Bélák

DeletedUser16088

Vendég
rátapintottál a lényegre, én ezt "sulykolom" mindenhova, ha nem fogunk össze sparta ellen, simán viszitek a szervert,
feltettem fórumra felmérést, hogy ki miért játszik, sajnos a "szerver győzelelemért", kevés szavazatot kapott, de hát ez van...

akkor játszunk a játék "öröméért", Spárta már volt a közelemben, rövid uton be is lett foglalva, várom hogy komolyabb játékosok is ideérjenek...:)
 

DeletedUser4544

Vendég
Hiába álltok össze hamar szétestek mivel sok dudás egy csárdába effektus.
Egy lehetőséget látok 2-3 szervezett klán, összedolgozva, ellenünk. De ha összetoborozzátok a nagypontú játékosokat egy klánba, azzal csak azt éritek el mint a V10en a REcord, belsőztek, fronton meg sorra bukták a falvakat, aztán a nagy lufijátékosok meg sorra töröltek...
 

DeletedUser

Vendég
Én a játék öröméért-re szavaztam. :)

A felhasználó törlési kérelmet meg hamarabb fogom beadni, minthogy az frd vagy Wikinggel egy oldalon harcoljak.
Túl sok sértést, provokálást nyeltem már le tőlük ahhoz, hogy választható opció legyen számukra a béke.
De ez az én véleményem, nem a kláné.
 

DeletedUser16088

Vendég
valóban, egy vezető hiányzik, aki ezt napi 24 órában be tudná vállalni és "KH"-n köztiszteletnek örvend? ( hülye megfogalmazás, de valahogy igy...)

más megoldást nem látok ellenetek...
 

DeletedUser4544

Vendég
Nem napi 24es vezér hiányzik, hanem olyan aki előre lát és tervez. Ha lenne ilyen vezéretek akkor nemkellene ittlenni napi 24be. Emlékezzetek vissza anno azthittétek inaktiv a vezetésünk, mert 2-3 naponta kaptatok választ. Mindez azért volt, mert sose kapkodunk, mindent higgadtan átgondolunk. Ha van terv hónapokra, és egy ideális terv a végrehajtáshoz, hidd el nemkell napi 24es vezér.
Aktivnak egyedül a hadügyesnek kell lennie. Aki a támadásokat szervezi levezényli. Neki kell napi 50-100 levelet úgy olvasnia, hogy minnél hamarabb válaszoljon. Nálunk remek rendszer müködik, mindenkinek megvan a feladata és 100%os erőbedobással azon van hogy minnél hamarabb végrehajtja és csinálhassa a következőt. Nálatok alapból a sok olvadás ide oda miatt, nemtudtok kiválasztani 1 olyant személyt, akit mindenki elfogadna vezérnek....
 

DeletedUser

Vendég
Nem napi 24es vezér hiányzik, hanem olyan aki előre lát és tervez. Ha lenne ilyen vezéretek akkor nemkellene ittlenni napi 24be. Emlékezzetek vissza anno azthittétek inaktiv a vezetésünk, mert 2-3 naponta kaptatok választ. Mindez azért volt, mert sose kapkodunk, mindent higgadtan átgondolunk. Ha van terv hónapokra, és egy ideális terv a végrehajtáshoz, hidd el nemkell napi 24es vezér.
Aktivnak egyedül a hadügyesnek kell lennie. Aki a támadásokat szervezi levezényli. Neki kell napi 50-100 levelet úgy olvasnia, hogy minnél hamarabb válaszoljon. Nálunk remek rendszer müködik, mindenkinek megvan a feladata és 100%os erőbedobással azon van hogy minnél hamarabb végrehajtja és csinálhassa a következőt. Nálatok alapból a sok olvadás ide oda miatt, nemtudtok kiválasztani 1 olyant személyt, akit mindenki elfogadna vezérnek....

Most rólunk beszélsz? Vagy a Wikingekről?
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem rólunk :)

De ne törődj vele ,biztos be van rúgva :D

a 7-esen is úgy vittem a klánt,hogy a következő reszortokat én láttam el helyettes nélkül ,társvezér nélkül . méghozzá 20 órában ;)
-Csapatvezető
-Klán(társaság) vezető
-fórum moderátor ( bár hozzáteszem nálam olyan a fegyelem,hogy csak elvétve kellett moderálni a fórumon ;) )
-klán stratéga ( a terjeszkedési elképzeléseket egyedűl én intéztem,én irányítottam )
-vészhelyettesítő
-Tömeges Támadás alatt lévő accok SOS helyettese ....

Persze az a tény,hogy ezt egyetlen ember is meg tudja csinálni, vigyori számára elképzelhetetlen, de nem is vitatom,még keveset látott a nagyvilágból a fiatalúr ;)

Számomra márcsak 1 nyitott kérdés van a szerveren, és rettentően kíváncsi vagyok a Wiking klánra.
Belépnek-e majd a Sparta ellenes háborúba, vagy semlegesként küzdenek tovább a Belák-Skulls klán ellen.
Wiking klán előnye és hátránya egyben Dark Lord.
Lelkes aktiv, segítőkész a társaival, emlékeztet engem sajátmagamra, a kezdetekben. Viszont van egy nagy hibája, rettentően rosszul kommunikál mint én, és emiatt a diplomáciát mindig elrontja, és rengeteg olyan ellenfelet szerez akit nemkéne. Az miatt lelassítja hátráltatja a klánját.
Ha mögötte is lenne egy Zola09 szintű játékos, mint nálunk Spartaba, remek klán lehetne a Wiking. De amíg Dark lord vezeti, sajnos bukásra itéltetett.
Egy jótanács neki, ha megfogadja és keres egy vezért, ne olyant keress akire felnézel, aki jobb, ezen a szinten mindenki magáról hiszi. LEhet beképzeltségnek tünik, de ez egészséges önbizalom. Olyan lehet csak a vezéred, aki idősebb nyugodtabb természetű de a legfontosabb, hogy virtuális barátod legyen, akivel akármikor akármiről beszélni tudtok.
KEvés ilyen játékossal találkoztam akit elfogadok elfogadnák vezéremnek, mivel én azt az elvet vallom, hogyha beregeltek egy klánnévvel, azzal kell végigvinni a játékot, beolvadást elfogadom, de összeolvadást sosem. Az a saját vereségemet jelentené, úgygondolom. Ha összeolvadok az ellenféllel az azért van mert nem birtam legyőzni.

El vagy tévedve kisfiam :):):)
De lesznek még itt meglepik ;)
Mellesleg a rossz kommunikációról annyit hogy szar lehet ha már a saját lapjárásoddal sem vagy tisztában,ugyanis az a nagy helyzet hogy egyedűl én hoztam össze a BÉLÁK jelenlegi diplomáciáját :D
Persze a nagy arcod ezt képtelen beismerni ;)
Amúgy a klánomban mindenki szeret , megvan a megfelelő diplomáciánk ,az hogy jeleneg 5 háborúnk van,kis csiri-biri klánokkal az is ésszel van megcsinálva, BÉLÁKkal soha nem lesz fegyverszünet , szerintem az frd részéről sem,de ezt Ők tudják ;)


Ja,és nem emlékszem hogy szóltam volna hozzád, mert amikor ilyen nagy arccal nyilatkozol,az mindig annak a jele hogy hozzád szólok ,de mivel ez az elmúlt egy hónapban nem történt meg , visszafoghatod a fröcsögő locsogást és leülhetsz a kispadra :) a monitorod is tiszta nyál gondolom :D
Mellesleg sértő ha magadhoz hasonlítasz én képes vagyok normális emberi hangot megütni másokkal,ellenben veled, viszont már lelkes sem vagyok, kezdek belefásulni a sok hülyeségbe és abba hogy mindig a harmadikok vagyunk :D


Ettől van most eltelve :
@ WildCat @ 20.08.12 17:42
Skulls már megint alkotni akar :)

Info :

Author mondta:
Am. a sod,meg bélák között már mnt van és a skulls akar egy olyat csinálni,h skulls-sod-bélák-amg a wiking-frd ellen.Csak egy kis segítség;) A felajánlásod miatt!

Ohh My God 20.08.12 19:40
szuper köszi :)

Ezt az infot is éntőlem kaptátok te béna :)

KEvés ilyen játékossal találkoztam akit elfogadok elfogadnák vezéremnek, mivel én azt az elvet vallom, hogyha beregeltek egy klánnévvel, azzal kell végigvinni a játékot, beolvadást elfogadom, de összeolvadást sosem. Az a saját vereségemet jelentené, úgygondolom. Ha összeolvadok az ellenféllel az azért van mert nem birtam legyőzni.

Be akarsz lépni a WikinGbe ? :D
Sajnos az a rossz hírem ,hogy mivel teljességgel antiszociális személy vagy , így nem használnál a klánnak ;)
És mivel az újaknak bizonyítaniuk kell, amíg lejjebb nem adod az egészséges önbizalmadat , az önfeláldozó elkötelezettség szintjéig ;) addig nálunk csak egy halott acc maradsz .
nem több.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Skullsos Bélás mittoménmég milyen olvadásos klánról beszélek, nem a Wikingről.
Wikingről csak annyit mondtam hogyha aztakarod Dark Lord hogy majd sikeres legyen(ne V15ön, mert azt hamar megnyeri Sparta), és gondolom mész majd új szerverre, új reményekkel, arra adtam tanácsot. TE mint hadvezér megfelelsz. De mint klánvezér sose. Ezért keress egy idősebb inteligensebb nyugodtabb vérmérsékletű játékost, aki nem anyázással kezdi a levelet pl ha szövetséget akar valakitől.
Az a jó klánvezér, aki a klánjáért hatalmasakat tud nyelni türni, csakhogy nekik jólegyen később. Nálad pont az a hiba, ha kihoznak a sodrodból már nem a klán érdekeit nézed, hanem azt hogy te bosszút állhass, belerúghass az adott illetőbe. A gyülölet túlságosan elvakít téged ilyenkor és nem tudsz klánodnak megfelelő döntéseket hozni, sőt veszélyezteted a jővőjüket. Gondolj vissza V7re. Nembiztak benned a mesehősök. De ha lett volna melletted egy kommunikativ emberke, lehet V7 is máshogy zajlott volna....
 

DeletedUser

Vendég
Skullsos Bélás mittoménmég milyen olvadásos klánról beszélek, nem a Wikingről.
Wikingről csak annyit mondtam hogyha aztakarod Dark Lord hogy majd sikeres legyen(ne V15ön, mert azt hamar megnyeri Sparta), és gondolom mész majd új szerverre, új reményekkel, arra adtam tanácsot. TE mint hadvezér megfelelsz. De mint klánvezér sose. Ezért keress egy idősebb inteligensebb nyugodtabb vérmérsékletű játékost, aki nem anyázással kezdi a levelet pl ha szövetséget akar valakitől.
Az a jó klánvezér, aki a klánjáért hatalmasakat tud nyelni türni, csakhogy nekik jólegyen később. Nálad pont az a hiba, ha kihoznak a sodrodból már nem a klán érdekeit nézed, hanem azt hogy te bosszút állhass, belerúghass az adott illetőbe. A gyülölet túlságosan elvakít téged ilyenkor és nem tudsz klánodnak megfelelő döntéseket hozni, sőt veszélyezteted a jővőjüket. Gondolj vissza V7re. Nembiztak benned a mesehősök. De ha lett volna melletted egy kommunikativ emberke, lehet V7 is máshogy zajlott volna....

A klánt eddig is én hajtottam a TOPba ,ezután is én fogom ;)
Az hogy most kicsik vagyunk,ez két dolognak köszönhető :

1.A helyi körülményeknek. Más,nagyobb klán van mellettünk, életbe lép tehát a TÖMEGVONZÁS effektus amiről még az frd itteni fórumnak az elején beszélek :)
2.A játékosaim közel sem pro játékosok ,én teszem Őket azzá ;) Tehát a motívációt én adom meg és az ösztönzést is.

Hadvezér vagy klánvezér.

Igazából nem tudo mit értesz hadvezér alatt .
Gondolom aki a hadügyekkel foglalkozik, pesztrálja a többieket mit építsenek stb... Ez nekem sok :)

A csapatszervezéseket én csinálom,ebben jó vagyok.

A klánt is én vezetem ,ha nem én vezetném, ha úgy lenne ahogy azt Te elképzeled,hogy majd idősebb tagok irányítsanak (Neked a 39 nem elég idős ? :( ) akkor hamar beállnának máshová, és az lenne amit leírtl,és amiben (bár nem ilyen éles véleménnyel) de egyet értek veled, a klán civilizációja semmivé lenne, hiszen az olvadott klán már nem klán ;)
A HÁZhoz igazodik mindenki arculata ,gondolkodásmódja, szíve ,hite és lelkesedése.
Ezt én nem adom sose fel, épp ezért vagyok JÓ klánvezér ,mert ezt belátom.
Az idősebb vezéreid meg még ezt sem tudják.
Hát sok sikert hozzájuk :p:p:p :D

Nem értem mit akarsz a kommunikatív emberkével :confused::confused:

Talán fel akartátok ajánlani a Spárta szövit vagy Mi ?
Gondolom úgy mint az AMG-nek mi ? :D Ebből nem kérek kösz :D mindketten tudjuk,hogy az erősebb fal, és ilyen érdekszövetség nekem nem fekszik ;)

Sajnos Te is abban a tévhitben élsz hogy a v7-et az én személyem miatt buktuk el,látom elkerűlhetetlen hogy megírjam a v7-es WikinG IGAZ történetét,mert sok ember akik elméletileg prok a KH-ban igencsak amatőr képeket festenek még mindig a diplomáciákról,és a szövetségesi rendszerekről...

Azt meg teljesen elutasítom,hogy aki mégcsak ott sem volt, az ilyeneket nyilatkozzon, a mesehősökről ,hogy nem bíztak bennem ,ez egyszerűen rágalom nem kevesebb ! Mit tudsz Te erről egyáltalán ?
Nem tudsz Te SEMMIT ! Jó lenne ha nem locsognál összevissza badarságokat

Mesehősök azért szűntette meg a szövit,mert még nem tartottam felkészültnek a klánomat a Namacs elleni intervencióra,és az MNT-t a területnyerés miatt meghosszabbottam Április 1-éig velük (Namacs)
Erre pöccentek be az Enigmások (mesehősök) mert szó szerint KÖVETELTÉK hogy mint szövetségesük vessem alá magunkat az akaratuknak és üzenjük meg a Namacsnak a hadat !
Ekkor mondtam hogy felejtős,és egy ideig még attól is félnem kellett hogy az ENIGMA által bevont közös fórumon talált leírással az Enigma vezetése zsarolhat ....

Na így már megvilágosodtál okoska ?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hadvezér vagy klánvezér.

Igazából nem tudo mit értesz hadvezér alatt .
Gondolom aki a hadügyekkel foglalkozik, pesztrálja a többieket mit építsenek stb... Ez nekem sok

Nem Dárkí! :D:D:D
Hadvezér az támadásokat szervez, és megmondja merre terjeszkedj. :D

Az a kőműves amiről beszélsz, de olyan is kell az elején, hogy a sok "noobot" gatyába rázza az ember. :D
 

DeletedUser

Vendég
Áh nem, a mi dolgunk csak az, hogy fényt hordjunk be a házba. :p
A házat már az istállós fiúk építik, meg a szabók. :D
 

DeletedUser

Vendég
És ki az aki ablakot ütött a falon ? :D Már nem vagyok tisztában :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Várható volt ahova berakja a lábát a Skulls az a klán halálra van ítélve. Magával rántotta a Bélákat is, szétesés szélén állnak a "srácok".
Tömeges törlések várhatóak....
 

DeletedUser

Vendég
Várható volt ahova berakja a lábát a Skulls az a klán halálra van ítélve. Magával rántotta a Bélákat is, szétesés szélén állnak a "srácok".
Tömeges törlések várhatóak....

És ez a volt skulls osok hibája :confused:

Szerintem ők valamennyi reményt adtak nekik, hiszen mikor átmentek, nagyon elkezdtek toborozni..:D
 

DeletedUser

Vendég
Várható volt ahova berakja a lábát a Skulls az a klán halálra van ítélve. Magával rántotta a Bélákat is, szétesés szélén állnak a "srácok".
Tömeges törlések várhatóak....

Nem mi fogunk nyerni, de mielőtt lezárul a szerver az frd-t és a Wikinget kitöröljük a top100-ból. :)
 

DeletedUser

Vendég
Tudom,hogy a fénynek nincs illata.
Tudom,hogy a szivárványnak nincs dallama.
Tudom,hogy a sületlenségnek nincs határa.
És most már azt is tudom,hogy a sötétségnek van szava!
 
Fent