szeretném, ha megbüntetnék, mert nem tartom korrektnek, hogy a szerelmes leveleimet a hátam mögött idegenek olvasgatják…

Kangabanga szabályt sértett, hiszen tilos valós magánadatokat tartalmazó, vagy support levelezés megjelentetése, terjesztése a külső fórumon, belső fórumon, klánprofilon, vagy játékos adatlapon, belső levelezésben.

Olvastam olyat is, hogy Malacka abbahagyja a játékot, és utódot keres a fiókra, akartam rá jelentkezni én is, de sajnos nekem túl drága, ennyi kerekerdő tallér a világon nincs, mint amennyit kér érte. Bár Malacka szerint jó befektetés, mert a cégek jól tejelnek, akiket a profilon reklámoz. Lehet még meggondolom, mellékjövedelemnek jó lenne.

Malacka szabályt sért:
1./ Tilos kereskedelmi célból játszani fiókokon. Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából.
2./ Tilos továbbá a játékot bármilyen reklámtevékenységre használni.


Szamár is nagy hamisjátékos ám. Tegnap hallottam, hogy már meg is beszélte Malackával, hogy megveszi a fiókját, és délelőtt a nagy tölgyfánál meg is történt a csere, így lehet, már Malacka nem is játszik, bár szerintem ezt így nem lehetne, meg különben is, én nem akarom, hogy Szamár barbár legyen, mert onnan szoktam magamnak erősítést küldeni, mert tudom a jelszót, és bármikor használhatom a fiókot.

1./ Szamár szabályt sért, hiszen nem a supporton keresztül, a szabályoknak megfelelően veszi át malacka fiókját. Fontos továbbá, hogy minden játékosnak csak egy fiókja lehet egy világon. Szabályos átvétel esetén is törölnie kell magát.
2./ Bagoly is ismételten szabályt sért, hiszen be szokott lépni Szamár fiókjába. Ha ismeri a jelszót, akkor azt jelentenie kellene a supportnak, ha helyettesként teszi, akkor pedig a helyettesített fiókot nem károsíthatja meg és magának a helyettesítőnek és harmadik félnek sem származhat előnye a helyettesítésből.

[SPOIL]Amikor Kanga elment Indiába felkutatni az őseit, megadta a jelszót Róbert Gidának, hogy segítsen neki, de sajnos Róbert Gida nem ismeri a játékot, mert nem szokott játszani, és amíg Kanga szabin lesz, mind a ketten játszanak a fiókkal, ami nem igazságos, hiszen ők így ketten vannak.[/SPOIL]

Ha Róbert Gida nem játszik azon a világon, ahol Kanga, akkor ez nem szabálysértő, hiszen engedélyezett több embernek együtt vinni egy fiókot, abban az esetben, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon.

Szerintem ennyi szabálytalanság mellett nem lehet játszani, ezért is alapítottam új klánt. Most aztán megnézhetik magukat, mert a klánomba csak repülni tudók jelentkezhetnek.

Ha Bagoly ezt a kitételt szerepelteti a klánprofilon, akkor felmerülhet, hogy ez sértő, hiszen tilos a valós életre való utalás. Bagoly klánja a „a mesebeli valós életben” létező készséghez, azaz a repüléshez köti a klántagságot, illetve ez tekinthető poltikai, vagy rasszista megnyivánulásnak is.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Hófehérke kalandjai


[SPOIL]
A problémáim innentől megsokszorozódtak. El sem tudjátok képzelni, hogy mennyire rosszul esett, amikor a mostohám nem volt hajlandó bejelölni engem is internetmegosztásra, olyan okokra hivatkozva, hogy szebbek a falvaim. Ehelyett mindent megtett, hogy elüldözzön.

Mostohaanyja szabályt sértett, hiszen a közös internet használatot minden használónak be kell jelentenie, méghozzá valamennyi használó esetén.
Minden játékos, aki tudatosan és rendszeresen használ megosztott internet kapcsolatot, fel kell vegye az összes többi játékost, aki ugyan azt a kapcsolatot használja, a „Beállítások – megosztott internet kapcsolat” alatt.


Egész odáig ment, hogy prémium pontokért cserébe megkért egy Vadász nevű felhasználót, hogy zárasson ki (legalább is ezt csiripelték a madarak, de magáról a tranzakcióról semmi biztosat nem tudok, a madarak meg... hát madarak). Vadász azonban elmondta, hogy mit tervez a mostohám, így sikerült azelőtt elmenekülnöm, hogy tiltatni tudott volna.

Ez esetben is szabályt sértett a mostohaanyja, hiszen tilos prémium pontot felajánlani játékon belüli tevékenységért.
Ezentúl más játékosok bátorítása és szabályszegésre buzdítása (akár félrevezetve őket) szabályellenes, és büntetendő.


Odabent kisebb megütközésemre hét számítógépet és a korábban kiszagolt wireless-routert találtam. Mindenik számítógép be volt kapcsolva, így leültem a hozzám legközelebb esőhöz. Szinte remegtem a vágytól, hogy bejelentkezhessem, de amint megnyitottam a főoldalt, láttam, hogy a számítógép tulaja is játszik a játékkal. Kíváncsiságom nagyobb volt a saját fiókom utáni vágyakozásomnál, így abba a fiókba léptem be. A V12őn játszott. Mivel minden el volt szépen rendezve benne, ezért csak farmolni tudtam. Átültem egy másik számítógéphez, hátha ott be tudok lépni, de meglepetésemre itt is egy fiókot találtam. Ez is a V12őn játszott, itt nem tudtam mást, mint az alvó módot beállítani.

Itt Hófehérke sértett szabályt.
Nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval, akkor sem, ha családtagról van szó. Ahhoz hogy más fiókba belépj, helyettesítővé kell válnod. Tilos más fiókjával játszani, amíg ő nem elérhető. Ha egy szobatárs használja a fiókod, kötelező a fiók-helyettesítő lehetőséget használni.


-Ki farmolt a fiókommal?!
Átült a második géphez, ott is kis szöszmötölés, majd morgás:
-Ki aludt a fiókomban?!

A nagydarab Kuka kimerítette a multizást, hiszen ugyanazon a világon játszott, más-más felhasználó névvel, ez legalább két fiókkal megvalósult, (a v12 esetében)
Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, kivéve a fiók-helyettesítőé. Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Másodfiók vitele tilos.



Aztán egy napon a mostohám megtudta Kuka egyik klántársától, hogy nála lakom.

Ez elvileg nem derülhetett volna ki, ugyanis a valós életre utaló megnyilvánulások, bármilyen szexuális tartalom, politikai megnyilvánulás, különösen a szélsőséges politikai tartalom, vallási fanatizmus, rasszista, vagy egyéb módon kifogásolható, helytelen megnyilvánulás tiltott a játék keretein belül.
Tilos valós magánadatokat tartalmazó, vagy support levelezés megjelentetése, terjesztése a külső fórumon, belső fórumon, klánprofilon, vagy játékos adatlapon, belső levelezésben.


Elmaszkírozta magát egy admin fiókjának és felkeresett engem. Kis felárral ajánlott prémiumot, én meg, ostoba lány, elfogadtam az ajánlatát, mivel Kukának nem volt bankkártyája, és bank nem volt a közelben, hogy utalni tudtam volna. Maradt hát a KP és az értéken felül fizetés.

- Tilos supporternek kiadni magad.
- Prémium pontot csak az innogames értékesíthet
- készpénzben nem lehet fizetni prémium fiókért
- Értéken felüli fizetés nem lehetséges, mivel kötött ára van az egyes prémiumcsomagoknak..

Mikor meglátott engem a koporsóban rögtön megilletődött, majd amint kiderült mi a probléma, igyenprémiummal pumpálta tele a fiókomat, én meg meggyógyultam.

Jó fej ez a herceg, de hol marad a fair play? Ingyen prémiumot csak meghatározott esetekben kapnak a játékosok, mindenki egyenlő feltételek mellett.

Azóta boldogan élünk, már vele van internetmegosztásom, sőt, egy új, közös fiókon is gondolkozunk.

Ha más világon kívánják létrehozni, akkor semmi akadálya, illetve akkor sem, ha ugyan azon a világon, de a jelenlegit mindketten törlik.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Ürge elkapott levele Róbert Gidához

[SPOIL]
Bagoly írt egy körlevelet, hogy eladja a faluit, 200 pontért, és a másik világon meg 500 nyersiért.

Bagoly nem értékesítheti a faluit.
Tilos kereskedelmi célból játszani fiókokon. Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából. A több világot érintő átadások is tilosak amennyiben kereskedelmi céllal történnek.
Világokon keresztül pedig nem lehet nyersit küldeni.


de csak úgy, hogy Mici aki közben összeveszett vele a kizárása miatt (fent van a kerekerdő fórumon) a végrendeletét nem módosítja. mert ha igen, akkor a Kerekerdőből kizárják a Mackót, a mézet is elveszik tőle

Tilos más játékos zsarolása, játékon kívüli cselekmény bevonása. Az adott személy büntetését pedig nem lehet közzétenni a fórumon. Az csak az érintettre vonatkozik, 3. félnek információ erről nem adható.


és akkor Bagoly majd gidával összefogva elrendezik Kangát aki tényleg szül, csak soká és ha Kanga soká szül akkor Szamár befoglalja,

Tilos a valós életre való megnyilvánulás. Azaz nem tehető közzé, hogy Kanga szül. Falvak átadása más játékosnak csak végrendeleten keresztül történhet. Amennyiben Kangát helyettesítik, akkor a helyettes Kanga fiókjában nem okozhat kárt. Amennyiben, mint az később kiderül kiadták a jelszavát, akkor multi accnak minősül. Akinek megadták a jelszót, annak ezt jelentenie kellene a supportnak.

Tigris vezényel amit nem értek mert nincs jó kódja az nálam van de nem adom és egyébként is a faluk kellenek nekem is

Tigris osztaná szét Kanga faluit, de ezek szerint Tigrisnek nincs jelszava, hanem ürgének. Szabálysértő, hiszen minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, kivéve a fiók-helyettesítőé. Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Másodfiók vitele tilos. Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott. Ha egy másik játékos megadja neked a jelszavát, azonnal jelentened kell, különben saját fiókod kerül zárolás alá.

de én inkább kitakarítom az ellenfeleimet és közben elfoglaltatom Micivel aki töröl és majd jól megvégrendelezzük.

Ha töröl, akkor minek a végrendelet? Amint kiürítenek egy fiókot törlés céljából, többé nem lehet arra bejelentkezni. Nagyjából 5 napon belül törlik a fiókot.
Amúgy a végrendelkezésnek megvannak a feltételei. Pl. az hogy ha azt bejelentette a supportnak, akkor már nem foglalhat el új falut.

[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Ezek a Törpök....

[SPOIL]
Kiket büntetett meg az Erdei Tanács és miért?

Az Erdei Tanács illetékesnek tekinthető az ügyben? Amennyiben a Support elnevezése esetünkben az „Erdei Tanács”, akkor természetesen eljárhat és büntetést is kiszabhat.

„Képzeld, Hókuszpók, azok az átkozott törpök mit művelnek! Tréfinek és Törperősnek elromlott a számítógépe, ezért átmentek Kertitörphöz, hogy nála lépjenek be, amíg meg nem javítják a sajátjukat. Tréfinek egy hét alatt, míg Törperősnek másfél hét alatt lett kész a gépe, éppen tegnap. Ezalatt minden nap reggel és este átnéztek Kertitörphöz, hogy megnézzék, minden rendben van-e a fiókjukban.
Törperősnek nem kell bejelentenie a közös internethasználatot, hiszen nem ugyanazon a világon játszik, mint Kertitörp. Ellenben Tréfi és Kertitörp ugyanazon a szerveren játszik, így nekik ezt legkésőbb a 3. belépésnél be kellett volna jelenteniük.

Hami pedig egy reggelen, mikor arra lett figyelmes, hogy Törperős támadja őt, szomorúan újságolta Okoskának, hogy egyenlőtlen a küzdelem, Törperősnek sokkal több falva van. Okoska persze azonnal tudta, mi a megoldás. Kért erősítést Hami falvaiba Törpingálótól és megnyugtatta Hamit, hogy majd holnapután ő visszatámadja Törperőst és megmutatja, hogy ki is az erős valójában. Két napra rá valóban rá is küldte az összes támadóját Törperősre, több falut el is foglalt tőle.

A megtorlás ebben az esetben nem 24 óra, hiszen a megosztott internetkapcsolattal játszó fiókok esetében tilos egy fióknak megtorolni a másik fiókon ért sérelmeket. Okoska tehát szintén szabályt sértett.

Törpapa már lassan 3 hónapja távol van, ugyanis valami titkos hozzávalót keres az egyik varázsitalához. Törpilla, aki távollétében helyettesíti, feltételezve Törpapáról, hogy nem bánná, úgy döntött, hogy a falvait elkezdi átadni Haminak. Ezért ráküldte a csapatokat Törperősre, akivel időközben összeveszett, közben Hami foglalja Törpapa megüresedett falvait.

Törpilla, mint helyettes kárt okoz Törpapa falvaiban. Szabályellenes visszaélni a helyettesítéssel. Az a helyettes, aki szándékosan tönkreteszi vagy súlyos kárt okoz a helyettesített fiókban, büntetésre számíthat. A fiókhelyettesítő büntethető akkor, ha bizonyítható a szándékosság a fiók hanyatlásában a tulajdonos szándéka ellenére.
Ugyanakkor furcsa, hogy három hónap elteltével Törpilla még rá tudja valakire küldeni Törpapa csapatait, hiszen 60 nap elteltével, a következő 60 napra (azaz a 120. napig) a fiók „korlátozott” fiókká válik. Ekkor a helyettes nem tud támadni és támogatni más játékosokat a helyettesített fiókból, valamint nem tud más játékosok számára nyersanyagot küldeni. A 120. nap után a helyettesítést minden indok nélkül a support csapat megszüntetheti.


Törpingáló nemrég készült el egy festménysorozattal, azokat levélben kínálja eladásra. Állítólag nagyon szépek, nem veszünk mi is egyet?”

Spam, és reklámlevelek küldése tilos, akárcsak a profilban való megjelentetésük, azaz Törpingáló szintén szabályt sértett, amikor festményeit kínálta eladásra.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Frédiéknél is áll a bál...

[SPOIL]

Biztosan nem megy a lecsóba:

Frédi V1-es, V2-es és speedes accja
Benőke V9-es accja
Dínó v10-es accja
Vilma V5-ös accja

Biztosan megy a lecsóba:

Ilma és Vilma V4-es accja, hiszen nincs bejelentve a közös gép és nethasználat, multi accnak minősül, nem beszélve arról, hogy ha fiókot készül átvenni, akkor a saját, eredeti fiókját amúgy is törölnie kellene. Az átvevőnek a jelenlegi fiókját törölnie kell, és oda többet nem léphet be, ha azonos világon vesz át fiókot!

Dínó V7-es accja, hiszen nincs bejelentve a közös net- és géphasználat, illetve Dínó belép Benőkéhez és szabálytalanul üríti a falvait. Benőke valószínűleg megadta a jelszavát, ez szintén szabálytalan, annak akinek megadta ezt jelentenie kellene, ellenkező esetben az ő fiókja kerül zárolás alá.


Büntetést kap:
Ilma, Dínó és Frédi V3-as accja, hiszen nincs bejelentve a közös net és géphasználat. Közös fiókként viheti Ilma és Dínó a fiókot, de több embernek együtt vinni egy fiókot csak akkor engedélyezett, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon.

Ilma és Benőke v5-ös accja, hiszen minden játékost fel kell vennie minden érintettnek a közös Internethasználathoz, Benőke és Ilma pedig nem vették fel egymást…

Frédi és Dínó V11-es accja hiszen nincs bejelentve a közös nethasználat és géphasználat.

Mindenki V6-os accja, hiszen nincs bejelentve a közös net- és géphasználat minden érintett esetén. Mindenkinek mindenkit fel kellett volna vennie ezzel szemben csak Vilma és Frédi vette fel egymást.
Ilma és Dínó esetében pedig ugyanaz a helyzet, mint a 3ason. Több embernek együtt vinni egy fiókot csak akkor engedélyezett, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon.

Vilma v7-es accja, hiszen nincs bejelentve a közös gép és nethasználat.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Bagoly levele

[SPOIL]
Kezdem az elején a történetet. Tegnap bekukkantottam Nyuszihoz, és amíg ő a répát pucolta, gondoltam bejelentkezem a játékba, néha szoktam. Nyuszi gépe azonban megjegyezte a jelszót, és hát élőlények vagyunk, kíváncsi lettem, és beléptem hozzá. Nagyon durva dolgokat találtam.
Bagoly szabályt sértett:
1./ Elmondásából az derül ki, hogy nyuszi gépéről már máskor is bejelentkezett a KH-ba, anélkül, hogy a közös Internetkapcsolatot bejelentették volna, legkésőbb a 3. közös belépésnél.
2./ Nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval! Ugyanakkor tilos belépnie más fiókjába, így Nyusziéba is.


Először is, olyan leveleket találtam, amelyben Nyuszi zsarolta nyersanyagok megszerzése miatt Tigriskét, aki kénytelen volt támadásokat küldeni Malackára, és erősítést küldeni Nyuszinak, különben Nyuszimuszi minden seregével megtámadta volna.

Nyuszi nem sértett szabályt, hiszen a játékon belüli zsarolás megengedett.
Játékon belüli zsarolás (pl. add át a falvad különben megtámadlak) engedett, játékon kívüli cselekmény bevonása (pl. adj 3 prémium pontot/egy scriptet és nem támadlak meg) nem. Amint bizonyításra kerül, a büntetés sem marad el.


Ezek után elkezdtem tovább kutakodni, és megdöbbenve láttam, hogy Kangabanga elküldte mindenkinek azt a levelet, amit neki írtam. Hát ezzel őszintén szólva összetörte a szívem, és szeretném, ha megbüntetnék, mert nem tartom korrektnek, hogy a szerelmes leveleimet a hátam mögött idegenek olvasgatják…

Kangabanga szabályt sértett, hiszen tilos valós magánadatokat tartalmazó, vagy support levelezés megjelentetése, terjesztése a külső fórumon, belső fórumon, klánprofilon, vagy játékos adatlapon, belső levelezésben.

Olvastam olyat is, hogy Malacka abbahagyja a játékot, és utódot keres a fiókra, akartam rá jelentkezni én is, de sajnos nekem túl drága, ennyi kerekerdő tallér a világon nincs, mint amennyit kér érte. Bár Malacka szerint jó befektetés, mert a cégek jól tejelnek, akiket a profilon reklámoz. Lehet még meggondolom, mellékjövedelemnek jó lenne.

Malacka szabályt sért:
1./ Tilos kereskedelmi célból játszani fiókokon. Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából.
2./ Tilos továbbá a játékot bármilyen reklámtevékenységre használni.


Szamár is nagy hamisjátékos ám. Tegnap hallottam, hogy már meg is beszélte Malackával, hogy megveszi a fiókját, és délelőtt a nagy tölgyfánál meg is történt a csere, így lehet, már Malacka nem is játszik, bár szerintem ezt így nem lehetne, meg különben is, én nem akarom, hogy Szamár barbár legyen, mert onnan szoktam magamnak erősítést küldeni, mert tudom a jelszót, és bármikor használhatom a fiókot.

1./ Szamár szabályt sért, hiszen nem a supporton keresztül, a szabályoknak megfelelően veszi át malacka fiókját. Fontos továbbá, hogy minden játékosnak csak egy fiókja lehet egy világon. Szabályos átvétel esetén is törölnie kell magát.
2./ Bagoly is ismételten szabályt sért, hiszen be szokott lépni Szamár fiókjába. Ha ismeri a jelszót, akkor azt jelentenie kellene a supportnak, ha helyettesként teszi, akkor pedig a helyettesített fiókot nem károsíthatja meg és magának a helyettesítőnek és harmadik félnek sem származhat előnye a helyettesítésből.

[SPOIL]Amikor Kanga elment Indiába felkutatni az őseit, megadta a jelszót Róbert Gidának, hogy segítsen neki, de sajnos Róbert Gida nem ismeri a játékot, mert nem szokott játszani, és amíg Kanga szabin lesz, mind a ketten játszanak a fiókkal, ami nem igazságos, hiszen ők így ketten vannak.[/SPOIL]

Ha Róbert Gida nem játszik azon a világon, ahol Kanga, akkor ez nem szabálysértő, hiszen engedélyezett több embernek együtt vinni egy fiókot, abban az esetben, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon.

Szerintem ennyi szabálytalanság mellett nem lehet játszani, ezért is alapítottam új klánt. Most aztán megnézhetik magukat, mert a klánomba csak repülni tudók jelentkezhetnek.

Ha Bagoly ezt a kitételt szerepelteti a klánprofilon, akkor felmerülhet, hogy ez sértő, hiszen tilos a valós életre való utalás. Bagoly klánja a „a mesebeli valós életben” létező készséghez, azaz a repüléshez köti a klántagságot, illetve ez tekinthető poltikai, vagy rasszista megnyivánulásnak is.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Ürge elkapott levele Róbert Gidához

[SPOIL]
Bagoly írt egy körlevelet, hogy eladja a faluit, 200 pontért, és a másik világon meg 500 nyersiért.

Bagoly nem értékesítheti a faluit.
Tilos kereskedelmi célból játszani fiókokon. Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából. A több világot érintő átadások is tilosak amennyiben kereskedelmi céllal történnek.
Világokon keresztül pedig nem lehet nyersit küldeni.


de csak úgy, hogy Mici aki közben összeveszett vele a kizárása miatt (fent van a kerekerdő fórumon) a végrendeletét nem módosítja. mert ha igen, akkor a Kerekerdőből kizárják a Mackót, a mézet is elveszik tőle

Tilos más játékos zsarolása, játékon kívüli cselekmény bevonása. Az adott személy büntetését pedig nem lehet közzétenni a fórumon. Az csak az érintettre vonatkozik, 3. félnek információ erről nem adható.


és akkor Bagoly majd gidával összefogva elrendezik Kangát aki tényleg szül, csak soká és ha Kanga soká szül akkor Szamár befoglalja,

Tilos a valós életre való megnyilvánulás. Azaz nem tehető közzé, hogy Kanga szül. Falvak átadása más játékosnak csak végrendeleten keresztül történhet. Amennyiben Kangát helyettesítik, akkor a helyettes Kanga fiókjában nem okozhat kárt. Amennyiben, mint az később kiderül kiadták a jelszavát, akkor multi accnak minősül. Akinek megadták a jelszót, annak ezt jelentenie kellene a supportnak.

Tigris vezényel amit nem értek mert nincs jó kódja az nálam van de nem adom és egyébként is a faluk kellenek nekem is

Tigris osztaná szét Kanga faluit, de ezek szerint Tigrisnek nincs jelszava, hanem ürgének. Szabálysértő, hiszen minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, kivéve a fiók-helyettesítőé. Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Másodfiók vitele tilos. Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott. Ha egy másik játékos megadja neked a jelszavát, azonnal jelentened kell, különben saját fiókod kerül zárolás alá.

de én inkább kitakarítom az ellenfeleimet és közben elfoglaltatom Micivel aki töröl és majd jól megvégrendelezzük.

Ha töröl, akkor minek a végrendelet? Amint kiürítenek egy fiókot törlés céljából, többé nem lehet arra bejelentkezni. Nagyjából 5 napon belül törlik a fiókot.
Amúgy a végrendelkezésnek megvannak a feltételei. Pl. az hogy ha azt bejelentette a supportnak, akkor már nem foglalhat el új falut.

[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Gregor király vs. Gumimacik

[SPOIL]
Természetesen a játékban is klánokba tömörültünk, de megmondtam a kamarásomnak: Kamarás, én csak akkor játszom, ha a klán vezére lehetek! Ha nem, mész a vesztőhelyre! Ő ajánlott némi királyi kárpótlást, ha életben és játékban hagyom, esetleg fél szemem lehunyom, ha fejlődésben megelőz, hát.. nem mondtam nemet, egy király tudjon engedményeket tenni. De amikor azt akarta a klánnal együtt, hogy ne én, hanem Igthorn herceg vezesse a klánt, akkor nem volt mese, le kellett fejeztetnem felségárulásért. Végül is micsoda gondolatok, hogy egy herceg vezesse uradalmam, amikor én, a király is itt vagyok... na ugye... pffff, hova viszi a világot a haladás.. nemsokára már királynők is lesznek.... hahhhh..

Játékon kívüli cselekmény bevonása és játékon kívüli zsarolás nem megengedett.

Mostanában ez a net, ez a sok újdonság teljesen megbolondította a népem. Nem tetszik az, amit látok a klánom fórumán és az, ami az elmúlt időben a klánban történik. Megbolondultak? Szerintem az erjedt gumibogyószörp tehet mindenről... A fórumon új topicokat nyitogatnak: a macik mindenféle felszabadító mozgalmakat indítanak valami szörnyek ellen, demokráciát, választásokat követelnek a királyságban és itt a játékban is, mindenáron el akarnak lehetetleníteni! Hát kérdem én: Ha egyszer én vagyok a király, minek kellene választani? Egyáltalán mit választanának? Engem lemondatni? Hát úgy elverem őket a játékban, hogy nem marad idejük ilyeneket írogatni!

A valós életre utaló megnyilvánulások, bármilyen szexuális tartalom, politikai megnyilvánulás, különösen a szélsőséges politikai tartalom, vallási fanatizmus, rasszista, vagy egyéb módon kifogásolható, helytelen megnyilvánulás tiltott a játék keretein belül.
Tilos minden rasszista, politikai utalás (és ehhez köthető szervezetek, terrorszervezetek), vallási nézeteket sértő, illegális, diszkriminatív vagy erre való utalás a játékosprofilban, játékosnévben, klánprofilban, külső vagy belső fórumon, közleményekben, levelekben vagy más médiumon. Ezek megjelenítés azonnali kizáráshoz vezet. Klánok esetében azok a személyek kerülnek végleges kizárásra, akik megfelelő jogkörrel bírnak a szabálytalanság megszüntetésére


Majd összefogok a szörnyekkel! Hála égnek helyettesítek néhány fiókot, van ott sereg... hehe....

Szintén valós cselekmény bevonása, azon kívül felmerülhet a megtorlás, a helyettesítés szabályossága. A helyettes a helyettesítésből nem szerezhet előnyt.

Na most ugye itt vannak ezek a gumimaciék. Dolgozniuk kell, kell a szörp!! Ha nincs szörp, nincs selyempapucs, anélkül mit sem érek uralkodóként - tehát nincs más hátra: remélem igazságot tesztek! Tudom, gumimaciknál nagy a család, sokan vannak, és legalább nyolcan közülük játszanak a játékkal. Leányom, a hercegkisasszony, valami érthetetlen oknál fogva jóban van a macikkal. Szóval Calla mesélte, hogy a maciknak csak egy számítógépük van.. gyanús, nagyon nagyon gyanús.. egy világon nyolc kis szőrös.... ki tudja miket csinálnak bogyószedés helyet...

Ha a Maciknál bejelentett a megosztott gép és nethasználat, akkor nem szabálysértő, egyébként igen.



A múltkori királysági ülésen is felhoztam a témát, de aztán inkább a fórumra tettük ki a témát, szavazásra bocsátva a kérdést. De hát mind ismerjük a macikat: amikor este feljöttek fórumra és szóltam nekik, hogy mégis, hogy van ez, hogy már farmolni sem lehet, akkor felváltva az egyik morgott a másik meg osztotta az észt. Kivannak az idegeim!!!

Szintén valós életre való utalás, ami tilos

Most ott tartunk, hogy Gráfi vezetésével a macikkal nyílt háborúba keveredtünk egymás ellen, a veszteségeink nagyok, a frontot nem tudjuk áttörni. Zámi helyettesíti már lassan 2 hete Szederinda Grófot, akivel folyamatosan közösen támadják Lady Vészi-t, miközben Tódi fiókjából meg-megtámadom őket néha.
Szabálytalan a helyettesnek és a helyettesített fiókról ugyanazt a célpontot támadni. 3 hetes szabály él, miután a közös nethasználat folyamatban van.

Hála égnek Tódi jó fej, és azt mondta, ha kell valami vigyem, ő megbízik bennem, így aztán be-bemegyek hozzá vonatot indítani, fakelni, ilyesmik, ha éppen nincs otthon.

Tilos más fiókjába belépni. Tódi szabályt sértett, mert kiadta a jelszavát, Gregor király szintén, hiszen ő meg belépett, illetve nem jelentette a supportnak, hogy mi történt.


Igthorn herceg beköltözött Calla kastélyába, esküvő nélkül (hova jut a mai világ), mert ugye Calla azt akarja, hogy a macik is legyenek ott a lagzin. Hát nem, csak a testemen keresztül! Hiába ők a pozitív főhősök, nem engedek! Így most Amikor nem érnek rá a világ és a játék ügyeivel foglalkozni, akkor hűséges szolgájuk, Cavin apród ügyeli a fiókokat, természetesen helyettesítéssel, mert nem akarják hogy a jelszókiadással gondok legyenek. Bár ez elég nyűgös egy dolog, hiszen így szinte semmit sem tud csinálni a két fiókkal - mondjuk szerintem ennél jobb nem is történhetett volna, mert ha így lecsapok a fiatalokra teljes atyai szigorommal és játékbeli seregemmel, akkor ugye nem tudnak visszatámadni.. UGYE??

A megtorlás szabályai szerint ha megosztott internetet használó fiókokat, vagy helyettesítés alatt álló fiókokat támad bizonyítottan ugyan az a fiók, csak abban az esetben támadhat vissza mindkét fiók. Vagyis visszatámadhatnak.
Egyébként megosztott internetkapcsolattal játszó fiókok esetében tilos egy fióknak megtorolni a másik fiókon ért sérelmeket.


Végső elkeseredésemben csináltam egy másik fiókot, hogy legyen elég nyersanyagom elvégre nekem is meg kell élnem farm nélkül. Megbolondult ez az egész világ, én mondom....

Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, kivéve a fiók-helyettesítőé. Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Másodfiók vitele tilos.

Múltkor a fórumon olvastam valamikor délelőtt, Gremi futtatta magát és osztotta az észt, pedig olyan sületlenségeket írt és közben Zámi meg helyeselt.
Azért ami sok az sok tudom, hogy Gremi állítólag jó szakács, mert a macik nem panaszkodnak, sőt az egyikük profilján hirdetik is az éttermét, de a támadásszervezésben nincs nagy tapasztalata.

Tilos továbbá a játékot bármilyen reklámtevékenységre használni.

Múltkor a vezetőségiben felhívtam Zámi figyelmét, hogy ne helyeseljen, ha Grammi sületlenségeket beszél, de nem emlékezett semmire. Nem tudom, mit csinálnak otthon, de nézzétek meg őket, mert szeretem, ha a klán társaim tisztán játszanak.

Ha más helyeselt Zámi fiókjáról, és nem helyettesként, akkor szabálysértő.
[/SPOIL]
 

DeletedUser8262

Vendég
Ürge elkapott levele Róbert Gidához:

-Bagoly( fiók árusítása) Nem engedélyezett vásárolni, eladni fiókokat vagy falvakat prémium pontért, vagy egyéb más, NEM a játékon belüli előnyszerzés céljából. A több világot érintő átadások is tilosak amennyiben kereskedelmi céllal történnek.
Amennyiben kereskedelmi céllal történtek

-Ürge: illetéktelen jelszótárolás.
Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott. Ha egy másik játékos megadja neked a jelszavát, azonnal jelentened kell, különben saját fiókod kerül zárolás alá
Nem engedélyezett, hogy a sajátodon kívül bármilyen más fiókba belépj jelszóval, akkor sem, ha családtagról van szó. Ahhoz hogy más fiókba belépj, helyettesítővé kell válnod.

-Tigris: Tigris is büntethető ha!!!! megpróbál a fiókba illetéktelenül belépni.



Bagoly levele:

-Bagoly: „Kezdem az elején a történetet. Tegnap bekukkantottam Nyuszihoz, és amíg ő a répát pucolta, gondoltam bejelentkezem a játékba, néha szoktam.”
Büntethető ha nem volt a közös géphasználat jelezve a support felé és több mint 3-szor belépett nála a saját fiókjába. Továbbá büntethető mert illetéktelenül belépett Nyuszi fiókjába.
Büntethető még mert illegálisan birtokolta szamár fiókjának a jelszavát.
Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott. Ha egy másik játékos megadja neked a jelszavát, azonnal jelentened kell, különben saját fiókod kerül zárolás alá.

-Kangabanga: Büntethető mert személyes dolgokat tartalmazó levelezést továbbított.
Tilos valós magánadatokat tartalmazó vagy support levelezés megjelentetése, terjesztése a külső fórumon, belső fórumon, klánprofilon, levelezésben vagy játékos adatlapon.


-Malacka: Büntethető mert: Profil tartalomban tiltott bármilyen céget, szolgáltatást, játékot, vagy más, az Innogames csoporthoz NEM tartozó, üzletmenetet bármilyen formában elősegítő link, hirdetés profilon, klánprofilon való megjelentetés.



Mézga Géza levele Öcsinek

Büntethető: Máris szomszéd - A fiókjához tartozó jelszó átadása Mézga Gézának. Büntethető: Mézga Géza - Máris szomszéd jelszavának ismerete, amit nem jelentett a support felé.
Továbbá: Emiatt is bűnös.
Nem engedélyezett olyan támogató fiókok használata, amelyek más fiókok előrejutását segítik
Büntethető: Aladár HA!! Ha Máris szomszéd jelszavának ismeretét nem jelenti a support felé.
Büntethető: Kriszta: # Minden olyan játékos- és klánprofil, játékosnév, falunév vagy egyéb írásos megnyilvánulás tiltott, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget.
Továbbá: Büntethető: Profil tartalomban tiltott bármilyen céget, szolgáltatást, játékot, vagy más, az Innogames csoporthoz NEM tartozó, üzletmenetet bármilyen formában elősegítő link, hirdetés profilon, klánprofilon való megjelentetés.
Büntethető: Paula: Tilos supporternek kiadni magad.
Büntethető: Blöki: Szabályellenes fiókátadást hajtott végre Maffiával

Mézga Géza fiókjába valaki illetéktelenül léphetett be.
 

DeletedUser

Vendég
Mézga Géza levele Öcsinek
[SPOIL]
Szia, Öcsi, tervezzünk egy támadást a Hufnágel Pisti ellen.

Máris szomszédot helyettesítem 54 napja, de istenért sem akar visszatérni. Megkezdtem a befoglalását. Átadtam a jelszót a szomszéd játékosnak, Aladárnak, hogy ürítse nekem. Majd ő is kap jutalomból pár falut az enyéimből. Majd ezeket a falvakat teleképezzük sereggel és rárontunk együtt.

Mézga Gézának jelentenie kellett volna, hogy ismeri Máris szomszéd jelszavát. Azt tilos volt átadnia. Ha nincs végrendelet, akkor nem kezdheti meg a befoglalást, még abban az esetben sem, ha szabályosan helyettesítette volna.

Én rávettem 2 klántagunkat, hogy adják át a támadás idejére a fiókjukat helyettesítésbe, nem akarták, de megfenyegettem őket, hogy eltiporjuk őket, ha nem teszik, így odaadják, és lesz rengeteg seregünk.

Nem lehet arra kényszeríteni senkit sem, hogy a fiókjába belépjenek.
Szigorúan tilos más játékost erőszakkal rávenni arra, hogy engedjen be a fiókjába.


Viszont támadni nem tudunk velük, de megbeszéltem 2 barátommal, akik nem akarnak támadni és az ellenséges klánban vannak, de velem jobb barátságban, hogy a 2 helyettesített fiókból elküldöm nekik a védelmet, és ők a sajátjukat elküldik cserébe nekünk.

A helyettes nem húzhat hasznot a helyettesítésből.
A helyettesített fiókot úgy kell felügyelni, hogy az csak saját hasznot termeljen, harmadik fél előnyhöz ne jusson a helyettesítés által.
Tilos a helyettesítés akkor, ha az a helyettesítőnek bármilyen hasznot eredményez.

Talán Blöki fiókja is beszáll a támadásba, úgy könnyebb lesz, ő úgyis tegnap odaadta a fiókját Maffiának, csak Maffia azt sajnálja, hogy nem tetszik a fiók neve, de fátylat rá, ő szeret támadni.

Nem supporton keresztül történt a fiókátadás, ugyanis akkor Maffiának lett volna lehetősége új nevet választani. Szabálytalan fiókátadás.

Sajnos ezt észrevette Kriszta, az ellenséges klánból, aki irigységből számomra degradáló neveket adott a falvainak és folyamatosan támad.

Szabálytalan falunév.
Tilos olyan falunév használata, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget.


Minden nap reggel 8-kor indít rám támadásokat! Minden nap már több hónapja. Ellene kéne egy kis védelem, még foglalom Márist. Plusz még ki is rakta a levelezésünket Kriszta a profiljára a tolvaj játék linkje mellé!

A levelezést ki lehet tenni, ha az nem tartalmaz valós magánadatot, azonban a tolvajjáték kitétele szabálytalan.

Paula pedig azt mondta, hogy ő supporter és kéri a jelszavam.

Tilos supporternek kiadnia magát, mellesleg a support soha nem kér jelszót, hiszen közvetlen hozzáférése van a fiókhoz. Paula szabálytalanul ki akarja csalni Mézga Géza jelszavát.

Valamint a minap történt egy érdekes dolog. Egy csomó támogatás ment tőlem az ellenségemhez, pedig ilyet nem is csináltam! A bejelentkezéseknél egy nem odaillő IP cím volt. De mindegy visszahívtam.

Ha feltörték a fiókját, akkor jelentenie kell. Ilyenkor érdemes megváltoztatni a jelszót. Az IP cím alapján pedig megállapítható, hogy arról az IP-ről játszik e más játékos. Ebben az esetben ő szabálytalanul lépett be Mézga Géza fiókjába.

[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Frédiéknél is áll a bál...

[SPOIL]

Biztosan nem megy a lecsóba:

Frédi V1-es, V2-es és speedes accja
Benőke V9-es accja
Dínó v10-es accja
Vilma V5-ös accja

Biztosan megy a lecsóba:

Ilma és Vilma V4-es accja, hiszen nincs bejelentve a közös gép és nethasználat, multi accnak minősül, nem beszélve arról, hogy ha fiókot készül átvenni, akkor a saját, eredeti fiókját amúgy is törölnie kellene. Az átvevőnek a jelenlegi fiókját törölnie kell, és oda többet nem léphet be, ha azonos világon vesz át fiókot!

Dínó V7-es accja, hiszen nincs bejelentve a közös net- és géphasználat, illetve Dínó belép Benőkéhez és szabálytalanul üríti a falvait. Benőke valószínűleg megadta a jelszavát, ez szintén szabálytalan, annak akinek megadta ezt jelentenie kellene, ellenkező esetben az ő fiókja kerül zárolás alá.


Büntetést kap:
Ilma, Dínó és Frédi V3-as accja, hiszen nincs bejelentve a közös net és géphasználat. Közös fiókként viheti Ilma és Dínó a fiókot, de több embernek együtt vinni egy fiókot csak akkor engedélyezett, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon.

Ilma és Benőke v5-ös accja, hiszen minden játékost fel kell vennie minden érintettnek a közös Internethasználathoz, Benőke és Ilma pedig nem vették fel egymást…

Frédi és Dínó V11-es accja hiszen nincs bejelentve a közös nethasználat és géphasználat.

Mindenki V6-os accja, hiszen nincs bejelentve a közös net- és géphasználat minden érintett esetén. Mindenkinek mindenkit fel kellett volna vennie ezzel szemben csak Vilma és Frédi vette fel egymást.
Ilma és Dínó esetében pedig ugyanaz a helyzet, mint a 3ason. Több embernek együtt vinni egy fiókot csak akkor engedélyezett, ha nem lépnek be egy másik fiókba sem (még helyettesként sem) azon a világon.

Vilma v7-es accja, hiszen nincs bejelentve a közös gép és nethasználat.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Gregor király vs. Gumimacik

[SPOIL]
Természetesen a játékban is klánokba tömörültünk, de megmondtam a kamarásomnak: Kamarás, én csak akkor játszom, ha a klán vezére lehetek! Ha nem, mész a vesztőhelyre! Ő ajánlott némi királyi kárpótlást, ha életben és játékban hagyom, esetleg fél szemem lehunyom, ha fejlődésben megelőz, hát.. nem mondtam nemet, egy király tudjon engedményeket tenni. De amikor azt akarta a klánnal együtt, hogy ne én, hanem Igthorn herceg vezesse a klánt, akkor nem volt mese, le kellett fejeztetnem felségárulásért. Végül is micsoda gondolatok, hogy egy herceg vezesse uradalmam, amikor én, a király is itt vagyok... na ugye... pffff, hova viszi a világot a haladás.. nemsokára már királynők is lesznek.... hahhhh..

Játékon kívüli cselekmény bevonása és játékon kívüli zsarolás nem megengedett.

Mostanában ez a net, ez a sok újdonság teljesen megbolondította a népem. Nem tetszik az, amit látok a klánom fórumán és az, ami az elmúlt időben a klánban történik. Megbolondultak? Szerintem az erjedt gumibogyószörp tehet mindenről... A fórumon új topicokat nyitogatnak: a macik mindenféle felszabadító mozgalmakat indítanak valami szörnyek ellen, demokráciát, választásokat követelnek a királyságban és itt a játékban is, mindenáron el akarnak lehetetleníteni! Hát kérdem én: Ha egyszer én vagyok a király, minek kellene választani? Egyáltalán mit választanának? Engem lemondatni? Hát úgy elverem őket a játékban, hogy nem marad idejük ilyeneket írogatni!

A valós életre utaló megnyilvánulások, bármilyen szexuális tartalom, politikai megnyilvánulás, különösen a szélsőséges politikai tartalom, vallási fanatizmus, rasszista, vagy egyéb módon kifogásolható, helytelen megnyilvánulás tiltott a játék keretein belül.
Tilos minden rasszista, politikai utalás (és ehhez köthető szervezetek, terrorszervezetek), vallási nézeteket sértő, illegális, diszkriminatív vagy erre való utalás a játékosprofilban, játékosnévben, klánprofilban, külső vagy belső fórumon, közleményekben, levelekben vagy más médiumon. Ezek megjelenítés azonnali kizáráshoz vezet. Klánok esetében azok a személyek kerülnek végleges kizárásra, akik megfelelő jogkörrel bírnak a szabálytalanság megszüntetésére


Majd összefogok a szörnyekkel! Hála égnek helyettesítek néhány fiókot, van ott sereg... hehe....

Szintén valós cselekmény bevonása, azon kívül felmerülhet a megtorlás, a helyettesítés szabályossága. A helyettes a helyettesítésből nem szerezhet előnyt.

Na most ugye itt vannak ezek a gumimaciék. Dolgozniuk kell, kell a szörp!! Ha nincs szörp, nincs selyempapucs, anélkül mit sem érek uralkodóként - tehát nincs más hátra: remélem igazságot tesztek! Tudom, gumimaciknál nagy a család, sokan vannak, és legalább nyolcan közülük játszanak a játékkal. Leányom, a hercegkisasszony, valami érthetetlen oknál fogva jóban van a macikkal. Szóval Calla mesélte, hogy a maciknak csak egy számítógépük van.. gyanús, nagyon nagyon gyanús.. egy világon nyolc kis szőrös.... ki tudja miket csinálnak bogyószedés helyet...

Ha a Maciknál bejelentett a megosztott gép és nethasználat, akkor nem szabálysértő, egyébként igen.



A múltkori királysági ülésen is felhoztam a témát, de aztán inkább a fórumra tettük ki a témát, szavazásra bocsátva a kérdést. De hát mind ismerjük a macikat: amikor este feljöttek fórumra és szóltam nekik, hogy mégis, hogy van ez, hogy már farmolni sem lehet, akkor felváltva az egyik morgott a másik meg osztotta az észt. Kivannak az idegeim!!!

Szintén valós életre való utalás, ami tilos

Most ott tartunk, hogy Gráfi vezetésével a macikkal nyílt háborúba keveredtünk egymás ellen, a veszteségeink nagyok, a frontot nem tudjuk áttörni. Zámi helyettesíti már lassan 2 hete Szederinda Grófot, akivel folyamatosan közösen támadják Lady Vészi-t, miközben Tódi fiókjából meg-megtámadom őket néha.
Szabálytalan a helyettesnek és a helyettesített fiókról ugyanazt a célpontot támadni. 3 hetes szabály él, miután a közös nethasználat folyamatban van.

Hála égnek Tódi jó fej, és azt mondta, ha kell valami vigyem, ő megbízik bennem, így aztán be-bemegyek hozzá vonatot indítani, fakelni, ilyesmik, ha éppen nincs otthon.

Tilos más fiókjába belépni. Tódi szabályt sértett, mert kiadta a jelszavát, Gregor király szintén, hiszen ő meg belépett, illetve nem jelentette a supportnak, hogy mi történt.


Igthorn herceg beköltözött Calla kastélyába, esküvő nélkül (hova jut a mai világ), mert ugye Calla azt akarja, hogy a macik is legyenek ott a lagzin. Hát nem, csak a testemen keresztül! Hiába ők a pozitív főhősök, nem engedek! Így most Amikor nem érnek rá a világ és a játék ügyeivel foglalkozni, akkor hűséges szolgájuk, Cavin apród ügyeli a fiókokat, természetesen helyettesítéssel, mert nem akarják hogy a jelszókiadással gondok legyenek. Bár ez elég nyűgös egy dolog, hiszen így szinte semmit sem tud csinálni a két fiókkal - mondjuk szerintem ennél jobb nem is történhetett volna, mert ha így lecsapok a fiatalokra teljes atyai szigorommal és játékbeli seregemmel, akkor ugye nem tudnak visszatámadni.. UGYE??

A megtorlás szabályai szerint ha megosztott internetet használó fiókokat, vagy helyettesítés alatt álló fiókokat támad bizonyítottan ugyan az a fiók, csak abban az esetben támadhat vissza mindkét fiók. Vagyis visszatámadhatnak.
Egyébként megosztott internetkapcsolattal játszó fiókok esetében tilos egy fióknak megtorolni a másik fiókon ért sérelmeket.


Végső elkeseredésemben csináltam egy másik fiókot, hogy legyen elég nyersanyagom elvégre nekem is meg kell élnem farm nélkül. Megbolondult ez az egész világ, én mondom....

Minden játékosnak csak egy fiókja lehet világonként, kivéve a fiók-helyettesítőé. Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Másodfiók vitele tilos.

Múltkor a fórumon olvastam valamikor délelőtt, Gremi futtatta magát és osztotta az észt, pedig olyan sületlenségeket írt és közben Zámi meg helyeselt.
Azért ami sok az sok tudom, hogy Gremi állítólag jó szakács, mert a macik nem panaszkodnak, sőt az egyikük profilján hirdetik is az éttermét, de a támadásszervezésben nincs nagy tapasztalata.

Tilos továbbá a játékot bármilyen reklámtevékenységre használni.

Múltkor a vezetőségiben felhívtam Zámi figyelmét, hogy ne helyeseljen, ha Grammi sületlenségeket beszél, de nem emlékezett semmire. Nem tudom, mit csinálnak otthon, de nézzétek meg őket, mert szeretem, ha a klán társaim tisztán játszanak.

Ha más helyeselt Zámi fiókjáról, és nem helyettesként, akkor szabálysértő.
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
A Százholdas Pagony meséje.


Füles megcsinálta az új profilját Vadszamár néven, Maci pedig felírta a tenyerébe, hogy majd be kell jelölnie a megosztást, három nap elteltével legkésőbb.

Ha jól tudom a maximum a három bejelentkezés egy gépről internet csatlakozás megosztása bejelölése nélkül, vagyis addig nincs szabájsértés, de utána már igen.
....................................................................................
Füles barátom nem tudok sajnos erősítést küldeni Neked, de sebaj, megleckéztetjük a nagyszájú Kangát, megtámadom, úgyis sokkal erősebb vagyok mint Ő, hihihi...
Ezzel leült a gép elé, bejelentkezett a saját fiókjába és támadásokat küldött Kangára.
Most majd megtanulja, ki az úr a Pagonyban, hehehe.. - nevetett jóízűen.
Ha egy internetcsatlakozást használ Füles és Micimackó akkor ha Kanga rátámadt Fülesre Micimackó nem támadhat visza! Legalábis a metorlás szabály szerint!
................................................................................... Bagoly, természetesen Róbert Gida engedélyével, bejelentkezett a régi, jól ismert fiókba és rögtön látta mi a baj:
Barátaim, hiszen lejárt a Prémium fiók! Ezért nem tudtok gyors gombot készíteni!
Miután átadod a fiókodat más játékosnak akkor utólag nem jelentkezhetsz be az immár ő fiókján!
....................................................................................
Vásároljatok PayPallel, vagy keressétek meg a PaPÁ (Pusztuljanak a Pagonyi Állatok) klán diplomatáját, az szokott hirdetni a profilján prémium pontot, aranyérmét nemeshez és nyersanyagot szamóca lekvárért.
Ez ilegális kereskedelem. Tilos nyersanyagot, prémium pontot vagy aranyérmét eladni!
....................................................................................
PaPÁ (Pusztuljanak a Pagonyi Állatok)
Ez a klánév sértő lehet egyes személyek számára, vagyis a százholdas pagonyban élő álatok számára valós életbeli fenyegetés!
Megkereste Zsebibabát, akiben a legjobban megbízott, és Baba tényleg csak nagyon ritkán játszott a saját Zsebi falva nevű falujában, (akkor is inkább csak építgetett) és megsúgta neki a kódját, vigyázva, hogy senki se hallja meg, és megkérte, hogy majd nézze, hogy sikerül-e Füles faluját elfoglalni, meg próbáljon Micimackó támadásai elől kitérni. Zsebibaba cinkosan mosolygott és biztosította Kangát, hogy soha nem adja ki senkinek a jelszót, hiszen az tilos.
Kanga kiadta zsebinek a jelszavát!
 

DeletedUser

Vendég
Mézga Géza levele Öcsinek
[SPOIL]
Szia, Öcsi, tervezzünk egy támadást a Hufnágel Pisti ellen.

Máris szomszédot helyettesítem 54 napja, de istenért sem akar visszatérni. Megkezdtem a befoglalását. Átadtam a jelszót a szomszéd játékosnak, Aladárnak, hogy ürítse nekem. Majd ő is kap jutalomból pár falut az enyéimből. Majd ezeket a falvakat teleképezzük sereggel és rárontunk együtt.

Mézga Gézának jelentenie kellett volna, hogy ismeri Máris szomszéd jelszavát. Azt tilos volt átadnia. Ha nincs végrendelet, akkor nem kezdheti meg a befoglalást, még abban az esetben sem, ha szabályosan helyettesítette volna.

Én rávettem 2 klántagunkat, hogy adják át a támadás idejére a fiókjukat helyettesítésbe, nem akarták, de megfenyegettem őket, hogy eltiporjuk őket, ha nem teszik, így odaadják, és lesz rengeteg seregünk.

Nem lehet arra kényszeríteni senkit sem, hogy a fiókjába belépjenek.
Szigorúan tilos más játékost erőszakkal rávenni arra, hogy engedjen be a fiókjába.


Viszont támadni nem tudunk velük, de megbeszéltem 2 barátommal, akik nem akarnak támadni és az ellenséges klánban vannak, de velem jobb barátságban, hogy a 2 helyettesített fiókból elküldöm nekik a védelmet, és ők a sajátjukat elküldik cserébe nekünk.

A helyettes nem húzhat hasznot a helyettesítésből.
A helyettesített fiókot úgy kell felügyelni, hogy az csak saját hasznot termeljen, harmadik fél előnyhöz ne jusson a helyettesítés által.
Tilos a helyettesítés akkor, ha az a helyettesítőnek bármilyen hasznot eredményez.

Talán Blöki fiókja is beszáll a támadásba, úgy könnyebb lesz, ő úgyis tegnap odaadta a fiókját Maffiának, csak Maffia azt sajnálja, hogy nem tetszik a fiók neve, de fátylat rá, ő szeret támadni.

Nem supporton keresztül történt a fiókátadás, ugyanis akkor Maffiának lett volna lehetősége új nevet választani. Szabálytalan fiókátadás.

Sajnos ezt észrevette Kriszta, az ellenséges klánból, aki irigységből számomra degradáló neveket adott a falvainak és folyamatosan támad.

Szabálytalan falunév.
Tilos olyan falunév használata, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget.


Minden nap reggel 8-kor indít rám támadásokat! Minden nap már több hónapja. Ellene kéne egy kis védelem, még foglalom Márist. Plusz még ki is rakta a levelezésünket Kriszta a profiljára a tolvaj játék linkje mellé!

A levelezést ki lehet tenni, ha az nem tartalmaz valós magánadatot, azonban a tolvajjáték kitétele szabálytalan.

Paula pedig azt mondta, hogy ő supporter és kéri a jelszavam.

Tilos supporternek kiadnia magát, mellesleg a support soha nem kér jelszót, hiszen közvetlen hozzáférése van a fiókhoz. Paula szabálytalanul ki akarja csalni Mézga Géza jelszavát.

Valamint a minap történt egy érdekes dolog. Egy csomó támogatás ment tőlem az ellenségemhez, pedig ilyet nem is csináltam! A bejelentkezéseknél egy nem odaillő IP cím volt. De mindegy visszahívtam.

Ha feltörték a fiókját, akkor jelentenie kell. Ilyenkor érdemes megváltoztatni a jelszót. Az IP cím alapján pedig megállapítható, hogy arról az IP-ről játszik e más játékos. Ebben az esetben ő szabálytalanul lépett be Mézga Géza fiókjába.

[/SPOIL]
 

DeletedUser

Vendég
Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Okoska levele

Ám innentől lesz érdekes a történetem, szóval másnap megint beléptem és mit látok, megy a képzés a falucskámban, és a neve sem Okoska faluja volt, hanem Aprajafalva, hát itt teljesen kiakadtam, valaki járt a fiókocskában, na de kivolt?
Fiókfeltorés!
....................................................................................
Törpilla, Ügyi és Hami is ott kezdett el játszani ahol én.
Nincs bejelentve a közös internetkapcsolat!
Leutánoztak, de ez még semmi, ugyanis hogy jobban fejlődjenek, szövetséget kötöttek, Hókuszpókkal és Sziamiaúval, hogy ha hetente kétszer elkaphatja őket, akkor mindhármuknak küldenek nyersit mindenből 2000-et, és ha még mellé engem is kiadnak, akkor két havit pf-et kapnak, hát lehet ilyet csinálni? Egy Okoskával?
A pf Kereskedelem illegális!
ma reggel már be sem tudtam lépni az Okoska fiókba, mert megváltoztatta valaki a jelszavam, de nem tudom ki, mivel énutánam az időrendben, már csak Törpöltő és Hami kerülhetett a géphez
Fiókeltulajdonítás szabályelenes!
 

DeletedUser

Vendég
Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Hófehérke kalandjai

amikor a mostohám nem volt hajlandó bejelölni engem is internetmegosztásra, olyan okokra hivatkozva, hogy szebbek a falvaim.
A mostoha azzal hogy nem volt hajlandó bejelölni a közös internetkapcsolatot szabályt szegett!
Egész odáig ment, hogy prémium pontokért cserébe megkért egy Vadász nevű felhasználót, hogy zárasson ki (legalább is ezt csiripelték a madarak, de magáról a tranzakcióról semmi biztosat nem tudok, a madarak meg... hát madarak). Vadász azonban elmondta, hogy mit tervez a mostohám, így sikerült azelőtt elmenekülnöm, hogy tiltatni tudott volna.
A mostoha megszegte a szabájokat mivel Prémium Pontot ajánlott fel valós életbeni haszonszerzésért.
Kíváncsiságom nagyobb volt a saját fiókom utáni vágyakozásomnál, így abba a fiókba léptem be. A V12őn játszott. Mivel minden el volt szépen rendezve benne, ezért csak farmolni tudtam. Átültem egy másik számítógéphez, hátha ott be tudok lépni, de meglepetésemre itt is egy fiókot találtam. Ez is a V12őn játszott, itt nem tudtam mást, mint az alvó módot beállítani.
Tilos más játékos fiókjába belépni!
Egyből ahhoz a számítógéphez vezetett az útja, amelyhez én ültem le először. Kis szöszmötölés, majd hallom hogy morog magában:
Ki farmolt a fiókommal?!
Átült a második géphez, ott is kis szöszmötölés, majd morgás:
Ki aludt a fiókomban?!
Kuka megszegte az egy fiók játékosonként szabályt!
Elmaszkírozta magát egy admin fiókjának és felkeresett engem.
A mostoha szuporternek adta ki magát, ezzel megszegte a szabályokat!
Kis felárral ajánlott prémiumot, én meg, ostoba lány, elfogadtam az ajánlatát, mivel Kukának nem volt bankkártyája, és bank nem volt a közelben, hogy utalni tudtam volna. Maradt hát a KP és az értéken felül fizetés.
A mostoha pf el kereskedett! Ezzel megszegte a szabályokat!
 

DeletedUser

Vendég
Alapdíjas kör: 400 pont a jutalom.
Ezek a Törpök....

Az erdei tanács a következõ játékosokat buntete meg:
Tréfi,Kertitörp,Okoska,Törpilla,
Tréfinek és Törperősnek elromlott a számítógépe, ezért átmentek Kertitörphöz, hogy nála lépjenek be, amíg meg nem javítják a sajátjukat. Tréfinek egy hét alatt, míg Törperősnek másfél hét alatt lett kész a gépe, éppen tegnap. Ezalatt minden nap reggel és este átnéztek Kertitörphöz, hogy megnézzék, minden rendben van-e a fiókjukban.
Tuti hogy nincsen bejelentve a közös nethasználat!
Hami pedig egy reggelen, mikor arra lett figyelmes, hogy Törperős támadja őt, szomorúan újságolta Okoskának, hogy egyenlőtlen a küzdelem, Törperősnek sokkal több falva van. Okoska persze azonnal tudta, mi a megoldás. Kért erősítést Hami falvaiba Törpingálótól és megnyugtatta Hamit, hogy majd holnapután ő visszatámadja Törperőst és megmutatja, hogy ki is az erős valójában. Két napra rá valóban rá is küldte az összes támadóját Törperősre, több falut el is foglalt tőle.
Okoska ezzel megszegte a megtorlás szabályt!
Később Lusti is elkezdte támadni Hamit, akivel Törpilla időközben összebarátkozott, ezért írt egy levelet Lustinak, amiben megfenyegette, hogy ha nem hagyja abba a támadást, akkor az összes falvát befoglalja.
Tilos fenyegeto hangnemû leveleket kuldeni!
Törpapa már lassan 3 hónapja távol van, ugyanis valami titkos hozzávalót keres az egyik varázsitalához. Törpilla, aki távollétében helyettesíti, feltételezve Törpapáról, hogy nem bánná, úgy döntött, hogy a falvait elkezdi átadni Haminak. Ezért ráküldte a csapatokat Törperősre, akivel időközben összeveszett, közben Hami foglalja Törpapa megüresedett falvait.
Törpilla megszegte a szabályokat azzal hogy fiókhelyetesként Törpapa engedélye nélkül elkezdte elkezdte átadni törpapa faluit haminak!
Törpingáló nemrég készült el egy festménysorozattal, azokat levélben kínálja eladásra. Állítólag nagyon szépek, nem veszünk mi is egyet?
Tilos reklám és eladási ajánlatot tartalmazó leveleket küldeni!
 

DeletedUser

Vendég
A Százholdas Pagony meséje

[SPOIL]Szabálytalanságok:

Füles barátom nem tudok sajnos erősítést küldeni Neked, de sebaj, megleckéztetjük a nagyszájú Kangát, megtámadom, úgyis sokkal erősebb vagyok mint Ő, hihihi... Ezzel leült a gép elé, bejelentkezett a saját fiókjába és támadásokat küldött Kangára.
Micimackó közös netet használt Fülessel. Ezen időszak alatt tilos a megtorlás.
A megtorlás azt jelenti, hogy a fiókodból megtámadsz valakit, aki a veled megosztott internetkapcsolaton lévő másik fiókot vagy az általad helyettesített fiókot támadja. A megtorlás ugyanarról a kapcsolatot használó fiókról tilos.
Miután esetükben a közös nethasználat folyamatban van a háromhetes szabály él.
Azok a játékosok, akik közös internetet használnak, nem támadhatnak, támogathatnak, és nem szállíthatnak nyersanyagot ugyanannak a játékosnak a három hetes periódusban.


Néhány nap múlva meghallották, hogy Bagoly a Pagony Rádióban bemondatja, hogy megunta a játékot, ezért átadja a fiókját Tigrisnek, ami folyamatban is van…


Fiók átadása csak a supporton keresztül lehetséges, amelyet nekik előre jelezni kell.
Kétféleképpen lehet átvenni egy fiókot úgy, hogy az szabályos legyen, de minden esetben előre kell jelezni az átvételt a support felé, azért, hogy az admin átírhassa a regisztrációs e-mail címeket. E nélkül minden fiókátadás szabálytalan, és multizásnak minősül. Fontos: amennyiben átadod a fiókod, az többé nem tartozik hozzád. Ha meggondolod magad, és megpróbálod visszaszerezni a fiókot vagy a fiók irányítását, úgy az multizásnak minősül, vagy illegális belépésnek. Legális fiókátadáskor a név megváltoztatható, amennyiben az új tulajdonos ezt a kérését jelzi a support felé, valamint a választott név nem sérti a játék szabályait.


Füles, gondolta segít a kezdő Tigrisnek, hogy könnyebbé tegye az életét, ezért kérte, hogy rakja rá a helyettesítést, hogy be tudjon állítani néhány gyorsgombot a kezelő felületen. Így is tettek, azonban Füles, a csacska csacsi nem boldogult, sosem látott még Safari böngészőt. Madárfütty postás kisasszonnyal üzentek Bagolynak, aki Róbert Gidához ment sakkozni, hogy kérje meg Gidát, engedje már meg, hogy használhassa az álFonját, csak annyi időre, hogy megcsinálja a gyorsgombokat Tigrisnek. Bagoly, természetesen Róbert Gida engedélyével, bejelentkezett a régi, jól ismert fiókba és rögtön látta mi a baj.

Reméljük, hogy füles a gyorsgombok beállításánál a klánnháború rendszerében alapban szereplő gyorsgombokat, vagy az engedélyezett scripteket kívánta beállítani. Ennek ellenkezője nem derül ki.

A gyorsgombok segítségével lehetőség van JavaScript-parancsok végrehajtására. Ezek a scriptek programozhatóak, hogy egy klikkel feladatokat (maximum egyet) hajtsanak végre (pl. egységek kiképzése).

Bagoly nem léphet be a régi fiókba, hiszen az multizásnak minősül.

Barátaim, hiszen lejárt a Prémium fiók! Ezért nem tudtok gyors gombot készíteni! Vásároljatok PayPallel, vagy keressétek meg a PaPÁ (Pusztuljanak a Pagonyi Állatok) klán diplomatáját, az szokott hirdetni a profilján prémium pontot, aranyérmét nemeshez és nyersanyagot szamóca lekvárért.

PaPÁ (Pusztuljanak a Pagonyi Állatok) klán
Felmerülhet, hogy a klán neve sértő. Habár a játékbeli viszonyokat nem ismerjük, elképzelhető, hogy a Százholdas Pagony lakóit, különösen azokat, akik még klánháborúznak is, felzaklatja ez az elnevezés.
Tilos más játékosok zaklatása, sértegetése, vagy egyéb bárminemű támadó hangnem.
Minden olyan játékos- és klánprofil, játékosnév, falunév vagy egyéb írásos megnyilvánulás tiltott, amely más játékosokat felzaklat, megsért, fenyeget.


A PaPÁ (Pusztuljanak a Pagonyi Állatok) klán diplomatája szokott hirdetni a profilján prémium pontot, aranyérmét nemeshez és nyersanyagot szamóca lekvárért.

Profilon tilos PF fiók értékesítést reklámozni, PF-et kizárólag a klánháború játék, (innogames) értékesíthet.

Megkereste Zsebibabát, akiben a legjobban megbízott, és Baba tényleg csak nagyon ritkán játszott a saját Zsebi falva nevű falujában, (akkor is inkább csak építgetett) és megsúgta neki a kódját, vigyázva, hogy senki se hallja meg, és megkérte, hogy majd nézze, hogy sikerül-e Füles faluját elfoglalni, meg próbáljon Micimackó támadásai elől kitérni. Zsebibaba cinkosan mosolygott és biztosította Kangát, hogy soha nem adja ki senkinek a jelszót, hiszen az tilos.

Kanga nem adhatta volna ki a jelszavát, Zsebibabának pedig jelentenie kellett volna a support felé, hogy Kanga kiadta neki a jelszavát!
Tilos más játékossal megosztanod a jelszavad. Egy másik fiók jelszavának ismerete, tárolása, elkérése azon a világon ahol játszol teljes mértékben tiltott. Ha egy másik játékos megadja neked a jelszavát, azonnal jelentened kell, különben saját fiókod kerül zárolás alá.


Hibás megállapítások:

Micimackó békésen építgette kicsiny falucskáját, és azon ábrándozott, hogy a közeli Barbár falvakból nem vasat, fát, vagy agyagot szerez, hanem finom, édes mézecskét..

Ábrándozni lehet, egyébként nem lehetséges.

Persze Barátom, használd nyugodtan a gépemet, csak egyikünk nehogy elfeledje beállítani az internetcsatlakozás megosztását!

Nem egyiküknek, hanem mindkettőjüknek be kell jelölnie a közös nethasználatot.
A megosztott internet kapcsolatot mindig be kell jelenteni. A szabályzat szerint a 3. közös gépes belépés az az időtartam, amikor ezt legkésőbb jelenteni kell.
Ez a szabály mindenkire vonatkozik, aki megosztva vagy hálózatban használja a számítógépét más játékosokkal. A közös hálózat lehet egy háztartás, munkahely, vagy iskola. Minden játékos, aki tudatosan és rendszeresen használ megosztott internet kapcsolatot, fel kell vegye az összes többi játékost, aki ugyan azt a kapcsolatot használja, a „Beállítások – megosztott internet kapcsolat” alatt.


Füles megcsinálta az új profilját Vadszamár néven, Maci pedig felírta a tenyerébe, hogy majd be kell jelölnie a megosztást, három nap elteltével legkésőbb.

Maci helytelenül írta a tenyerébe, hogy három nap elteltével kell bejelölnie a közös nethasználatot.
A megosztott internet kapcsolatot mindig be kell jelenteni. A szabályzat szerint a 3. közös gépes belépés az az időtartam, amikor ezt legkésőbb jelenteni kell.


Néhány nap múlva meghallották, hogy Bagoly a Pagony Rádióban bemondatja, hogy megunta a játékot, ezért átadja a fiókját Tigrisnek, ami folyamatban is van, és már csak Tigrisre várnak, hogy bejentkezzen és játszani kezdjen.

Ha Bagoly szabályosan adta volna át, akkor sem elég a bejelentkezés, hanem jelszó emlékeztetőt kell kérnie, majd jelszót változtatnia.


A PaPÁ (Pusztuljanak a Pagonyi Állatok) klán diplomatája szokott hirdetni a profilján prémium pontot, aranyérmét nemeshez és nyersanyagot szamóca lekvárért.

Aranyérmét nemeshez és nyersanyagot szamóca lekvárért nem lehet értékesíteni, mivel azt csak a szabályoknak megfelelően kiépített faluban, és csak az akadémián lehet veretni, természetesen, ha a megfelelő mennyiségű nyersanyag rendelkezésre áll.

Segítsetek Cicának, mire gondolhatott Ürge?

Cirmos Cicának figyelmét felhívta Ürge, aki szeretne a Dicsőség Csarnokába kerülni, arra, hogy valami nem stimmel az erdőben, furcsa dolgokat csiripelnek a madarak.

Ürge minden bizonnyal mérföldkő díjat szeretne kapni, hiszen így kerülhet be a dicsőség csarnokába. Ha a szabálytalanságok alapján kizáratja a szabálytalanul játszó pagonybélieket, akkor ezt követően szinte fennakadás nélkül tarolhatja le a seregeket, majd elfoglalhatja falvaikat. Akkor kerülhet be a dicsőség csarnokába, ha elsők között jut el valamelyik mérföldkőhöz, azaz pl. elsőként van második faluja, vagy 10000 legyőzött ellenfele, illetve 10000 pontja.
[/SPOIL]
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent