Bélák

DeletedUser

Vendég
Várható volt ahova berakja a lábát a Skulls az a klán halálra van ítélve. Magával rántotta a Bélákat is, szétesés szélén állnak a "srácok".
Tömeges törlések várhatóak....

Ez a kijelentés sem mentes a túlzásoktól.
Azért azt vedd figyelembe kedves vigyori, hogy a BÉLÁK nem Skulls ;)
A BÉLÁK -én így hiszem- egy profi játékosok válogatott csapata akik játékának a teljesítményét az agressiveinline szintű játékosok csorbítják csupán :)
És mint azt már korábban is megmondtam, addig örülünk amíg ez így lesz :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
A BÉLÁK -én így hiszem- egy profi játékosok válogatott csapata akik játékának a teljesítményét az agressiveinline szintű játékosok csorbítják csupán


Ha ő nem lenne, kin nevetnénk?:D
Kinek az "okosságait olvasnánk?:D
 

DeletedUser

Vendég
Ha ő nem lenne, kin nevetnénk?:D
Kinek az "okosságait olvasnánk?:D

Ferdehajlamú kisbarátom, te így is vagy ötször annyira okos mint itt bárki más. És háromszor akkora költő mint Jeges. :p
Jajj, és majdnem kihagytam, hogy tízszer akkora szád van mint Dark nagyúrnak. :) De legalább neki (ellentétben veled) van némi tapasztalata is a játékkal kapcsolatban amire verheti a nyálát a veszett kiscicus. :D
 

DeletedUser

Vendég
Ferdehajlamú kisbarátom
nem vagyok tükör, és a barátod meg főképpen nem, bocsi :D
te így is vagy ötször annyira okos mint itt bárki más.
10x
És háromszor akkora költő mint Jeges. :p
Á, annyira pró nem vagyok, vagy még is?:D:DHa te mondod, akkor biztos így is van :D
Jajj, és majdnem kihagytam, hogy tízszer akkora szád van mint Dark nagyúrnak. :) De legalább neki (ellentétben veled) van némi tapasztalata is a játékkal kapcsolatban amire verheti a nyálát a veszett kiscicus. :D
ok:D

Egyébként hogy állsz balu fiokjával? kiküldtél mindent?
Illetve hogy halad a tervetek hogy kiütitek az frdt és a wiking t? Mert a statot elnézve picit még várakozik ez a dolog, de remélem van rá terved, és nem nyomod be te is a törlést ;)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem agressiveinline, jófej gyerek,csak még tanulnia kell a játékot ...egy kicsit :p :rolleyes::rolleyes::D
 

DeletedUser4544

Vendég
Azért kíváncsi leszek majd futsz-e egy kört az Frdnél hogy bevegyenek, vagy szimplán törölsz évike:)
 

DeletedUser16088

Vendég
amennyit tudok, pusztitok belőlük...
tudod, játék...

már nem érdekel Spárta győzelme, mindent megtesz érte Wiking és frd is
 

DeletedUser

Vendég
Úgy járt mint tűzmadár a kalitkában:..........
megfejtéseket az ákt nojn nojn,nul nul cváj,nul nul cváj-ra várom!
 

DeletedUser

Vendég
Top10be volt még a srác pár napja a Spartai roham előtt.....
http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=player&id=1237733

Spártai roham = 3 ember + marabunta a gyilkos hangyákból :D

Azért kíváncsi leszek majd futsz-e egy kört az Frdnél hogy bevegyenek, vagy szimplán törölsz évike:)

Jah,már megvolt :)
Itt is és ott is :D

amennyit tudok, pusztitok belőlük...
tudod, játék...

már nem érdekel Spárta győzelme, mindent megtesz érte Wiking és frd is

Nem vagyok benne biztos hogy ezen kontrasztos látásmód alapján kéne megítélni a világot ;)

A WikinG sorsa egyértelmű.
Ha marad a jelenlegi 50% nyugdíjas életstílus ,akkor a BÉLÁK bevégeztével beállunk az frd alá.
Én kevés vagyok hogy egyedűl hajtsak mindenkit, nameg már bele is k*kilok az ilyenek sorsába :)
Remélem ott jobban felpezsdűl az életük azoknak az embereknek,ahhoz hogy végre azt csinálják amire jelentkeztek amikor beléptek ebbe a nyominger játékba :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16088

Vendég
talán rémlik, hogy frd-hez soha nem jelentkeztem, max egy barátommal együtt mentem volna...

darky! te más tészta vagy, de neked sajna frd-ből diktálnak!:)
 

DeletedUser

Vendég
Pirike!
Jöjjön már az irodámba!Diktálnék 1 levelet az összeesküvés gyártó meg nem értet zsenik cégnek!
Köszönöm!
 

DeletedUser16088

Vendég
az arcod nagy! jégember,
talán idézni is tudsz a felvételi kérelmemből?

pirike semmit nem fog találni...
vagy csak simán hazudtál?

áááá...az nem lehet...egy vezér ilyent nem tesz...vagy mégis?...
 

DeletedUser4544

Vendég
Szeretem amikor valaki csak célozgat de nem mond ki valamit, és ha ezt számon kérik, aztmondja dehát ő sose mondott ilyent....
Remélem érzed az ironiát benne évike...
várjuk már azt a törlést gombot ;)
 
Fent